برنامه تبدیل بازی

Amir4115

کاربر سایت
May 26, 2016
1
سلام من ی اشتباه بزرگ کردم ps2 رو فلش خور کردم یعنی ی برد به برد اصلی اضاف کرده و لنز کلا از مدار خارج شده با روش بوت و این داستانا نمیتونم بازی اجرا کنم حالا هربار بخوام بازی بریزم رو فلش 30یا 40تومن پیاده میشم کسی نمیدونه چ برنامه ای استفاده میکنن که بازی رو تبدیل میکنن میریزن رو فلش

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
بهترین کار خرید پلی2فت مدل 50004 هست و یک نتورک اداپتور هم براش بگیری و هارد IDE هم بذاری روش کاری که خودم ن انجام دادم بعدش هم میتونیبازی بریزی تو هاردش وسلام اینطوری از هارد مک بازی اجرا میشه توی نشون دادن دمو ها و فیل ها گیر نمیکنه باگ هم نداره

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
سلام من ی اشتباه بزرگ کردم ps2 رو فلش خور کردم یعنی ی برد به برد اصلی اضاف کرده و لنز کلا از مدار خارج شده با روش بوت و این داستانا نمیتونم بازی اجرا کنم حالا هربار بخوام بازی بریزم رو فلش 30یا 40تومن پیاده میشم کسی نمیدونه چ برنامه ای استفاده میکنن که بازی رو تبدیل میکنن میریزن رو فلش
کسی که برات فلش خور کرده تنبلی کرده مودچیب اگه اتصالاتش به درایو dvd کنسول هم وصل شه بازهم میشه بازی هارو بطور معمول اجرا کرد
حالا در مورد سوالت بازیا توسط برنامه OPL اجرا میشن و تو اصلا نیازی نداری بری بدی اشخاص دیگه بریزن چونکه کار راحتیه و خودت براحتی میتونی انجام بدی.
اول دقت کن حتما فلش با FAT32 فرمت شده باشه بعد بازی که میخوای بازی کنی رو براحتی از اینترنت دانلود کن اگه حجمش کمتر از 4 گیگ براحتی بریزش توی پوشه ی DVD توی فلشت
ولی اگه حجم فایل ISO بیشتر از
4 گیگ بود باید اول با برنامه USBUTIL تبدیلش کنی که فکر کنم آموزش کار باهاش تو همین سایت هست کار باهاشم خیلی راحته
بعد حواستو جمع کنی فلشت
Defragment شده باشه وگرنه تو OPL بازی اجرا نمیشه میتونی با این برنامه ببینی مشکلی داره فلشت یا نه Auslogics Disk Defrag
بعد خلاص بزن به ps2 و بازی کن

چندتا سایت برای دانلود بازی
CoolROM
RomsMode - ROM Games Free Download
117852

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر