Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
452
نام
محمد
خیلی استاتر شدید شده با شات گان یه خشاب خالی کردم رو سر یه بنده خدایی بعد دو ثانیه دیدم اصن تیرام شلیک نشده: ( وصل میشه ولی اینجوری بخواد وصل بشه، نشه بهتره

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
خیلی استاتر شدید شده با شات گان یه خشاب خالی کردم رو سر یه بنده خدایی بعد دو ثانیه دیدم اصن تیرام شلیک نشده: ( وصل میشه ولی اینجوری بخواد وصل بشه، نشه بهتره

اینم در نظر بگیر به خاطر اینکه این هفته و مخصوصا فردا که روز مبارک استقلال و عزت ملی هست , به عنوان جایزه اینترنت از حالت ت تخیلی به حالت فوق تخیلی تبدیل میشه پس طبیعیه , امیدواریم تا آخر هفته دوباره به حالت تخیلی برگرده [-o<

• Like
Reactions: CriRo7

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
EA بن کرده به کلی IP ایران رو از Apex !! دلیلشم گفته بخاطر تحریما !!
نمیدونم تنها شرکتی که تحریما شاملش میشه EA عه ؟!
اونم فقط روی این یه بازی رایگان ؟!
شاشیدم سردر EA ...

سهام شرکتش بشدت داشت افت میکرد همین سیاست های طمع کاری ea باعث شده که انقدر محبوبیتش بیاد پایین متاسفانه توسط یه مشت پروکسی sjws پول و قدرت پرست اداره میشه که هر کاری میکنند که منافعشون یک اپسیلون در خطر نیوفته , ای کاش این بازی رو steam داده بود نه این حرومی ها

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
jre7_ashampoo_snap_sunday,_february_10,_2019_19h23m45s_001_.png

یه مسئله دیگه خیلی ها میگند از طرف داخل هم هست چون یکسری پرت ها بسته شده , متاسفانه من اطلاعات شبکه ندارم که به یقین بشه گفت چیه داستان...

• Like
Reactions: L.o.s

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان با این وی پی انایی که میخریم میشه درست حسابی بازی کرد؟ با اون shecan چی میشه؟
خوب میشه بازی کرد بدی نیست. بستگی به پینگت داره اگه بطوری معمولی پینگت خوب نیست بهتره بی‌خیال بازی بشی. اون شکن هم اینجا برای بازی کردن بکار نمیاد فقط بدرد دانلود کردن می‌خوره برای اولین بار وگرنه برای بازی کردن حتما باید از وی‌‌پی‌عن استفاده کنید.

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
452
نام
محمد
jre7_ashampoo_snap_sunday,_february_10,_2019_19h23m45s_001_.png

یه مسئله دیگه خیلی ها میگند از طرف داخل هم هست چون یکسری پرت ها بسته شده , متاسفانه من اطلاعات شبکه ندارم که به یقین بشه گفت چیه داستان...
چند تا پست بالاتر یکی از دوستام یه اسکرین شات از جواب پشتیبانیea به یکی از کاربرا فرستاده که ایشون گفته ایران دسترسی نداره یعنی خودشون دسترسی مارو بستن: ) و خیلی مسخره هست که بقیه بازیاش ما میتونیم بازی کنیم ولی این یکی نمیشه بدون عوض کردن IP !

• Like
Reactions: PaPaBert

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
چند تا پست بالاتر یکی از دوستام یه اسکرین شات از جواب پشتیبانیea به یکی از کاربرا فرستاده که ایشون گفته ایران دسترسی نداره یعنی خودشون دسترسی مارو بستن: ) و خیلی مسخره هست که بقیه بازیاش ما میتونیم بازی کنیم ولی این یکی نمیشه بدون عوض کردن IP !
اون که شاید منظورش کلا Origin بوده که تحریمه واسه ایران.
حالا اگه هم سرورای بازی تحریم باشن بازم با DNS قابل دور زدنه اما میبینین با هیچ DNS ـی نمیشه پیچوندش در نتیجه میشه حدس زد که کلا از داخل بسته شده.
دوستان با این وی پی انایی که میخریم میشه درست حسابی بازی کرد؟ با اون shecan چی میشه؟
Shecan که فقط تا داخل بازی میره وصل نمیشه به سرورا، بالا توضیح دادم.
چیز پی انی هم که من دارم سرور آلمانش 10-15 تا بیشتر با پینگ اصلیم اختلاف نداره راضیم.

• Like
Reactions: Monster Hunter

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
452
نام
محمد
بابا من نمی تونم siege بازی کنم با نت مخابرات پورت ها رو بستن
الان من دارم بازیش میکنم اوکیه
ولی این بازی سرطانه! کلا نصف پینگی که از سرورش بگیره فک کنم تایم اوت میشه

Sent from my HTC 2Q4R100 using Tapatalk

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان این داستان که دسترسی رو قطع کردند و EA هم تایید میکنه ، من شک ندارم در رابطه با client origin هست و اونا هم در اصل وقتی میگند ما تحریم هارو اجرا میکنیم و دسترسی رو قطع کردیم ، منظورشون اوریجین هست نه خود بازی(چون اونا به طبع فکر میکنند وقتی دسترسی به اوریجین قطعه ، پس بازی ها هم برای ایرانی ها قطع هست ) . چون اگر تحریم خارجی بود ، همون DNS باید مسئله رو اوکی میکرد .
ضمنا اون تاییدیه از طرف community manager در فروم هست ، community manager عموما افرادی هستند که به صورت داوطلبانه کار میکنند و اطلاعات دقیقی ندارند .
من بدون شک بهتون اطمینان میدم که سرور های بازی توسط خود ایران بلاک شده ، چون اون DNS تحریم های خارجی رو رد میکنه ولی داخلی رو نه .
همین الان بازی های rainbow six siege ,pubg و ... هم مشکل دارند و از طرف ایران هست ، این بازی هم عین همینا قطعا مشکل از داخل داره .

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
دوستان این داستان که دسترسی رو قطع کردند و EA هم تایید میکنه ، من شک ندارم در رابطه با client origin هست و اونا هم در اصل وقتی میگند ما تحریم هارو اجرا میکنیم و دسترسی رو قطع کردیم ، منظورشون اوریجین هست نه خود بازی(چون اونا به طبع فکر میکنند وقتی دسترسی به اوریجین قطعه ، پس بازی ها هم برای ایرانی ها قطع هست ) . چون اگر تحریم خارجی بود ، همون DNS باید مسئله رو اوکی میکرد .
ضمنا اون تاییدیه از طرف community manager در فروم هست ، community manager عموما افرادی هستند که به صورت داوطلبانه کار میکنند و اطلاعات دقیقی ندارند .
من بدون شک بهتون اطمینان میدم که سرور های بازی توسط خود ایران بلاک شده ، چون اون DNS تحریم های خارجی رو رد میکنه ولی داخلی رو نه .
همین الان بازی های rainbow six siege ,pubg و ... هم مشکل دارند و از طرف ایران هست ، این بازی هم عین همینا قطعا مشکل از داخل داره .
این بازی تو دیتاسنتر Ea نیست
از سرورهای گوگل استفاده میکنه که ما تحریمیم
community manager کاملا رسمی هست
اونی که شما میگی mvp هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر