Chernobylite l PC

shadow.png

ژانر: بقا ( علمی تخیلی)
تاریخ ریلیز: 28 جولای 2021 برای Pc، نسخه های کنسولی 7 سپتامبر 2021
پلتفرم: Pc و کنسولهای نسل هشتم و نهم
سازنده: The Farm 51
ناشر: The Farm 51

بازی یک عنوان آخر زمانی با محوریت حادثه چرنوبیل است که در سال 1986 اتفاق افتاد و زندگی بیش از 350 هزار نفر را تحت شعاع قرار داد.
پس از گذشت 30 سال کابوس وار ،حالا دل را به دریا زده و به چرنوبیل رفته تا عشق خود را بیابید
بازی توسط farm51 ساخته شده و جزء عناوین بقا میباشد که در آن المان های نقش آفرینی و علمی تخیلی وجود دارد.

سیستم مورد نیاز

2021-07-05_1-11-48.jpg

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بازی کم ایراد نداره. یه سری موارد گیم پلی کلا از سطح استاندارد صنعت پایین تره. گرافیک و اینام درست حسابی نداره. حتی داستانشم خوب نیست اونقدر. یه اتمسفر داره فقط.
بهینه سازیش خوبه‌ روی گرافیک ۷ سال پیش (۹۷۰) روی ultra بین ۵۰ تا ۶۰ فریم میده و روی HIGH هم فیکس ۶۰ فریم. گرینه هایی مثل DLSS و FSR هم برای کسایی که توی رزولوشن بالاتر بخوان بازی کنن به کار میاد.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
من یه سری ویدئوهای گیم پلی بازی رو دیدم یه موسیقی روی مخی حین بازی پخش میشد آدم دلش میخواست صدا رو ببنده!
حساب کنید میخواید مخفی کاری کنید بعد با اون موسیقی بلند و اعصاب خرد کن چیه پخش میشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
من یه سری ویدئوهای گیم پلی بازی رو دیدم یه موسیقی روی مخی حین بازی پخش میشد آدم دلش میخواست صدا رو ببنده!
حساب کنید میخواید مخفی کاری کنید بعد با اون موسیقی بلند و اعصاب خرد کن چیه پخش میشه
Capture.JPG

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
اتمسفر خفنی داره
منو یاد مترو انداخت هنوز همون اول بازی ام که با دو نفر همراه میشه
امیدوارم مخفی کاری هم داشته باشه
این fsr رو گذاشتم روی حد نهایت چیزی حس نکردم ! :D
چون فریم روی 75 قفل بود :D
انجین بازی به شدت اپتیمایز هست

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان کسی مشکل لودینگ داره؟من بعد پرولوگ که اون دستگاه اسلحه مانندو می‌سازیم و عکسو بهمون نزدیک میکنه کرکتر تو لودینگ همینجوری ده دقیقه میمونم تموم نمیشه🤨

• Sad
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
آپدیت نسل بعدی بازی هم منتشر شد و به همین علت نسخه PC هم به Chernobylite Enhanced Edition بروز شد:

بازی الان از RayTracing پشتیبانی میکنه.
a51041f04b36bb38b4ea7a752dffef5f11e87867.png

500cdffa8b710b42348a5e0e80aff89bc006bec5.png

اسلحه جدید به بازی اضافه شده:
Crossbow
a621ed31c3483ec76d0f32d62472652ی92ae705e7.jpg

به بازی یکسری المانهای داستانی در مورد ایگور و تاتیانا هم اضافه شده.

این فصل اول بازی بعد انتشار بود و DLC های بزرگ و مهم تر در فصل های بعدی منتشر میشن.

نقشه راه DLC ها و اکسپنشن های بازی

سشیشس.jpg

================
چیزی که مشخص هست اینکه بازی 3تا DLC مهم (از بخش داستانی و لوکیشن جدید گرفته تا مودهای جدید) داره که بین فصل دوم تا چهارم منتشر میشن.

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
459
بازی رو تازه گرفتم. همون طور که بقیه گفتن گرافیک فک بر انداز نیست ولی قشنگه واقعا. فعلا مرحله جنگل قرمز رو رفتم فقط. برای منی که بعد دیدن مینی سریز چرنوبیل تو گوگل مپ میگشتم لوکیشن هاشو میدیدم طراحی پریپیات واقعا جذابه. همین اول به رادار دوگا ۳ رسیدم ولی اومدم برم پیشش محیط رادیو اکتیو بود گفتم غلط کردم برگشتم 😁

• Like
Reactions: Taha75

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بازی کلا مکانیزم جالبی نداره یعنی بعد از قسمت اول بازی تازه می فهمید با یک بازی FPS RPG طرف هستید که کلی قراره الاف کاری بهتون پیشنهاد بده و حتی برای ماموریت های اصلی باید تایم مشخصی از روز مراجعه کنید برید برای خودتون بیلد کنید ایتم مسخره بسازید و خلاصه اب بستن که طولانی بشه

اما در نهایت هر چقدرم که بازی خوب باشه من با بازی ای که فیزیک خوبی نداره نمی تونم کنار بیام فیزیک بازی از HALF LIFE 2 هم پایین تره سطحش ضمن اینکه روی بالاترین تنظیمات به شدت لگی هست که اول گفتم شاید روی هارد نصبش کردم بعدا دیدم نه روی SSD هست و دیجیتال فاندری هم بعد دیدم تایید کرده که پر استاتر هست بازی در حالی که نسخه کنسولی مشکلی نداره(خیلی عجیبه چون بیس این بازی PC بوده اصلا زمانی ساخته شده که کنسول های نسل جدید نبودن حتی)

این بازی بنچمارکش بالاترین حرارت کارتتون می کشه بیرون اگر علاقه دارید بدونید سیستمتون چقدر بهش فشار میاد بالاترین تنظیمات بدون هیچ ف یلتری یا DLSS بهش بدین فریم هم باز بذارید

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
بازی کلا مکانیزم جالبی نداره یعنی بعد از قسمت اول بازی تازه می فهمید با یک بازی FPS RPG طرف هستید که کلی قراره الاف کاری بهتون پیشنهاد بده و حتی برای ماموریت های اصلی باید تایم مشخصی از روز مراجعه کنید برید برای خودتون بیلد کنید ایتم مسخره بسازید و خلاصه اب بستن که طولانی بشه

اما در نهایت هر چقدرم که بازی خوب باشه من با بازی ای که فیزیک خوبی نداره نمی تونم کنار بیام فیزیک بازی از HALF LIFE 2 هم پایین تره سطحش ضمن اینکه روی بالاترین تنظیمات به شدت لگی هست که اول گفتم شاید روی هارد نصبش کردم بعدا دیدم نه روی SSD هست و دیجیتال فاندری هم بعد دیدم تایید کرده که پر استاتر هست بازی در حالی که نسخه کنسولی مشکلی نداره(خیلی عجیبه چون بیس این بازی PC بوده اصلا زمانی ساخته شده که کنسول های نسل جدید نبودن حتی)

این بازی بنچمارکش بالاترین حرارت کارتتون می کشه بیرون اگر علاقه دارید بدونید سیستمتون چقدر بهش فشار میاد بالاترین تنظیمات بدون هیچ ف یلتری یا DLSS بهش بدین فریم هم باز بذارید
کلا بازی نچسبی هست . گرافیک و کیفیت بافت ها داغونه

• Like
Reactions: Persia Tech

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
459
کمک. با رزولیشن بازی داشتم ور میرفتم فک کنم یه رزولیشن آوردم که ساپورت نمیشد تصویرم سیاه شد دیگه برنگشت. حتی سیستمو با دکمه کیس خاموش کردم وقتی ویندوز بالا اومد تصویر نداشتم. الان تصویره ویندوزو برگردوندم، ولی وقتی میرم تو بازی بعده نمایشه لوگوی ناشرای بازی تصویر ندارم. یعنی میزنه سیگنال تصویر نداری. بازیرو پاک کردم دوباره نصب کردم باز همینه!

• Sad
Reactions: Taha75

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
459
کمک. با رزولیشن بازی داشتم ور میرفتم فک کنم یه رزولیشن آوردم که ساپورت نمیشد تصویرم سیاه شد دیگه برنگشت. حتی سیستمو با دکمه کیس خاموش کردم وقتی ویندوز بالا اومد تصویر نداشتم. الان تصویره ویندوزو برگردوندم، ولی وقتی میرم تو بازی بعده نمایشه لوگوی ناشرای بازی تصویر ندارم. یعنی میزنه سیگنال تصویر نداری. بازیرو پاک کردم دوباره نصب کردم باز همینه!
مشکل از کابل مسخره بود...الکی فایل بازی رو پاک کردم.

• Like
Reactions: naruto22 and Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر