Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
وه اوه بیاید این ور بازار :

101366

این پدر سوخته هم فک کنم رکورد زد :

101368
بازار استریمرا شدیدا گرم شده :D حتی اگه یک قرون پولم از سازنده واسه استریم نگرفته باشن بازم پرسود ترین بازی واسه استریمه :D
Shroud بزور در حالت عادی به 60k میرسید الان 200k داره، Doc در حالت عادی بزور 25k میرسید الان 60k داره، نینجا هم چند وقته داره Apex میزنه اعصاب طرفداراش خورده :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازار استریمرا شدیدا گرم شده :D حتی اگه یک قرون پولم از سازنده واسه استریم نگرفته باشن بازم پرسود ترین بازی واسه استریمه :D
Shroud بزور در حالت عادی به 60k میرسید الان 200k داره، Doc در حالت عادی بزور 25k میرسید الان 60k داره، نینجا هم چند وقته داره Apex میزنه اعصاب طرفداراش خورده :D
دو سه روز پیش 120 هزار تار بیننده داشت بنده خدا تعجب کرده بود گفت برید یـ جا دیگه اینجا رو خلوت کنید =))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
دو سه روز پیش 120 هزار تار بیننده داشت بنده خدا تعجب کرده بود گفت برید یـ جا دیگه اینجا رو خلوت کنید =))
البته الان تورنومنت بزرگ استریمرا هم هست هر کی بیداره بشینه نگاه کنه به شدت هیجان انگیزه یک لحظه آروم نمیشه گیما :D
تیم Chocotaco و Ninja فعلا صدرن نزدیک همن بعدش Doc و Shroud با هم درگیری دارن، تیم نینجا که رسما به هم کاری ندارن تو نقشه پخشن کیل بگیرن، Dizzy از تیم نینجا بنظرم بهترین پلیر کل مسابقاته، تنهایی کل مپو دور میزنه جارو میکنه با حداقل 20 کیل تو یک مچ :D روانیه طرف.
---
Capture.JPG

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
من یه حساب سر انگشتی کردم این آقای shroud حدودا در هر یک دقیقه 10 تا ساب اسکرایب میگیره.
هر یک ساعت میشه 600 تا. اگر روزی 6 ساعت استریم کنه ضربدر 5 دلار میشه 18000 که در ماه میشه 540000 دلار. که با توجه به فالوورهای 5.52 میلیونیش کاملا منطقیه 108000 هزار تا ساب اسکرایبر داشته باشه.
ما دست کم هم که بگیریم تبلیغات و چلنج ها و درآمد های جانبی رو هم حذف کنیم. 500.000 دلار درآمد ماهیانشه در کمترین حالته.
به عبارت دیگه ماهی 6.000.000.000 تومان!! #پرهام!!
ماهم بیش از بیست ساله داریم بازی میکنیم از توش 2 هزار تومن هم در نیاوردیم. تازه من کلی تو شرط بندیها سوخت هم دادم.
اون زمان تو Unreal Tournament 2003 انقدر باختم که در عنفوان نوجوانی رسما ورشکسته شدم و همونجا بود که برای اولین بار زندگی روی خشنشو بهم نشون داد.
بعده ها فهمیدم که دوستان چیت میزدن و اونموقع بود که با زوایای دیگر زندگی هم آشنا شدم.
البته اینکه نوب بودم و بدون چیت هم مثه سک میباختم هم بی تاثیر نبود.
:pensive:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من یه حساب سر انگشتی کردم این آقای shroud حدودا در هر یک دقیقه 10 تا ساب اسکرایب میگیره.
هر یک ساعت میشه 600 تا. اگر روزی 6 ساعت استریم کنه ضربدر 5 دلار میشه 18000 که در ماه میشه 540000 دلار. که با توجه به فالوورهای 5.52 میلیونیش کاملا منطقیه 108000 هزار تا ساب اسکرایبر داشته باشه.
ما دست کم هم که بگیریم تبلیغات و چلنج ها و درآمد های جانبی رو هم حذف کنیم. 500.000 دلار درآمد ماهیانشه در کمترین حالته.
به عبارت دیگه ماهی 6.000.000.000 تومان!! #پرهام!!
ماهم بیش از بیست ساله داریم بازی میکنیم از توش 2 هزار تومن هم در نیاوردیم. تازه من کلی تو شرط بندیها سوخت هم دادم.
اون زمان تو Unreal Tournament 2003 انقدر باختم که در عنفوان نوجوانی رسما ورشکسته شدم و همونجا بود که برای اولین بار زندگی روی خشنشو بهم نشون داد.
بعده ها فهمیدم که دوستان چیت میزدن و اونموقع بود که با زوایای دیگر زندگی هم آشنا شدم.
البته اینکه نوب بودم و بدون چیت هم مثه سک میباختم هم بی تاثیر نبود.
:pensive:
۷۰٪ درآمد استریمرا از اسپانسر و تبلیغاته ! Lirik سالی ۶-۷ میلیون درآمد داره shroud باید نزدیک ۱۰ باشه

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
۷۰٪ درآمد استریمرا از اسپانسر و تبلیغاته ! Lirik سالی ۶-۷ میلیون درآمد داره shroud باید نزدیک ۱۰ باشه
هیچی دیگه. من تازه تو محاسباتم اسپانسر و تبلیغات رو حذف کردم.
جالب اینجاست apex نیومده هیتر هم پیدا کرده. یه استریمر به نام angrypug امشب داشت به شدت apex رو ترول میکرد و جالب اینجاست ملت هم حال میکردن و کیلویی ساب اسکرایب میخریدن و گیفت میدادن!!
کلا apex برای همه نون داشته تا الان.
. . . . ...
dead by daylight رو داشت استریم میکرد تو دوساعت یکبار هم نتوست با سوروایور بازی رو تموم کنه. بعد هر چند دست اعصابش خورد میشد میرفت کیلر برمیداشت. وسط باختاش یه گیری هم به apex میداد :))

• Like
Reactions: saeed_sg

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
ضربدر 5 دلار
از هر 5 دلار سابسکرایب کردن 2.5 دلار به استریمر . 2.5 دلار به خود توییچ میرسه!
کاملا منطقیه 108000 هزار
دیشب شرود رکورد زد و به 71 هزار سبسکرایبر رسید! این 108 هزار تا نمیدونم از کجا اومد.
177500=71000×2.5 دلار در ماه که با در آمد اسپانسرا و پولایی که شرکتا بهشون میدن که بازیشون رو پروموت کنن و دونیشن ها فک کنم حدود 250-300 هزار دلار بشه درماه، تازه نسبت به شهری که توش زندگی میکنن مالیات ممکنه شاملشون بشه یا نه! (بعضی از شهر ها از استریمر ها هم جدیدا مالیات میگیرن!)

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
از کجا بگیرم ؟
اصلا vpn و... امن هستن ؟ منظورم به پولی هاشه
گوگل کنی هزارتا سایت فروش میاد. ببین کی بیشتر از همه از خودش تعریف کرده همونو بگیر:D
راهی به جز آزمون و خطا نداری. چون خیلی چیزها به پینگ بستگی داره و شاید اون سرویسی که من استفاده میکنم، برای شما خوب جواب نده.
توکل کن به خدا و برو جلو. :)
در مورد امنیت این سرویس دهنده ها هم، علمشو ندارم پس نظری هم نمیدم. فقط تو تجربه شخصیم تا به حال مشکلی نداشتم.
بازهم اگر سوالی بود که بتونم جواب بدم تو پروفایلم مطرح کنید که اف نشه
.......
ادیت: تو apex لتنسی من به صورت باینریه. یا کلا ندارم و همه چیز روونه یا انقدر زیاده که حرکتم به صورت کیلومتری انجام میشه.
البته اینطوری خیلی بهتره. همون اول تکلیف آدم مشخص میشه

آخرین ویرایش:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
ادیت: تو apex لتنسی من به صورت باینریه. یا کلا ندارم و همه چیز روونه یا انقدر زیاده که حرکتم به صورت کیلومتری انجام میشه.
البته اینطوری خیلی بهتره. همون اول تکلیف آدم مشخص میشه
منم همین مشکلو دارم بعضی وقتا پینگم 90 و اصلا تایم اوت ندارم ولی بعضی وقتا کرکترم طوری راه میره انگار مدام دارم تلپورت میکنم
پ.ن: آپدیتی با حجم ۷۸۷.۳۲ مگ برای بازی منتشر شده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر