Ea Access بالاخره در راه PS4?

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کمپانی EA در اخرین گزارش مالی خود خبرهای متفاوتی را منتشر کرد، از ساخت نسخه جدید Need For Speed و بازی شوتر PvZ تا عرضه حتمی بازی Star Wars Jedi: Fallen Orde در پاییز پیش رو. همچنین نکته قابل توجه دیگری هم به چشم امد.

EA-Access.png

انها در ابتدای سال گذشته سطح جدیدی از سرویس های اشتراکی خود را به پی سی اوردند (Origin Access Premier)، و برای سال جدید برنامه دارند پیشنهاد یک سرویس اشتراکی را به پلتفرم عظیم دیگری بیاورند. در سال مالی 2020 محتویات بزرگی از سمت EA منتشر خواهد شد و انها هیجان دارند پلیرهای بیشتری تجربه سرویس های انها را بر روی پلتفرم های بیشتری کسب کنند.

سرویس EA Access در سال 2014 ابتدا بر روی کنسول Xbox One دردسترس قرار گرفت و شما میتوانستید با پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه 5 دلار به لیست قابل توجه ای از بازیهای کمپانی EA به صورت کامل دسترسی داشته باشید. در اینده نه چندان دور این سرویس با نام Origin Access برای پی سی منتشر شد.

EA از همان ابتدا خواستار اوردن این سرویس ارزشمند به PS4 بود ولیکن با مخالفت اشکار کمپانی سونی مواجه شد. قریب به یقین منظور از پلتفرم عظیم دیگر (another major platform) همان PS4 است و سونی در این باب کوتاه امده باشد.

منبع

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سونی واسه چی مخالف بوده خوب؟

Sony Said No To PS4 EA Access Program Because It's Not "Good Value" for PlayStation Fans

"We don't think asking our fans to pay an additional $5 a month for this EA-specific program represents good value to the PlayStation gamer," Sony says.
"We evaluated the EA Access subscription offering and decided that it does not bring the kind of value PlayStation customers have come to expect," a Sony representative told GameSpot in a statement originally obtained by Game Informer.

Sony Said No To PS4 EA Access Program Because It's Not "Good Value" for PlayStation Fans

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
واقعا هم به شخصه علاقه ای ندارم پول جای یه سرویس دیگه بدم ، جدا از اینکه کوچکترین علاقه ای به بازی های ea ندارم . چون تنها زندگی میکنم ، اهل فیفا هم نیستم .
سونی بیاد همین پلاس رو بهبود بده(خصوصا الان که ویتا و ps3رو مرخص کرد.) بیشتر به سود منه
به هر حال PSN لیستی ازبهترین مدیا رو نمایش میده چرا نیازی به چیز چرتی مثل EA Access یا GAME PASS وجود داره

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سونی واسه چی مخالف بوده خوب؟
چون پولی ازش تو جیب سونی نمیره. بعلاوه اینکه دوست دارن کنترل همه چی در اختیار خودشون باشه. مایکرو هم دقیقا همینو دوست داره منتها در شرایطی هست که مجبوره یه مقدار با بازار راه بیاد سونی همچین اجباری نداره. حالا شاید یواش یواش یکم مجبور شن

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
واقعا هم به شخصه علاقه ای ندارم پول جای یه سرویس دیگه بدم ، جدا از اینکه کوچکترین علاقه ای به بازی های ea ندارم . چون تنها زندگی میکنم ، اهل فیفا هم نیستم .
سونی بیاد همین پلاس رو بهبود بده(خصوصا الان که ویتا و ps3رو مرخص کرد.) بیشتر به سود منه
والا ! چیه خوب 5 دلار بدی هر ماه یا سالانه 29 دلار حدود 100 تا گیم بگیری ، اصلا هم خوب و به صرفه نیست 8-|8-|8-| باید حتما 60 دلار بدی به یه بازی اینطوری کیفشم بیشتره :>

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
آدم نمیتونه یه نظر شخصی بده تو این فروم و از دست چند تا کاربر به خصوص در امان نباشه ، میگم حاضر نیستم ۵ دلار جای بازیای ea بدم ، میگه ۶۰ دلار میدی! چه خوب گفت انیشتین در مورد ......

آخرین ویرایش:

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
شما دوست نداری درست ولی یه سوال اگه سونی بیاد همین سرویس رو برای بازی هاش راه بندازه بازم میگی بده؟ خوب یا بد، چه خوشت بیاد چه نیاد این آینده گیم هست راهی رو که صنعت فیلم و سریال طی کردن حالا EA و مایکرو شروع کردن و مثل اشتراک گلد و پلاس از لازمه های گیم در آینده میشن، این خط این هم نشون :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
شما دوست نداری درست ولی یه سوال اگه سونی بیاد همین سرویس رو برای بازی هاش راه بندازه بازم میگی بده؟ خوب یا بد، چه خوشت بیاد چه نیاد این آینده گیم هست راهی رو که صنعت فیلم و سریال طی کردن حالا EA و مایکرو شروع کردن و مثل اشتراک گلد و پلاس از لازمه های گیم در آینده میشن، این خط این هم نشون :D

بیاد راه بندازه ، به شخصه ازش استفاده نمیکنم ، خیلی ها هستن عاشق بتلفیلد و فیفا هستن و سایر بازی های eaبهترین اتفاق ممکنه است براشون ، ولی برای من نه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-1399F

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
جدا از بازیهای اسپورتش که قانعتون میکنم ! ، بازیهای دیگش که فن بیس بالایی داره مثل Mass Effect: Andromeda و Mirror's Edge که گند بزرگی هم بالا آوردن به ترتیب زیر 10 دلار و زیر 5 دلار در بیشتر تخفیفها حضور داشتن :D ، Dragon Age و NFS هم همینطور ، BF هم قدیمیهاش باندلشو 3 دلار میداد خخخ ، کد ۲۰ در صد هم میزدم صدای قهقهه کاز رو به وضوح میشنیدم :D ، در مورد اشتراک ماهیانه از تجربه ای که نسبت به اطرافیان دارم ، کسی که فیفا بازه ، نمیاد برای مدتی کوتاه بازیش کنه بعد بفروشه یا بزارش کنار ! ، همیشه دارش و بازی میکنه ، کلا کسی که فوتبالیه بازی رو همیشه داره و نهایت با نسخه جدید تعویضش میکنه .
در مورد 5 دلار هم سالیانه میکنه 60 دلار ، برا EA فرصت طلب خیلی خوبه سود تجاریش ، برا گیمرهای PS هم مثل خودم وقتی بهش فکر میکنم ، بازیهایی رو که دوس داشتم ولی گند زدنو با تخفیفای آنچنانی چه قبل چه الان میتونم به راحتی برای همیشه داشته باشمشونو خریدم با مبلغ ناچیزی ، بازیهای دیگه هم ... مگه چند تا بازی شاخ داره ؟؟؟ که بیام گلچین کنم بگم خب الان میصرفه 5 چوق بدم بازیشون کنم ، Anthem بازی خوبی بنظر میاد ، حاضرم برای این یکی 5 چوق بدم همیشگی :D ، بایوور و دایس هم با شعاری که EA داد در مورد سینگل محور بودن ، کلا کشیدم بیرون ازشون برای دلخوش کردن به ME و DA

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منظور من اشتراک بازی های سونی بود البته!!
سونی بیاد همچین سیستم رو برای بازیاش راه بندازه ، اگه مثل مایکرو باشه که انحصاریاش day1 بیاد روش که من ...... میخورم. ولی اگه نه، بعد یکی دو سال بازیا بیاد که نه بازم حاضر نیستم پول بدم جاش ،

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
اینکه ea access گرونه یا ارزون . بازیهای ea خوبن یا بد. ارزش خرید اشتراک داره یا نداره. اصلا مهم نیست. چون اجباری در اینکار نیست.
ولی اینکه یک کمپانی برای تمام فن هاش تصمیم میگیره که چی براشون خوبه و چی براشون بده، شدیدا آزار دهندس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر