شایعه اطلاعاتی از Resident Evil 8 لیک شد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
resident_evil_8_cover__by_marie_jill_maeuschen-dbtkjl0.jpg

طبق اطلاعات بدست اماده از اینسایدر Evil VR که منابعی در CAPCOM دارد. Resident Evil 8 در حال توسعه هست. این اینسایدر قبلا خبر از دمو بازی Resident Evil 2 قبل از اعلام رسمی آن داده بود. و حالا نیز از مراحل توسعه بازی و محتوی آینده خبر میدهد.

*Resident Evil 8 در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.
*مکان بازی در یک جزیره متروکه هست که در آن آزمایشگاهی سری وجود دارد.
* داستان بازی احتمالا ادامه ای برای نسخه 7 هست و تمرکز اصلی آن پیدا کردن واقعیت های خلق Eveline را شامل می شود.
* طراح های استفاده نشده از hook-man در رزیدنت اویل 4 در قسمت 8 بازی استفاده می شوند و hook-man مثل Tyrant های رزیدنت اویل 2 به تعقیب شما خواهد پرداخت.
hookman_by_chrismonvel-dbu56uf.png

*توهم نقش مهمی در بازی دارد، گیمر مرز بین واقعیت و توهم را نمی تواند به آسانی تشخیص بدهد، این موضوع می تواند نقش بزرگی در روند بازی داشته باشد.
* هنوز کپکام در مورد انتخاب این بازی به عنوان شماره اصلی یا فرعی تصمیم نگرفته است. حتی ممکن است این بازی را مثل Code Veronica به صورت اسپین آف یا همان شماره فرعی عرضه کنند.
*بخاطر موفقیت رزیدنت اویل 2 ممکن هست تیم سازنده از دوربین سوم شخص در بازی استفاده کنند.
* توسعه بازی 1 سال هست که شروع شده و به نظر بعد از عرضه تمام DLC های نسخه 7 توسعه بازی به مرحله جدیدی رسیده.
* بخاطر توسعه بازسازی Resident Evil 3 که ب خوبی پیش می رود تا تمام شدن توسعه این بازی Resident Evil 8 عرضه نخواهد شد.
* بنظر کپکام علاقه ای به بازسازی شماره های 4,5و 6 ندارد، این موضوع بستگی به فروش رزیدنت اویل 2 دارد.

نظر شما چیست؟

منبع

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
من re 7 رو جزیی از خانواده re نمیدونم همونطور که پیشتر re 4 رو نمی دونستم.
re 7 بازی ترسناک خوبی بود که شالوده ی اصلیش وامدار از p. t بود. ولی یه re نبود.
re 4 هم که بنیانگذار فضاحت های بعدی بود. مقصر اصلی فاجعه های 5 و 6.
re 5 با اون روند طولانی و عجیب ساختش، قرار بود در روز روشن ترسناک باشه!! ایده ای که از همون اول حتی روی کاغذ هم فیل بود. روز روشن؟ ترس؟ پففف
re 6 هم نه تنها به عنوان نسخه ای اصلی از خانواده re، حتی به عنوان یه شوتر معمولی هم آشغال بود و لکه ی ننگی در کارنامه کپکام.
به نظرم با توجه به فروش re 2 و درس عبرت گرفتن کپکام، نسخه بعدی اگر قرار باشه ادامه ی راه re 7 رو پیش بگیره، احتمالا به عنوان اسپین آف عرضه خواهد شد.
شدیدا امیدوارم که re 8 دنباله رو سه نسخه اصلی بازی خواهد بود

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
کارگردانش هم انشالله میکامیه :D
فقط دعا کنیم که پشت سرش کامیا هم امده باشه تا یه ریمیک یا ریبوتی از dmc بسازه[-o<هنوز عظمت باس های dmc1 یادمه با اینکه نسخه های itsuno بیشتر قبول دارم ولی از نظر باس هیچکدوم نصف dmc1 هم نبودن^:)^

• Like
Reactions: voldmort and kamyy

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من یک مطلبی تو اینستا دیدم که میکامی همون زمان Evil 4 میخواسته توهم رو جز یکی از المان های گیمپلی کنه که با مخالفت کپ کام رو به رو میشده! نمیدونم درسته یا نه

و جدا از اون با این مدل سازی ایی که برای کلر کردند منطقی اینکه کد ورنیکا رو هم حتما ریمیک کنند

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
من یک مطلبی تو اینستا دیدم که میکامی همون زمان Evil 4 میخواسته توهم رو جز یکی از المان های گیمپلی کنه که با مخالفت کپ کام رو به رو میشده! نمیدونم درسته یا نه

و جدا از اون با این مدل سازی ایی که برای کلر کردند منطقی اینکه کد ورنیکا رو هم حتما ریمیک کنند
ویدئوی بازیش توی یوتیوب هست

• Like
Reactions: voldmort and kamyy

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
حیفه پولی که صرف اویل7 کردم بعد از تموم کردنش تنها اویلی بود که هیچ حس تکراره دوباره براش نداشتم بس که چرت بود
در اصل اویل ویتین برام اویل7 این نسل بود نه اون چرتی که کپکام داد
اویل8 مطمئنم با عبرتی که از ریمیک اویل2 گرفتن متفاوت میسازنش

• Like
Reactions: z2s sas and kamyy

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین

اصلا قبل 3 باید کدورونیکا رو ریمیک کنن چون cv اویل3 واقعیه که بخاطر قرارداد سگا جاشون عوض شد 3 شاید قشنگ باشه ولی فقط یه spin off نه در حد 2 و نه داستانش اهمیت cv رو داره و هم نسبت به 2 کوتاه تره مگر اینکه مثل ریمیک2 عوضش کنن که در اون صورت هم عمرا دوتا سناریو و 20 ساعت گیم پلی داشته باشه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این ایده توهمی که در بالا بهش اشاره شده نکنه میکامی رو آوردن و میکامی هم قراره یه سری از ایده های استفاده نشده در اویل 3.5 رو به صورت پیشرفته تر و مدرن تر و ... در اویل 8 پیاده کنه ؟؟!! :D8-> ( دوربین بازی هم من شک ندارم بر میگرده به حالت سوم شخص تو نسخه 8 )

امیدواریم کارگردانش میکامی باشه و اگه باشه یعنی چی میشه .... [-o<

سوالی که از میکامی شده بود چند وقت پیش ها و ازش پرسیده بودن اگه کنترل کامل بر روی کار ( آزادی عمل کامل بر روی کار ) داشته باشی دوست داری کارگردانی اویل 8 رو انجام بدی ؟

و میکامی هم در جوابی کوتاه گفته : ممکن است .

پی نوشت : صد در صد کپکام با میکامی صحبت هایی کرده و من فکر کنم فقط باید هر دو بخش یعنی میکامی و کپکام به توافق برسن . حالا دیگه نمیدونم به توافق رسیدن یا نرسیدن و میکامی الان داره چی کار میکنه و از این قبیل موضوعات رو در آینده نزدیک متوحه میشیم .

Capture8511515.PNG

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: The End Of Ps

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
به نظر من بهترین اویل با فاصله بسیار کد ورونیکا بود هیچوقت یادم نمیره تو دریمکست وقتی فندک رو روشن کردم بانو کلر در بازداشتگاه تشریف داشت !!! ترکیب دریمکست و کدورونیکا برا اون زمان خیلی خفن بود انگار نسل بازیها و کنسولها پنج نسله رو به جلو حرکت کرده بودن !! داستان استیو و کلر که اشک مارو در اورد کریس و البرت وسکر چه در گیریهای داشتن خواهر و برادر مرمز آشفورد و....!!! گرافیک وای ! گیم پلی تکان دهنده !!!!! خواهش میکنم وقتی میخواهید نام ورونیکا رو ببرید قبلش وضو داشته باشید

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
به نظر من بهترین اویل با فاصله بسیار کد ورونیکا بود هیچوقت یادم نمیره تو دریمکست وقتی فندک رو روشن کردم بانو کلر در بازداشتگاه تشریف داشت !!! ترکیب دریمکست و کدورونیکا برا اون زمان خیلی خفن بود انگار نسل بازیها و کنسولها پنج نسله رو به جلو حرکت کرده بودن !! داستان استیو و کلر که اشک مارو در اورد کریس و البرت وسکر چه در گیریهای داشتن خواهر و برادر مرمز آشفورد و....!!! گرافیک وای ! گیم پلی تکان دهنده !!!!! خواهش میکنم وقتی میخواهید نام ورونیکا رو ببرید قبلش وضو داشته باشید
اره واقعا ، گل گفتی . ورونیکا فوق العاده بود.هنوز تعجب می کنم چرا شماره دار نبود این نسخه! اون صحنه مبارزه اخر کریس و وسکر یکی از بهترین لحظات گیمریم بود.و اما استیو که چطور ما رو به گریه انداخت. کلا یک بار بازی رو تموم کردم و انقدر بار درام بازی سنگین بود برای اون زمان که نتونستم دوباره برم سمتش . امیدوارم یک ریمیک جذاب ازش در بیارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر