Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
سلام دوست عزیز....میشه این روش رو کمی بیشتر توضیح بدی...چون من با کابل نمیتونم وی پی ان رو شیر کنم...یعنی اینترنت همراه اول هیچ راهی نداره؟
nat type hamrah aval va irancel strict hast ke faghat be darde fortnite mikhore va na bazie dige
nat type stirct ham be rahati nemishe vpn avord bala, harchand ke ghablan ham mishod vali alan mahdodiat ziadi ijad kardan bekhosos hamrah aval
behtarinesh ADLS mokhaberat hast ke nat type open hast
vali t onja ke test kardam irancell mahdodiat hamrah aval ro nadare vali be adsl nemirese..shoma mitoni connection dasti vpn besazi albate userpass ro ghablkan bayad kharide bashi. in ham share zadan be sorate lan..shoma az laptop wifi migiri va be sorate lan output midi be xbox ya ps4

va9c_44.jpg

ehmv_55.jpg

Attachments

• 44.jpg
    44.jpg
    145.4 KB · مشاهده: 17
  • 55.jpg
    55.jpg
    107.7 KB · مشاهده: 18

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بنیادملی ادعا میکنه سرورها روی امازون هست و دلیل مشکل رو عوامل داخلی نمیدونه !!!

بعضی از دوستان تاپیک ورژن pc یه تستهایی کردن میگن سرورهاش روی گوگل هست . حداقل بخشیش هست . روی کنسول فکر نکنم دقیق بشه فهمید .ممکنه یه تعداد سرورهای اکانتهای ea واقعا آمازون باشه.
خلاصه که امیدتون به خود ea باشه شانسش بیشتره :d
8ff1e6ea376e3d692baa6c0240af6071.jpg

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

• Like
Reactions: live is life

Navidsaf

کاربر سایت
Aug 30, 2017
14
سلام داش من مودمم ساپورت میکنه vpn رو یه چندتا سوال داشتم
۱.دقیقا از کدوم سایت گرفتی بی زحمت یا پیام خصوصی کن .
۲.کدوم نوع رو باید گرفت برا ست کردن روو مودم که دیگه لازم نباشه لپ تاب وصل کنی شیر کنی روو ps4؟
۳. پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟
من برا antem میخوام بدبختی ۲روز پیش بازی پری اوردر کردم این خبر بن شدن ای پی ایران از طرف ea صدا کرد امیداوارم زمان لانچ بازی مشکلی نباشه و اگه مشکل از داخل حل شه اگرم نه که باید برم توو کار اینvpnدیگه دل خوشی مون همین گیمه .
ضمن دیگه همه میدوون دمو antem مشکلی نداشت ولی ای خبر کلا ریخته به هم حالمون رو دیگه بدبختی ها دارن به گیم مرسن.
دمو دویژن ۲ رم با هزار بدبختی با گرفتن یه چیز شکن از دوستم وشیر کردن اوون از لب تاب به ps4بازی کردم ولی در بهترین حالت با ۴gهمراه اول پینگ از ۱۰۵ به ۱۷۰ وبیشتر تغییر میکه .
کلا سرت درد نیارم میخواستم بدوونم روش ست کردنvpn روو مودم پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟چون تا حالا از این روش استفاده نکردم.
پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی
سلام.
۱- از سایت نگرفتم. تمام مغازه های کامپیوتری دارند. از اونها گرفتم.
۲- مودمم pptp ساپورت میکنه. منهم روی اون ست کردم
۳- اوضاع با مودم به مراتب از شیر کردن روی لپ تاپ بهتره.
موفق باشی.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: t33

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام داش من مودمم ساپورت میکنه vpn رو یه چندتا سوال داشتم
۱.دقیقا از کدوم سایت گرفتی بی زحمت یا پیام خصوصی کن .
۲.کدوم نوع رو باید گرفت برا ست کردن روو مودم که دیگه لازم نباشه لپ تاب وصل کنی شیر کنی روو ps4؟
۳. پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟
من برا antem میخوام بدبختی ۲روز پیش بازی پری اوردر کردم این خبر بن شدن ای پی ایران از طرف ea صدا کرد امیداوارم زمان لانچ بازی مشکلی نباشه و اگه مشکل از داخل حل شه اگرم نه که باید برم توو کار اینvpnدیگه دل خوشی مون همین گیمه .
ضمن دیگه همه میدوون دمو antem مشکلی نداشت ولی ای خبر کلا ریخته به هم حالمون رو دیگه بدبختی ها دارن به گیم مرسن.
دمو دویژن ۲ رم با هزار بدبختی با گرفتن یه چیز شکن از دوستم وشیر کردن اوون از لب تاب به ps4بازی کردم ولی در بهترین حالت با ۴gهمراه اول پینگ از ۱۰۵ به ۱۷۰ وبیشتر تغییر میکه .
کلا سرت درد نیارم میخواستم بدوونم روش ست کردنvpn روو مودم پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟چون تا حالا از این روش استفاده نکردم.
پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی
این خبر بن شدن ایران توسط EA اشتباه هست، بستگی به دیتاسنتر هر بازی ای داره

• Like
Reactions: t33

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
بنیادملی ادعا میکنه سرورها روی امازون هست و دلیل مشکل رو عوامل داخلی نمیدونه !!!

بعضی از دوستان تاپیک ورژن pc یه تستهایی کردن میگن سرورهاش روی گوگل هست . حداقل بخشیش هست . روی کنسول فکر نکنم دقیق بشه فهمید .ممکنه یه تعداد سرورهای اکانتهای ea واقعا آمازون باشه.

خسته نباشن از این تحقیق و ازمایش:) اخه فهمیدنش کاری داشت

این سرور اصلی نسخه ی ps4 هست
https://r5-ps4-sub.stryder.respawn.com/
با ای پی
52.89.187.141
که مال شرکت امازون هست متاسفانه
Capture.PNG

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
ba laptop share bezan..modem dardesar dare doost aziz
p9pn_2.jpg

albate age laptop nadari modem bekharid ke kharjeton nare bala
w1oe_1.jpg

vpn pptp roi hamrah aval baste ast va behtarin ping ha,m ba adsl mokhaberat mide
baraye kharide vpn top ham be @vpnspeedbot telegram pm bedid , man khodam hamash daram ba share vpn roi xbox one bazi mikonamaz sale 2014

ba laptop share bezan..modem dardesar dare doost aziz
p9pn_2.jpg

albate age laptop nadari modem bekharid ke kharjeton nare bala
w1oe_1.jpg

vpn pptp roi hamrah aval baste ast va behtarin ping ha,m ba adsl mokhaberat mide
baraye kharide vpn top ham be @vpnspeedbot telegram pm bedid , man khodam hamash daram ba share vpn roi xbox one bazi mikonamaz sale 2014
دوست عزیز تشکر ا زحمتی که کشیدی ولی روشی که گذشتی یه جور شیر چیز شکن از پی سی به کنسول هست من چون خود مدم مستقیم vpn ساپورت میکنه میخواستم از اوون روش استفاده کنم تشکر.

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    122.5 KB · مشاهده: 16
  • Like
Reactions: JAVAD_MUSIC

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
سلام.
۱- از سایت نگرفتم. تمام مغازه های کامپیوتری دارند. از اونها گرفتم.
۲- مودمم pptp ساپورت میکنه. منهم روی اون ست کردم
۳- اوضاع با مودم به مراتب از شیر کردن روی لپ تاپ بهتره.
موفق باشی.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

modem nemitone tunnel khobi bede, modem adsl mahdodiat dare va faghat protocol PPTP va PPP mishe zad vali roi laptop ya PC mishe Cisco va kerio ham share zad va chand ta dige

• Like
Reactions: saeed_sg

Re:Donger v13

کاربر سایت
Feb 7, 2019
9

هیچ کدوم از سرویس های آمازون که توسط شرکتی به کار گرفته شده باشه برای استفاده به روی ایران تحریم نیست
فقط و فقط شرکت ها و اشخاص ایرانی نمی تونن از آمازون سرویس بگیرن، وگرنه اگر شرکتی سرویس گرفته باشه، محدودیتی روش اعمال نمی شه
این متن دروغ محضه
بسیاری از سرویس هایی که شما روزانه دارید استفاده می کنید روی زیرساخت آمازون هستند و بدون هیچ مشکلی کار می کنند
نمونه ای بارزتر از خود سایت آمازون و تویچ داریم؟؟؟

یک مثال می زنم حجت رو تمام می کنم
بازی Starcitizen، بازی ای هست که تماما روی زیرساخت های آمازون سوار شده، یعنی حتی Engine اشم برای آمازون اه، و به راحتی با آی پی ایران می شه بازیش کرد
و Fortnite، لانچرش دست خود Epic هست (که هیتلره) اما سرور های بازی روی AWS هستند و بدون مشکل با آی پی ایران می شه توش بازی کرد

آقایون یک گندی زدن نمی تونن جمعش کنن، هذیون می گن
همین بساط رو ما سر Escape From Tarkov و PUBG هم با اینا داریم

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوست عزیز تشکر ا زحمتی که کشیدی ولی روشی که گذشتی یه جور شیر چیز شکن از پی سی به کنسول هست من چون خود مدم مستقیم vpn ساپورت میکنه میخواستم از اوون روش استفاده کنم تشکر.
این روش ساده تر هست ولی فقط محدود به پروتکل مشخص که مودم پشتیبانی میکنه هست که اگه یدونه اکانت با سرور خوب گیر بیاد بخرین عالیه.
روش شیر کردن فقط حق انتخابات بیشتره بین پروتکلهای مختلف وگرنه یه کابل و لبتاب باید درگیر کنسول کنی.

• Like
Reactions: JAVAD_MUSIC

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
این روش ساده تر هست ولی فقط محدود به پروتکل مشخص که مودم پشتیبانی میکنه هست که اگه یدونه اکانت با سرور خوب گیر بیاد بخرین عالیه.
روش شیر کردن فقط حق انتخابات بیشتره بین پروتکلهای مختلف وگرنه یه کابل و لبتاب باید درگیر کنسول کنی.

فکر میکنم پینگ تایم و سرعت بیشتری داشته باشیم ؟

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
کسی اکانت
هیچ کدوم از سرویس های آمازون که توسط شرکتی به کار گرفته شده باشه برای استفاده به روی ایران تحریم نیست
فقط و فقط شرکت ها و اشخاص ایرانی نمی تونن از آمازون سرویس بگیرن، وگرنه اگر شرکتی سرویس گرفته باشه، محدودیتی روش اعمال نمی شه
این متن دروغ محضه
بسیاری از سرویس هایی که شما روزانه دارید استفاده می کنید روی زیرساخت آمازون هستند و بدون هیچ مشکلی کار می کنند
نمونه ای بارزتر از خود سایت آمازون و تویچ داریم؟؟؟

یک مثال می زنم حجت رو تمام می کنم
بازی Starcitizen، بازی ای هست که تماما روی زیرساخت های آمازون سوار شده، یعنی حتی Engine اشم برای آمازون اه، و به راحتی با آی پی ایران می شه بازیش کرد

آقایون یک گندی زدن نمی تونن جمعش کنن، هذیون می گن
همین بساط رو ما سر Escape From Tarkov و PUBG هم با اینا داریم
اوضاع خیلی کثافتیه، بازی به 25میلیون بازی کن رسیده بعد ما باید سرچی بحث کنم و درگیر چه چیزای فنی ای باشیم:(

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این سرور اصلی نسخه ی ps4 هست
https://r5-ps4-sub.stryder.respawn.com/
با ای پی
52.89.187.141
که مال شرکت امازون هست متاسفانه
View attachment 101325
شرمنده من کنجکاوم شدم ، چجوری اینارو میشه پیدا کرد.
-
فکر میکنم پینگ تایم و سرعت بیشتری داشته باشیم ؟
احتمالش هست ، بیشتر پینگ شاید ولی باید امتحان بشه که ببینی چقدر تاثیرگذار هست ، چون اطلاعات فنی من حداقل کامل نیست.
شما که مودمو داری خیالی نیست که فقط یه اکانت باید بخری و امتحان کنی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر