Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
شما تست کردی این روشو جواب داد؟
برای این بازی کار نمیکنه اما برای سرویس هایی مثله Google Analytics که خدای تکنولوژی و تحریم و این حرفاس و خیلیای دیگه بسیار عالی کار میکنه پینگ هم حتی یک میلی ثانیه تغییر نمیکنه

• Like
Reactions: saeed_sg

Sepehr.t.79

کاربر سایت
Feb 10, 2019
7
برای این بازی کار نمیکنه اما برای سرویس هایی مثله Google Analytics که خدای تکنولوژی و تحریم و این حرفاس و خیلیای دیگه بسیار عالی کار میکنه پینگ هم حتی یک میلی ثانیه تغییر نمیکنه

چجوری باید بهشون بگیم این بازی هم همین کارو انجام بدن برامون؟؟

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
چجوری باید بهشون بگیم این بازی هم همین کارو انجام بدن برامون؟؟
از طریق سایتشون. از طریق شبکه های اجتماعی که دارن. الان توی Twitter فقط 255 تا فالور دارن اگه اینارو تبدیل کنیم به مثلا 20 هزارتا (واقعی)! مارو جدی میگرن!
اما به نظر من بهترین کار اینه که سایتای بزرگ بازی حمایت جامعه گیمری رو به اطلاع این گروه برسونن و ما هم مایه بذاریم و بزرگشون کنیم از طرف دیگه از دست این بند و بساط برای همیشه خلاص شیم.
الان هم که جشنواره وب داره برگذار میشه می تونیم با رای خودمون اولشون کنیم!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یکی از ساپورتها گفته پورت فوروارد کنید. اگه پورت از داخل بسته باشه جواب نمیده.
https://help.ea.com/en-in/help/faq/opening-tcp-or-udp-ports-for-connection-issues/
یکی دیگه گفته به دلیل محدودیت های داخلی هست. یعنی مثلا بسته پورت یا شیلتر کردن.
-
هیچوقت دوتا ساپورت جواب مشابه بهتون نمیدن . تمام این سایتهای خبری هم فقط با چندتا از همینا صحبت کردن . شاید واقعا مشکل همین باشه (تحریم ای پی های ایران) ولی اینا فقط همینطوری یه چیزی میپرونن. Anthem هم نسخه بتا براحتی همه بازی کردیم و تحریم نبود تا اینجای کار.
-
ویرایش : ساعت 4.10 pm pst (بامداد امروز) اپدیت سرور ساید اومده.
-
c10a2ffa63c774a2e7bc795ad51da449.jpg
84c859050766964dcf11aa7a39b14742.jpg
67dc5fb62c227084efd8da40a5b5033c.jpg

اضافه میکنم بنده این بازی رو با چیز شکن 20speed و با تنظیمات vpn به راحتی دارم بازی میکنم
چه روشی ؟

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

آخرین ویرایش:

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
داشتم استریم shroud رو میدیدم بعد از این که برد و میخواست برگرده تو منو همین ارور تایم اوت رو داد ولی باز سریع کانکت شد خود بازی مشکل داره ولی چوون نت ما ذغالیه طبیعتا برای ما بیشتره شدتش

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
دوستان این روش که از خود روتر یا اکسس پوینت یا همون مودم تون به VPN کانکت شید رو امتحان کردید؟ جواب نداده؟ AL رو هنوز نگرفتم ولی برای RDR که اینکارو کردم جواب نداد :(

یکی از دوستان اینجا بود امتحان کردن جواب داده . کیفیت وی پی ان خیلی مهمه . سعی کنید وی پی ان اروپا بخصوص هلند و چک بعد المان انگلیس رو وصل بشید.
-

آره دقیقاً چون واسه من هم پینگم رو خیلی برد بالا هم سرعت خیلی آورد پایین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
براي من دگ هر سري ميره تو منو تمريناتم ميره ولي تو خود بازي نميره
اره وضعیت بهتر شده . یحتمل بخاطر اپدیت سرور ساید دیشب بوده . از داخل هم احتمال هست کاری کرده باشن ولی کمه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان این روش که از خود روتر یا اکسس پوینت یا همون مودم تون به VPN کانکت شید رو امتحان کردید؟ جواب نداده؟ AL رو هنوز نگرفتم ولی برای RDR که اینکارو کردم جواب نداد :(
یکی از دوستان اینجا بود امتحان کردن جواب داده . کیفیت وی پی ان خیلی مهمه . سعی کنید وی پی ان اروپا بخصوص هلند و چک بعد المان انگلیس رو وصل بشید.
-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر