Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آقا این بلادهاوند رو‌نرف کردن ؟
قبلا ردپای ملت رو می‌گرفتی تایم اتفاق افتادن رو‌ هم نشون میداد الان دیگه نشون نمیده

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
شاید یه عده از تعدد بازی های که حالت سرویس دارن پیدا می کنن خوشحال باشن مثل همین یا مثلاً نسخه f2p دستینی۲ یا ...

ولی من به شدت حالم بهم میخوره چون بعد چند وقت چنان بازی رو به گند میکشن که برای هر چیزی نیاز به پرداخت پول چندتا بازی میشه

الان خیلی شیک سیستم بتل پس بازی و آن قسمت فری ایش نسبت به قبل هیچی نداری یعنی قبلا تا سطح ۵۰ هر دو سطح یه لوت باکس میداد الان جمعا ۳-۴ تا میده و تو سطح ۳۷ با یه اسکین به کل جمع میشه

این سطح از پولی بودن با اینکه مسلما اینا برای رضای خدا کار نمی کنند و باید پول دربیارن، بی سابقه است
هر چند همون فورتنایت هم فاجعه است

یعنی من اگر نخوام خرجی بکنم عملا بعد ۱۰ ساعت باید بیخیال پیشروی توی بازی بشم چون هیچی به دست نمیارم

من خودم فن این موضوع نیستم ولی بتل پس بازی انقدرم کم چیز نمیده دیگه و موضوع بعدی اینکه اگر من خیلی Apex بازی میکنم و اسکین ها برای من مهمه ، با یکبار پرداخت 10$ هر سیزن میتونم بتل پس داشته باشم .
119339

اینم لیست دقیق مواردی که میده ! دوستای من الان 3 سیزن هست که با یه 10$ دارن پیش میرن

• Like
Reactions: UnlovelyWriter

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
سیستمیه که فورتنایت یاد همه داده متاسفانه
متاسفانه؟ :D اولا اینا اسکین هست و نمیدونم چرا انقد اهمیت میدین به یه مشت اسکین بیخود که هیچ تغییری تو بازی نمیده. بعد سیستم بتل پس هزار برابر از لوت باکسایی مزخرفی که قبلا تو بازیهای F2P باب شده بود بهتره. بنیان گذار این سیستم هم ولو و دوتا 2 هست نه اپیک.
یعنی من اگر نخوام خرجی بکنم عملا بعد ۱۰ ساعت باید بیخیال پیشروی توی بازی بشم چون هیچی به دست نمیارم
فک کنم اشتباه گرفتی برادر هدف از این بازیای PVP باز کردن لباس و اسکین واسه کاراکترهاتون نیست اینا یه مشت چیز جانبیه که به نظرم ارزش چندانی هم نداره.

• Like
Reactions: P0UYA

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
دوستان اینوت جدید از دست ندین وحشتناک جذابه. :D
مپ بازی همون kings canyon ولی فرقش اینه شبه و هرکسی کشته بشه به زامبی تبدیل میشه که قدرت و سرعت بالایی داره هدف اینه که فرار کنی یا اینکه همرو زامبی کنی:D

• Like
Reactions: ps34

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
متاسفانه؟ :D اولا اینا اسکین هست و نمیدونم چرا انقد اهمیت میدین به یه مشت اسکین بیخود که هیچ تغییری تو بازی نمیده. بعد سیستم بتل پس هزار برابر از لوت باکسایی مزخرفی که قبلا تو بازیهای F2P باب شده بود بهتره. بنیان گذار این سیستم هم ولو و دوتا 2 هست

فک کنم اشتباه گرفتی برادر هدف از این بازیای PVP باز کردن لباس و اسکین واسه کاراکترهاتون نیست اینا یه مشت چیز جانبیه که به نظرم ارزش چندانی هم نداره.
خیر عزیزم
اشتباه نگرفتم منتها بحث اینه که یه بازی باید اونقدر آیتم داشته باشه که کشش باز هم بازی کردن رو داشته باشه
اگر آیتم جدید اسکین اسلحه مپ یا ... نده همون قبلیه میمونه و هی نفر از دست میده اون هم خصوصا این مدل بازی که چیزی برای باز کردن نداره

chita123

کاربر سایت
May 6, 2016
31
دوستانی هم که مشکل دارن میگن بدون فیلتر شکن وارد نمیشه
این بازی فیلتر نیست > تحریمه
کافیه از تحریم گذر استفاده کنید که پینگتونم بالا نره (پیشنهاد من سایت begzar که کاملا رایگانه)
اگه با بگذر مشکل داشتید از نرم افزارهای پولی هم میتونید استفاده کنید
من امتحانش کردم بازی اومد البته اولش یه چندبار اررور داد که اونم فکر کنم مشکل از خودم بود

chita123

کاربر سایت
May 6, 2016
31
در عجبم چرا ea هر نسخه بازی که میده بیرون سیستم بالایی می خواد
باور کنید این بازی ها راحت رو رم 2 هم اجرا میشن
نمونه های گرافیکی زیادی دارن که گرافیکشون از اینا هیولا تره راحت اجرا میشن
از بازیش خوشم اومد ولی با رم 4 fps رو 8 کلی تنظیمات ترکوندیم اخرشم قابل پلی نشد :Angry::Angry:~X(

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
شاید یه عده از تعدد بازی های که حالت سرویس دارن پیدا می کنن خوشحال باشن مثل همین یا مثلاً نسخه f2p دستینی۲ یا ...

ولی من به شدت حالم بهم میخوره چون بعد چند وقت چنان بازی رو به گند میکشن که برای هر چیزی نیاز به پرداخت پول چندتا بازی میشه

الان خیلی شیک سیستم بتل پس بازی و آن قسمت فری ایش نسبت به قبل هیچی نداری یعنی قبلا تا سطح ۵۰ هر دو سطح یه لوت باکس میداد الان جمعا ۳-۴ تا میده و تو سطح ۳۷ با یه اسکین به کل جمع میشه

این سطح از پولی بودن با اینکه مسلما اینا برای رضای خدا کار نمی کنند و باید پول دربیارن، بی سابقه است
هر چند همون فورتنایت هم فاجعه است

دفاع نمیکنم ولی خودت داری میگی برا رضای خدا نیست، اگه قرار باشه تا ابد به فری یوزر کلی امکانات بدن طرف اصلا سمت بتل پس نمیره، حالا جوری هم نیست طرف مجبور باشه بخره، مثل من که نزدیک 400 ساعته پلی دارم میدم یک قرونم خرج نکردم هنوزم واسم خسته کننده نشده، به اضافه اینکه بتل پس واسه اونا پول یک وعده ناهار طرف میشه چرا نخره؟ همون بتل پس هم جز یک سری چلنج و اسکین و ... چیز خاص دیگه ای نداره و کسی هم که بعد 10 ساعت بخواد کلا خسته بشه در هر صورت خسته میشه.
من با این حرفا تا قبل سیزن دو موافق بودم، چون پشتیبانی بشدت افتضاح بود، از روز لانچ تا آخره سیزن اول هیچ کانتنت درست و حسابی واسه بازی ندادن، حتی همون بتل پسشم مضخرف بود اما از سیزن دو به اینطرف خیلی دارن بهش میرسن از بتل پس و اسکیناش بگیر تا ایونت مدای مختلف که پشت سر هم میزارن.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان طبق تجربه شخصی برای اتصال به این بازی دو راه وجود داره.

1. تغییر دی ان اس

سایت shecan.ir

Code:
185.51.200.2

178.22.122.100

مزایاش این هست که میتونین دوستاتون رو دعوت کنین و پینگ اکثر مواقع ثابت هست.
معایبش اینه که بعد از هر بازی ارور تایم اوت میده، مجبورید بعد از هر یک یا دو بازی دوباره بازی رو اجرا کنید که درست کار کنه و همه ی اسکواد با هم مچ میکینگ کنن.

سایت begzar.ir

Code:
185.55.226.2

185.55.225.25

مزایاش این هست که چند بازی پشت سر هم می تونید بازی کنید و ارور کمتری داره. پینگش پایین تر و پایدار تره.

معایبش اینه که بخش فرند لیست اوریجین رو آفلاین نشون میده و نمیشه دوستان رو به بازی دعوت کرد.(آپدیت: فعلا این مشکل برطرف شده )

2. سرویس پولی

یکیشون که خیلی معروفه خودش از سرویس شکن استفاده میکنه، به عبارتی سرویس رایگان رو پولی میفروشه(در مورد بخش دور زدن تحریمش).

یکی دیگه هم من تست کردم کلا برای دور زدن تحریم جواب نداد. پینگ رو هم بالاتر برد تا اینکه پایین تر بیاره.

حالا شاید سرویس پولی خوبی برای این بازی وجود داشته باشه ولی من ندیدم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kiarash_united7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر