Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
باز این خوبه. اون سری تو ساختمان بودیم یهو دیدم مردم :| یکم دور و ورو نگاه کردم گفتم شاید Bangalore اسموکی چیزی زده که دیدم یکی از پشت دیوار و فاصله زیاد تقریبا سه تامونو زد و جالتر اینکه اصلا لگ نبود :|
نمیدونم چرا اینطوریه ولی ظاهرا چیتای خفنی واسش میسازن و به aimbot و اسکریپت و اینا ختم نمیشه
یه مقاله خوندم درمورد تیمی که نرم افزار چیت میسازن واسه چنین بازی هایی گفتن درامد خیلی خوبی داشتن برای ایپکس.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
آقا نمیدونم کسی تاحالا اینو پیشنهاد کرده یا نه ولی من با کاهش پینگ بدون پروکسی راحت بازی میکنم
نیازی هم به استارت اوریجین نیست وقتی کاهش پینگ رو میزنم مستقیم خود Apex رو لانچ میکنم بدون مشکل میره توی بازی

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا نمیدونم کسی تاحالا اینو پیشنهاد کرده یا نه ولی من با کاهش پینگ بدون پروکسی راحت بازی میکنم
نیازی هم به استارت اوریجین نیست وقتی کاهش پینگ رو میزنم مستقیم خود Apex رو لانچ میکنم بدون مشکل میره توی بازی
کدوم سرویس استفاده میکنی؟ احتمالا یا سرورش ایران نیست یا اینکه ادمینش سرویس کاهش پینگت آدم اهل دلی بوده و اومده واسه آیپی ها و روتهای Apex پروکسی خارجی گذاشته :D

یه مقاله خوندم درمورد تیمی که نرم افزار چیت میسازن واسه چنین بازی هایی گفتن درامد خیلی خوبی داشتن برای ایپکس.
به نظر من وقتی میتونن چیت هایی بسازن که بتونه کد به بازی اینجکت کنه و سرور هم نفهمه حقشونه اینقد پول در بیارن. به نظر نمیرسه اوریجین سروراش اونقد ساده و احمق باشن که Injection ساده رو نفهمن و احتمالا تکنیکایی که استفاده میکنن آنتی چیت و MD5 Checking رو دور میزنه

• Like
Reactions: arsarm

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118

کاهش پینگا همه به سرور داخلی وصل میشن وقتی ip ایران تحریمه چطور چنین چیزی ممکنه؟

بعد اینکه اگه سرویسی بتونه مشکل apex رو حل کنه با تبلیغاتش پر می کنن نتو واسه جذب مشتری. چون بازی رایگانه و متقاضی زیاد داره!

حالا سرویست چیه؟

• Like
Reactions: Albis

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
کاهش پینگا همه به سرور داخلی وصل میشن وقتی ip ایران تحریمه چطور چنین چیزی ممکنه؟

بعد اینکه اگه سرویسی بتونه مشکل apex رو حل کنه با تبلیغاتش پر می کنن نتو واسه جذب مشتری. چون بازی رایگانه و متقاضی زیاد داره!

حالا سرویست چیه؟
کدوم سرویس استفاده میکنی؟ احتمالا یا سرورش ایران نیست یا اینکه ادمینش سرویس کاهش پینگت آدم اهل دلی بوده و اومده واسه آیپی ها و روتهای Apex پروکسی خارجی گذاشته :D

به نظر من وقتی میتونن چیت هایی بسازن که بتونه کد به بازی اینجکت کنه و سرور هم نفهمه حقشونه اینقد پول در بیارن. به نظر نمیرسه اوریجین سروراش اونقد ساده و احمق باشن که Injection ساده رو نفهمن و احتمالا تکنیکایی که استفاده میکنن آنتی چیت و MD5 Checking رو دور میزنه

من خودم تعجب کردم چون وقتی ران میکنمش اوریجین باز نمیشه اررور همیشگی access denied رو میده

ولی Apex میاد بالا توی قسمت Data Center هم پینگم با خیلی از جاها 120 هست به بالا دیگه ...

من از ایران تورنومنت استفاده میکنم ، فک کنم اکانت تست هم داره اگه بخواین تست کنید ، نتمم آسیاتکه .

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
من خودم تعجب کردم چون وقتی ران میکنمش اوریجین باز نمیشه اررور همیشگی access denied رو میده

ولی Apex میاد بالا توی قسمت Data Center هم پینگم با خیلی از جاها 120 هست به بالا دیگه ...

من از ایران تورنومنت استفاده میکنم ، فک کنم اکانت تست هم داره اگه بخواین تست کنید ، نتمم آسیاتکه .

همین بدون کانکت شدن به اوریجین هم با عقل جور نمیاد. وقتی بازی با اوریجین سینک نباشه چطور قابل اجراست؟ مثلا میتونی به دوستات اینوایت بدی؟؟؟ یا ترکرها و بنرها چطور آپدیت میشن بعد هر مچ؟!

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
همین بدون کانکت شدن به اوریجین هم با عقل جور نمیاد. وقتی بازی با اوریجین سینک نباشه چطور قابل اجراست؟ مثلا میتونی به دوستات اینوایت بدی؟؟؟ یا ترکرها و بنرها چطور آپدیت میشن بعد هر مچ؟!
Friend list اوریجین بالا نمیاد ولی توی خود گیم وقتی کسی آنلاین باشه میتونی اینوایتشون کنی. حالا میتونی تستشو بگیری ببینی خودت.

راجع به سینک نبودنش با اوریجین هم یه چیزی یادم اومد : BF1 که اومده بود فقط برای لانچ بازی پروکسی نیاز داشت بعدش میتونستی کلا پروکسی رو ببندی ، فک کنم الان هم همینطوریه ، یعنی وقتی رفت توی بازی پروکسی رو قطع کنی مشکلی ایجاد نمیکنه.

ولی با Apex نمیشد اینکارو کرد منم اولش از پروکسی و سیسکو اینا استفاده میکردم ، ولی یه روز تست کردم دیدم با این کاهش پینگم جواب میده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arsarm

hidden_147

کاربر سایت
May 5, 2013
32
Friend list اوریجین بالا نمیاد ولی توی خود گیم وقتی کسی آنلاین باشه میتونی اینوایتشون کنی. حالا میتونی تستشو بگیری ببینی خودت.

راجع به سینک نبودنش با اوریجین هم یه چیزی یادم اومد : BF1 که اومده بود فقط برای لانچ بازی پروکسی نیاز داشت بعدش میتونستی کلا پروکسی رو ببندی ، فک کنم الان هم همینطوریه ، یعنی وقتی رفت توی بازی پروکسی رو قطع کنی مشکلی ایجاد نمیکنه.

ولی با Apex نمیشد اینکارو کرد منم اولش از پروکسی و سیسکو اینا استفاده میکردم ، ولی یه روز تست کردم دیدم با این کاهش پینگم جواب میده.
اره درسته منم با کاهش پینگ با مخابرات تست کردم رفت تو بازی ولی اول باید از دسکتاب بازی apx اجرا کنی بعد بهت میگه یوزر و پس ارجینو بزن بعد ارجین میاد بالا ولی ac de میده ولی خود به خود بازی اجرا میشه بعدش جالبه دوستامم inv میدم من فکر کردم همه اینو میدونن جالبه کسی نیمدونست :)))

• Like
Reactions: khashayar king

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
اره درسته منم با کاهش پینگ با مخابرات تست کردم رفت تو بازی ولی اول باید از دسکتاب بازی apx اجرا کنی بعد بهت میگه یوزر و پس ارجینو بزن بعد ارجین میاد بالا ولی ac de میده ولی خود به خود بازی اجرا میشه بعدش جالبه دوستامم inv میدم من فکر کردم همه اینو میدونن جالبه کسی نیمدونست :)))
برای من اون یوزرنیم پسوردم نمیخواد حتی ، مستقیم میره تو بازی شاید بخاطره اینه که من پروکسی رو قبلش میزنم بعضی وقتا توی خود اوریجین کار دارم ولی موقع بازی قطع میکنم

خیلی وقتام که بستست کلا اوریجین اصلن یوزرنیم پسورد نمیخواد روی آیکون Apex کلیک میکنیم یه Connecting to origin میزنه میره تو بازی مستقیم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid

جالبه اینی که گفتی برا منم جواب میده، بدون هیچی، فقط یک دی ان اس شکن دارم.
اینطوریه که یک بار وصل نمیشه بعد دوباره که میزنه وصل میشه و راحت میره تو بازی ولی باز هنوز یک گیم میزنم تموم میشه میخواد بیاد برمیگرده میاد بیرون دوباره میخواد وصل شه :D

ولی با توجه به اینکه با چیز پی ان پینگم از حالت عادی بهتره دلیلی نمیبینم :D

• Like

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
جالبه اینی که گفتی برا منم جواب میده، بدون هیچی، فقط یک دی ان اس شکن دارم.
اینطوریه که یک بار وصل نمیشه بعد دوباره که میزنه وصل میشه و راحت میره تو بازی ولی باز هنوز یک گیم میزنم تموم میشه میخواد بیاد برمیگرده میاد بیرون دوباره میخواد وصل شه :D

ولی با توجه به اینکه با چیز پی ان پینگم از حالت عادی بهتره دلیلی نمیبینم :D
من با این کاهش پینگه کلا همیشه وصلم حتی یک بارم نشده که نره توی بازی ، خیلی جالبه و نمیدونم چرا کسی تست نکرده بود :|

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118

فورتنایت هم همینطوری بود بعد لانچ شدن بازی میشد پروکسی رو قطع کرد ولی apex کلا بدون تغییر ip قابل بازی نیست. مورد جالبی گفتی ارزش امتحان کردن داره. البته وی پی ان قوی هم داشته باشی پینگ اذیت نمیکنه ولی قطعا بدون وی پی ان و خصوصا با وصل شدن به سرور کاهش پینگ میشه بهتر بازی کرد

• Like

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77

اگه اشتباه نکنم یکیشون نوشته بود 5000 دلار روزی از همین چیت اپکس در میاره , 90% چینی هستند , گرونه چیت ها روزی 12 دلار بگیر به بالا

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
خیلی چیت زیاد شده :///
2 راند پشت سر هم از یه وال هک مردم! ریکویل گان هاشم صفر!
اسپکتیت کردم میدیدم به کوه خیره شده! میگم خدایا چرا اینجوریه! بعد دور زد کوه رو یه تیم پشتش بود گرفت همرو زد! بعدش رفت رو کوه توی زمین رو داشت نگاه میکرد! قشنگ با وال هک داشت میدید همه کجان!
ریسپاون کاری نکنه بازی نابود میشه توسط این چیترا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر