Ea Access بالاخره در راه PS4?

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کمپانی EA در اخرین گزارش مالی خود خبرهای متفاوتی را منتشر کرد، از ساخت نسخه جدید Need For Speed و بازی شوتر PvZ تا عرضه حتمی بازی Star Wars Jedi: Fallen Orde در پاییز پیش رو. همچنین نکته قابل توجه دیگری هم به چشم امد.

EA-Access.png

انها در ابتدای سال گذشته سطح جدیدی از سرویس های اشتراکی خود را به پی سی اوردند (Origin Access Premier)، و برای سال جدید برنامه دارند پیشنهاد یک سرویس اشتراکی را به پلتفرم عظیم دیگری بیاورند. در سال مالی 2020 محتویات بزرگی از سمت EA منتشر خواهد شد و انها هیجان دارند پلیرهای بیشتری تجربه سرویس های انها را بر روی پلتفرم های بیشتری کسب کنند.

سرویس EA Access در سال 2014 ابتدا بر روی کنسول Xbox One دردسترس قرار گرفت و شما میتوانستید با پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه 5 دلار به لیست قابل توجه ای از بازیهای کمپانی EA به صورت کامل دسترسی داشته باشید. در اینده نه چندان دور این سرویس با نام Origin Access برای پی سی منتشر شد.

EA از همان ابتدا خواستار اوردن این سرویس ارزشمند به PS4 بود ولیکن با مخالفت اشکار کمپانی سونی مواجه شد. قریب به یقین منظور از پلتفرم عظیم دیگر (another major platform) همان PS4 است و سونی در این باب کوتاه امده باشد.

منبع

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تایید شد :

EA Access subscription service coming to PS4
Electronic Arts is bringing its EA Access subscription service, which offers early access trials to new games and a library of existing games as part of “the Vault,” to PlayStation 4 this July, the publisher announced on Tuesday.
EA Access for PS4 will cost $4.99 per month or $29.99 annually, the same price as the existing EA Access service on Xbox One.

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
من روی xbox دارم ولی یه ایراد بزرگ داره اونم اینه که بازی های جدید مثل فیفا 19- بتلفیلد 5-nba live 19 و .... روش نیستن
وقتی هم اضافه میشن که قدیمی شده باشن و فروش نداشته باشن
واسه کسی خوبه که یه سری بازی هارو انجام نداده باشه و اینجوری میتونه کلی بازی با قیمت فوق العاده کم تجربه کنه

ولی گیم پس مایکروسافت خیلی بهتره چون هم تنوع بیشتری داره و هم بازی های جدید روش میان

در کل امیدوارم با اومدنش روی ps4 و بیشتر شدن مخاطب هاش ، بازی های جدید هم بهش اضافه بشن

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
من که تا قبل از اینی که oneرو بفروشم برا ۲سال سرویس رو فعال داشتم اون موقع که دلار پایین بود با دوستم اشتراکی داشتم

چیز خاصی نیست چون بازی ها دیر به دیر براش میان

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستان کسی تونسته رو حسابش فعال کنن؟ من می‌خوام بخرم میگه باید کارت بانکی وارد کنی! تازه اگه خریداری بشه آیا قابلیت ظرفیتی داره؟ یعنی میشه دو نفر استفاده کنن؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان کسی تونسته رو حسابش فعال کنن؟ من می‌خوام بخرم میگه باید کارت بانکی وارد کنی! تازه اگه خریداری بشه آیا قابلیت ظرفیتی داره؟ یعنی میشه دو نفر استفاده کنن؟
ماهم اومدیم بخریم همین مشکل برامون پیش اومده
@Hodor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر