Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
این ایدشون خیلی خوبه :D
جوری که میگن اینطوریه که اگه بمیری مثل این زامبیا میشی و گروهی حمله میکنی، باید بقیه رو که تو تاپ 10 باشن بگیری فقط اینکه معلوم نیست اگه همه مردن چی میشه :D یعنی نصف مچ که زامبی باشن برنده میشن؟:D

• Like
Reactions: arsarm

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
این ایدشون خیلی خوبه :D
جوری که میگن اینطوریه که اگه بمیری مثل این زامبیا میشی و گروهی حمله میکنی، باید بقیه رو که تو تاپ 10 باشن بگیری فقط اینکه معلوم نیست اگه همه مردن چی میشه :D یعنی نصف مچ که زامبی باشن برنده میشن؟:D
هنوز جزئیات مود Shadowfall مجهوله امشب ایونت حدود ساعت 10 شروع میشه که معلوم میشه چی به چیه. البته تو این مود خبری از Death Box هم نیست و هر کسی بمیره لوتش همونجا میریزه چون دیگه بنری برای ریسپاون کردن وجود نداره! البته گفته میشه تهش مثل اینکه باید به یه کشتی رسید برای برنده شدن که اگه اینطور باشه شباهت پیدا میکنه به بازی Ring Of Elysium که باید تهش سوار هلیکوپتر شد.

برای من خبر خوشحال کننده برگشت مپ Kings Canyon هست چون با مپ جدیده اصلا حال نکردم. فقط باید کمپ کنی و یه شارژ رایفل داشته باشی. مسخره بازی شده کلا~X(~X(~X(

آخرین ویرایش:

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
سلام دوستان

کسی راه دور زدن HWID ban رو بلده؟
ایم بات داشتی کلک؟ =))=))=))
بسیار سختگیره ریسپاون تو این مورد راهی نداره یا حداقل من نمی دونم. لپ تاپ باشی که کلاست تعطیله کلا. برای کیس هم بعضیا گفتن تعویض cpu یا بورد جوابه که خب ارزش داره به نظرت؟ :|:|:|

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
خب دوتا شایعه چند ساعت مونده به شروع ایونت جدید به سرعت در حال انتشاره:

1. رونمایی از لجند جدید Revenant (گفته میشه ورژن شب مپ Kings Canyon در واقع دنیای همین لجند جدیده که کسی داخلش نمی میره)

2. اضافه شدن حالت Duo که همون اسکواد یا تیم های 2 نفره میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: L.o.s and reactor

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
هنوز جزئیات مود Shadowfall مجهوله امشب ایونت حدود ساعت 10 شروع میشه که معلوم میشه چی به چیه. البته تو این مود خبری از Death Box هم نیست و هر کسی بمیره لوتش همونجا میریزه چون دیگه بنری برای ریسپاون کردن وجود نداره! البته گفته میشه تهش مثل اینکه باید به یه کشتی رسید برای برنده شدن که اگه اینطور باشه شباهت پیدا میکنه به بازی Ring Of Elysium که باید تهش سوار هلیکوپتر شد.

برای من خبر خوشحال کننده برگشت مپ Kings Canyon هست چون با مپ جدیده اصلا حال نکردم. فقط باید کمپ کنی و یه شارژ رایفل داشته باشی. مسخره بازی شده کلا~X(~X(~X(
نیم ساعت پیش وسط گیم بودم بازی که تموم شد اومدم منو دیدم هالووین شده همه چی :D مد هم روشن شده.
3-4 دست زدم بدک نیست ولی اونقدم جذاب نبود برام :D Kings Canyon شب عالیه اما کاش حالت عادی هم میشد پلی داد، لند میشی یک کیل میگیری بعد میمیری شَدو میشی تا آخر گیم باید دنبال ملت بچرخی :D فان هست اما کلا همون مد عادی رو ترجیح میدم.

جالبه با مپ جدید حال نکردی من که بشدت دوس دارم مپ جدیدو :D خیلیا رو دیدم میگن مپ کمپه و فلان ولی تاحالا اونقد کمپر ندیدم، تنها نقطه کمپ محیط جا ساختمونا داخل شهر هست که اونجا هم معمولا اینقد زیاد دراپ میکنن که نمیفهمی چیکار داری میکنی از بس از درودیوار آدم میریزه:D اینکه خیلیا اسنایپ میکنن اونم با شارژ رایفل خب طبیعیه (خودمم جزئشونم :-") مپ بزرگه و محیط باز خیلی داره و خودشونم یادمه گفته بودن بیشتر به اسنایپرا میخواستن فضا بدن، منم که گانام شده R99-ChargeRifle معمولا :D با شارژ شیلدو میترکونی با 99 راش میدی میزنیشون، گیما بعضی از کینگز کنیِن هم Intense تر میشه، نمیتونم هنوز بگم بهتره اما اینکه هر قسمت از مپ با اونورش فرق داره تنوع ایجاد کرده و مثل کینگز کنین خشک نیست.

اگه کینگز کنین شبو بصورت عادی اضافه کنن چند دست اونم میتونم بزنم ولی در کل حدود 340 ساعت داخل اون مپ دارم واقعا اواخر سیزن دو خسته کننده شده بود واسم از بس همه سوراخا مپو بلد بودم و همیشه هم یک سری جای تکراری پیاده میشدم.

• Like
Reactions: PaPaBert and arsarm

sinaaaaaaaaa

کاربر سایت
Mar 25, 2018
2
ایم بات داشتی کلک؟ =))=))=))
بسیار سختگیره ریسپاون تو این مورد راهی نداره یا حداقل من نمی دونم. لپ تاپ باشی که کلاست تعطیله کلا. برای کیس هم بعضیا گفتن تعویض cpu یا بورد جوابه که خب ارزش داره به نظرت؟ :|:|:|

ایم بات نزدم، وال هک داشتم :D

اوایل سیزن یک بود که ترکیدم
بدجوری وسوسه شدم که برگردم :(
CPU عوض کردم واسه تست، جواب نداد
پس به نظرت تعویض مادربورد جوابه؟

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
نیم ساعت پیش وسط گیم بودم بازی که تموم شد اومدم منو دیدم هالووین شده همه چی :D مد هم روشن شده.
3-4 دست زدم بدک نیست ولی اونقدم جذاب نبود برام :D Kings Canyon شب عالیه اما کاش حالت عادی هم میشد پلی داد، لند میشی یک کیل میگیری بعد میمیری شَدو میشی تا آخر گیم باید دنبال ملت بچرخی :D فان هست اما کلا همون مد عادی رو ترجیح میدم.

جالبه با مپ جدید حال نکردی من که بشدت دوس دارم مپ جدیدو :D خیلیا رو دیدم میگن مپ کمپه و فلان ولی تاحالا اونقد کمپر ندیدم، تنها نقطه کمپ محیط جا ساختمونا داخل شهر هست که اونجا هم معمولا اینقد زیاد دراپ میکنن که نمیفهمی چیکار داری میکنی از بس از درودیوار آدم میریزه:D اینکه خیلیا اسنایپ میکنن اونم با شارژ رایفل خب طبیعیه (خودمم جزئشونم :-") مپ بزرگه و محیط باز خیلی داره و خودشونم یادمه گفته بودن بیشتر به اسنایپرا میخواستن فضا بدن، منم که گانام شده R99-ChargeRifle معمولا :D با شارژ شیلدو میترکونی با 99 راش میدی میزنیشون، گیما بعضی از کینگز کنیِن هم Intense تر میشه، نمیتونم هنوز بگم بهتره اما اینکه هر قسمت از مپ با اونورش فرق داره تنوع ایجاد کرده و مثل کینگز کنین خشک نیست.

اگه کینگز کنین شبو بصورت عادی اضافه کنن چند دست اونم میتونم بزنم ولی در کل حدود 340 ساعت داخل اون مپ دارم واقعا اواخر سیزن دو خسته کننده شده بود واسم از بس همه سوراخا مپو بلد بودم و همیشه هم یک سری جای تکراری پیاده میشدم.
با اینکه مپ قبلی واقعا تکراری شده بود واسم ولی به جدیده ترجیحش میدم. نمی دونم من که زیاد با مپ جدید حال نکردم. از طرفی هم کار مسخره ای کردن باید مثل باقی بازیا همه مپا در دسترس باشه و انتخاب با خودمون.

در مورد مود جدید هم خودم زیاد حال نکردم 4-5دستی که بازی کردم زامبیا همش برنده شدن چون تعدادشون زیاده واقعا سخت بشه جون سالم به در برد. در واقع 25 به 10 میشه. نکته دیگه اینکه فقط اگه لجند بکشی و خودت لجند باشه کیل حساب میشه اگه زامبی بکشی یا زامبی باشی و لجند بکشی اضافه نمیشه به آمار کیل.

به هر حال برای تنوع بد نیست مود جدید. نسبت به سیزن یک که بازی کاملا تکراری شده بود پیشرفت خوبی محسوب میشه. ولی باید انتخاب مپ رو به عهده پلیرا بذارن واقعا.

من با شارژ رایفل مشکلی ندارم هر چند triple take با چوک یا kraber رو هنوز ترجیح میدم. ولی با r99 اصلا حال نمیکنم فقط r301 :D

• Like
Reactions: majidred2011

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
ایم بات نزدم، وال هک داشتم :D

اوایل سیزن یک بود که ترکیدم
بدجوری وسوسه شدم که برگردم :(
CPU عوض کردم واسه تست، جواب نداد
پس به نظرت تعویض مادربورد جوابه؟
خسته نباشی :)):)):))

ببین Hardware ID شناسه سخت افزارتیه مثل IMEI گوشی میمونه اگه با تعویض cpu حل نشد احتمالا با تعویض مادربورد حله چون بعیده به کارت گرافیک مربوط باشه

• Like
Reactions: sinaaaaaaaaa

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
کسی تونست مود زامبیش رو با حالت ادم ببره :)) 3 بار 2 قدمی سفینه مردم ولی بالاخره تونستم با مود گروه آدم ها پدرم در اومد خودم رو به زور پرت کردم تو سفینه
من خیلی از مودش خوشم اومد مخصوصا اینکه تو نبرد اولی هرکی میکشتت میتونی درجا بری با حالت سایه ازش انتقام بگیری قشنگ یارو رو کتلت میکنه ادم جیگرش حال میاد

119699

با جفت گروه ها ببری این اسکین رو باز میکنه
119701

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
با اینکه مپ قبلی واقعا تکراری شده بود واسم ولی به جدیده ترجیحش میدم. نمی دونم من که زیاد با مپ جدید حال نکردم. از طرفی هم کار مسخره ای کردن باید مثل باقی بازیا همه مپا در دسترس باشه و انتخاب با خودمون.

در مورد مود جدید هم خودم زیاد حال نکردم 4-5دستی که بازی کردم زامبیا همش برنده شدن چون تعدادشون زیاده واقعا سخت بشه جون سالم به در برد. در واقع 25 به 10 میشه. نکته دیگه اینکه فقط اگه لجند بکشی و خودت لجند باشه کیل حساب میشه اگه زامبی بکشی یا زامبی باشی و لجند بکشی اضافه نمیشه به آمار کیل.

به هر حال برای تنوع بد نیست مود جدید. نسبت به سیزن یک که بازی کاملا تکراری شده بود پیشرفت خوبی محسوب میشه. ولی باید انتخاب مپ رو به عهده پلیرا بذارن واقعا.

من با شارژ رایفل مشکلی ندارم هر چند triple take با چوک یا kraber رو هنوز ترجیح میدم. ولی با r99 اصلا حال نمیکنم فقط r301 :D
اینکه نمیزارن انتخاب کنی فک کنم دلیلش اینه مردم مجبور بشن واسه چند ماه این مپو پلی بدن تا دستشون بیاد بعد مپ قبلیو اضافه کنن که اون موقع طرف هر دو مپ رو میشناسه انتخاب کنه، وگرنه همون روزای اولی که مپ جدیده اومده بود خیلی داشتن فحش میدادن ما کینگز کنین میخوایم، یک دو روز مهلت نداده بودن ببینن شاید حال کنن با مپ جدید :D
قضیه سر Ring of Elysium هم همینطوری بود، قدیم که بازی میکردم Snow Map داشت بعد مپ اصلیش اضافه شد که بنظرم نصف مپ اولش جذاب نبود، برا همین مثل apex توی ایونت های مختلف مپ قبلو باز میکرد الانم میگن برا سیزن بعدی میخواد مپ قدیمشم کلا اضافه کنه.

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
یه چیز دیگه اینکه این مود جدیده خوراکه تمرینه aim هست از اونجایی که سایه ها اسلحه ندارند مجبورند با جا خالی دادن کاور گیری بهت نزدیک بشند و تو این مود دیگه اون بحث ریجیستر شدن تیرهای اونها نسبت به ما تو سرور مطرح نیست درگیر شدن باهاشون امکان بیشتری برای تمرین و تسلط به نشون گیری نسبت به مود معمولی به آدم میده
یه چی متوجه شدم این جونورا که از این کانتینر ها میپرند بیرون حکم لپ لپ دارند با مشت بزنی ممکنه آرمور چیز های مختلف میوفته ازشون...
119705

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر