Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
هنوز با این سیستم بتل رویالا کنار نیومدم که هر کسی با هر لول و کیلی رو با هم میندازه :D یک گیم Champion انداخت یارو 25000 کیل فقط با لایف لاین داشت :|
این لیدر برد بازی:
Apex Legends Tracker - Apex Legends Stats, Leaderboards, & More!
کلا 6 نفر تو دنیا هستن رو PC تونستن اینقد کیل بگیرن از همه جا یکی از اینا باید با من بیوفته :D
--
ادیت: به دست نفر 8 ـم دنیا کشته شدم اینم 25000 کیل داشت :| ناموسا میلیون ها نفر پلی میدن اینا باید بیوفتن جلوم :D 60-70 دمیج بهش زدم افتخار میکنم به خودم :-"

آخرین ویرایش:

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
همه چیز پی انا پینگو بالا نمیبرن به سروری که وصل میشی ربط داره، خیلی از سرورای آلمان و در برخی موارد هلند پینگو کاهشم میده، الان به تازگی یک سرور pptp ـه هلند جدید پیدا کردم زیاد بدرد وبگردی نمیخوره اما خوراک گیم هست و منی که پینگم بدون وی پی ان 115-117 اینا باشه تا 108 اینا پایین میاد تو Apex ـم عالی جواب میده و مجانی هست.
رفیق میتونی اینو روششو برام pm کنی ؟
ممنون

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام منم به گیمر های این بازی اضافه شدم پینکم ایرانسل 170 هست
دیشب لول 5 رسیدم و فقط تونستم یک نفر رو بکشم تازه همونم افتاده بود سپر داشت ونمیذاشت بکشمش~X(:|

با فیلتر شکن پولی هم وصل میشم و مشکلی نداشتم

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اپکس ازاد شد :D
نمیدنم کسی چرا اشاره نکرده ( الان 500 نفر میگن کفتن :D ) ولی سرور ها رفع فیلتر شدن بعد ابدیت اخر من از دیروز بدون حتی کاهش پینگ وصل میشم
ادد کنید : alireza_killer

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
نمیدنم کسی چرا اشاره نکرده ( الان 500 نفر میگن کفتن :D ) ولی سرور ها رفع فیلتر شدن بعد ابدیت اخر من از دیروز بدون حتی کاهش پینگ وصل میشم
من که گفتم :D ولی جدی اوکی شده منتها هر دستی که تموم میشه بعدش که ready میکنم میره توی لودینگ و بعدش میندازه بیرون کلا واسه من یکی در میون میره تو بازی :))

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
من که گفتم :D ولی جدی اوکی شده منتها هر دستی که تموم میشه بعدش که ready میکنم میره توی لودینگ و بعدش میندازه بیرون کلا واسه من یکی در میون میره تو بازی :))
دیدین گفتم :D:D
من کاهش پینگ زدنی این مورد دقیقا همیشه برام هست ولی از دیروز که بدون اینا وصل میشم حتی یک بارم بیرون نمیندازه

• Like
Reactions: omid_13

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717

اد کردم هر موقع پایه بودی بگو بازی کنیم

• Love
Reactions: .: FRANKLIN :.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
ایران policy شو عوض کرده.... اصلا تحریم نبوده بازی .
از طرف ایران فیلتر بوده الانم دارن دستکاری میکنن برگردونن به حالت قبلی
چون یه وسعت زیادی از سایت ها فیلتر شدن دوباره از جمله توییچ
ایپکس هم برا من دو دست وصل شد دیگه وصل نشد code:leaf میده نمیدونم چیه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
ایران policy شو عوض کرده.... اصلا تحریم نبوده بازی .
از طرف ایران فیلتر بوده الانم دارن دستکاری میکنن برگردونن به حالت قبلی
چون یه وسعت زیادی از سایت ها فیلتر شدن دوباره از جمله توییچ
ایپکس هم برا من دو دست وصل شد دیگه وصل نشد code:leaf میده نمیدونم چیه
فک میکنم یک سری سروراش باز شده فقط، اگه تو منو بمونی تا Data center بیاد بعد به لندن یا آمستردام وصل بشی راحت میره داخل گیم بدون مشکل اما بعد از چند گیم خود به خود فک کنم سروراشو عوض میکنه میره روی یک سروری که فیـلتره، چون باز وقتی برمیگردی تو منو میزاری روی آمستردام یا لندن دوباره اوکی میشه اما لگ و اینا خیلی کمتره برای من نسبت به زمانی که با ویـی پی ان بازی میکردم، حتی با اینکه با ویـی پی ان پینگ کمترم بود.

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
من حدود دو هفته ای میشه که بازی رو بعد از بیش از 2000 دست بازی کردن پاک کردم دلیلشم یکی تکراری شدن بیش از حد بازی و همینطور ناعادلانه بودن رقابت با رقبا با توجه به پینگ مزخرف ایرانه. در بهترین حالت تو ایران بشه پینگ 80-90 گرفت باز در برابر خارجیا که با زیر 30-40 بازی می کنن کارت تمومه مگه اینکه نوب به پستت بخوره!!!

حالا به اینش کاری ندارم من یه اکانت کاهش پینگ با قابلیت دور زدن تحریم دارم که حدود 2ماه اعتبار داره هنوز و با توجه به اینکه بازی آنلاین دیگه ای هم ندارم هر کدوم از دوستان که نیاز دارن بگن تا اکانتو بهشون بدم (البته به صورت مفت و رایگان!) چون به کار من نمیاد حداقل یکی دیگه استفاده میکنه ازش!!!

بدیهی هست که هر کی زودتر بگه به همون عزیز تحویل میدم :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من حدود دو هفته ای میشه که بازی رو بعد از بیش از 2000 دست بازی کردن پاک کردم دلیلشم یکی تکراری شدن بیش از حد بازی و همینطور ناعادلانه بودن رقابت با رقبا با توجه به پینگ مزخرف ایرانه. در بهترین حالت تو ایران بشه پینگ 80-90 گرفت باز در برابر خارجیا که با زیر 30-40 بازی می کنن کارت تمومه مگه اینکه نوب به پستت بخوره!!!

حالا به اینش کاری ندارم من یه اکانت کاهش پینگ با قابلیت دور زدن تحریم دارم که حدود 2ماه اعتبار داره هنوز و با توجه به اینکه بازی آنلاین دیگه ای هم ندارم هر کدوم از دوستان که نیاز دارن بگن تا اکانتو بهشون بدم (البته به صورت مفت و رایگان!) چون به کار من نمیاد حداقل یکی دیگه استفاده میکنه ازش!!!

بدیهی هست که هر کی زودتر بگه به همون عزیز تحویل میدم :D
اینکه تکراری شده منطقیه، فصل اول هیچی اضافه نکردن اکثر پلیراشو سر همین از دست داد، پر چیترم بود که خداروشکر چند وقته خیلی بهتر شده و دیگه چیتر ندیدم چندین هفتس.
ولی در مورد پینگ مخالفم، درسته تاثیر داره 40 تا 90 اما خب چیزی نیست که بگی چون پینگ اونا بهتره همیشه تو فایتا اونا موفق ترن، چند تا از بچه هارو میشناسم با همین پینگه مثل ما گیم بالای 22 کیل هم دارن که مطمئنم اگه با این پینگ نتونی نصفشم بگیری با پینگ 8 ـم نمیتونی اینقد بگیری، تازه بنظرم گیمای دیگه مثل رینبو خیلی بیشتر به پینگ وابستن تا ایپکس، که اگه بخوای اینطوری فک کنی کلا باید بیخیال گیم آنلاین تو ایران شد:D

بخش Elite اضافه شده بنظرم خیلی نرمال تر شده، پلیرای قوی +4 هزار کیل کمتر تو عادی هستن و بیشتر تو Elite بازی میکنن برا همین یکم بالانس تر شدن پلیرا و فصل دوم هم که بیاد و Ranked اضافه بشه 6 تا استیج داره که همه با هم بالانس میشن.

آخرین ویرایش:

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
اینکه تکراری شده منطقیه، فصل اول هیچی اضافه نکردن اکثر پلیراشو سر همین از دست داد، پر چیترم بود که خداروشکر چند وقته خیلی بهتر شده و دیگه چیتر ندیدم چندین هفتس.
ولی در مورد پینگ مخالفم، درسته تاثیر داره 40 تا 90 اما خب چیزی نیست که بگی چون پینگ اونا بهتره همیشه تو فایتا اونا موفق ترن، چند تا از بچه هارو میشناسم با همین پینگه مثل ما گیم بالای 22 کیل هم دارن که مطمئنم اگه با این پینگ نتونی نصفشم بگیری با پینگ 8 ـم نمیتونی اینقد بگیری، تازه بنظرم گیمای دیگه مثل رینبو خیلی بیشتر به پینگ وابستن تا ایپکس، که اگه بخوای اینطوری فک کنی کلا باید بیخیال گیم آنلاین تو ایران شد:D

بخش Elite اضافه شده بنظرم خیلی نرمال تر شده، پلیرای قوی +4 هزار کیل کمتر تو عادی هستن و بیشتر تو Elite بازی میکنن برا همین یکم بالانس تر شدن پلیرا و فصل دوم هم که بیاد و Ranked اضافه بشه 6 تا استیج داره که همه با هم بالانس میشن.
درسته کسی که بازیش خوبه مهارتش به پینگ ارجحیت داره اما چند نفر مثل رفقات میتونن بالای 20کیل بگیرن هر دست؟ اونا استثنا هستن. من خودم هرگز بالای 7کیل تو یه دست نتونستم بگیرم!

ولی بازم بی تاثیر نیست پینگ چون بالای 2200 دست بازی کردم و بارها دیدم که در شرایط بهتر از حریف تو دوئل باختم فقط به خاطر نت ضعیف تر!!! البته اون پینگ 80-90 که گفتم رویاییه تو ایران واسه من معمولا دور و بر 130 بود اکثرا.

کلا هم زیاد اهل بازی آنلاین نیستم واسه همین آپدیتای آبکی ایپکس واسم جذابیتی نداره!!! وجب به وجب نقشه رو حفظ شده بودم. درسته بازی رایگانه و نباید انتظار زیادی ازش داشت ولی در حد همون 2-3ماه سرگرمی خوبیه و بعدش دیگه تکراری و بی مزه میشه!

از نظر مصرف نت هم که وحشتناکه یعنی هیچ بازی آنلاینی تو این زمینه حتی نزدیک به ایپکس هم نیست کدوم بازی ساعتی 250-300مگ حجم مصرف میکنه؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر