Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
خیلی ممنون بابت معرفی ، ویدیوی جالبی بود ، توی ویدیو نشون میده ظاهرا هم مصرف هم پهنای باند بالاست ، هم تاخیرها .
خواهش میکنم
آره مصرفش هم زیاده
کانال خوبیه، کلا یکم طرفدار بتلفیلد هست ولی بررسی های خوبی انجام میده و واسه بازی های دیگه هم تاثیر داشته و دولوپرها واکنش نشون دادن

• Like
Reactions: jeenas and saeed_sg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
این بتل رویالا کلا کاری به لول طرف ندارن برا مچ میکینگ؟ دیشب و امروز بازی میکردم چقد افتضاح شد گیما.
از یک طرف هم تیمی مینداخت لول 1 که قشنگ ملعوم بود بازی اولشه هنوز نمیدونه چی به چیه از اون طرف هر چی پلیر میدیدم لول بالا با کیل بالا 600 تا :| تو اتاق ثابت داشت لوت میکرد با Spitfire از پشت گرفتم روش 180 برگشت منو در عرض نیم ثانیه هد کرد، یا یارو وسط اپن میدویید اومدم بزنم برگشت با Wingman که Aim تقریبا قوی میخواد منو از فاصله زیاد هد کرد، با خون پر و شیلد لول 2 و هلمت قشنگ به یک ثانیه نکشید مردم :|

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
این بتل رویالا کلا کاری به لول طرف ندارن برا مچ میکینگ؟ دیشب و امروز بازی میکردم چقد افتضاح شد گیما.
از یک طرف هم تیمی مینداخت لول 1 که قشنگ ملعوم بود بازی اولشه هنوز نمیدونه چی به چیه از اون طرف هر چی پلیر میدیدم لول بالا با کیل بالا 600 تا :| تو اتاق ثابت داشت لوت میکرد با Spitfire از پشت گرفتم روش 180 برگشت منو در عرض نیم ثانیه هد کرد، یا یارو وسط اپن میدویید اومدم بزنم برگشت با Wingman که Aim تقریبا قوی میخواد منو از فاصله زیاد هد کرد، با خون پر و شیلد لول 2 و هلمت قشنگ به یک ثانیه نکشید مردم :|
دیشب وضعیت اینترنت افتضاح شده بود! میدیدی وسط فایت طرف کلا روش اونوره همین بهت نگاه میکنه یه تیر میزنه کل شیلدت و جونتم تا نصفه میره! اصن قابل بازی نبود رفتم رینبو ...
مچمیکینگ بازیم آره مثل اینکه فعلا معیار خاصی نداره و همینجوری رندوم میندازه! میبینی مثلا چمپیون اسکواد هست 600-100-200 کیل بعد اسکواد تو یه لول 2 و یه لول 6 باهات میوفتن! تا الان 7-8 بار اول شدم، همشم بخاطر تیم خوب بوده! بازی جوریه که نمیشه 1v3 رو زد و کری کرد مگر اینکه Dizzy باشی! هر نفر تو تیم بتونه جور خودشو بکشه و توانایی کلاچ کردن داشته باشه خیلی کار رو راحتتر میکنه و میشه راحت پیش رفت. یه بازی بود اول مچ وارد فایت شدیم چون هات دراپ رفتیم هم تیمی هام دون شدن من کلاچ کردم هر 3 تاشونو زدم ریوایو کردم، ده دقیقه بعد یه جا باز منو یکی دیگه دون شدیم و نفر آخر یه نفر باقی موندشونو زد اومد ریوایو کرد و ... آخرشم اول شدیم!
خلاصه تیم میت بتونه حداقل جور خودشو بکشه و تو فایت حداقل یه دونه از تیم حریف رو دون کنه بسه! متاسفانه میبینی لول یک رقمی میوفته تو تیمت که بنده خدا هیچ ایده ای از بازی نداره و فقط دور خودش میچرخه!
---
کرش کردنم بعد آخرین آپدیت بدجور رو مخ شده :| خود من کرش نمیکنم ولی بار ها شده یهو وسط بازی هم تیمی هام کرش میشن :| یه بار تاپ 3 بودیم یهو جفتشون کرش شدن :| یه بار تاپ 2 یکیمون کرش شد و ... :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
دیشب وضعیت اینترنت افتضاح شده بود! میدیدی وسط فایت طرف کلا روش اونوره همین بهت نگاه میکنه یه تیر میزنه کل شیلدت و جونتم تا نصفه میره! اصن قابل بازی نبود رفتم رینبو ...
مچمیکینگ بازیم آره مثل اینکه فعلا معیار خاصی نداره و همینجوری رندوم میندازه! میبینی مثلا چمپیون اسکواد هست 600-100-200 کیل بعد اسکواد تو یه لول 2 و یه لول 6 باهات میوفتن! تا الان 7-8 بار اول شدم، همشم بخاطر تیم خوب بوده! بازی جوریه که نمیشه 1v3 رو زد و کری کرد مگر اینکه Dizzy باشی! هر نفر تو تیم بتونه جور خودشو بکشه و توانایی کلاچ کردن داشته باشه خیلی کار رو راحتتر میکنه و میشه راحت پیش رفت. یه بازی بود اول مچ وارد فایت شدیم چون هات دراپ رفتیم هم تیمی هام دون شدن من کلاچ کردم هر 3 تاشونو زدم ریوایو کردم، ده دقیقه بعد یه جا باز منو یکی دیگه دون شدیم و نفر آخر یه نفر باقی موندشونو زد اومد ریوایو کرد و ... آخرشم اول شدیم!
خلاصه تیم میت بتونه حداقل جور خودشو بکشه و تو فایت حداقل یه دونه از تیم حریف رو دون کنه بسه! متاسفانه میبینی لول یک رقمی میوفته تو تیمت که بنده خدا هیچ ایده ای از بازی نداره و فقط دور خودش میچرخه!
---
کرش کردنم بعد آخرین آپدیت بدجور رو مخ شده :| خود من کرش نمیکنم ولی بار ها شده یهو وسط بازی هم تیمی هام کرش میشن :| یه بار تاپ 3 بودیم یهو جفتشون کرش شدن :| یه بار تاپ 2 یکیمون کرش شد و ... :|
آره دقیقا، تنها بازیایی که خوب میشه همونایی که حداقل غیر خودت یک لول بالای دیگه هم تو تیم باشه اون یک نفر لول 2 دیگه رو میشه یک جوری جمع کرد، الان من خودم بازیم معمولیه تقریبا 90-100 کیل اینا بیشتر ندارم قشنگ از هر 10 تا گیم شاید 2 تا گیم با یک لول بالاتر از 20 میندازه بقیه همه لول 2-10 اینا :| میبینم با نوب انداخته همون اولین جای شلوغ میام پایین که نهایت دو کیل بگیرم بمیرم چون امیدی نیست به بقیه گیم، سه ساعت لوت میکنی یک اسکواد میرسه همه میمیرن :D
کاش یک Solo حداقل اضافه کنن، با اینکه طرفدار Solo نبودم هیچ وقت توی بتل رویالا ولی با این وضعیتی که همش با لول پایینا میندازه باز Solo بهتره.

همین امروز فقط چند بار شد یک دفعه وسط گیم دیسکانکت شدن تیم میتام از همون کرشه؟ خودم تا حالا گیم کرش نکرده برا من فقط چند بار شده Origin یک دفعه دیسکانکت میشه بی دلیل، نگاه میکنم هم نت وصله هم چیز پی ان، بلافاصله هم دوباره وصل میشه ولی دیگه گیم خراب میشه.
همین که Reconnect به مچ هم نداره خیلی رو اعصابه، هر اتفاقی برات بیوفته چه کرش چه نت گیم خراب میشه، چند بارم شده در حد چند ثانیه پینگم بالا میرفت کیک میشدم :|

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
همین امروز فقط چند بار شد یک دفعه وسط گیم دیسکانکت شدن تیم میتام از همون کرشه؟
بیشترش کرشه، قبل از آپدیت کسی لیو نداده بود تاحالا واسه من، ولی بعد آپدیت یکی دو مچ درمیون حداقل یکی کرش میکنه :| خیلی رو مخه به زور میرسی تاپ 3 بعد یهو هم تیمی هات کرش میکنن میرن! مجبوری تا جایی که میتونی قایم بشی بذاری بقیه باهم فایت کنن! که آخرشم 3 نفری بریزن سرت بمیری ...

• Like
Reactions: majidred2011

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
به عنوان یه بتل رویال باز خاک خورده بگم اگه میخواید بازیتون خوب بشه شلوغ ترین جای بازی فرود بیاید، اولش قلق بازی و تیر اندازی دستتون نیاد مشکل میشه براتون بازی 8->
کاش ttk بازی پایین تر بود ولی >:P:-<

• Like
Reactions: TeTration

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
گویا بازی کم چیتر نداره
Respawn has already banned over 16,000 cheaters from Apex Legends
موندم چرا مثل بقیه بازیا یک Report نداره بعد مردن، چندین نفرو بن کردم توی Ring of Elysium حالا اینجا هم بعضیا شدیدا چیتر میخورن، یک خشاب رو طرف خالی میکنی همه لند میشه نمیمیره بعد هنوز برمیگرده مردی. یکی از استریمرای ایرانی که بازیشم خوب هست یک صحنه ضبط کرده بود طرف از دویست متری برگشت با Assault زدش، شیلد طلایی با خون کامل زیر نیم ثانیه رفت، Shroud ـم نمیتونه اینطوری بزنه دیگه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
چندتا آیتم twitch prime رو برای این بازی میتونید بدون داشتن twitch prime بگیرید!
Apex Legends Twitch Prime Pack Without Twitch Prime - Free Game Giveaway - GrabFreeGames
آقا این خطریه نزنین :D
من زدم اوکی شد بالافاصله هم اسکین و 5 تا پک رو داد دفعه دومم اوکی بود دفعه سوم دیگه بازی بالا نیومد حالا به هیچ قیمتی درست نمیشه :| تو لودینگ منوی اول میمونه برام، سرچ زدم خیلیا این مشکلو داشتن ولی سر چیزای دیگه که راه حل داشت و حل میشد، همه راه حلا رو تست کردم درست نشد.
فک کنم باید بیخیال اکانتم بشم، حیف اون همه اسکین و کیل :D

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
آقا این خطریه نزنین :D
من زدم اوکی شد بالافاصله هم اسکین و 5 تا پک رو داد دفعه دومم اوکی بود دفعه سوم دیگه بازی بالا نیومد حالا به هیچ قیمتی درست نمیشه :| تو لودینگ منوی اول میمونه برام، سرچ زدم خیلیا این مشکلو داشتن ولی سر چیزای دیگه که راه حل داشت و حل میشد، همه راه حلا رو تست کردم درست نشد.
فک کنم باید بیخیال اکانتم بشم، حیف اون همه اسکین و کیل :D
شاید دلیل مشکلتون این قضیه نباشه و مشکل سرور و اینا باشه

Sent from my HTC 2Q4R100 using Tapatalk

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
شاید دلیل مشکلتون این قضیه نباشه و مشکل سرور و اینا باشه
Sent from my HTC 2Q4R100 using Tapatalk
آره اتفاقا الان که نگاه کردم از یک ساعت پیش (دقیقا همون موقعی که اینو فعال کردم:D) تا الان کلی توییت زدن سر گیر کردن تو لودینگ که انگار سرورا به مشکل خورده.
[EA responds] Apex Legends down, won't load (stuck at loading / initializing screen or respawn failed error) - seems to be login server outage - PiunikaWeb
خدا کنه از همین باشه پس :D

هرکاری می کنم وصل نمیشه :( شماها مشکلی ندارین بچه ها ؟
تو لودینگ میمونه؟ قبلا درست بود یا اولین باره اجرا میکنی؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
آره اتفاقا الان که نگاه کردم از یک ساعت پیش (دقیقا همون موقعی که اینو فعال کردم:D) تا الان کلی توییت زدن سر گیر کردن تو لودینگ که انگار سرورا به مشکل خورده.
[EA responds] Apex Legends down, won't load (stuck at loading / initializing screen or respawn failed error) - seems to be login server outage - PiunikaWeb
خدا کنه از همین باشه پس :D

تو لودینگ میمونه؟ قبلا درست بود یا اولین باره اجرا میکنی؟

نه باره اولم نیست پلی میدم ، با NordVnp و ExpressVnp کاملا اوکی بود تا همین 5-6 صبحم میزدم اما الان امدم پلی بدم دیدم وصل نمیشه ! انگار که مشکل همگانیه پس مرسی از لینک خبر !
الان دیدم ، منم پشت این میمونم initializing screen که توی خبر امده میگیرم ، و همچنین کانکت نمیشه.فکر کنم خودشونم توقع نداشتن اینقدر شلوغ بشه سروراشون سره این بازی :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر