NetEase مقداری از سهام Quantic Dream را خرید.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
14952224lpw-14955116-article-jpg_5268010_980x426.jpg

شرکت اینترنتی چین NetEase امروز رسما اعلام کرد که مقداری از سهام استدیو فرانسوی Quantic Dream سازنده عناوین Heavy Rain و Detroit: Become Human را خریداری کرده است و این سرمایه گذاری بخشی از برنامه توسعه بازی ها برای نسل بعد کنسول ها خواهد بود.
آنان گفته اند این سرمایه گذاری بخاطر حمایت از Quantic Dream و رویکرد آنان بخاطر تبدیل شدن به یک شرکت سرگرمی هست."

David Cage مدیر استدیو Quantic Dream در این باره گفت:"
چشم انداز صنعت گیم به سوری تغییرات و پیشرفت در سال های آینده می رود، با سخت افزار های جدید و مدل جدید کسب و کار که می توان راه های جدید بازی کردن را با آنان آموخت. ما می خواهیم که استدیو مان نقشی اصلی در آینده و هیجانان آن داشته باشد. و با همکاری با NetEase به عنوان یک شریک استراتژی ما قادر خواهیم بود تواناییو دستاوردهای استدیو خود را گسترش دهیم و رویکرد خلاقانه خود را به پیش ببریم. NetEase می داند که ما Quantic Dream علاقمند به ساخت بازی های با کیفیت بالا و جاه طابانه است."

NetEase سال گذشته قراردادی 100 میلیون دلاری با Bungie بسته بود.

منبع

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مشخصه که سونی qd ول کرده یا qd سونی رو:D ما رو باش که فکر میکردیم خبر خریده شدنشون یا از سونی یا از مایکروسافت بزودی میشنویم:|

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
مشخصه که سونی qd ول کرده یا qd سونی رو:D ما رو باش که فکر میکردیم خبر خریده شدنشون یا از سونی یا از مایکروسافت بزودی میشنویم:|
این خبر که بهتر بود
اول از همه این سرمایه گذاری باعث پیشرفت بیشتر و بهتر استدیو میشه
دوم اینکه بوی مولتی میاد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این خبر که بهتر بود
اول از همه این سرمایه گذاری باعث پیشرفت بیشتر و بهتر استدیو میشه
دوم اینکه بوی مولتی میاد

هممم نه دقیقاً
صدای مولتی قشنگ داره میاد

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
مولتی بودنش مشکلی نیست
داستان-محور نبودنش رو مخه
اینا تا حالا جز این سبک چیز دیگه ای نساختن که خب جامعه محدود خودشو داشت
اگه این کمپانی چینی به فروش 3 میلیونی بازی های کیج راضی نباشه بعید نیست مجبورشون کنه ژانرشون رو عوض کنن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مولتی بودنش مشکلی نیست
اگه این کمپانی چینی به فروش 3 میلیونی بازی های کیج راضی نباشه بعید نیست مجبورشون کنه ژانرشون رو عوض کنن
اگه این شرکته فقط دنبال برداشت نباشه و دنبال کاشتنم باشه چرا نتونن!؟ با توسعه استودیو و جذب افراد جدید میتونن بهترین بازیا رو تو سبک های دیگه با بهترین داستان ها بسازن ، دیگه ادج هم بهشون ۴و ۵ نمیده صرفا به خاطر سبکش و گیمپلی

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مولتی بودنش مشکلی نیست
این کمپانی کنترل خاصی رو کوانتیک دریم نداره. خودشون هم گفتن که سهام minority خریدن . قطعا یه توافق هایی شده که قراره چی ساخته بشه. دیگه اینجوریم نیست که بدون هماهنگی برن سرمایه گذاری کنن رو یه شرکت.
خبر خوبی هم هست. مولتی پلتفرم شدن خیلی میتونه به فروش بازی بعدیشون کمک کنه و باعث میشه بیشتر مستقل بشن.

• Like
Reactions: g4mer

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
اگه این شرکته فقط دنبال برداشت نباشه و دنبال کاشتنم باشه چرا نتونن!؟ با توسعه استودیو و جذب افراد جدید میتونن بهترین بازیا رو تو سبک های دیگه با بهترین داستان ها بسازن ، دیگه ادج هم بهشون ۴و ۵ نمیده صرفا به خاطر سبکش و گیمپلی

اگه محقق بشه که خیلی عالیه
ولی در نظر بگیر اینا دیگه سونی نیستن 7 سال سرمایه و آزادی عمل و اختیار تام بدن
ظاهرا یه مشت بیزینس من که فقط دنبال چارت صعودین
تصورشون از گیم اون بخش صنعتشه نه هنر هشتم
من که بعید میدونم پیشرفتی مثل GG رو برای مثال توی QD ببینیم

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
Sony قشنگ آبو قطع کرده عوض خریدن همین استودیوها داره رهاشون میکنه از همین الان میشه با مخ تو دیوار رفتن سونی تو نسل بعدو حس کرد
من که دارم یه سیستم هیولا میبندم تا هم از شر اکانت هکی و بازی اورجینال 800 تومنی خلاص شم هم بازیای مایکرورو بازی کنم و بعید نیست نسل بعد بازیای Sony هم رو PC پورت بشن قشنگ از الان بوشو میشه حس کرد:D
اگرم نسل بعد رو روال پیش رفتن که خوب یه PS5 هم مثل قبلیا میخرم البته با این قیمتا 2 تا 3 سال بعد عرضه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اگه محقق بشه که خیلی عالیه
ولی در نظر بگیر اینا دیگه سونی نیستن 7 سال سرمایه و آزادی عمل و اختیار تام بدن
ظاهرا یه مشت بیزینس من که فقط دنبال چارت صعودین
تصورشون از گیم اون بخش صنعتشه نه هنر هشتم
من که بعید میدونم پیشرفتی مثل GG رو برای مثال توی QD ببینیم

دیگه دو طرف خودشون باید بدونن وارد چه معامله ای شدن ، و دیگه خبری از بودجه و زمان سونی نیست و اون طرفم نباید انتظار فروش ۷-۸ میلیونی داشته باشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
در وحله اول اینو داشته باشین :

نمیدونم در مورد خبر چی بگم یـ حس دوگانه به خبر دارم از یـ طرف خوشحالم که هنوز مستقل هستن از یـ طرف هم نگرانم که دیگه سمت بازیا داستان محور نرن ! فقط امیدوارم هر چی میخوان بسازن گذشته و تاریخشون رو فراموش نکنن !!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرمن دوره این سبک‌ها تموم شده همونجور که تیتیل تخته شد، سونی هم کارخوبی کرد اینارو نخرید فوقش یه بازی میخواستن بسازن، میتونه بجاش یه استودیو آنلاین ساز درستو حسابی رو بخره که از نون شب هم برای سونی واجب تره

• Like
Reactions: IMANOKA

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
وجهه دیگه خبر به نظرم مهمتره! اینجوری که NetEase داره روی بازیهای AAA غربی پسند سرمایه گذاری میکنه نمیدونم وضعیت بازار اینده چین چه طوری میشه

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
خاک بر سر سونی ... بعد از بسته شدن evolution بدترین اشتباهشون فرست پارتی نکردن QD بود
خیلی زودتر از اینا باید QD رو میخرید و فرست پارتی میکرد نشون میده اینا یجورایی علاقه به خریده شدن هم داشتن ! من که تکلیفم مشخص هست هر چی این استدیو و دیوید کیج بسازه چشم بسته میگیرم و قبولش دارم برا من Detroit حتی بهتر از هوی رین بود واقعا عالی بود , کلا تجربه بازی های این استدیو خیلی خاص و یونیک هست و مدت ها تو ذهن میمونه و فکر آدمو درگیر میکنه
بازم خاک تو سر سونی و اون مدیر ابلهی که جا andrew house اومد , همکاری با کوجیما و DS هم بخش اعظمش بخاطر اونه
امیدوارم فقط نزنن تو کار بازی موبایل و این چیزا

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بنظرمن دوره این سبک‌ها تموم شده همونجور که تیتیل تخته شد، سونی هم کارخوبی کرد اینارو نخرید فوقش یه بازی میخواستن بسازن، میتونه بجاش یه استودیو آنلاین ساز درستو حسابی رو بخره که از نون شب هم برای سونی واجب تره
:|:|:|

...........

در وحله اول اینو داشته باشین :

نمیدونم در مورد خبر چی بگم یـ حس دوگانه به خبر دارم از یـ طرف خوشحالم که هنوز مستقل هستن از یـ طرف هم نگرانم که دیگه سمت بازیا داستان محور نرن ! فقط امیدوارم هر چی میخوان بسازن گذشته و تاریخشون رو فراموش نکنن !!!

برای من که اگه استایل و سبک خودشون رو حفظ کنن ، هیچ اهمیتی ندارد کجا و برای کی کار میکنن ، به شخصه از بازیاشون لذت میبرم و حمایتشون میکنم، همیشه حس و حال عجیبی از بازی هاشون به آدم منتقل میشه ، چیزهایی تو بازی هاشون هست که هیچ جای دیگه مشابهش رو نمی‌بینی .
البته فعلا امیدواریم ، تا ببینیم چی میشه ! و برنامه هاشون برای آینده چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر