Nintendo The Legend of Zelda: Link's Awakening

n7k4_dzuc0afwsaavmga.jpg

The Legend of Zelda: Link's Awakening

ناشر:
Nintendo
سازنده: Nintendo EPD
سبک: Action-Adventure
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ عرضه: 2019
ریمیک عنوان کلاسیک گیم بوی بعد از 23 سال برگشته
The Legend of Zelda: Link's Awakening چهارمین عنوان از مجموعه افسانه زلدا بود که برای کنسول دستی نینتندو، Game Boy عرضه شد و اوّلین حضور این فرنچایز بر روی کنسول های دستی بود.
داستان این بازی بر خلاف دیگر عناوین مجموعه خارج ار هایریول دنبال می شود. و قصّه لینک را هنگامی روایت می کند که طی ماجراجویی هایش ناخواسته خود را در جزیره مرموزی به نام جزیره کوهولینت می یابد و باید دست به کشف رازهای این جزیره کند تا بتواند از آن خارج شود.
بازسازی این عنوان بعد از نزدیک به 23 سال برای نینتندو سوییچ تایید شده و در سال 2019 برای آن عرضه شد.

توضیحات تکمیلی:
  • بازی مثل زلداهای کلاسیک یک بازی اکشن ادونچر دو بعدیه
  • به صورت 60 فریم روی سوییچ اجرا میشه
  • تو نسخه ریمیک همه چیز از نو و در یک آرت استایل جدید خلق شده.
  • این شامل همه موسیقی های بازی شده
  • تمام محتوای نسخه اصلی بازی + دانجن رنگی نسخه DX تو این بازی وجود داره.
  • بعلاوه همه این موارد یک مود دانجن سازی ساده تو این نسخه به بازی اضافه شده که تو اون میتونید با ست اتاق های از پیش ساخته شده برای خودتون دانجن بسازید

Screenshots

1657626212737.png 1657626301709.png TLoZLA_ss_03.jpg TLoZLA_ss_02.jpg
TLoZLA_ss_01.jpg TLoZLA_ss_11.jpg TLoZLA_ss_10.jpg

Trailers

تریلر معرفی بازی

تریلر E3 2019 بازی

تریلر داستانی بازی

تریلر Overview بازی

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
نه خداییش جدی میگم یه لحظه فکر کن مثل این میمونه که مثلا کپکام میومد ریمیک اویل2 با همون fix camera میساخت:D شرایط ریمیکا با اون زمان فرق داره مگه همین botw چش بود چرا مثل اون نساختن حیف این کات سین غولش نیست؟

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خیلی خوبه ، با همین تیزر کوتاه بیشتر از تمام نسخه ها ارتباط گرفتم ، هیچکدوم از نسخه ها برام اینطور نبوده ، دوربین ایزومتریک با ترکیبی از ماریو ، هاروست مون ! با موسیقی گوش نواز ، خیلی این تم رو میپسندم . طراحی دنیای بازی مخصوصا خود زلدا ، خیلی تو دل بروئه .
داداچ زلداهای قدیمی هم همین بود هاروست مون کیلو چنده:D فکر کنم منظورت از زلدا لینکه:D

• Like
Reactions: Kurt117

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نه خداییش جدی میگم یه لحظه فکر کن مثل این میمونه که مثلا کپکام میومد ریمیک اویل2 با همون fix camera میساخت:D شرایط ریمیکا با اون زمان فرق داره مگه همین botw چش بود چرا مثل اون نساختن حیف این کات سین غولش نیست؟

جدی جدی؟ بدون Salt پاشیدن و hate الکی پخش کردن؟ باشه...

خب بذا این جوری بگم

نه

همون جور که گفتم بازی مال کنسول دستیه... از بنیان سیستم طراحی اش فرق داره. شبیه شدن به استایل گیم پلی BotW رو که کلاً وللش :D.... حتی شبیه شدن به استایل Ocarina of Time هم براش غیر منطقیه.
من کار کپکام رو برا توسعه اون شکلی ریمیک اش تحسین می کنم... ولی از این که بازی استایل سابق اش رو داره خیلی خوشحالم

زلداهای دو بعدی مثل Link's Awakening خیلی با ذات کنسول سوییچ هماهنگ اند. عرضه شون. تبلیغ شون و هایپ شون هیچ ایرادی نداره به نظرم. کیفی چی؟
A Link Between Worlds سال 2013 اومد رو 3DS متای 91 گرفت. کلی هم از چپ و راست تعریف و تمجید شد.
مسئله ای که هست اینه که ذات زلداهای دستی (که دو بعدی از رو بالان) اساساً جدا از چیزیه که تو BotW و بقیه زلداهای سه بعدی تعریف شده. به قولی معماری خاص خودش رو داره. اگه Link's Awakening رو چیز فوق ضعیفی مثل Game Boy تبدیل به یکی از کارهای کلاسیک شده که ریمیک اش سرو کله شکوندن داره قطعاً به خاطر معماری خاص شه بازی زمان خودش چیز خاصی نسبت به عظمت A Link to the Past از نظر تکنولوژی ای ارائه نداده و اتّفاقاً کلی محدود بوده و کلاسیک شده. و از همون موقع تا الان که زلداهای دو بعدی همشون رو کنسول های دستی نینتندو بودن هیچ وقت اون Charm و معماری خاص رو از دست ندادن.

من اتّفاقاً خوشحالم بازی همون استایل رو حفظ کرده از حیث گیم پلی. گرافیک هم بازم به نظر من به طرز زیرکانه ای محشر عمل کردن. این قدر تصمیم شون در مورد آرت استایل بازی قشنگ و دقیقه که توضیحش به نوعی اسپویل داستان بازیه.

اگه این زلدا دو بعدی بوده... بهتره همون دو بعدی بمونه... زلداهای دو بعدی هیچ مشکلی ندارن و قدیمی نشدن که سبک شون رو انداخت دور.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
این معرفی خجسته رو از اول همه به تمام زلدا فنها خصوصا استارتر تبریک میگم:D
تو فکر زدن تاپیک بودم ولی یه مدت اصلا وقت سرخاروندنم ندارم شما پرچمو بالا نگه دارید:D
من هیچوقت گیم بوی نداشتم که زلداهاشو بازی کنم، خوشحالم که میشه اینو اونم به صورت ریمیک بازی کنم.
خود بازیم به نظرم عالیه و آرت استایل یونیکی داره.
انتخاب هوشمندانه ای کردن که بازی دو بعدی رو دو بعدی ریمیک کردن.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
جدی جدی؟ بدون Salt پاشیدن و hate الکی پخش کردن؟ باشه...

خب بذا این جوری بگم

نه

همون جور که گفتم بازی مال کنسول دستیه... از بنیان سیستم طراحی اش فرق داره. شبیه شدن به استایل گیم پلی BotW رو که کلاً وللش :D.... حتی شبیه شدن به استایل Ocarina of Time هم براش غیر منطقیه.
من کار کپکام رو برا توسعه اون شکلی ریمیک اش تحسین می کنم... ولی از این که بازی استایل سابق اش رو داره خیلی خوشحالم

زلداهای دو بعدی مثل Link's Awakening خیلی با ذات کنسول سوییچ هماهنگ اند. عرضه شون. تبلیغ شون و هایپ شون هیچ ایرادی نداره به نظرم. کیفی چی؟
A Link Between Worlds سال 2013 اومد رو 3DS متای 91 گرفت. کلی هم از چپ و راست تعریف و تمجید شد.
مسئله ای که هست اینه که ذات زلداهای دستی (که دو بعدی از رو بالان) اساساً جدا از چیزیه که تو BotW و بقیه زلداهای سه بعدی تعریف شده. به قولی معماری خاص خودش رو داره. اگه Link's Awakening رو چیز فوق ضعیفی مثل Game Boy تبدیل به یکی از کارهای کلاسیک شده که ریمیک اش سرو کله شکوندن داره قطعاً به خاطر معماری خاص شه بازی زمان خودش چیز خاصی نسبت به عظمت A Link to the Past از نظر تکنولوژی ای ارائه نداده و اتّفاقاً کلی محدود بوده و کلاسیک شده. و از همون موقع تا الان که زلداهای دو بعدی همشون رو کنسول های دستی نینتندو بودن هیچ وقت اون Charm و معماری خاص رو از دست ندادن.

من اتّفاقاً خوشحالم بازی همون استایل رو حفظ کرده از حیث گیم پلی. گرافیک هم بازم به نظر من به طرز زیرکانه ای محشر عمل کردن. این قدر تصمیم شون در مورد آرت استایل بازی قشنگ و دقیقه که توضیحش به نوعی اسپویل داستان بازیه.

اگه این زلدا دو بعدی بوده... بهتره همون دو بعدی بمونه... زلداهای دو بعدی هیچ مشکلی ندارن و قدیمی نشدن که سبک شون رو انداخت دور.[/QUOT]
دادچ من فقط سر تردپارتی دزدیدن نینتندو salt میپاشم salt هم نمیپاشم حقیقت میگم میدونی همین کپکام چند دفعه از سونی پول گرفت و چیزی نساخت؟در عوض از نینتندو پول گرفت و تا میشد ازی داد و شکست خورد یا اسکوئز سهامش مال سونی بود ولی برا نینتندو بیشتر انحصاری میداد:D تو بحث انحصاری ها از نینتندو خوشم میاد:D اره الان که فکر میکنم فرمول oot یا botw فرمولشون فرق داره ولی اگه یه سبک جدیدم میساختن بد نمیشد:Dمن کلا این کارای نینتندو درک نمیکنم کنسول ضعیف ریمیکای این شکلی بابا کات سیناش خیلی خوبه حیفه واقعا کات سین اون شکلی توی بازی گوگولی:) شماره بعدی بازی همون شکلی:D واقعا نمیفهمم نینتندو که توانایی رقابت با سونی داره(البته اگه قضیه دیسکاش درست کنه:D)پس چرا هنوز داره کنسول ضعیف میده؟:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
طبق روند چند سال اخیر همه حدس میزدن این شماره این شکلی باشه کافیه یه نگاه به شماره های قبل بندازید چطور بعد شماره های های اصلی، برای ds و 3ds زلدا میومد
نمیدونم چرا براتون عجیبه! بعد زلدا CoD یا ‌AC نیست هر سال انتظار شماره جدید داشته باشیم. همینم داره دو سال و اندی بعد BotW میاد.

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
نسخه گیم بوی رو با شبیه ساز اجرا کردم ببینم چیه، همون اول دیدم یه تمی شبیه تم Wind Waker (اسمش فکر کنم لجندری هیرو بود؟) داره پخش میشه :x
تو شبیه ساز هم میشه سیاه سفید رفت هم رنگی. چون گیم بوی یه مدل قدیمیتر داشت سیاه سفید بود
خودمم یکیشو داشتم دبستان میرفتم از خارج واسم اورده بودن نمیدونستم چیه. البته شک دارم گیم بوی بود یا نه چون توش فقط بازی پیکاچو بود باید بهش غذا میدادی و تمیزش میکردی اینا

Attachments

• Screenshot_2019-02-24-22-47-43-504_com.fastemulator.gbcfree.png
    Screenshot_2019-02-24-22-47-43-504_com.fastemulator.gbcfree.png
    287.2 KB · مشاهده: 13
  • Like
Reactions: Big boss_returns

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
:))این لینک نمیخوام بکشم کاری نداره:))یچی مثل botw:D

آهان اون...خب اون حداقل لباسش ساده است...هر چند به خوبی اون پیرهن سبز همیشگی لینک نیست...ولی خب یونیک بودن خودش رو داره.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
آهان اون...خب اون حداقل لباسش ساده است...هر چند به خوبی اون پیرهن سبز همیشگی لینک نیست...ولی خب یونیک بودن خودش رو داره.
اتفاقا من از سبزش متنفر بودم مخصوصا اون کلاهش:D لباس botw مخصوصا وقتی که کلاه میزاره سرش خیلی خفن تره:D به هرحال یچی اماده میکنم این ایزومتریکه هم خیلی باحاله شاید اصن این دادم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر