Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من امتحان کردم بازی هنوز بگیر نگیر داره
برا من تا چند روز پیش شدید بگیر نگیر داشت هی میپرید بیرون و وصل نیمشد و اینا الان از دوروزه خیلی خوب شده و خیلی کم میپره بیرون که بعدم راحت وصل میشه (بیرون پریدنم وسط بازی نیست، یا وقتی بازی تموم میشه یا هم وقتی میخواد شروع بشه)
شما با Data Center تست کردید؟ بعضی مواقع اذیت میکنه وصل نمیشه یا وصل میشه پینگ خرابه اگه به آمستردام/لندن/فرانکفورت وصل شید هم پینگ خوبه هم اوکی میشه کانکت شدنش، DNS هم حتما استفاده کنید.
البته من بر اساس نسخه پی سی میگم، که فک میکنم شرایط سرورا توی همه ورژنا یکی باشه.

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
واسه من بدون مشکل وصل میشه ولی پینگ خیلی داغونه.
از پشت اتک بدن قبل از اینکه بفهمی چی شده رفتی اون دنیا.
با این وضع فقط اگه جای خلوت فرود بیای امکانش هست تا تاپ ۵ برسی.
پینگ من تو Titanfall 2 بالا ۱۳۰ نمیره تو سرور فراکفورت ولی تو این بازی زیر ۲۰۰ نمیاد.
Community هم کلا سمی!! طرف تا بیبنه لول پایین هستی همون اول فید میده.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
خب من دیروز تونستم بعد ساعت ها بازی champion بشم اونم در حالی که اعضای تیم همون اول کاری لفت دادن!:D باحال بود یه شاتگان طلایی گیرم اومد با همون ملت و ....
من نه مشکل قطع و وصلی دارم نه پینگ

• Like
Reactions: stanley

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
انصافا حیف بازی به این خوبی پشتیبانیش ضعیفه حتی برای Titanfall 2 هم ضعیف بود
حالا امیدوارم بعد سیزن۲ زودتر محتوا بدن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
من تازه شروع کردم
به نظرتون باید چیکار کنن؟ چه چیزایی اضافه شه بهتر میشه؟
اوایل ریلیز خوب بود پشتیبانی؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
من تازه شروع کردم
به نظرتون باید چیکار کنن؟ چه چیزایی اضافه شه بهتر میشه؟
اوایل ریلیز خوب بود پشتیبانی؟
ببین آپدیت دیر بدیر میدن بنسبت فورتنایت که هرهفته آپ میدن هر سیزن هم کلی محتوا.
ولی دو جولای سیزن جدید اپکس لجند شروع میشه تا بینیم چیا اضاف میکنن البته تایید شده یه قهرمان با یه اسلحه اضاف میکنن که بنظرم بعد این همه مدت یه اسلحه خیلی کمه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
ببین آپدیت دیر بدیر میدن بنسبت فورتنایت که هرهفته آپ میدن هر سیزن هم کلی محتوا.
ولی دو جولای سیزن جدید اپکس لجند شروع میشه تا بینیم چیا اضاف میکنن البته تایید شده یه قهرمان با یه اسلحه اضاف میکنن که بنظرم بعد این همه مدت یه اسلحه خیلی کمه
سه قهرمان قفلن آزاد کردنشون خیلی سخته
تو چیزی آزاد کردی؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
اتفاقا خیلی پشتیبانی بازی خوبه الان به نظر شما چیکار باید میکردن ؟ کل تیم apex legends در تمامی بخش ها رو هم 214 نفر بیشتر نیست و گفتن که فعلا هم قصد ندارن تیم رو افزایش بدن چون از اولش گفتن ما روی کیفیت محتوا کار میکنیم نه کمیتش همین فورتنایت که مثال زدی شما تمام محتوا که داده در بهترین حالت medi core بودن. هر هفته پوست یه میوه رو skin کنن بدن اسمش شده محتوا :-bdبه شما پیشنهاد میکنم مصاحبه 1 هفته پیششون رو بخونین.

• Like
Reactions: porfesor and Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
اتفاقا خیلی پشتیبانی بازی خوبه الان به نظر شما چیکار باید میکردن ؟ کل تیم apex legends در تمامی بخش ها رو هم 214 نفر بیشتر نیست و گفتن که فعلا هم قصد ندارن تیم رو افزایش بدن چون از اولش گفتن ما روی کیفیت محتوا کار میکنیم نه کمیتش همین فورتنایت که مثال زدی شما تمام محتوا که داده در بهترین حالت medi core بودن. هر هفته پوست یه میوه رو skin کنن بدن اسمش شده محتوا :-bdبه شما پیشنهاد میکنم مصاحبه 1 هفته پیششون رو بخونین.
بازی میکنین آیدی بزارین باهم بریم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
خب همین دیر بدیر آپ دادن باعث شده خیلی پلیر از دست بده حالا امیدوارم سیزن۲ که شروع شد برنامشون سریعتر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر