شایعه اطلاعاتی از Resident Evil 8 لیک شد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
resident_evil_8_cover__by_marie_jill_maeuschen-dbtkjl0.jpg

طبق اطلاعات بدست اماده از اینسایدر Evil VR که منابعی در CAPCOM دارد. Resident Evil 8 در حال توسعه هست. این اینسایدر قبلا خبر از دمو بازی Resident Evil 2 قبل از اعلام رسمی آن داده بود. و حالا نیز از مراحل توسعه بازی و محتوی آینده خبر میدهد.

*Resident Evil 8 در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.
*مکان بازی در یک جزیره متروکه هست که در آن آزمایشگاهی سری وجود دارد.
* داستان بازی احتمالا ادامه ای برای نسخه 7 هست و تمرکز اصلی آن پیدا کردن واقعیت های خلق Eveline را شامل می شود.
* طراح های استفاده نشده از hook-man در رزیدنت اویل 4 در قسمت 8 بازی استفاده می شوند و hook-man مثل Tyrant های رزیدنت اویل 2 به تعقیب شما خواهد پرداخت.
hookman_by_chrismonvel-dbu56uf.png

*توهم نقش مهمی در بازی دارد، گیمر مرز بین واقعیت و توهم را نمی تواند به آسانی تشخیص بدهد، این موضوع می تواند نقش بزرگی در روند بازی داشته باشد.
* هنوز کپکام در مورد انتخاب این بازی به عنوان شماره اصلی یا فرعی تصمیم نگرفته است. حتی ممکن است این بازی را مثل Code Veronica به صورت اسپین آف یا همان شماره فرعی عرضه کنند.
*بخاطر موفقیت رزیدنت اویل 2 ممکن هست تیم سازنده از دوربین سوم شخص در بازی استفاده کنند.
* توسعه بازی 1 سال هست که شروع شده و به نظر بعد از عرضه تمام DLC های نسخه 7 توسعه بازی به مرحله جدیدی رسیده.
* بخاطر توسعه بازسازی Resident Evil 3 که ب خوبی پیش می رود تا تمام شدن توسعه این بازی Resident Evil 8 عرضه نخواهد شد.
* بنظر کپکام علاقه ای به بازسازی شماره های 4,5و 6 ندارد، این موضوع بستگی به فروش رزیدنت اویل 2 دارد.

نظر شما چیست؟

منبع

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
اون که از قبلم خودشون تایید کردن نخ دادن نمیخواست:-?? ولی بازم بنظرم باید کد ورونیکا رو میساختن:D
اسیاب به نوبت داداش، من حتی شک دارم که RE4 رو با اون همه سابقه درخشان بازم ریمیک نکنن :-)

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
کپکام در سکوت خبری به سر می برد . خبری درباره شماره بعد رزیدنت نداده . پاییز 98 بازی از این سری میاد ؟!!!!!!!!!!!!!!

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
من خودم اویل 7 خیلیییی زیاد دوست داشتم.. در جریانم خیلی RE دوستا انتقادی که داشتن به این نسخه همین دوربینش بود.. ولی کاش نسخه بعدیش دوربینش مثل همین 7 اول شخص باشه.. حس ترس بیشتری داشت :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
  • Like
Reactions: kamyy

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
الان سوال اصلی اینکه ریمیک نسخه سوم رو ترجیح میدین اول بیاد یا رزیدنت اویل 8 رو ؟
ریمیک نسخه 3 با حضور بانو جیل ولنتاین
والا داستان این سری دیگه کشش نداره چی میخوان در بیارن ازش ؟ همین رزیدنت ایول 7 هم داستان اب دوغ خیاری داشت اخرشم تخیلی تموم شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
الان سوال اصلی اینکه ریمیک نسخه سوم رو ترجیح میدین اول بیاد یا رزیدنت اویل 8 رو ؟
قاعدتا نسخه اصلی چون نسخه ی ریمیک 2 رو تازه داده بیرون داد وخوب قطعا منتظر باز خوردا بودن اون پشت مشتا ولی نسخه ی 8 در حال ساخت بوده (با توجه به موفقیت نسخه ی 7)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قاعدتا نسخه اصلی چون نسخه ی ریمیک 2 رو تازه داده بیرون داد وخوب قطعا منتظر باز خوردا بودن اون پشت مشتا ولی نسخه ی 8 در حال ساخت بوده (با توجه به موفقیت نسخه ی 7)

موردی که این وسط معادله رو بهم میزنه استقبال خیلی خیلی بیشتر از ریمیک اویل 2 هست تا اویل 7!

هرچند این مورد واقعا منطقیه ولی منم مثل دوستمون دوست دارم نسخه سوم ریمیک بشه و همین نسل تجربه اش کنم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
موردی که این وسط معادله رو بهم میزنه استقبال خیلی خیلی بیشتر از ریمیک اویل 2 هست تا اویل 7!

هرچند این مورد واقعا منطقیه ولی منم مثل دوستمون دوست دارم نسخه سوم ریمیک بشه و همین نسل تجربه اش کنم.
خوب بازم ربطی نداره نسخه ی 7 زود تر از ریمیک اومده و خوب 100 درصد کپکام به فکر ساخت ادامش بوده من از نظر ترتیب ساخت پروژه ها میگم ....

• Like
Reactions: kamyy and Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر