Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بازی را بالاخره نصب کردم ولی فوق العاده تو کانکت شدن ب سرور ها اذیت میکنه تازه من هم فقط با vp.ان کانکت میشم (دیگه عجیبه ک با vp.ان هم مشکل داره)
چند بار تلاش کردم تا تونستم بتونم ترینینگ را برم ولی وسط ترینیگ ارور داد و پرتم کرد بیرون!!! ولی خب بالاخره رفتم و واقعا بازیش حس خوبی برام داشت ولی متاسفانه پاکت لاست داشتم و از سرور لفت میخوردم

آخرین ویرایش:

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
سلام
رفقا من یه دونه روتر Asus rt n12+ خریدم قیمتی هم نداشت گفتم اینجا بگم اگه کسی نیاز داشت کارش راه بیفته
من گرفتم 260 تومن ولی ارزونتر شده، یکی از دوستام بعد من خرید 220 تومن (تنها چیزی که ارزونتر شد همینه که من خریدم :-D ) روش خیلی راحت چیزشکن ست کردم و بدون مشکل میتونم بازی کنم، کل خانواده هم دارن دعام میکنن که از شر چیزشکن روی گوشی راحتشون کردم، رو یوتیوب تلویزیون هم فیلم میبینیم :D

• Like
Reactions: worm

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
این بازی زیادهم خوب نیست آپدیت خیلی دیر میاد و بازیش تکراری میشه
در کل مشکل سبک بتل رویال همین تکراری شدنش هست. تنها کمپانی که بصورت مرتب در حال آپدیت دادن و اضافه کردن آیتم‌های جدید هست همون اپیکه ولی با این حال فورتنایت هم شدیدا داره خسته‌کننده میشه. سبک بتل‌رویال بصورت کلی اگه روند فعلی رو ادامه بده زیاد عمر نمیکنه. ایپکس بیشتر هایپش بخاطر اسپانسرینگ استریمرهای فورتنایت (اونم تو وقفه بین سیزن ۷ و ۸ فورتنایت که بخاطر تعطیلات کریسمس اپیک رخ داده بود) بود که الان دوباره همشون برگشتن سر همون بازی قبلی و هایپ اینم داره مثل بلک‌اوت میخابه.

• Like
Reactions: Colonel Radec

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
من امروز چند بار بدون هیچ وی پی ان و تغییر ای پی بازی کردم.چند بار نیازه گاهی امتحان کنید تا وصل بشه

Sent from my HMA-AL00 using Tapatalk

• Like
Reactions: worm

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
کلا یک هفته که خیلی خوب شده راحت وصل میشه البته راحت که نه :Dولی وصل میشه چند دست راحت میزنم فقط چند دفعه باید retry کنین

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان منم راحت بدون هیچ فیلتر شکنی بازی میکنم راحت وصل میشم گاهی سرور پیدا نمیکنه ولی با امتحان کردن دوباره راحت وارد بازی میشه!

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
بعضی وقتها وصل میشه بعضی وقتها نه.تو بازی فورتنایت هم بعضا یا پینگ بالا هست یا وصل نمیشه .به نظر من مشکل از اینترنت داخلیه. اینهمه فیلترکردن سایتهای مختلف باعث شده کیفیت اینترنت کم بشه مخصوصا بعد عید من احساس میکنم کیفیت اینترنتم خیلی کم شده

Hezbollah79

کاربر سایت
Mar 26, 2019
13
بعضی وقتها وصل میشه بعضی وقتها نه.تو بازی فورتنایت هم بعضا یا پینگ بالا هست یا وصل نمیشه .به نظر من مشکل از اینترنت داخلیه. اینهمه فیلترکردن سایتهای مختلف باعث شده کیفیت اینترنت کم بشه مخصوصا بعد عید من احساس میکنم کیفیت اینترنتم خیلی کم شده
شما از سایت شکن DNS هاشو امتحان کنید!
اگر مشکل رفع شد تحریم خارجه اگرنه که تحریم داخله!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اپکس لجند رو دانلود کردم و تونستم چند راندی بازی کنم. اول اینکه وصل شدن به سرورها سخته ولی شدنی. اما خود بازی ، من هم پابجی رو بازی کردم هم فرتنایت . بنظرم با اختلاف خیلی بهتر از این دو بازیه . گان پلی خیلی لذت بخش تر و روون تری داره، سرعتی تر و هیجان انگیز تره و درکل فضا و حالو هوای یک بتل رویال رو خیلی خوب منتقل میکنه. جالبه دست اول نینجا وار رفتم تا اخرین نفر ولی اخرش گیر یه گروه ٣ نفره افتادم ، که اونقدر دیگه دایره تنگ شده بود که باید رو در رو با سه نفر میجنگیدم و دووم نیاوردم :D.

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
کسی هست تو ایکس باکس وان بازی کنه این بازی رو؟
دی ان اس خاصی اگ هست به منم بگید
ممنون
بدون مشکل دیگه میشه بازی کرد فقط گاهی اوقات میندازه بیرون برای من اونم وسط بازی نه وقتی تو منو هستم که بعدش دوباره کانکت میدم وصل میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر