Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
کسی هست تو ایکس باکس وان بازی کنه این بازی رو؟
دی ان اس خاصی اگ هست به منم بگید
ممنون
منم بدون قیلتر شکن رو ایکس باکس بازی میکنم 2-3 دست اول بدون مشکل کانکت میشه بعدش باز باید بازی رو ببنمدم دوباره باز کنم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
کسی هست تو ایکس باکس وان بازی کنه این بازی رو؟
دی ان اس خاصی اگ هست به منم بگید
ممنون
بدون مشکل دیگه میشه بازی کرد فقط گاهی اوقات میندازه بیرون برای من اونم وسط بازی نه وقتی تو منو هستم که بعدش دوباره کانکت میدم وصل میشه !
من روی ps4 بازی میکنم. روزها راحت تر وصل میشه اما شب ها خیلی خیلی سخت و یا هرگز!
دی ان اس هایی که استفاده میکنم اینا هستن
82.102.16.114
213.171.206.59

این دوتا dns متفاوته که برای هر دو کادر هر دوتا سری اعداد رو میزنم.
از بازی هم واقعا داره خوشم میاد حیف که کانکشنش داره اذیت میکنه. من تو فکرم که قندشکن رو با لبتاب شیر کنم.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اقا خیلی خوبه این بازی! امروز از عصر نشستم و عهد بستم تا چمپیون نشم ول نکنم دو بار تا اسکواد اخر رفتم ولی نشد اما بلاخره تونستم :D
این حرکت اخرو کیف کنین خدایی از پشت سر، داشت دایره تنگ میشد یه حرکت نینجایی ، شیرجه از جایی که حریف خبر نداره و تیر خلاصی:D

8CC34128-C96F-4EE3-9F93-7741C8532990.gif

خیلی خیلی کیف داد خیلی برد شیرینی بود:D
البته میدونم چمپیون شدن براتون مثل اب خوردنه احتمالا :D ولی خب برای من ای که کلا با بازی های بتل رویال هیچ کدوم کنار نیومدم و برام خسته کننده بودن و حالا دارم با اپکس کیف میکنم چمپ شدن حس تازه ای داره. سرورها هم خیلی خوب شده.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
یک سوالی دوستان من بتل پس ندارم ولی رو حالت مجانی بتل پس لول ۹۹ هستم، اگه الان بتل پس رو بخرم تمام آیتم های پریمیوم تا لول ۹۹ بتل پس بازم میشه واسم ؟ یا باید دوباره از اول کلشو رفت ؟ :D

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
یک سوالی دوستان من بتل پس ندارم ولی رو حالت مجانی بتل پس لول ۹۹ هستم، اگه الان بتل پس رو بخرم تمام آیتم های پریمیوم تا لول ۹۹ بتل پس بازم میشه واسم ؟ یا باید دوباره از اول کلشو رفت ؟ :D
اون لول اپ جدا میشه از اول باید بری

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
لول آپ عادی که تا ۱۰۰ میره رو نمیگما
لول آپ بتل پس منم تا ۹۹ رفته ولی خب هنوز نخریدمش یه سری آیتم فری لا به لاش داد بهم
تمام ایتم ها تا لول 99 برات باز میشه لازم نیست از صفر شروع کنی
فقط یه چیزی الان که بتل پس رو بگیری نزدیک 1000تا اپس کوین گیرت میاد خرجشون نکن تا بتل پس بعدی رو رایگان بگیری

• Like
Reactions: r.t.1.n

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
میدونستین اگه توی بازی تاچ پد رو نگه دارین صفحه ی کیبورد میاد رو صفحه و هرچی دوست دارید میتونید تایپ کنید و بازی بصورت صوت (صدا) تو بازی برای هم تیمی هاتون پخش میکنه!

• Like
Reactions: porfesor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر