امتیازات Metro Exodus

پیش بینی میانگین امتیازات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    116
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
MetroExodus-feat-770x433.jpg

Publisher: Deep Silver, Koch Media
Developer: 4A Games
Initial Release Date: February 15, 2019
Platforms: PC, Xbox 1, PlayStation 4
AusGamers: 9.5/10
The Games Machine: 9.2/10​
Generación Xbox: 9.1/10
TrueAchievements: 9/10
Windows Central: 9/10
Screen Rant: 9/10
ZTGD: 9/10
TheSixthAxis: 9/10
Cheat Code Central: 9/10
GameStar: 9/10
Wccftech: 9/10
GamesRadar+: 9/10
Gameblog.fr: 9/10
PSX-Sense.nl: 9/10
Meristation: 8.6/10
DualShockers: 8.5/10
IGN Spain: 8.5/10
PlayStation Universe: 8.5/10
Gameplanet: 8.5/10
XGN: 8.5/10
GRYOnline.pl: 8.5/10
Vandal: 8.4/10
PC Invasion: 8/10
Worth Playing: 8/10
GameSpot: 8/10
Digital Trends: 8/10
Gaming Nexus: 8/10
Twinfinite: 8/10
GameSpew: 8/10
Game Revolution: 8/10
PCGamesN: 8/10
Hardcore Gamer: 8/10
Multiplayer.it: 8/10
GameOver.gr: 8/10
Jeuxvideo: 8/10
PC Gamer: 7.8/10
BaziCenter: 7.5/10
COGconnected: 7.6/10
The Daily Dot: 7/10
USgamer: 7/10
Destructoid: 7/10
EGM: 7/10
God is a Geek: 7/10
We Got This Covered: 7/10
Press Start Australia: 7/10
4Players.de: 6.8/10
Power Unlimited: 6.7/10
Digitally Downloaded: 6/10
Gamers Heroes: 6/10
Attack of the Fanboy: 6/10
Eurogamer: Recommended

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
JeuxActu 75
After two game spent in the tunnels of the Metro, Metro Exodus brings us to the semi-open world of mainland Russia and does away with the traditional linearity, at the expense of a drop in the overall rhythm. And don't worry, the game is still a graphics benchmark.

Ragequit.gr 95
Gorgeous, vast, hugely atmospheric and full of undefeated soul. A Molotov cocktail of emotional narrative and explosive thrills, this is 2019's first serious Game of the Year contender.

LevelUP 88
Metro: Exodus is a good example of how a series can left behind some of its core ideas and still deliver a well-defined experience for the players that played the previous games. With great pace and outstanding atmospheric details, 4A Games latest production will fill the nuclear gap left by the previous leader of the post apocalyptic genre.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
بدبختی از اونجا شروع میشه که یک‌بازی به شدتتتت تکراری و مسخده مثل فارکرای جدید که فعلا متاش زرد و ۷۳ هست ا بازی سنتر ۸۵ میگیره. ولی بازی مترو با متای ۸۴ که از هر لحاظ بگیری از فارکرای بهتر کار شده ۷۵ میگیره.
بله. به قول دوستان واقعاااا مرسی که لطف میکنید نقد میکنید.
اما من هیچجوره‌نمیتونم توجیح بشم که چرا یک بازی مثل فارکرای که طبق عادت سالانه(ماهانه) یه نسخه ی جدید ازش میسازن و متاش هم ۷۳ هست باید ۸۵‌بگیره. ولی یک بازی ای مثل مترو ، باید صرفا برای کم‌کردن نمره ازش برن ذره بین‌ بذارن و همینجور نمره ازش کم کنن. من‌دیگه این‌بحثو ادامه‌نمیدم. موفق باشید و خسته نباشید. ممنون که‌نقد میکنید. :D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شما نقد رو بخونی متوجه میشی به خاطر باگ یا ایرادهای الکی نمره ۷.۵ نگرفته. حداقل نقد رو بخونید و طبق اون نظر بدید تا آدم دلش نسوزه :D مشکل اصلی که تو نقد ذکر شده خسته کننده بودن یه سری بخش ها به دلیل وسیع تر شدن بازی هست که هم به روند گیم پلی ضربه زده و هم ریتم روایت داستان. فکر نکنم ایراد الکی باشه این. به علاوه ضعف هوش مصنوعی و ایرادات تکنیکی شامل لودینگ سه چهار دقیقه ای هم تو بازی وجود داره. شما خودت قبلا برای بازی سنتر نقد نوشتی و میدونی روند نقد نوشتن چطور هست. نویسنده مترو هم از طرفداران این سری هست ولی به نظرش این مواردی که تو نقدش آورده از ایرادات بازی هست و بهش ۷.۵ داده. اینکه چون بازی تک نفره هست و بخش آنلاین نداره پس حتما باید بالا بدیم هم حرف درستی نیست، کلی بازی تک نفره بودن که امتیاز بالایی از بازی سنتر گرفتن، آخرینش چند روز پیش عرضه شده بود، Kingdom Hearts 3 که نمره ۹ گرفته. در کل به نظرم اگه انتقادی هست با توجه به متن نقد باشه نه اینکه چرا نمره کم دادید و بازی های تک نفره دارن نابود میشن! البته میدونم صرفا منظورت بازی سنتر نیست ولی چون چند نفر دیگه هم فقط به نمره ایراد گرفتن اینا رو گفتم.
من نقد رو خونده بودم . مگه میشه بدون خوندن نقد بیام فقط به خاطر دادن نمره ای انتقاد کنم . اون مثال باگ هم درباره گاد اف وار فقط داشتم مثالی میزدم و منظورم این بود مثلا من اون باگ ها رو در گاد اف وار دیده بودم ! بعد به طور مثال دارم میگم به خاطر اون باگ ها باید نمره 8 میدادم به بازی گاد اف وار ؟؟؟؟!!! واقعا برازندنش بود ؟ نامردی در حق اون بازی و زحمت هایی که کشیده شده روی اون بازی نبود ؟؟!! منظورم این بود درباره اون مثالی که زدم .

بازیسنتر هم بدوه هیچ شکی در حا حاضر بهترین سایت گیم در ایران هستش و این که نقد میکنه و نمره میده و نمرش در متای جهانی ثبت میشه آدم کیف میکنه و همین طور کاربر های خیلی حرفه ای تو فروم هاش هنوز هم وجود داره و فعالیت میکنن . نیازی به گفتن این چیزا نبود که بگم ولی خب گفتم یه اشاره ای کنم شاید بهتر باشه . ( زحمت هایی که میکشین جای سپاس داره و دست همتون درد نکنه )

واقعا هم منظورم این نیست هر بازی آفلاینی اومد که نمره بالایی بگیره به هر حال هر بازی باید در جهت کار و تلاشی که کرده نمره مربوطه به خودش رو بگیره ولی خب امثال این استدیوی های کار درست ما کم نداشتیم در همون نسل قبل که با بی مهری منتقدین مواجه شدن نمونه بارز مثال میخواین ؟! استدیوی starbreeze سازنده عنوان ریدیک و ... که خودتون میدونید چقدر کارش درست بود ولی در کمال ناباوری نسخه اول دارکنسی که ساخته بود اگه اشتباه نکنم متای 82 رو گرفته بود ولی اون بازی وقتی اومده بود به راحتی تحول بزرگی در بازی های اول شخص به وجود آورده بود ولی در کمال شگفتی متای خوبی نگرفت ! یه سری استدیو ها هستن این داستان رو دارن و واقعا نمیدونم برای چی ! استار بریز هم سر همین داستان ها سال به سال ضعیف تر و ضعیف تر شد و ....

مترو ، بازی ای با سبک گیم پلی کند ، آروم و سنگین هستش ! و روایت داستانی کندی داره و همین طور روایت گیم پلیش هم اکثر اوقات کند هستش ! امکان داره شما در زمان هایی از بازی ( حتی همون نسخه اول و دومش ) هیچ اتفاق نیفته و فقط سازندگان طوری بازی رو طراحی کرده باشن در قسمت هایی که شما فقط به خاطر اتمسفر و صدا گذاری و محیط خفه و پراسترس و جو ناامیدی که بر روی کره زمین حکم فرما شده گیم پلی بازی رو جلو ببری و سازندگان فقط شما رو میذارن و محیط بازی ! همین !

من شک ندارم منتقد گرامی که این نسخه سوم رو هم بازی کرده چنین چیز هایی رو دیده و به خاطر این موضوع مثلا ایراد گرفته ! این سبک مترو هستش ! یه جاهایی سازنده ها به عمد شما رو میذارن و محبط سنگین بازی ! و اشاره هم کردم باید منتقد به نظرم فقط به خود بازی نگاه نکنه و به استدیوی سازنده و شرایطی که درش هستش هم گه گاهی ( نمیگم همیشه ) یه نیم نگاهی بهشون داشته باشه ( این استدیوی سر داستان مشکلات اکراین و روسیه نزدیک بود متلاشی بشه و تعطیل بشه )

خلاصه انتقاد و نظر شخصی بود که نوشتم و خیلی ها صد در صد با نظرم موافق نیستن و شاید هم عده ای ازدوستان با نظرم موافق !

به هر حال همینه و سایت ها نمره های مختلفی میدن و همیشه باب میل همه نیست و به طور مثال این بازی نمره ای که گرفته باب میل من نبوده و شاید خیلی ها راضی بودن و خلاصه بگذریم ...

پاینده باشید .....

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بدبختی از اونجا شروع میشه که یک‌بازی به شدتتتت تکراری و مسخده مثل فارکرای جدید که فعلا متاش زرد و ۷۳ هست ا بازی سنتر ۸۵ میگیره. ولی بازی مترو با متای ۸۴ که از هر لحاظ بگیری از فارکرای بهتر کار شده ۷۵ میگیره.
بله. به قول دوستان واقعاااا مرسی که لطف میکنید نقد میکنید.
اما من هیچجوره‌نمیتونم توجیح بشم که چرا یک بازی مثل فارکرای که طبق عادت سالانه(ماهانه) یه نسخه ی جدید ازش میسازن و متاش هم ۷۳ هست باید ۸۵‌بگیره. ولی یک بازی ای مثل مترو ، باید صرفا برای کم‌کردن نمره ازش برن ذره بین‌ بذارن و همینجور نمره ازش کم کنن. من‌دیگه این‌بحثو ادامه‌نمیدم. موفق باشید و خسته نباشید. ممنون که‌نقد میکنید. :D
یه نکته ای هست که نقدایی که چه تو بازیسنتر و چه بقیه سایتهای معتبر منتشر میشن واقعا مبتنی بر اینکه متا بازی چند شده نیستن. صرفا نظر خود منتقد بر اساس تجربه شخصی خودشون هستن، هدف نقد هم همینه. اگر قرار باشه نظر همه یکسان باشه چه کاریه این همه سایت نقد داریم؟ چند تا منتقد میذاریم تو سایت متاکریتیک، خودشون نمره میدن و به اون هم استناد میشه دیگه. در مورد نقد های اخیر هم دقیقا این موضوع صادق هست. منتقد بازی ها از دیدگاه خودشون و بنابر تجربه بازی نمره دادن. تمامی نقد ها هم حتی دو روز قبل از امبارگو آماده شده بودن.
همونطور که خیلی از بازی ها نمره بالاتر از متا میگیرن، امکان داره یه سریاشون هم نمره پایین تر از متا بگیرن. چیز عجیبی نیست واقعا.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
مسئله ای که بارها تو تاپیک امتیازات بازی اشاره شده توسط تعداد زیادی از کاربران که یکیشونم خودم بودم، دوستان نقد و بررسی بازی ها نظر بازیسنتر نیست! نظر اون منتقد هست و از اونجایی که نمره فارکرای و مترو داره باهم مقایسه میشه و میگید چرا بازیسنتر اینجوری کرده، خب جفت بازیها توسط دوتا دیدگاه متفاوت نقد شدن، دو انسان با نقطه نظرات و انتظارات متفاوت.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مسئله ای که بارها تو تاپیک امتیازات بازی اشاره شده توسط تعداد زیادی از کاربران که یکیشونم خودم بودم، دوستان نقد و بررسی بازی ها نظر بازیسنتر نیست! نظر اون منتقد هست و از اونجایی که نمره فارکرای و مترو داره باهم مقایسه میشه و میگید چرا بازیسنتر اینجوری کرده، خب جفت بازیها توسط دوتا دیدگاه متفاوت نقد شدن، دو انسان با نقطه نظرات و انتظارات متفاوت.
نه خیر، بازیسنتر یه AI هست که چنتا نام کاربری دروغی رو مدیریت می‌کنه و به اسم اونا نقد می‌نویسه.
هدفش هم نابودی بازی‌های تکنفره و مطرح شدنه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
استدلال بعضیا تو حلقم :"چون بازی صرفا آفلاین هست باید امتیاز بالا داد تا هم سازنده بازی تشویق بشه بازیها آفلاین بیشتری بسازه هم بقیه سازنده ها تشویق شن دست از آنلاین ساختن بردارن بازی آفلاین بسازن"
چرا؟ چون اساتید آفلاین دوست دارن بگی آنلاین میگن آنلاین پدرته فحش نده=))

• Like
Reactions: TeTration

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza

من اصلا کاری به بحث این تاپیک ندارم فقط برام این پست جالب بود. یعنی چی "نقد و بررسی بازی ها نظر بازی سنتر نیست"؟:D بازی سنتر مگه موجودیت جداست که بخواد نظر خاصی برای خودش داشته باشه:D بازی سنتر یه مجموعه هستش متشکل از اعضای تحریریه و مدیریتش hence نظر منتقد به عنوان نماینده ی این مجموعه = نظر بازیسنتر:D اکثریت افراد از جمله من وقتی نمره یه سایت به یه بازی رو میبینن به اسم سایت توجه میکنن مثلا وقتی ign به فلان بازی 8 میده واقعا اهمیتی نداره که کدوم منتقد از ign به بازی 8 داده:D در نتیجه واقعا عادی و منطقی هستش که نمره ی بازیسنتر به فارکرای و مترو با هم مقایسه بشه:D درسته دو نفر از این مجموعه با نظرات متفاوتی بازی ها رو نقد کردن ولی واقعا فکر نمیکنم بازیسنتر اصلا معیار رو پروتکلی برای کنترل محتواش نداشته باشه و نقد دو نفر از این سایت اصلا نتونه توی یه چهارچوب قرار بگیره.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
اول بگم مخاطب اين نظر به طور مخصوص بازيسنتر نيست و سايتاييه كه رويكرد عجيبيو در رابطه با بعضي بازيا پيش ميگيرن
اين كه كنترل بازي مثل بازياي مين استريم نيست و استايل كنترل كردن خاص خودشو داره ايراده ؟اين كه رووني يه شوتر مث فاركراي يا كال او ديوتيو نداره ايراده ؟ مشكلات فني اي كه بعضا از سر و كول خيلي از بازيا بالا ميره برا مترو كشنده و زجر اور ميشه؟ لودينگ هاي بين مكالمه اي و حتي براي لود شدن بخشي از محيط وسط خيلي بازيا ايراد نيست اما واسه مترو يه سري لودينگ ها تجربه بازيو تحت تاثير قرار ميده ؟مشكل خيليا اين نيست كه انلاين رواج پيدا كنه! مشكل اينه كه سر يه سري اي پيا داره تو اين قضيه بريده ميشه! در مورد نسل قبل دوستان به يه سري بازي اشاره كردن اما همين نسل كم نداشتيم بازيايي كه كمتر از حقشون بهشون توجه شد...طبيعتا متاي كمتر روي فروش بازي تاثير ميزاره...مخاطبي كه تريلرا و هايپ دور بازيو ديده و الان متاشو ميبينه فك ميكنه اينام حركات يوبيسافتي زدن! اين اتفاق به طرز بدتري سر گرويتي راش ٢ يا داركسايدرز ٣ افتاد...
شما فرض كنين اين ايپيا از دست بره ما سينگل بازا بايد بشينيم سال تا سال منتظر يه انحصاري از سوني؟ يا نهايتا وضعمون خوب باشه از نينتندو؟ ما كاري به جمعيت انلاين باز نداريم نه فحشه نه چيز ديگه اونام يه بخشي از جمعيت گيمرا هستن كه بازياي خاصه خودشونو دارن (كه البته تاثير منفي روي بخش سينگل نذاشتن...فال اوت ٧٦ اخرين مثالشه!) اما نسبت به يه سري بازيا سخت گيرياي بيش از حدي شده كه شايد (قطعا!) به يه سري از بازيا ضربه بخوره...همونطوري كه دد اسپيس خورد همونطوري كه اويل رو سالها به خاطر درامد زايي رو از ريل خودش خارج كرد همونطوري كه...

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من اصلا کاری به بحث این تاپیک ندارم فقط برام این پست جالب بود. یعنی چی "نقد و بررسی بازی ها نظر بازی سنتر نیست"؟:D بازی سنتر مگه موجودیت جداست که بخواد نظر خاصی برای خودش داشته باشه:D بازی سنتر یه مجموعه هستش متشکل از اعضای تحریریه و مدیریتش hence نظر منتقد به عنوان نماینده ی این مجموعه = نظر بازیسنتر:D اکثریت افراد از جمله من وقتی نمره یه سایت به یه بازی رو میبینن به اسم سایت توجه میکنن مثلا وقتی ign به فلان بازی 8 میده واقعا اهمیتی نداره که کدوم منتقد از ign به بازی 8 داده:D در نتیجه واقعا عادی و منطقی هستش که نمره ی بازیسنتر به فارکرای و مترو با هم مقایسه بشه:D درسته دو نفر از این مجموعه با نظرات متفاوتی بازی ها رو نقد کردن ولی واقعا فکر نمیکنم بازیسنتر اصلا معیار رو پروتکلی برای کنترل محتواش نداشته باشه و نقد دو نفر از این سایت اصلا نتونه توی یه چهارچوب قرار بگیره.
بازیسنتر یه مجموعه هست و زمانی نقدها و مقاله هاش بعنوان اسم خاص بازیسنتر لحاظ میشه که کل مجموعه در تشکیل دادنش دخیل بوده باشن مثل انتخاب بهترین بازی سال و این دسته موارد، این حرف شما درست نیست که نماینده بازیسنتر برابر با کل بازیسنتر، در مورد همین نقد Metro هم شاید همه اعضای تحریریه با نمره و نظر منتقد موافق نباشیم که خب عادیه! ما هممون انسان های متفاوت با سلایق متفاوتیم! اما نقد این بازی خاص وظیفه‌ای است که به ایشون سپرده شده و نقطه نظراتش رو به خوبی بیان کرده و دلایل لازم رو برای نقد آورده که خب اونم وظیفه سردبیر هست که تاییدیه رو گرفته.
خب این اشتباه هست که میاید نظر یه منتقد رو به نظر کل مجموعه سایت IGN ربط میدید،مطمئنا بارها اتفاق افتاده که نقد و نمره یه بازی در فلان سایت 10 بوده و یهو آخر سال بهترین بازی سال که نظر کل محموعه فلان سایت هست یه بازی با نمره 9 میشه! دو بازی با ژانر و سبک مشابه حتی! نظر مجموعه خاص ( بازیسنتر، ign و...) با منتقد متفاوته!
بازیسنتر هم به طبع مثل هر ناشر دیگه‌ای چه دیچیتالی و چه کاغذی به نظر منتقد و کیفیت نظرش اهمیت میده و هیچوقت نمیاد یه نمره یا یه نظر خاص رو به نویسنده هاش تحمیل کنه!
نقد Mortal Kombat X رو خودم نوشتم و نمره پایینی هم بهش دادم که خیلی پایین تر از میانگین متا هم بود ولی بدون کوچکترین مخالفتی و یا بحثی بر روی سایت رفت.
کلا همیشه سعی کنید نمره ناشر رو نبینید و برید ابتدا نقد رو بخونید و بعد هم برید اسم منتقد رو بخونید :D نظرش رو دوست نداشتید و مشابه شما نبود، مطمئنا تو این بازار شلوغ سایت های نقد و بررسی یه منتقد مشابه نقطه نظر شما در مورد اون بازی خاص پیدا میشه :D
اینا همش تقصیر متا هست که ارزش نقد و متن رو آورده پایین و فقط رو نمره و اسم ناشر تمرکز کرده :D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
یه نکته ای هست که نقدایی که چه تو بازیسنتر و چه بقیه سایتهای معتبر منتشر میشن واقعا مبتنی بر اینکه متا بازی چند شده نیستن.
بنده این‌حرفم‌رو در‌جواب اون دوستی دادم که فرمودند متای مترو ۸۰ شده. پس بازیسنتر هم در حد متا داده. منم گفتم پس چطور فارکرای با متای ۷۳ یهو نمره ۸۵ گرفته از بازیسنتر؟
بله منم در حالت عادی با حرفتون موافقم و باور خودمم هست.

دوستان نقد و بررسی بازی ها نظر بازیسنتر نیست! نظر اون منتقد هست و از اونجایی که نمره فارکرای و مترو داره باهم مقایسه میشه و میگید چرا بازیسنتر اینجوری کرده، خب جفت بازیها توسط دوتا دیدگاه متفاوت نقد شدن، دو انسان با نقطه نظرات و انتظارات متفاوت.
نمیدونم دقیقا منظورتون چیه از حرفتون. اگه‌منظورتون اینه که ربطی به بازیسنتر نداره پس چرا به اسم‌بازیسنتر منتشر میشه؟ پس بهتده هر شخص و هر منتقد برا خودش توی متا نقد کنه. مثلا نقدی از فلان شخص از بازیسنتر توی متا ثبت بشه ولی صرفا با اسم همون شخص! ولی چنین نیس. نقدهای بازیسنتر یا هر سایت دیگه مربوط به خود سایت هست. حالا اگه خود شما اینطوری بین اعضای تحریریه قانون گذاشتید که نقد هر شخص مربوط‌به خودشه رو من‌کار ندارم واقعا. ولی چیزی که هست اینه که بازیسنتر‌ مسئول هست. مثل چند دفعه ای که یادمه گیم‌اسپات فلان منتقدش رو به فلان دلیل اخراج کرد. یا ign منتقدش رو اخراج کرد برای کپی برداری.
به هر حال این‌وظیفه ی تیم تحریریه و خود یازیسنتر هست که اولا بهترین منتقدا رو جذب کنه. دوما هر بازی ای رو به شخص اینکارش بده. برای مثال نقد بازی crash رو بده به یه کراش باز اینکاره. نه اینکه نقد کراش رو کسی بکنه که تا ۱ ماه همه از فاجعه ی نقدش صحبت کنن. یا gow رو بده به کسی که تمام سری ها رو بازی کرده و میفهمه gow چیه(برای مقال گفتم‌این مورد رو استثنائا).
طبیعتا اگه kingdom hearts 3 رو بدیم به کسی که از این‌ سبک بازیا متنفره، پس این بازی از نظر اون شخص میشه بدترین بازی و نمره ی کم میده.
من نمیدونم منتقد metro کی بوده. ولی هرکی بوده قطعا فن این بازی نبوده.(کار‌ندارم خودش بیاد بگه من‌فن‌بازی هستم. چون از ایراداتی که گرفت کاملا حقیقت رو مشخص میکنه). به‌نظرم ایشون صرفا بازی کرده نسخه های قبلشو. چون کسی که فن این بازی هست، میدونه که‌ برای این‌بازی باید از یه سری مشکلات بگذره. چون راکستار بازیو نساخته با تیم‌خفن. پس نباید برخی مشکلات فنی براش چیز خاصی باشه.
دقیقا مثل کسی که witcher3 و سری بازیهای bethesda رو نقد میکنه. اگه‌میخواستیم از w3 مشکل بگیریم صرفا به خاطر باگهای خفن و افت فریم و کنترل اسب و مشکلات دیگه، بهش ۵ بایست میدادیم. یا بازی ای مثل skyrim باید ۶ میگرفت از بسسس باگ داشت. ولی کسی که با بازیهای bethesda اشنایی داره دیگه باگها رو زیاد روش زوم نمیکنه.
سر نقد crash من خودم جزو اولینا بودم که ایراد گرفتم. از بس این نقد فاجعه بود که داد همه در اومد. نقد رزیدنت‌ایول ۲ توی متن نقد سرتاسر تعریف هست ولی یهو ۸۰-۸۵ گرفته بدون اینکه بگه اقا این‌نمره از چی کم‌ شده.
من حرفم اینه که مترو رو بدین به یه مترو باز. کسی که حداقل کتاب مترو رو خونده باشه. کسی که با بازیهاش زندگی کرده. چنین کسی خودش میدونه باید از چی‌نمره کم‌ کنه.
اگر اینطوری نشه ، نتیجش میشه اینکه گیم اسپات بازی GTA رو میده به یه دختر نقد کنه و بعد از بازی به خاطر اینکه توی بازی بیتربیتی زیاده و به دخترا و حقوق زن توهین‌میشه نمره کم‌ میکنه.
به هر حال شما رئیسین و خودتون بیشتر میدونین:D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
استدلال بعضیا تو حلقم :"چون بازی صرفا آفلاین هست باید امتیاز بالا داد تا هم سازنده بازی تشویق بشه بازیها آفلاین بیشتری بسازه هم بقیه سازنده ها تشویق شن دست از آنلاین ساختن بردارن بازی آفلاین بسازن"
چرا؟ چون اساتید آفلاین دوست دارن بگی آنلاین میگن آنلاین پدرته فحش نده=))
بار اولت نیست ! و بار آخرت هم نیست تیکه پراکنی هات نسبت به من ! میتونی همین طوری با پست های زیبات به کار خودت ادامه بدی ! و پست ها و نوشته ها و توضیحات رو باقی دوستان میخونن و خودشون قضاوت میکنن .

• Like
Reactions: vaan 2

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بار اولت نیست ! و بار آخرت هم نیست تیکه پراکنی هات نسبت به من ! میتونی همین طوری با پست های زیبات به کار خودت ادامه بدی ! و پست ها و نوشته ها و توضیحات رو باقی دوستان میخونن و خودشون قضاوت میکنن .
اتفاقا ایندفعه منظورم کامل شما نبودی حالا مارفتیم سروقت چوب شما نقل قول کردی اگه دقت داشتی میفهمیدی چی به چیه
والاهرکی هر قضاوتی دوست داره بکنه نه من با کسی رودربایستی دارم نه از کسی ترسی دارم شما هم به اون حصار کشیدن بین دنیا و خودت ادامه بده و فکر کن گیمر های دنیا آنلاین براشون مهم نیست و eaو یوبیactiواپیک و راک استار بالاسرشون اسلحه میذارن و کت بسته میبرن تو آنلاین قبلا فک میکردم آدم منطقی هستی ولی اشتباه فک میکردم یه بارم سر همین تعصبی برخورد کردنت دلیتت کردم ناراحت شدی تو تاپیک نوشتی دلم سوخت دوباره اد فرند فرستادم الانم فک میکنم درباطن میدونی حق باکیه ولی الکی اینجا پافشاری میکنی باور کن با این سن سال بعیده ازت

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اتفاقا ایندفعه منظورم کامل شما نبودی از قدیم گفتن حالا مارفتیم سروقت چوب شما نقل قول کردی اگه دقت داشتی میفهمیدی چی به چیه
والاهرکی هر قضاوتی دوست داره بکنه نه من با کسی رودربایستی دارم نه از کسی ترسی دارم شما هم به اون حصار کشیدن بین دنیا و خودت ادامه بده و فکر کن گیم های دنیا آنلاین براشون مهم نیست و eaو یوبیactiواپیک و راک استار بالاسرشون اسلحه میذارن و کت بسته میبرن تو آنلاین قبلا فک میکردم آدم منطقی هستی ولی اشتباه فک میکردم یه بارم سر همین تعصبی برخورد کردنت دلیتت کردم ناراحت شدی تو تاپیک نوشتی دلم سوخت دوباره اد فرند فرستادم الانم فک میکنم درباطن میدونی حق باکیه ولی الکی اینجا پافشاری میکنی باور کن با این سن سال بعیده ازت
جدی میگی !؟ منظورت من نبودم ؟! رودر بایستی با کسی نداشتن و رک صحبت کردن با مسخره کردن و این چیزا که میدونی خیلی فرق داره ! ولی شما رک گویی و نظر دادن رو با تیکه انداختن مثل این که اشتباه گرفتی ! اتفاقا منظورت من بودم و بار ها و بار ها شده من رو خطاب کردی و و نقل قول هم نکردی و میخوای بذارم پست هات رو ؟!! یکی دو تا هم آخه نبوده عزیز ! میتونی مثل یه انسان متمدن بیای حرفت رو بزنی و نظرت رو بگی . مسخره کردن و ترول های مثلا بامزه از دست هر کسی بر میاد ! دست نوشتاری من هم بد نیست و بخوام ترول و مسخره کنم به راحتی هر چه تمام ترم بلدم !!!! به قول خودت انشا هم خوب مینویسم من استاد !!!! خلاصه نظری داری بیا نظرت رو بگو ! و نه این که ....

این تازه فقط یکیشه ! EA: ترجیج بخش داستانی به بتل رویال دلیل فروش ضعیف BFV

Capture515151.PNG

بازم از این بامزه بازی ها شما انجام داده بودی و یه بار ، دو بار و ... انجام دادی و من هیچی نگفتم و ازش عبور کردم ولی دیدم بازم داری همون کار رو انجام میدی ! و حالا که این طور شد انشا نوشتن گفته بودی . میزان طولانی بودن و کوتاه بودن و ... پست هایی که میذارم به خودم مربوطه و خیلی ناراحتی و پست هام مسخره و عذاب آور و ... هستش ، میتونی من رو بلاک کنی تا خیلی ناراحت نشی و وقتت بیهوده گرفته نشه ! من بلاکت نمیکنم متاسفانه به خاطره اینه که اگه کسی بلاک بشه شخص بلاک شده پست های طرف رو میتونه بخونه و پس بلاک کردن من فایده نداره !

این جا هم فرومه و تبادل نظر اطلاعات موافق و مخالف و نه مسخره کردن و بامزه بازی مثلا ! دوست داشته باشم انشا که هیچی طومار مینوسیم و به هیچ کسی مربوط نیست مقدار نوشته هام چقدر هستش ! همون طوری که به منم مربوط نیستش چه کسی چه مقدار نوشته ای میذاره ! ولی مسخره و ترول های پی در پی دیگه حدی داره !!!

وقتی سرانه کتاب خونی در ایران فاجعه هستش مشخصه که برای شما نوشته های من میشه انشا و طومار و .... !!!!!!

این جا اینستا گرام و توییتر نیست ! فرومه برای نوشتن و تبادل نظر !! یه سری صحبت ها رو نمیشه تو دو خط و ... گفت ! البته تیکه انداختن و ... رو میشه تو یه جمله هم گفت !

همون صحبت های من درباره EA و .... EA: ترجیج بخش داستانی به بتل رویال دلیل فروش ضعیف BFV و EA: ترجیج بخش داستانی به بتل رویال دلیل فروش ضعیف BFV و EA: ترجیج بخش داستانی به بتل رویال دلیل فروش ضعیف BFV با کاربر ALi Venom خیلی محترمانه جلو رفت و هیچ کدوممون همدیگه رو مسخره نکردیم بدون کوچک ترین تیکه ای حتی !!! ..... نظرمون رو گفتیم و تازه در همون پست هام با اون کاربر گرامی یه جاهایی صحبت هاش منطقی بود و من هم اشاره کردم ! از من 35 ساله گذشته بخوام بیام وقت بذارم و کاربر دیگه ای رو به خاطر نظراتش مسخره کنم و .... حالا شما دوست داری ؟ خیلی هم عالی ! همین طور ادامه بده و راحت باش ! از پست های من هم خوشت نمیاد !!؟؟ انشا مینویسم و .... خیلی زیبا و ساده و راحت میتونی بلاک کنی و من آفلاین باز !!!!!! رو به حال خودم رها کنی ....

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
طبق توضیحاتی که دوستان تحریریه فرمودن خیلی مشتاق شدم چنتا نقد که کار کل تیم بازیسنتر بوده رو مطالعه کنم. فکر نمیکنید استدلال درستی نیست؟ از نقدتون حمایت بشه کار تیمی میگید بهش ولی اگر به نقدتون انتقاد بشه میشه نظر شخصی؟ الان سیستم اینکه بفهمیم فلان بازی نظر جمعی از منتقدان بازیسنتر هست و فلان نقد صرفا نظر شخصی دیگر چیه؟؟جایی ذکر میشه؟ سایت های دیگه هم چنین پروسه ای دارن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر