Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
آقا VPNاستفاده نکنید همون DNSرو بزنید حله با سرعت نور دارم دانلود میکنم:D
View attachment 100985
dns واسه باز کردن اوریحین جواب میده ولی به سرور های بازی کانکت نمیشه؛ واسه ی وصل شدن به سرور های میتونین از کانکشن های کریو و سیسکو استفاده کنین که سایت های مختلف میفروشن، پینگتونم تکون نمیخوره با سرور های کشور های اروپا مثل انگلیس جهانخوار و آلمان
پ.ن: ماشالا سرعت D: باز بگید ج.ا برکت نداشته :))

• Like
Reactions: -Poormaz-

DasDingAnSich

کاربر سایت
Jan 30, 2019
49
آقا VPNاستفاده نکنید همون DNSرو بزنید حله با سرعت نور دارم دانلود میکنم:D
View attachment 100985

600 تا dns زدیم هیچی نشد والا! از مخابرات ش گرفته تا شاتل و پیشگامان و همراه اول و آخر و فیبر نوری و فیبر قوری و..............

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
600 تا dns زدیم هیچی نشد والا! از مخابرات ش گرفته تا شاتل و پیشگامان و همراه اول و آخر و فیبر نوری و فیبر قوری و..............
برای دانلود کردن و لاگین کردن با همون دی‌ان‌اس هایی که دوستان گذاشتن استفاده کنید.
برای بازی کردن و وصل‌شدن به سرور‌های بازی باید از وی‌ پی عن حتما استفاده کنید هیچ راه دیگه‌ای نداره
من خودم چند دست بازی کردم. از این وی پی ان مجانی با محدودیت حجم آویرا استفاده کردم اوکی بود.

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
آقا یه وی پی عن بگیر خیال خودتون رو راحت کنید، الان دیگه تعداد بازی های شیلتر و تحریم زیاد شده، واسه همه استفاده کنید

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
Melee خیلی op هست باید نرف بشه بنظرم، میبینی اول بازی یه گان نچندان خوب پیدا میکنی طرف میاد تو دهنت هی سر میخوره از اینور به اونور اصن نمیشه زدش :| بعد هی با مشت میزنه تا بمیری :| دمیج گانا هم که پایین مثلا یه بادی با پیستول میزنه 15 تا دمیج :| دمیج میلی فک کنم بیشتر باشه :/

• Like
Reactions: jeenas and L.o.s

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
با وی پی ان هم وصل نمیشه خیلی رو مخه گفتیم با این وضعیت قیمتا یه گیم خوب اومد میشه انلاین زد
نمیشه آقا نمیشه چیه.
وی‌پی‌ان آویرا را بگیرید راحت میشه بازی کرد. وقتی که با ست کردن اون دی‌ان‌اس‌ها بازی را دانلود کردید. دیگه لازمشون نخواهید داشت. دی‌ان‌اس ها را پاک کنید. وی‌پی‌ان را روشن کنید برید تو اوریجین بازی کنید به همین راحتی.
فقط تنها اشکال این وی‌پی‌ان مجانی‌ها اینه که محدودیت حجم دارند. مثلا این وپی‌ان آویرا پونصد مگ بیشتر حجم در اختیارتون بیشتر نمیذاره که ده دست بازی کنید تموم میشه!

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من با VPN PTPP وصل شدم ، پینگم هم زیاد بد نبود رو 130 می چرخید . بعد از مدت ها بالاخره یک بازی دیدم که روز اول نیازی به پچ 5 گیگی نداره و تقریبا باگی مشاهده نشد .
از UI لوتینگ بازی زیاد خوشم نمیاد ، شاید بخاطر اینه که خیلی آشنا نیستم هنوز با محیط بازی ، ولی با این منوی Drop Down ارتباط برقرار نکردم ، توی یک بازی مثل Pubg همون اول میتونستید کل محتویات جعبه رو ببینید که سریعتر میشد موارد مفید رو برداشت .
بعد از حدود 15-20 راند ، بازی بنظر خیلی خوب میاد . میتونه مشکلات بزرگی برای COD Blackout ایجاد کنه و حتی مجبورشون کنه اون قسمت از بازی رو freetoplay کنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر