Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

esiuu2012

کاربر سایت
Nov 27, 2012
6
نام
hesan
دمت گرم برا من جواب داد این نرم افزارها ۲ گیگ بیشتر حجم ندارد باید بخری بعدش؟

پینگ رو تست کردی چقدر بالا میره ؟

بعد از این که نصب کردینش باید ای میل رو بدین و یه اکانت بسازین و لینک فعال سازی ای که به ایمیلتون ارسال شده رو روش کلیک کنید تا ۲ گیگ به ده گیگ تبدیل بشه.

1. بعد اگه برید تو صفحه اکانتتون(از تو منو نرم افزار گزینه مای اکانت) میتونید با کلیک روی Tweet 4 Data و وارد شدن به توییتر(قبلش اکانت توییتر ندارین بسازید) پنج گیگ دیگه هم میده. اون پایین صفحه سایت هم یه گزینه پیشنهاد به دوست هست که باهاش میشه لینک ثبت نام به بقیه داد و طرف ثبت نام کنه و وصل شه یه گیگ دیگه هم میده. همه حجم ها هم ماهانه حساب میشه یعنی اگه تا ۱۶ گیگ حجم رو بالا ببرید هر ماه همون ۱۶ رو بهتون میده.

۲. از تو تنظیمات اگه تیک Show latency رو بزنید و پایینش هم Latency انتخاب بشه ... 3. میبینید که پینگ رو کنار هر سرور نشون میده و سریع ترین رو بالاتر میاره.

۴. این جا هم تغییر پینگم رو آوردم.

* فقط این هم بگم که دکمه فایروال تو صفحه اصلی یه کار میکنه که اگه نرم افزار کانکت نباشه هیچ چی به اینترنت وصل نشه پس اگه دیسکانکت کردی و دیدی اینترنت قطع شده باید کلا اون رو ببندی تا اینترنت وصل شه(تو ورژنای قبل یه باگ بود که بعضی موقع ها بعد بستن هم اینترنت قطع میموند که باید نرم افزار رو یه بار باز و بسته میکردی تا درست بشه ولی جدیدا برای من دیگه این طوری نشده)
Wind.jpg

من هر کاری کردن وارد برنامه نشد ولی تو سایتش ثبت نام کرم شما چطور وارد برنامه شدین؟

حتما آخرین نسخه از خود سایت دانلود شده باشه.
dns رو تغییر بده مثلا 8.8.8.8 و 8.8.4.4 شاید مشکل برطرف بشه(اگر احتمالا تا حالا انجام ندادی سرچ کن راحته)
میتونی با یه فیلترشکنی که کار میکنه ساین این کنی: ویندسکرایب رو باز کن و دکمه فایروالش رو بزن خاموش شه بعد ببندش. فیلتر شکن خودت رو روشن کن و بعد وینداسکرایب رو باز کن تا ببینی این دفعه وارد میشه یا نه. اگه وصل شد دیگه باید خوش تنهایی بتونه وصل بشه. اگر باز هم وصل نشد ببین رو موبایل و دستگاهای دیگه با اینترنت خودت وصل میشه یا نه چون شاید مشکل از طرف شرکت اینترنته. اگر اوکی بود ویندوزت رو عوض کن چون مشکل از اونه.

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب من دیشب بازیو نصب کردم امروز با Windscribe یه دست زدم و با دو تا روس قوی افتادم تو یه تیم و اول شدم (با اینکه کلا کل بازی شاید 100 تا دمیج داده باشم :)) )
تا الان که خوب بوده سرور آلمانش لگ نداشته و پینگ روی 130 اینا بوده با نت مخابرات (تست کردم کلا پینگو شاید 10-15 تا ببره بالا اگه سرور آلمانو انتخاب کنین تو بازی)
این Communication ا چجوریه؟ مثلا میگن i need heavy bullet یا i need weapons؟ بعد چطوری میشه جواب داد؟ دکمه خاصی داره یا با همون پینگه؟
بعد اینکه وقتی با اسکوپ زوم میکنم کیفیت تکسچرا خیلی پایین میاد. اول فک کردم Render Quality پایینه و رو 100% نیست بعد دیدم تو تنظیمات همچین چیزی نیست اصلا. شمام این مشکلو دارین؟
این پک توییچ هم بستن جلوشو؟ الان تو اوریجنز زدم اون آپشنو ولی اضافه نشد بهم

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
خب من دیشب بازیو نصب کردم امروز با Windscribe یه دست زدم و با دو تا روس قوی افتادم تو یه تیم و اول شدم (با اینکه کلا کل بازی شاید 100 تا دمیج داده باشم :)) )
تا الان که خوب بوده سرور آلمانش لگ نداشته و پینگ روی 130 اینا بوده با نت مخابرات (تست کردم کلا پینگو شاید 10-15 تا ببره بالا اگه سرور آلمانو انتخاب کنین تو بازی)
این Communication ا چجوریه؟ مثلا میگن i need heavy bullet یا i need weapons؟ بعد چطوری میشه جواب داد؟ دکمه خاصی داره یا با همون پینگه؟
بعد اینکه وقتی با اسکوپ زوم میکنم کیفیت تکسچرا خیلی پایین میاد. اول فک کردم Render Quality پایینه و رو 100% نیست بعد دیدم تو تنظیمات همچین چیزی نیست اصلا. شمام این مشکلو دارین؟
این پک توییچ هم بستن جلوشو؟ الان تو اوریجنز زدم اون آپشنو ولی اضافه نشد بهم
FPS Target رو بذار رو 0.
برای جواب دادنم چیز خاصی نداره یا امو براش پینگ میکنی یا تو ویس چت جوابشو میدی.

• Like
Reactions: saeed_sg and Albis

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
من امشب کیل هام میرسه به 500 تا :>ولی احتمالا بازیش رو پاک کنم دیگه ارزش نداره همه دارند از Cheat استفاده میکنند ریده شده تو بازی هم تیمی بهم افتادند هم صحبت شدیم گفتند ما و همه دوستامون داریم Cheat میزنیم حتی یکی همین الان از aim bot لایو گذاشته تو توییچ یه مشت بچه ریدند تو بازی...معلومه دیگه یارو از یه کیلو متری با wingman سرتو میزنه یا از جلو سری رگبار میبنده بهت ارزش نداره اعصاب ادم خورد میشه
وینگمن رو فک کنم میخوان فعلا از بازی ببرن بیرون تا یه جوری نرفش کنن، جدیدا منم خیلی زیاد وینگمن میشم :/ خودم R301 یا R99 (یا اگه پیدا نکردم Flatline) با Peacekeeper استفاده میکنم، قشنگ چندبار شده با ارمور لول 3 یهو در عرض یک ثانیه دون میشم :| 99درصد اوقاتم طرف وینگمن داره! گانش بد نیست و اسکیل میخواد استفاده کردن ازش، مثلا اگه جلوی یه SMG یا AR دو سه تا تیر پوتیتو کنی مردی، ولی جدیدا خیلی غیرطبیعی شده واسم اکثر موقعا که میمیرم طرف وینگمن داره و عین دیزی تق تق هدشات میکنه :| نمیگم همشون چیترن ولی خیلی باید ایمت خوب باشه که طرف که در حال دوییدن و سر خوردن و پریدنه و پشت سر هم هد کنی! خود دیزی و شرودم فوقش اولیو میبینی هد میزنن بقیه تیرا چون طرف تکون میخوره اکثرا بادی میشه!
البته بگم که پکت لاست و پینگ بالامون هم تو این ذوب شدنای یک میلی ثانیه ای کم بی تاثیر نیست! تیرای طرف تک تک رجیستر نمیشه، یهو میبینی 6-7 تا تیر (اگه یه گان با فایر ریت بالا مث R99 داشته باشه.) درجا باهم و همزمان رجیستر میشه و تو یک لجظه شیلدت و نصف جون درجا میپره :| شده طرف روش یه طرف دیگست دارم بهش تیر میزنم یهو برمیگرده و بهم نگاه میکنه و شیلد و نصف جونم یهو خالی میشه :|

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
وینگمن رو فک کنم میخوان فعلا از بازی ببرن بیرون تا یه جوری نرفش کنن، جدیدا منم خیلی زیاد وینگمن میشم :/ خودم R301 یا R99 (یا اگه پیدا نکردم Flatline) با Peacekeeper استفاده میکنم، قشنگ چندبار شده با ارمور لول 3 یهو در عرض یک ثانیه دون میشم :| 99درصد اوقاتم طرف وینگمن داره! گانش بد نیست و اسکیل میخواد استفاده کردن ازش، مثلا اگه جلوی یه SMG یا AR دو سه تا تیر پوتیتو کنی مردی، ولی جدیدا خیلی غیرطبیعی شده واسم اکثر موقعا که میمیرم طرف وینگمن داره و عین دیزی تق تق هدشات میکنه :| نمیگم همشون چیترن ولی خیلی باید ایمت خوب باشه که طرف که در حال دوییدن و سر خوردن و پریدنه و پشت سر هم هد کنی! خود دیزی و شرودم فوقش اولیو میبینی هد میزنن بقیه تیرا چون طرف تکون میخوره اکثرا بادی میشه!
البته بگم که پکت لاست و پینگ بالامون هم تو این ذوب شدنای یک میلی ثانیه ای کم بی تاثیر نیست! تیرای طرف تک تک رجیستر نمیشه، یهو میبینی 6-7 تا تیر (اگه یه گان با فایر ریت بالا مث R99 داشته باشه.) درجا باهم و همزمان رجیستر میشه و تو یک لجظه شیلدت و نصف جون درجا میپره :| شده طرف روش یه طرف دیگست دارم بهش تیر میزنم یهو برمیگرده و بهم نگاه میکنه و شیلد و نصف جونم یهو خالی میشه :|

خیییلی رو مخه مخصوصا این آخری که طرف روش یه طرف دیگست یهو برمیگرده نصف جونت میمونه , منم همینطور یه Peacekeeper همیشه همرامه , وینگ من رو اصلا نمیتونمAim خیلی حرفه ای میخواد , اینهایی که چیت میزنند نشونه یارو قفل میکنه رو هدف باهاش میره با این شرایط وینگ من داشته باشه کار حریف تمومه , راستی فک کنم الان کیل هات رسیده به 1000 تا اره :((؟؟ باز کمر من بدبخت رو میشکونی

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من خودم دیگه وینگمن استفاده نمی کنم ، ادعای پرویی ندارم اما واقعا گان انبالنسیه و Unfair عه ، و بازی رو خیلی راحت تر می کنه.به زودی یا نرف بدی میشه یا کلا از بازی حذف میشه که کاملا هم منطقی هست.اکثر استریمر های معروف دیگه وینگمن ور نمی دارن چون خودشونم می دونن چقدر بازی رو راحت می کنه.Shroud که دیگه ور نمی داره اما تا میبینه دشمن وینگمن داره سریع رنگش میره : )) اون روز برگشت گفت وقتی میبینم کسی وینگمن بر میداره واقعا میترسم ! فک کن ! Shroud همچین حرفی بزنه خیلی.اخه حتی گانش دمیج دراپ اف هم نداره !!! البته که کلا DDO این بازی با بقیه بازی ها یکم فرق داره ، از یک رنجی به بعد (400) دمیجتون میاد پایینتر اما ثابته.

من الان خودم برای درگیری های نزدیک Peacekeeper\Eva8 میرم با R301\Hemlock ، متاسفانه کلاس Snipe تقریبا توی بازی مردست چون اکثر درگیری ها یا خیلی نزدیکن یا نهایت فاصله متوسط باشه ، فاصله دور خیلی کم پیش میاد درگیری صورت بگیره باسه همین معمولا کسی اسناپ نمیره.R99 و R45 هم خیلی خوبن ، اما RPM ـشون خیلی بالاست و به نظرم با پینگه ما یکم سخته باهاشون کار کردن ، خیلی سریعن و من به شخصه اذیت میشم مخصوصا اگر نتونی با یک خشاب تمام کنی کاره طرفو.Flatline V47 که در حقیقت از روی AK47 ساختن ، چندتا مشکل اساسی داره ، اول از همه اینکه 3 تا Mod بیشتر نمیخوره در مقابل Hemlock یا R301 که چهارتا Mod میخورن ، RPM پایین که با توجه به اینکه درگیری های بازی اکثرا نزدیک تا متوسطن فاصله ها جواب نمیده ، اگر خواستین اسناپ کنین Scout از همه بهتره ، نصبت به Longbow خیلی RPM بالاتری داره و راحترم هست کنترلش.متای بازی الان روی SMG و Shotgun میچرخه.اگر کار کردن با PK براتون سخته برین E8 بردارین ، E8 به نسبت PK خیلی TTK پایینتری داره :D در صورتی که اکثرا فکر می کنن PK سریعتر میکشه اما اینطوری نیست.در ضمن اگر با PK حتی 1 دونه شات اشتباه بزنین تقریبا میشه گفت که مردین یا فایت رو از دست دادین اما E8 خیلی بخشنده تره ، حتی 2-3 تا شاتم هم اشتباه بزنین بازم می تونین برگردین و راحت طرفو بکشین.برین توی بخش تمرین ، اونجا همه گان هارو وردارین و تست کنین ریکویل پترنشونو ، R301 خیلی ریکویل راحتی داره و قابل کنترله برای فاصله نزدیک تا متوسط هم جوابه.اکثر ریکویل های بازی به سمت بالا ، کمی چپ و بعد راست میره ، پس خیلی راحت می تونین یاد بگیرین ، اگر خیلی اذیت میشین فقط وقتی تیراندازی می کنین موس رو بکشین پایین همین هم کفایت می کنه اگر روی گردن بگیرین یا چست.

سعی کنین از Nade ها هم استفاده کنین ، Arc Star تقریبا بهترین نید بازیه الان ، باهاش می تونین در بشکنین ، و یا بچسبونین به بقیه و یه دمیج خیلی بالا بدین.AS اگر دمیج بده طرفو اسلو هم می کنه و یه حالتی میشه صفحه نمایش طرف مقابل که تیراندازی براش سخت میشه.Generade معمولی هم که کاملا یه نارنجکه معمولیه که وقتی پرت می کنین بعد از چند ثانیه منفجر میشه و خیلی دمیج زیادی میده.یکدونه نید قرمزم هست که الان اسمشو یادم نیست :-< اون وقتی پرت می کنین طرف اتیش میگیره و Damage over Time میخوره.این DoT خیلی خوبه برای وقتی یکی دوان شده بکشینش البته با AS هم میشه اینکارو کرد و جفتشون خوبن باسه کشتن کسی که دوان کردین.خلاصه سعی کنین از نید های بازی استفاده کنین مخصوصا AS که خیلی خوبه.

در مورد لجند ها هم من من تقریبا با هر کدموشن 100-110 تا کیل گرفتم و نزدیک 1000 تا کیل دارم تا الان کلا ، بیشترین لجند هایی که پیک میشه Lifeline Bangalore Wraith هستن در حاله حاضر.
خودم بعده بازی کردن با همشون الان تقریبا 99% پیک اصلیم Wraith هست ولی اگر کسی ورش داره یا بخواد میرم Lifeline ور میدارم.
Wraith کوچیکترین هیت باکس بازی رو داره ، چند ثانیه می تونه بره توی وید و هیچ دمیجی نخوره (حتی دمیج دایره مرگ خوده بازی) ، وقتی راه میره چون خم میشه سخته زدنش ، می تونه پورتال بسازه و این پورتال خیلی تاثیر گذاره توی بازی.پورتال رو می تونین جلوی در بذارین تا اگر امدن تو پرت بشن بیرون :D یه گلیچ قشنگم داره که اگر Grapple کنین و برین توی وید وقتی تمام بشه ، باز دوباره CD ریست میشه <):) البته خوب همیشه نمیشه استفاده کرد ولی خوب اگر کنار رپل بودین کاره خوبیه.در ضمن می تونین پورتالتونو توی هوا بذارین و اگر یکی امد توش وقتی میاد پایین راحت بزنینش.در کل به نظرم Wraith خیلی دستت بازه باسه فلنک و فرار و رفتن توی دشمن و ... Playmaker خیلی خوبیه.
Lifeline که الان اکثرا توی تمام منابع Tier S گذاشتن ، میشه گفت بهترین Ultimate بازی رو داره و خیلی راحت تیم رو میاره بالا ، هیت باکسش بعده Wraith از همه کوچیکتره و هیل درونشم دستتون رو باز گذاشته که هر مدلی خواستین باهاش بازی کنین ، می تونین هیل درون رو بذارین و هی تیر اندازی کنین به صورت مستقیم و همینطوری هیلتون پر بشه ، می تونین بذارین پشت دیوار و کاور بگیرین و مدل Hit and Run بازی کنین و و ... کلا دستتون بازه.مخصوصا برای اول بازی که هیل پک نیست خیلی این درونش خوبه.پسیوشم که تقریبا بهترین پسیو بازیه در حاله حاضر ، 25% سریعتر یاراتونو بلند می کنین ، سریعتر هلت پکارو یوز می کنین و شیلد میاد جلوتون وقتی یکیرو بلند می کنین ! واقعا هم حقشه که بهترین لجند بازی باشه از دید خیلی ها.
Bangalore به نظر خودم الان بهتین لنجد بازیه ، از اونجایی که درگیری های بازی بیشتر به صورت نزدیک صورت میگیره ، پسیو این لجند خدایی می کنه توی فایتای نزدیک ، سرعتتون میره بالا و زدنتون سخت میشه ، راحت می تونین برین تو و اسموک بکنین و بعدشم راحت در بیاین ، Ultimate هم برای فرار هم برای اینکه دشمن نیاد جلو خیلی خوبه ، سعی نکنین باهاش کسی رو بکشین چون برای اینکار نیست.توی بازی هایی مثل OW وقتی یک هیروی اولت میزنه تقریبا میشه گفت بازی رو میگیره و اون اولت خیلی تاثیر گذاره توی روند بازی ، اما اینجا اینطوری نیست و اولتی ها فقط میان که کمکتون کنن بازی کمی ساده تر بشه براتون و اصلا حالتی که بخواین کسی رو باهاشون بکشین یا یک اتفاق خیلی عجیب قریب و خفن بیوفته نیست ! اگر Bangalore کمی هیت باسکش کوچیک تر بود قطعا به جای Wraith برش می داشتم.

وقتی داون شدین اگر جلوی در بودنی سریع در رو ببندین و برین پتشتش نمی تونن بازش کنن ، چون درها مخالف جهتی که هستن باز میشن.درهارو می تونین با پرت کردن نارنجک یا لگد زدن بهشون بشکنین.دوتا لگد درو میشکنه.از هر Respwan فقط یکبار میشه استفاده کرد حواستون به این قضیه باشه.لجند های که به نظرم الان تقریبا نباید تحت هیچ شرایطی برداشت ، Gibraltar و Mirage هستن.اولی هیت باکس خیلی بزرگی داره و خیلی راحت میشه زدش و دومی هم تقریبا هر کسی که زیاد بازی کرده باشه راحت میتونه تشخیص بده کدوم فیکه کدوم اصلی.

شیلتر شکنم همه چیز استفاده کردم توی این مدت ، به نظرم بهترینش در حاله حاضر Nord عه توی خاریجا برای من که می تونین هکیشو بخرین.البته این دلیل نمیشه بقیه بد باشن ، اما نورد خیلی برای من جواب داد.

امیدوارم به دردتون بخوره چیزایی که گفتم ، یه سری چیزای دیگم هست توی ذهنم اما الان دیگه می خوام برم بازی کنم :p HF

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
من خودم دیگه وینگمن استفاده نمی کنم ، ادعای پرویی ندارم اما واقعا گان انبالنسیه و Unfair ع..... :p HF

یااااا پنج تن حاجییی چقدر نوشته @-) یه لحظه فکر کردم نقد فلسفی بازی رو نوشتی انقدر زیاد شده :) , ولی اطلاعات خوبی بود:-bd , اره Wraih سیسش کوچیک و و سریع تره , اون یارو قلمبهه و مخصوصا اون رباته چند تا اسکینش خیلی توپولی میشه هر بار اینا جلوم قرار گرفتند راحت کشتمشون

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
یااااا پنج تن حاجییی چقدر نوشته @-) یه لحظه فکر کردم نقد فلسفی بازی رو نوشتی انقدر زیاد شده :) , ولی اطلاعات خوبی بود:-bd , اره Wraih سیسش کوچیک و و سریع تره , اون یارو قلمبهه و مخصوصا اون رباته چند تا اسکینش خیلی توپولی میشه هر بار اینا جلوم قرار گرفتند راحت کشتمشون
خوشحالم به دردت خورده.
آره متاسفانه هیت باکس بازی مشکل داره ، این هیت باکس لجندهای بازیه.(عکسش باز میشه ؟)
FEmFNMiK67p6EJAbmnELVA.jpg

Gib 80% نسبت به Wraith بزرگتره هیت باکسش ، و هیت باکس Pathfinder هم بزرگتر از خودشه !!!! که خوب این خیلی مسخرست اگر توجه کنین بین دستاش هم حتی جزو هیت باکسه بازیه.Wraith علاوه بر اینکه کوچیکترین هیت باکسه بازیه مدل راه رفتنش که خم راه میره باز زدنشو سخت ترم می کنه ، اگر یک موقع دیدین هی میزنینش و تیر نمی خوره مشکل تیراندازیه شما نیست ، هیت باکسش خیلی کوچیکه :D به نظرم برداشتن PF Caus Gib الان اصلا منطقی نیست با این وضعیتی که دارن ، و البته خیلی هم ندیدم برشون دارن کسی.

باید فیکسشون کنن دیگه ، حالا یا باید هیت باکس همرو یکی بکنن ، یا اینکه به کسایی که هیت باکس بزرگتری دارن HP بیشتری بدن که به نظرم مورد دوم منطقی تره.حتی از نظر کلاسی هم ، گیبلاتور 100 تا HP و Wraith هم 100 تا HP اصلا منطقی نیست.می تونن HP کلاس تانک رو بذارن 200 تا مثلا و کلاس ساپورت 150 و دی پی اس 100 به عنوان مثال.به هر حال هر جوری شده باید این قضیه فیکس بشه و گفتن هم دارن روش کار می کنن.
سیزن پس بازی هم این ماه میاد.

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,247
نام
سروش
energy weapon ها همه آشغالن یا مثلا اسلحه هایی که تک تیر هستن یا 3 تیر همون قدرت یه اسلحه اتوماتیک رو دارن اصلا بالانس نیست متا هم فعلا peacemaker +wingman

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
energy weapon ها همه آشغالن یا مثلا اسلحه هایی که تک تیر هستن یا 3 تیر همون قدرت یه اسلحه اتوماتیک رو دارن اصلا بالانس نیست متا هم فعلا peacemaker +wingman
triple take اگه خوب باهاش aim بشه از راه دور خیلی میتونه موثر باشه. و یکی دیگه LMG مانند هم هست اونم خوبه از نزدیک دمیج زیادی میزنه ولی اون یکی که میمونه اسمشم نمیدونم جز کلاس rifle هست اصلا دلچسب نیست چون تاخیر داره مثل دوشگا اول باید کلک رو نگه داری تا بعد یه تایر خیلی کم شروع کنه تیر زدن ما هم پکت لاست و پینگ بالا داریم خیلی واسمون سخت تر میشه باهاش دمیج زدن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
مخالفم، تنها اسلحه های داغون گیم بنظرم P2020 و Mozambiqe ـه :D بقیه کاملا سلیقه ایه.
توی انرژی گانا Devolution اگه هاپ آپ داشته باشه از Spitfire ـم فک میکنم کاراییش بیشتر باشه و حتی اگه جای شلوغم فرود بیای پیدا کنی ادونتیج داره رو دشمن چون معمولا گانای بقیه داغونه و Extended mag ندارن ولی Devolution از اول 44 تا میخوره که عالیه، Triple Take که با هاپ آپش خوراک اسنایپه واسه فاصله نزدیک هم اگه Aim ـت خوب باشه خیلی کاربردیه.

من که ترکیب مورد علاقم R99 / R301 Carbine + Peacekeeper هست :D Prowler ـم خیلی خوبه، اگه Selectfire روش داشته باشی و رو اتومات بزاری خیلی به کار میاد.
Wingman رو هم که باید تحریم کنیم، اینقد که از شونصد کیلومتری با شیلد لول 3 تو یک ثانیه دون شدم دیگه اعصاب نزاشته برام :D البته نمیدونم جدیدا حس میکنم بقیه هم کمتر استفاده میکنن.
من افت فریم ندارم. مشکل از کارت گرافیکته.
مین بردت چیه؟ اورکلاک کن احتمالا اوکی شه.
خب الان دیگه مطمئن شدم این قسمت از بازی بهینه نیست اصلا :D کارت قبلیم ضعیف بود الان با Rx580 8gb دارم بازی میکنم روی 2560x1080 روی الترا راحت در حین بازی 60 فریم میده هنوز Beast of the hound میزنی گیم کلا سنگین میشه، این دفعه که Bangalor ـم دود انداخته بود قشنگ فریم اومده بود رو 25 :| بقیه قطعاتمم از Recommended System ـی که گفتن بهتره، حالا نمیدونم چیو باید بیارم پایین که افت فریم نگیره.

البته الان تکسچر رو Insane ـه که 8 گیگ میخواد خود کارتم 8 گیگه ممکنه سر همین کم میاره؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر