Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

Hako

کاربر سایت
Sep 10, 2009
15
دوستان یه راه خیلی خوب که من و بچه ها بازی می کنیم با اون، استفاده از سرویس کاهش پینگ pingpass بوده. سرور دومش مستقیم وصل می شه به بازی. امشب آی پی سروری که وصل شدم رو چک می کنم و پینگ می گیرم، ولی من که خیلی راضی بودم از وقتی فهمیدم این قضیه رو

• Like
Reactions: L.o.s and saeed_sg

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوستان صداگذاری بازی خیلی خوب انجام شده سعی کنید حتما به صدا های اطرافتون خوب دقت کنید مثلا صدای پای دشمن وقتی دورتونن و نمیبینیدشون یا اگه لوت خوبی نداشتید ببینید از کجا صدای تیر میاد اسنیکی طور برید اونورا بذارید فایت تموم شه دث باکس هارو لوت کنید!
سعی کنید تو قسمتای High Tier Loot فرود بیاید همیشه نزدیک همتیمی باشید مگه که استراتژی خاصی رو در حال پیاده سازی باشید! نارنجکای بازی دمیج زیادی میزنن اکثرا میبینم به اون اندازه ای که باید استفاده نمیشن و ملت کلا یادشون میره انداختنشون الکی گوشه اینونتوری! همیشه از High power ammo و Low power ammo بیش از 80تا حمل کنید از رو تجربه میگم خیلی وقتا همینم کمه! :D البته بکپک هم لازمه برای این کار همون اول بازی که فرود اومدید فقط خشاب جمع نکنید! :D شاتگان های بازی بنظرم خیلی OP هستن همیشه یکیشو داشته باشید! :D
فلن تا همینجا چیزایی که از تجربم بود رو گفتم تا دیداری دیگر خدانگهدار! :D

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
من دیروز یا پریروز یه دست زدم، یکی از teammate هام اولش disconnect شد. اون یکی هم وقتی لانچ کردیم خودش تنها رفت و مرد. من هنوز هیچ اسلحه ای نداشتم و نتونستم respawn کنم ایشون رو. فرار کردم و فرار کردم. یکم لوت کردم ولی نه درست حسابی. میدونستم اگه گیر یه اسکواد بیفتم راحت میتونن منو بکشن هم بخاطر تایم اوت و هم بخاطر اینکه تنها بودم. وامیسادم رنگ کوچیک بشه میدویدم توی یه خونه قایم میشدم و همین روال تکرار شدن همه همدیگه رو کشتن من موندم با یه اسکواد دیگه. یه شاتگان برداشتم نشستم آروم آروم رفتم که شاید شانسی اون اسکواد جلوم باشن بزنمشون ولی به محض اینکه از در اومدم بیرون پرپر شدم و کشتنم : (

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مثل اینکه هنوز سرورا بازی توان این همه آدم رو ندارم بعضی موقعا یک جوری لگ میگیره کل گیم صحنه آهسته میشه، دیروز پریروز یک گیم اینقد آروم شده بود 10 دقیقه اول دو تا خونه تونستم لوت کنم از بس دیر راه میرفتم بعد درست شد :| الانم اومدم ویدئو جدید Shroud ـو دیدم گیمشون همینطوری شده بود.

یک سوال دوستانی که Bloodhound برمیدارن، موقعی که Beast of the hound فعال میکنین افت فریم نمیگیرین؟ من در حالت عادی فریمم بین 50-65 میچرخه Z که میزنم در عرض یک ثانیه از 60 میاد رو 20-30 :|

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
مثل اینکه هنوز سرورا بازی توان این همه آدم رو ندارم بعضی موقعا یک جوری لگ میگیره کل گیم صحنه آهسته میشه، دیروز پریروز یک گیم اینقد آروم شده بود 10 دقیقه اول دو تا خونه تونستم لوت کنم از بس دیر راه میرفتم بعد درست شد :| الانم اومدم ویدئو جدید Shroud ـو دیدم گیمشون همینطوری شده بود.

یک سوال دوستانی که Bloodhound برمیدارن، موقعی که Beast of the hound فعال میکنین افت فریم نمیگیرین؟ من در حالت عادی فریمم بین 50-65 میچرخه Z که میزنم در عرض یک ثانیه از 60 میاد رو 20-30 :|
من افت فریم ندارم. مشکل از کارت گرافیکته.
مین بردت چیه؟ اورکلاک کن احتمالا اوکی شه.

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من افت فریم ندارم. مشکل از کارت گرافیکته.
مین بردت چیه؟ اورکلاک کن احتمالا اوکی شه.
آره میدونم تنها قطعه ضعیفه پی سیم کارت گرافیکه بقیه امکان نداره کم بیارن، فقط میخواستم بدونم دلیلش چیه، چون دلیل نداره وقتی در حالت عادی فریم زیر 50 نمیاد رو این حالت اینقد سنگین میشه حس میکنم هنوز کامل بهینه نیست اون قسمتش. روی گرافیکای قوی که مطمئنن سنگینم باشه افت فریم نمیگیره.
--
فقط منم توی این نزدیک دو هفته که بازی ریلیز شده هیچ بازیی دیگه ای بهم نمیچسبه؟ :D بتل رویالایی که قبلا میزدم الان بورینگ شده برام، بازی های داستانی هم که با وجود Apex که وقت آدمو میگیره اصلا نمیکشم برم سمتش :D

• Like
Reactions: z2s sas

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
آره میدونم تنها قطعه ضعیفه پی سیم کارت گرافیکه بقیه امکان نداره کم بیارن، فقط میخواستم بدونم دلیلش چیه، چون دلیل نداره وقتی در حالت عادی فریم زیر 50 نمیاد رو این حالت اینقد سنگین میشه حس میکنم هنوز کامل بهینه نیست اون قسمتش. روی گرافیکای قوی که مطمئنن سنگینم باشه افت فریم نمیگیره.
--
فقط منم توی این نزدیک دو هفته که بازی ریلیز شده هیچ بازیی دیگه ای بهم نمیچسبه؟ :D بتل رویالایی که قبلا میزدم الان بورینگ شده برام، بازی های داستانی هم که با وجود Apex که وقت آدمو میگیره اصلا نمیکشم برم سمتش :D
همون اورکلاک کن ببین چی میشه. تو موارد اینچنینی معمولا خیلی تاثیر گذاره.
آره دقیقا میدونم چی میگی. آدم آنلاین شدنش دست خودشه آفلاین شدنش دست خدا:D
الان داری بازی میکنی؟ منم بیام؟:D

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
ویدیوی کانال Battle(non)sense هم اومد
این اقا بیکاره (خیلی حوصله داره) میشینه با کلی تست نت کد بازی ها رو بررسی می کنه :D
و متاسفانه نت کد بازی وضعیت خوبی ندارد.
با توجه به اینکه بازی خیلی معروف شده امیدوارم که سریع یه فکری کنن براش
سه تا تیر با Mastiff از فاصله دو متری رو یارو خالی کردم نمرد!

خدایی pubg با این همه که فحشش میدن بعد از fix pubg و مپ ویکندی که اومد خیلی روون شده و نت کدش به نظر من خیلی خوب شده. الان وقتی مقایسه می کنم حس میکنم که تو پابجی همه تیرها می خوره و دمیجیش اعمال میشه.

• Like
Reactions: saeed_sg

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
این اقا بیکاره (خیلی حوصله داره) میشینه با کلی تست نت کد بازی ها رو بررسی می کنه :D

خدایی pubg با این همه که فحشش میدن بعد از fix pubg و مپ ویکندی که اومد خیلی روون شده و نت کدش به نظر من خیلی خوب شده. الان وقتی مقایسه می کنم حس میکنم که تو پابجی همه تیرها می خوره و دمیجیش اعمال میشه.
چون تو پابجی TTK خیلی پایینه نت کد بد خیلی به چشم میاد، ولی تو این بازی چون TTK بالاست خیلی مواقع پشت کاور تیر میخوری ولی چون جونت بالاست اون 10 تا دمیج چیزی حس نمیکنی D:
ولی اگه وان شات باشی بعضی مواقع پشت کاور میمیری و دی سینک حس میشه ...

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید

خیلی ممنون بابت معرفی ، ویدیوی جالبی بود ، توی ویدیو نشون میده ظاهرا هم مصرف هم پهنای باند بالاست ، هم تاخیرها .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر