Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
113965

ظاهرا تو جولای Fire Emblem: Three Houses بیشتر از 800,000 نسخه فقط به صورت دیجیتالی فروش داشته!
که بهترین لانچ دیجیتالی تاریخ سری بوده (که مهم نیست اینش. هر بازی نینتندویی نسخه بعدش رو سوییچ بیاد این لقب رو میگیره)

مبنع: Fire Emblem: Three Houses reportedly sold 800,000 digital units in July, best digital launch in franchise history - Nintendo Everything

====
اوه پسر!! قشنگ Voucher ها کارشون رو کردن!! بازی 3 میلیون فروش رو شاخ شه... خیلی خوبه موفقیت سری مهجور ات رو این جوری می بینی :x:x

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
خوب نتیجه میگیریم موفقیت بازی اسپایدر من ! اسکار گرفتن انیمیشنش ، هیچ ربطی به سونی نداشته و همش به لطف دیزنی بوده ! خیلی خوبید!
ادم از این هم حجم از وفاداری به یـ شرکت میمونه که باعث میشه جوری مغلطه کنه که مخ آدم صوت بکشه !!!! به جای این مدلی مغلطه کردن برو یـ دور از اول بحث رو بخون ببینم کجای بحث به اسکار انیمیشن سونی (ع) و دخیل بودن یا نبودنش تو کیفیت بازی اسپایدرمن اشاره شده یعنی یـ جمله بیار که از توش بشه جمله "خوب نتیجه میگیریم موفقیت بازی اسپایدر من ! اسکار گرفتن انیمیشنش ، هیچ ربطی به سونی نداشته و همش به لطف دیزنی بوده ! خیلی خوبید!" رو برداشت کرد .....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
اسپایدر من اینسامنیاک با فاصله زیاد بهترین بازی ساخته شده از روی این شخصیت محبوبه....
تا جایی که منی که از اسپایدرمن و کلا این شخصیتای ابرقهرمانی خوشم نمیاد هم تا به اخر از بازی کردنش لذت کردم.(سنم هم زیاده که تو پستا میگن بچه ها مخاطبن و ....)

حالا این وسط محبوبیت اسپایدرمن هم مطمینا بی تاثیر نبوده و یه بخش قابل توجهی از این فروشه ولی اگر کیفیتش داغون میشد به مراتب فروش کمتری پیدا می کرد.

.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
حالا این وسط محبوبیت اسپایدرمن هم مطمینا بی تاثیر نبوده و یه بخش قابل توجهی از این فروشه ولی اگر کیفیتش داغون میشد به مراتب فروش کمتری پیدا می کرد.
فروش اسپایدر من یـ فروش معمولی نبوده یـ فروش بسیار خفن بوده که سهم زیادیش بر میگرده به همون محبوبیت فعلی شخصیتش وگرنه در مورد کیفیتش شکی نیست اینجا بحث مقایسه با شخصیت بتمن شد که کاملا واضحه بتمن و محبوبیت الان DC نمیتونه به هیچ وجه با اسپایدرمن اینسومانیاک گیمز رقابت کنه ....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
فروش اسپایدر من یـ فروش معمولی نبوده یـ فروش بسیار خفن بوده که سهم زیادیش بر میگرده به همون محبوبیت فعلی شخصیتش وگرنه در مورد کیفیتش شکی نیست اینجا بحث مقایسه با شخصیت بتمن شد که کاملا واضحه بتمن و محبوبیت الان DC نمیتونه به هیچ وجه با اسپایدرمن اینسومانیاک گیمز رقابت کنه ....
بحث همینجاست که شما میگین "سهم زیادیش" ولی اینکه این زیاد چقدر هستش رو نمیشه دقیق گفت....یکی شاید بگه 60 درصد بخاطر اسم اسپایدرمن بوده و یکی بگه 30 درصد بخاطر اسم اسپایدرمن بوده....
چیزی نیس که بشه با قاطعیت گفت که اینجا بعضی ها با قاطعیت میگن.....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بحث همینجاست که شما میگین "سهم زیادیش" ولی اینکه این زیاد چقدر هستش رو نمیشه دقیق گفت....یکی شاید بگه 60 درصد بخاطر اسم اسپایدرمن بوده و یکی بگه 30 درصد بخاطر اسم اسپایدرمن بوده....
چیزی نیس که بشه با قاطعیت گفت که اینجا بعضی ها با قاطعیت میگن.....
بالاتر من یـ مثال از یوتیوب اوردم مورد دیگه اینکه دیگه محبوبیت MCU و مخصوصا شخصیت اسپایدرمن بر کسی پوشیده نیست اینی که اسپایدرمن اخری رکورد فروش جهانی فیلمای سونی رو زده اتفاقی نیست قضیه خیلی سادست فروش بتمن راکستدی تو اوج مالتی پلتفرم<اسپایدرمن اینسومانیاک تو اوج تک پلتفرم . درصدی نمیشه بیان کرد بالاتر هم من باز گفتم بیشتر حکم ضریب و مضرب داره یعنی کیفیت کار x محبوبیت برند صد درصد ضریب اسپایدرمن الان با همه قضایایی که تو دنیای سرگرمی افتاده تاثیر خفنی توی فروش بازیش گذاشته خوش ساختی اسپایدرمن اینسومانیاک رو 10 از 10 در نظر بگیریم تهش این اسم برندش هست که چنین فروش خیره کننده ای رو به جای گذاشته بازم میگم بحث یـ فروش معمولی نیست بحث فروش خیره کنندست ....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
هممممم... مخالفت خودم رو اعلام میکنم! :D

اون زمان که بتمن ها اومدن همه تو جو بتمن های نولان بودن، بازی ها هم مولتی پلتفرم بود، خود بتمنم اگر اشتباه نکنم به طور کلی از اسپایدی محبوب تره(قرن ها پیش خوندم اول سوپرمنه،بعد بتمن و بعد اسپایدی...ولی قرن ها پیش بوده و مطمئنا آمار تغییر کرده الان)

اصولا بتمن همین شرایط اسپایدیه الان رو داشته+یک ضریب خفن مولتی پلتفرم بودن:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
هممممم... مخالفت خودم رو اعلام میکنم! :D

اون زمان که بتمن ها اومدن همه تو جو بتمن های نولان بودن، بازی ها هم مولتی پلتفرم بود، خود بتمنم اگر اشتباه نکنم به طور کلی از اسپایدی محبوب تره(قرن ها پیش خوندم اول سوپرمنه،بعد بتمن و بعد اسپایدی...ولی قرن ها پیش بوده و مطمئنا آمار تغییر کرده الان)

اصولا بتمن همین شرایط اسپایدیه الان رو داشته+یک ضریب خفن مولتی پلتفرم بودن:D
بتمن اولی اگه اشتباه نکنم سر جمع 5 میلیون اینجورا فروخته AC اوج سری هفته اول 5 میلیون شیپ کرده اسپایدرمن رو تک پلتفرم ظرف 3 روز 3.3 میلیون نسخه فقط فروخت یعنی رو تک پلتفرم دیگه یـ هفته 5 میلیون رو باید قاعدتا رد کرده باشه ؟؟؟ اگه محبوبیت بتمن فقط فیلمای نولان بود موقع AC الان برا اسپایدرمن دوتا اونجرز حدودا 5 میلیارد دلاری جدای فیلمای خودش هم وجود داره هر جور بخوایم حساب کنیم پیک شخصیت اسپایدرمن با MCU بالاتر از پیک بتمن با DCMU هستش این یـ مورد مورد دیگه هم اینکه کل قضیه از این قرار محبوبیت بالای شخصیت اسپایدرمن + اوج MCU + اینسومانیاک گیم تحت حمایت سونی و اجازه مارول = ظرف یک سال و نیم کل فروش U4 و TLOU رو میتونه بگیره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ادم از این هم حجم از وفاداری به یـ شرکت میمونه که باعث میشه جوری مغلطه کنه که مخ آدم صوت بکشه !!!! به جای این مدلی مغلطه کردن برو یـ دور از اول بحث رو بخون ببینم کجای بحث به اسکار انیمیشن سونی (ع) و دخیل بودن یا نبودنش تو کیفیت بازی اسپایدرمن اشاره شده یعنی یـ جمله بیار که از توش بشه جمله "خوب نتیجه میگیریم موفقیت بازی اسپایدر من ! اسکار گرفتن انیمیشنش ، هیچ ربطی به سونی نداشته و همش به لطف دیزنی بوده ! خیلی خوبید!" رو برداشت کرد .....

اصولا این موقع ها باید Counter-Argument بیارن... ولی لغت "شما خوبید" همه کارها رو انجام میده... تازه اونی که دلیل آورده بدهکار هم میشه :D

• Smile
Reactions: Arima Kishou

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
بالاتر من یـ مثال از یوتیوب اوردم مورد دیگه اینکه دیگه محبوبیت MCU و مخصوصا شخصیت اسپایدرمن بر کسی پوشیده نیست اینی که اسپایدرمن اخری رکورد فروش جهانی فیلمای سونی رو زده اتفاقی نیست قضیه خیلی سادست فروش بتمن راکستدی تو اوج مالتی پلتفرم<اسپایدرمن اینسومانیاک تو اوج تک پلتفرم . درصدی نمیشه بیان کرد بالاتر هم من باز گفتم بیشتر حکم ضریب و مضرب داره یعنی کیفیت کار x محبوبیت برند صد درصد ضریب اسپایدرمن الان با همه قضایایی که تو دنیای سرگرمی افتاده تاثیر خفنی توی فروش بازیش گذاشته خوش ساختی اسپایدرمن اینسومانیاک رو 10 از 10 در نظر بگیریم تهش این اسم برندش هست که چنین فروش خیره کننده ای رو به جای گذاشته بازم میگم بحث یـ فروش معمولی نیست بحث فروش خیره کنندست ....
مثال بازدید تریلر از یوتیوب به نظرم دلیل درستی نیست چون این فروشه که مهمه تا وقتی فروش نباشه اون بازدید به درد نمیخوره ، اگر یه بازی عالی باشه خروجی بازدیدها میشه فروش یعنی درواقع بیننده ها رو مجاب کرده که بازیو بخرن ولی بازی the amazing spiderman 2 فروش خوبی نداشت ، آمار دقیقی ندادن ولی از چارت های مختلف میشه حدس زد که با وجود مولتی پلتفرم بودن 3 میلیون هم نفروخته باشه نقدها هم که افتضاح . در واقع اسپایدرمن هیچوقت بازی تاپی در حد GOTY نبوده که کسی براش هایپ باشه یا فروش زیادی داشته باشه پس هیچ رقمه نمیشه اکثر تاثیر فروش رو برا اسم اسپایدرمن در نظر گرفت ، قطعا تاثیر داشته و با توجه به محبوبیت کاراکتر کمک کرده که بازی راحت تر بولد و هایپ بشه ولی اگر ساخت و تبلیغات خوب نباشه فروش زیادی نمیکنه .
راجب MCU و فروش فیلم اخیر SM به نظرم دنیای گیم با سینما کاملا فرق داره و دنیای مارول اونقدر که در صنعت سینما تاثیر و قدرت داره در دنیای بازی نداشته و نداره و بقیه عناوین مارول در دنیای گیم هم اینطوری نیستن که با فروش تخیلی همراه باشن و خیلی هایپ کننده باشن . اونجرز جدید هم اگر متای بدی بگیره و کلا بازی خوبی نباشه فروشی در حد اسپایدرمن نمیکنه حالا هر چقدر بازدید یوتیوب داشته باشه البته اگر‌ بازی در سطح SM و گوتی شدن بسازند قطعا تخیلی تر میفروشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
مثال بازدید تریلر از یوتیوب به نظرم دلیل درستی نیست چون این فروشه که مهمه تا وقتی فروش نباشه اون بازدید به درد نمیخوره ، اگر یه بازی عالی باشه خروجی بازدیدها میشه فروش یعنی درواقع بیننده ها رو مجاب کرده که بازیو بخرن ولی بازی the amazing spiderman 2 فروش خوبی نداشت ، آمار دقیقی ندادن ولی از چارت های مختلف میشه حدس زد که با وجود مولتی پلتفرم بودن 3 میلیون هم نفروخته باشه نقدها هم که افتضاح . در واقع اسپایدرمن هیچوقت بازی تاپی در حد GOTY نبوده که کسی براش هایپ باشه یا فروش زیادی داشته باشه پس هیچ رقمه نمیشه اکثر تاثیر فروش رو برا اسم اسپایدرمن در نظر گرفت ، قطعا تاثیر داشته و با توجه به محبوبیت کاراکتر کمک کرده که بازی راحت تر بولد و هایپ بشه ولی اگر ساخت و تبلیغات خوب نباشه فروش زیادی نمیکنه .
راجب MCU و فروش فیلم اخیر SM به نظرم دنیای گیم با سینما کاملا فرق داره و دنیای مارول اونقدر که در صنعت سینما تاثیر و قدرت داره در دنیای بازی نداشته و نداره و بقیه عناوین مارول در دنیای گیم هم اینطوری نیستن که با فروش تخیلی همراه باشن و خیلی هایپ کننده باشن . اونجرز جدید هم اگر متای بدی بگیره و کلا بازی خوبی نباشه فروشی در حد اسپایدرمن نمیکنه حالا هر چقدر بازدید یوتیوب داشته باشه البته اگر‌ بازی در سطح SM و گوتی شدن بسازند قطعا تخیلی تر میفروشه
البته بازدید یوتیوب یـ مثال بود فقط از عظمت برند اسپایدرمن با این حال شما فرض کن یـ برند به شدت محبوب داری به نام Spiderman از صغیر و کبیر این برند رو میشناسن طرف نمیدونه خوردنیه پوشیدنیه فقط میدونه اسم Spiderman روش هست روش کلیک میکنه میبینه ویدئو مربوط میشه به یـ بازی به نام Spiderman تا اینجا به واسطه اسم Spiderman ملتی که نمیدوستن چی کجا بوده هست از وجود گیمی به نام Spiderman با خبر شدن زمان انتشار و تبلیغات بازی فرا میرسه بعد بازی از نظر نقد ها مثبت در میاد و الی آخر من 10 بار توضیح دادم قضیه خیلی سادست مثل پلیر بیس یـ کنسول میمونه که هرچی پلیر بیس بالا میره فروش یـ بازی با متا 90 اول نسل با یـ بازی دقیقا تو همون سبک با همون کیفیت آخر نسل خیلی فرق میکنه the amazing spiderman 2 با اینکه دنباله یـ بازی به شدت نا امید کننده بوده ولی به واسطه اسمش فقط لانچ تریلش 30 میلیون بازدید میخوره عددی که شاید فقط امثال راکستار رنگش رو دید باشن ولی چون همون آشغال همیشگی بوده هیشکی تحویلش نمیگره و خوب چه بسا اگه یـ میلیون هم فروخته باشه صدقه سریه اسم برندش هست ! یک میلیون واسه یـ بازی سینگل پلیر بدون مالتی پلیر با متا 50-40 مثل یـ رویا میمونه حالا اون سه میلیون که گفتی دیگه هیچی من نمیگم تبلیغات خود بازی تاثیر گذار نبوده میگم بحث پلیر بیس این IP که اینقدر بزرگه که صرفا یـ بازی خوش ساخت میتونه اینقدر خفن تو سری بفروشه شما خودت فک کن بر فرض مثال اینسومانیک گیم رو سونی میخرید قضیه بهم خوردن قرار سونی با دیزنی هم زود تر پیش میومد خبری از پیشنهاد مارول برا سونی نبود عوضش میمودن سانست 2 رو میساختن با یـ عالمه گجت خفن و کلی سر صدا متاش هم میشد 90 همه اینجا خوش خورم به ماکرو فن های پزش رو میدادن :D تبلیغات عالی , برند سونی که همه سر کیفیت بازیهاش قسم میخوردن تهش میخواستی بعد یک سال فروش 5 میلیونی این حوالیش رو جشن بگیری نه الان که 13 و خورده اسپایدرمنش فروخته درک قضیه خیلی راحت تر از این حرفاست .....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بتمن اولی اگه اشتباه نکنم سر جمع 5 میلیون اینجورا فروخته AC اوج سری هفته اول 5 میلیون شیپ کرده اسپایدرمن رو تک پلتفرم ظرف 3 روز 3.3 میلیون نسخه فقط فروخت یعنی رو تک پلتفرم دیگه یـ هفته 5 میلیون رو باید قاعدتا رد کرده باشه ؟؟؟ اگه محبوبیت بتمن فقط فیلمای نولان بود موقع AC الان برا اسپایدرمن دوتا اونجرز حدودا 5 میلیارد دلاری جدای فیلمای خودش هم وجود داره هر جور بخوایم حساب کنیم پیک شخصیت اسپایدرمن با MCU بالاتر از پیک بتمن با DCMU هستش این یـ مورد مورد دیگه هم اینکه کل قضیه از این قرار محبوبیت بالای شخصیت اسپایدرمن + اوج MCU + اینسومانیاک گیم تحت حمایت سونی و اجازه مارول = ظرف یک سال و نیم کل فروش U4 و TLOU رو میتونه بگیره
بازم مخالفم :D

زمانی که بازی اسپایدی اومد یه فیلم خودش بود و یک اونجرز (و یک سیویل وار که چندان نقشی نداشت) ، فیلم های خودش؟ این که همین یکم پیش اومد، اونجرز دومش هم که...بی خیال خدایی...چقدر نقش داشت آخه؟

ولی بتمن TDK فروش خفن تری از فیلم اسپایدی داشت و TDKR هم که از اولی هم گولاخ تر(و به دوره AC میرسید دیگه) ، یه زمانی هم برای اسکار و این چیزا رقابت میکرد، در کل گولاخ بودن بتمن تو سینما بیشتر از اسپایدی نبوده باشه، کمتر نیست:D

اون معادله آخر کار که نوشتی رو من برای بتمن اینجوری میخونم :
محبوبیت بالای شخصیت بتمن+ اوج TDK + بازی مولتی پلتفرم = ؟؟؟
(هر دو بازی هم البته گزینه ی "کیفیت فوق العاده" رو دارن :D )

تو این معادله فقط اون گزینه آخر فرق داره... که به نظرم برمیگرده به نوع تبلیغات و قدرت برند خود PS :D این نسل تقریبا همه AAAهای سونی موفقیت های خفنی داشتن... حتی همین Days Goneشون هم خوب فروخته:D

اون بخش MCU هم قبول ندارم...وگرنه این بازی ماروله نینتندو سال دیگه باید از این عدد خفن ها داشته باشه(حالا در حد اینستال بیس سوییچ) و اون Avengersه اسکوئر انیکس هم باید چندین برابر این اسپایدی بترکونه:D
یا خیلی از بازی های اقتباسیه دیگه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Rothman said that it would "co-exist" with the live-action Spider-Man films, though Sony soon stated that the film would "exist independently of the projects in the live-action Spider-Man universe,"[34] as it is set in an alternate universe from those films without the version of Spider-Man as seen in the Marvel Cinematic Universe

سونی هیتری (هر کی یه سال تو این فروم بوده بهش ثابت شده)که میگه اسکار انیمیشن مرد عنکبوتی هم به خاطر دیزنی بوده ، اومده به من بگه آدم چقدر می‌تونه فن باشه!

من نتونستم کامل این برنامه پیدا کنم اگه پیدا کردید ببینید ،کاملا توضیح توضیح میده چطور تیم سازنده انیمیشن با دیزنی به بن بست میخورن و دنبال ایده های یونیکی بودن که دیزنی زیر بارشون نمی رفت و میان با سونی و چطور این همکاری تبدیل میشه به بهترین انیمیشن ۲۰۱۸

https://video-ort2-1.xx.fbcdn.net/v/t42.9040-2/55330479_303404130347949_4528219913214492672_n.mp4?_nc_cat=105&efg=eyJybHIiOjMyNSwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0=&_nc_oc=AQlaB3qCrDuEZ8lEcr7IpVCBgQrm2aouYIb4z4iWDYeZjzIUMAWPYNo771zbyqofAoY&_nc_ht=video-ort2-1.xx&oh=bb26916c46212c658fd01765f6bf0641&oe=5D5ED14D

۹۰ میلیون دلار رو بدی به چند تا دانشجوی خل و چل (تمثیل) که هر کاری دلشون میخواد بکنن!

همون اتفاقی که تو استودیو های فرست پارتی سونی می افته!

اصلا بازی سال شدن گاد او وار هم ربطی به سونی نداره به لطف خالق پونگ و بنیان گذار اتاری بوده

......

در مورد فروش فیلم اسپایدر من هم جدا از اینکه این آخری اولین فیلم بعد از اند گیم بود و ملت جو داشتن ببینن فاز جدید بعد از تانوس چه جوریه ! یکی از دلایل اصلی افزایش فروش چینه! شما نمیتونید فروش فیلم های ۱۵-۲۰ سال پیش رو با الان مقایسه کنی که اون موقع تو خیلی از کشور ها مثل چین فیلم ها اکران نمیشدن ، چه برسه به اینکه نزدیک به آمریکای شمالی اکران بشن!

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بازم مخالفم :D

زمانی که بازی اسپایدی اومد یه فیلم خودش بود و یک اونجرز (و یک سیویل وار که چندان نقشی نداشت) ، فیلم های خودش؟ این که همین یکم پیش اومد، اونجرز دومش هم که...بی خیال خدایی...چقدر نقش داشت آخه؟

ولی بتمن TDK فروش خفن تری از فیلم اسپایدی داشت و TDKR هم که از اولی هم گولاخ تر(و به دوره AC میرسید دیگه) ، یه زمانی هم برای اسکار و این چیزا رقابت میکرد، در کل گولاخ بودن بتمن تو سینما بیشتر از اسپایدی نبوده باشه، کمتر نیست:D

اون معادله آخر کار که نوشتی رو من برای بتمن اینجوری میخونم :
محبوبیت بالای شخصیت بتمن+ اوج TDK + بازی مولتی پلتفرم = ؟؟؟
(هر دو بازی هم البته گزینه ی "کیفیت فوق العاده" رو دارن :D )

تو این معادله فقط اون گزینه آخر فرق داره... که به نظرم برمیگرده به نوع تبلیغات و قدرت برند خود PS :D این نسل تقریبا همه AAAهای سونی موفقیت های خفنی داشتن... حتی همین Days Goneشون هم خوب فروخته:D

اون بخش MCU هم قبول ندارم...وگرنه این بازی ماروله نینتندو سال دیگه باید از این عدد خفن ها داشته باشه(حالا در حد اینستال بیس سوییچ) و اون Avengersه اسکوئر انیکس هم باید چندین برابر این اسپایدی بترکونه:D
یا خیلی از بازی های اقتباسیه دیگه:D
OK تا حدودی قانع شدم :D

سونی هیتری (هر کی یه سال تو این فروم بوده بهش ثابت شده)که میگه اسکار انیمیشن مرد عنکبوتی هم به خاطر دیزنی بوده ، اومده به من بگه آدم چقدر می‌تونه فن باشه!

من نتونستم کامل این برنامه پیدا کنم اگه پیدا کردید ببینید ،کاملا توضیح توضیح میده چطور تیم سازنده انیمیشن با دیزنی به بن بست میخورن و دنبال ایده های یونیکی بودن که دیزنی زیر بارشون نمی رفت و میان با سونی و چطور این همکاری تبدیل میشه به بهترین انیمیشن ۲۰۱۸

https://video-ort2-1.xx.fbcdn.net/v/t42.9040-2/55330479_303404130347949_4528219913214492672_n.mp4?_nc_cat=105&efg=eyJybHIiOjMyNSwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0=&_nc_oc=AQlaB3qCrDuEZ8lEcr7IpVCBgQrm2aouYIb4z4iWDYeZjzIUMAWPYNo771zbyqofAoY&_nc_ht=video-ort2-1.xx&oh=bb26916c46212c658fd01765f6bf0641&oe=5D5ED14D

۹۰ میلیون دلار رو بدی به چند تا دانشجوی خل و چل (تمثیل) که هر کاری دلشون میخواد بکنن!

همون اتفاقی که تو استودیو های فرست پارتی سونی می افته!

اصلا بازی سال شدن گاد او وار هم ربطی به سونی نداره به لطف خالق ویدئو پونگ و بنیان گذار اداری بوده

......

در مورد فروش فیلم اسپایدر من هم جدا از اینکه این آخری اولین فیلم بعد از آن گیم بود و ملت فاز داشتن ببینن فاز جدید بعد از تانوس چه جوریه ! یکی از دلایل اصلی افزایش فروش چینه! شما نمیتونید فروش فیلم های ۱۵-۲۰ سال پیش رو با الان مقایسه کنی که اون موقع تو خیلی از کشور ها مثل چین فیلم هالک آن نمیشدن ، چه برسه به اینکه نزدیک به آمریکای شمالی اکران بشن!
شما بگو با کی کار داری ؟ فارت رو بگو ببینم آها حالا دوباره میای بدونه نقل قول کردن جمله ای از من ریسمون آسمون میبافی ! خدا این خوشی رو ازت نگیره ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر