Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
ایونت جدید Void Walker چند روزی هست که به مدت 14روز در دسترس قرار گرفته و مود جدیدی به نام Armed and Dangerous رو به بازی اضافه کرده در این مود تنها از سلاح شاتگان و اسنایپر میشه استفاده کرد و شیلد هم بسیار کمیاب و فقط لول1 موجوده!( در مناطق Hot Zone و High Tire Loot احتمال پیدا کردن شیلد و سلاح های طلایی وجود داره)

این ایونت مربوط به لجند محبوب Wraith و داستانش قبل از رسیدن به Kings Canyon هست و ویدئویی برای شرح داستان این کاراکتر هم منتشر شده که می تونید ویدئو رو همراه با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

[]
e20_void.jpg
[
یک جورایی بنظرم گند زد تو گیم تا حدودی :D اون پرتال Wraith که میره داخل آزمایشگاه الان حداقل 4-5 تا اسکواد همون اول اونجا Eliminate میشن، بقیه مپم هنوز Longbow پیدا میکنن کمپ میکنن واسه همین نصف مپ خالی میشه کلا.

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
یک جورایی بنظرم گند زد تو گیم تا حدودی :D اون پرتال Wraith که میره داخل آزمایشگاه الان حداقل 4-5 تا اسکواد همون اول اونجا Eliminate میشن، بقیه مپم هنوز Longbow پیدا میکنن کمپ میکنن واسه همین نصف مپ خالی میشه کلا.

بستگی به دیدت از بازی داره مثلا کسی که میخواد رنک ببره بالا کمپ میکنه با اسنایپرا و یا حتی یه جای خلوت فقط مخفی میشه که تاپ5 یا تاپ3 بشه. مثلا من اینکه چندم بشم برام مهم نیست فقط باید چندتا کیل بگیرم واسه همین معمولا جاهای شلوغ مثل Airbase و Market و Skull Town فرود میام :D:D:D

اون پرتاله هم در نوع خودش جالبه واسه تنوع خوبه مخصوصا اگه همون اول تفنگایی مثل peacekeeper یا devution یا r99 که از نزدیک میترکونن دشمنو پیدا کنی راحت میشه چندتا کیل گرفت!!! :-j:-j:-j

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بستگی به دیدت از بازی داره مثلا کسی که میخواد رنک ببره بالا کمپ میکنه با اسنایپرا و یا حتی یه جای خلوت فقط مخفی میشه که تاپ5 یا تاپ3 بشه. مثلا من اینکه چندم بشم برام مهم نیست فقط باید چندتا کیل بگیرم واسه همین معمولا جاهای شلوغ مثل Airbase و Market و Skull Town فرود میام :D:D:D

اون پرتاله هم در نوع خودش جالبه واسه تنوع خوبه مخصوصا اگه همون اول تفنگایی مثل peacekeeper یا devution یا r99 که از نزدیک میترکونن دشمنو پیدا کنی راحت میشه چندتا کیل گرفت!!! :-j:-j:-j
خودمم بیشتر مواقع هات دراپ میکنم، تو Skull یا Relay که اکثر مواقع پر آدم هست، این کمپ واسه این مد جدیده گفتم چون فقط اسنایپ و شاتگان هست، طرف ورمیداره میره بالای Skull town یا جای اون آنتن خرابه اون بالا کمپ میکنه تا آخر مپ هر کی رد میشه میزنه :D بعضی گیما آدمای شاتگان باز میوفتن خیلی حال میده، ولی مثلا امروز بین کوه گیر کرده بودیم این طرف اسنایپر اون طرفم اسنایپر، یک اینچ میرفتیم جلو دون میشدیم هیچ کدوم از تیما هم از جاشون تکون نخوردن تا آخر ما هم گیر کرده بودیم اون وسط :D

Ranked باز نسبت به قدیم خیلی بهتر شده بنظرم، دیگه کمپ نمیکنن در اون حد، قدیم یک هم تیمی انداخت کلا از تیم جدا شد رفت تو یک خونه وسط مپ نشست بعد پیام داد Top 10 که شدم لفت میدم :|

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
خودمم بیشتر مواقع هات دراپ میکنم، تو Skull یا Relay که اکثر مواقع پر آدم هست، این کمپ واسه این مد جدیده گفتم چون فقط اسنایپ و شاتگان هست، طرف ورمیداره میره بالای Skull town یا جای اون آنتن خرابه اون بالا کمپ میکنه تا آخر مپ هر کی رد میشه میزنه :D بعضی گیما آدمای شاتگان باز میوفتن خیلی حال میده، ولی مثلا امروز بین کوه گیر کرده بودیم این طرف اسنایپر اون طرفم اسنایپر، یک اینچ میرفتیم جلو دون میشدیم هیچ کدوم از تیما هم از جاشون تکون نخوردن تا آخر ما هم گیر کرده بودیم اون وسط :D

Ranked باز نسبت به قدیم خیلی بهتر شده بنظرم، دیگه کمپ نمیکنن در اون حد، قدیم یک هم تیمی انداخت کلا از تیم جدا شد رفت تو یک خونه وسط مپ نشست بعد پیام داد Top 10 که شدم لفت میدم :|

برای نجات پیدا کردن از شر اسنایپرایی که کمپ میکنن لجندایی مثل wraith یا bangalore خوبن حتی شیلد gibraltar هم جواب میده و میشه از موقعیت فرار کرد ولی چون شیلد خیلی کمیابه جز G7 Scout هر اسنایپری حریفت داشته باشه با 2-3تا تیر کارت تمومه مخصوصا که تو این مود mastif و kraber هم راحت تر پیدا میشه و دیگه فقط با care package قابل دسترس نیست و ممکنه هر جایی پیدا بشن.

خصوصا Kraber داشته باشی احتمال برد خیلی بالا میره خودم دیشب پیدا کردم یارام فقط منو ساپورت میکردن که از پشت نززن منو با 6تا تیر 6تا کیل گرفتم اول شدیم!!!=))=))=))

رنک هم من زیاد بازی نمیکنم تا گلد 1 رفتم ولی 80درصد یارام اسکل از آب در میومدن بیخیالش شدم کلا ~X(~X(~X(

• Like
Reactions: majidred2011

Mhmdjvn

کاربر سایت
Aug 19, 2019
10
سلام دوستان من با یه روشی پینگمو اوکی کردم .اول بازی رو با فیلتر شکن باز میکنم تا اوریجین کانکت بشه و بعدش که وارد بازی شدم فیلترشکنو خاموش میکنم و بازی رو میبندم (اویجین بسته نمیشه) بعد باز ایپکس رو ران میکنم و با پینگ اوکی بازی میکنم.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام دوستان من با یه روشی پینگمو اوکی کردم .اول بازی رو با فیلتر شکن باز میکنم تا اوریجین کانکت بشه و بعدش که وارد بازی شدم فیلترشکنو خاموش میکنم و بازی رو میبندم (اویجین بسته نمیشه) بعد باز ایپکس رو ران میکنم و با پینگ اوکی بازی میکنم.
خیلی وقته دیگه نیازی به شیلتر نداره بازی

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
خیلی وقته دیگه نیازی به شیلتر نداره بازی
البته بدون فیلترشکن قابل بازی هست اما ارور code:leaf و code:net سرویس میکنه خصوصا اگه با دوستات بخوای بازی کنی یا دقیق ترش اینکه تو party باشی. من همچنان از وی پی ان استفاده میکنم.
Vypr و Nord عالین واسه این بازی خصوصا Vypr

mak4veli

کاربر سایت
Aug 27, 2019
20
سلام به بروبچ ایپکس باز
اقا من با کنسول ایپکس می زنم و از اونجایی که بازی شوتر با موس یه دنیای دیگه اس میخوام رو پی سی نصب کنم
من پی سیم واسه ۴ سال پیشه و زیاد الان دیگه مالی نیست ( از اولشم خدای گیمینگ نبود سیستمم )
خلاصه میخواستم مشخصات رو بهتون بگم راهنمایی کنین ببینن با این سیستم میشه ایپکس راحت زد یا نه ،
نمیخوام حالا گرافیک ایناش رو های باشه اما انقدرم بد نباشه که نشه بازی کرد ..
پ.ن : کامپیوترم تو مغازه اس و حجم دانلود بالاس واسه این گفتم از شما بپرسم اگر اوکی هست نصب کنم
پ.ن۲: نتم و پینگم اوکی هستش
116991 116992

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
سلام به بروبچ ایپکس باز
اقا من با کنسول ایپکس می زنم و از اونجایی که بازی شوتر با موس یه دنیای دیگه اس میخوام رو پی سی نصب کنم
من پی سیم واسه ۴ سال پیشه و زیاد الان دیگه مالی نیست ( از اولشم خدای گیمینگ نبود سیستمم )
خلاصه میخواستم مشخصات رو بهتون بگم راهنمایی کنین ببینن با این سیستم میشه ایپکس راحت زد یا نه ،
نمیخوام حالا گرافیک ایناش رو های باشه اما انقدرم بد نباشه که نشه بازی کرد ..
پ.ن : کامپیوترم تو مغازه اس و حجم دانلود بالاس واسه این گفتم از شما بپرسم اگر اوکی هست نصب کنم
پ.ن۲: نتم و پینگم اوکی هستش
View attachment 116991View attachment 116992

تو تنظیمات نسخه پی سی FPS Target هست که خودش طبق سیستمت تنظیماتو میاره پایین تا فریم نزدیک به اونی که مشخص کردی رو بگیری، تو این ویدئو بالا رو اون حالت حدود 30-36 فریم میگیره که بدک نیست ولی بازم خودت میدونی :D
گرافیکم کلا Low و Ultra اونقد تفاوت خارق العاده ای نداره و فقط الکی سنگین میکنه، اکثر استریمرا رو مدیوم یا لو پلی میدن که فریمشون زیر 120 نیاد.

• Like
Reactions: mak4veli

mak4veli

کاربر سایت
Aug 27, 2019
20

تو تنظیمات نسخه پی سی FPS Target هست که خودش طبق سیستمت تنظیماتو میاره پایین تا فریم نزدیک به اونی که مشخص کردی رو بگیری، تو این ویدئو بالا رو اون حالت حدود 30-36 فریم میگیره که بدک نیست ولی بازم خودت میدونی :D
گرافیکم کلا Low و Ultra اونقد تفاوت خارق العاده ای نداره و فقط الکی سنگین میکنه، اکثر استریمرا رو مدیوم یا لو پلی میدن که فریمشون زیر 120 نیاد.
مرسی داداش ویدیو کمک کرد
اما نظرت رو نگفتی که ارزش داره این سیستم دان کنم بازی رو یا نه

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
مرسی داداش ویدیو کمک کرد
اما نظرت رو نگفتی که ارزش داره این سیستم دان کنم بازی رو یا نه
به هیچ وجه وقتتو تلف نکن من هفته پیش برای یکی با سیستم تقریبا مشابه تست کردم گرافیک gt 740 بود رو رزولوشن 720p و پایین ترین تنظیمات ممکن به زحمت به 25فریم میرسید تازه پردازنده core i7 بود!!! فقط اون رمش 6 بود!

در کل اجرا هم بشه فریم زیر 30 هستش نهایتا و به هیچ وجه تو این بازی با 30فریم نمیشه کاری کرد حداقل باید 60فریم اجرا بشه این بازی!

اگه دقت کنی تمام استریمرای معروفی که این بازیو استریم می کنن با وجود سیستم هیولایی که دارن تنظیمات گرافیکو پایین میبرن تا فریم بیشتری بگیرن و معمولا اکثرشون رو 240فریم قفل هستن پس فریم ریت تو این بازی حرف اول رو میزنه و با سیستم ضعیف سمتش نری بهتره چون لذتی ازش نمی بری

mak4veli

کاربر سایت
Aug 27, 2019
20
به هیچ وجه وقتتو تلف نکن من هفته پیش برای یکی با سیستم تقریبا مشابه تست کردم گرافیک gt 740 بود رو رزولوشن 720p و پایین ترین تنظیمات ممکن به زحمت به 25فریم میرسید تازه پردازنده core i7 بود!!! فقط اون رمش 6 بود!

در کل اجرا هم بشه فریم زیر 30 هستش نهایتا و به هیچ وجه تو این بازی با 30فریم نمیشه کاری کرد حداقل باید 60فریم اجرا بشه این بازی!

اگه دقت کنی تمام استریمرای معروفی که این بازیو استریم می کنن با وجود سیستم هیولایی که دارن تنظیمات گرافیکو پایین میبرن تا فریم بیشتری بگیرن و معمولا اکثرشون رو 240فریم قفل هستن پس فریم ریت تو این بازی حرف اول رو میزنه و با سیستم ضعیف سمتش نری بهتره چون لذتی ازش نمی بری
داداش دمت گرم که یکی دو روز دانلود و سه چهار روز درگیر بودن باهاش و برام خریدی !
مام همین نوب سگی که با کنسول هستیم میمونیم و میگیم خوشبحال اونا که با موس بازی میکنن :)))

اقا یه سوال بی مربوط
کدوم پست هست بتونم تو ارتقا سیستم از کسی کمک بگیرم؟

• Like
Reactions: arsarm

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
داداش دمت گرم که یکی دو روز دانلود و سه چهار روز درگیر بودن باهاش و برام خریدی !
مام همین نوب سگی که با کنسول هستیم میمونیم و میگیم خوشبحال اونا که با موس بازی میکنن :)))

اقا یه سوال بی مربوط
کدوم پست هست بتونم تو ارتقا سیستم از کسی کمک بگیرم؟
مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر