m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
خداییش دیگه گندش داره درمیاد جناب فن اعظم z-fan
هر وقت این شخص گزارشی اینجا یا جای دیگه میذاره دیگه همه شک ندارن که قراره از هر 10 کلمه که میبینن 9 تاش نینتندو -بازی های نینتندو نمیدونم فلان ip نینتندو فلان کنسول نینتندو
اقا فن نینتندو هستی باش ایول بهت ولی دیگه گندش دراومده
هر وقت چیزی مینویسی دیگه کسی شک نداره که قراره 100 بار اسم نینتندو و محصولات مرتبط رو توی متن هات ببینه
حدی داره فن بازی عزیز
بعد به بقیه میگه فن هر گزارشی میاد بنده خدا زحمت میکشه ولی چاشنی نیتندو خیلی زیاد میکنه تو بخش بازی های گزارش
خوب شما هم پست بزنید و توش صد بار نام مایکروسافت-سونی-سگا یا هرچی که دوست دارید رو بیارید. یا کلاً پست‌هاش رو نادیده بگیرید.
این دیگه نوبره که گیر میدید که چه کسی از چه شرکتی زیاد اسم می‌بره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
الان دوباره به جرم اسپم پاک میشیم

ولی یکی بگه فن بازی در نیار که فلگ شیپ فن بازی تو انجمن نباشه :D

حالا من که روحیه ورزشکاری ندارم :D ولی یه چیزی ما شبیه بیسبال می زدیم ایام طفولیت به شدت حال میداد :D
بعلاوه یادم رفت بگم MLB The Show کلا تو ژاپن هم خوب میفروشه و جزو معدود عناوین ورزشی بفروش اون جاست (بیایید در مورد فروش هم حرف زدیم دیگه اسپم نیست :)))
اون خط اول رو...خواستم مثلا تیکه بندازم به اون دوستمون! گویا تیر خطا رفت و به خودم خورد=))

ولی از من بدتر تو این فروم زیاده ها:-" نسبت به قبل پیر شدم و کمتر تو کل کل ها شرکت میکنم:D

در مورد محبوبیت بیس بال تو ژاپن باید یه تحقیقی بکنم! به شکل عجیبی دوستش میدارن!!! :D

هر وقت این شخص گزارشی اینجا یا جای دیگه میذاره دیگه همه شک ندارن که قراره از هر 10 کلمه که میبینن 9 تاش نینتندو -بازی های نینتندو نمیدونم فلان ip نینتندو فلان کنسول نینتندو
هر وقت چیزی مینویسی دیگه کسی شک نداره که قراره 100 بار اسم نینتندو و محصولات مرتبط رو توی متن هات ببینه
حدی داره فن بازی عزیز

همینطور که یکی از دوستان گفت(و پستش پاک شده؟؟؟) شما هم گزارش و خبر در مورد شرکت و ناشر محبوبتون بزارید!
این بنده خدا نه تیتر click baitی میزنه، نه نحوه نوشتارش بحث برانگیزه و نه خلاف واقعیت میگه! بنده خدا بدون هیچ حاشیه ای داره اخبار شرکت محبوبش رو پوشس میده!
یکی هم که اینجوری فعالیت میکنه الکی براش حاشیه درست نکنید:|

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
!
خوب شما هم پست بزنید و توش صد بار نام مایکروسافت-سونی-سگا یا هرچی که دوست دارید رو بیارید. یا کلاً پست‌هاش رو نادیده بگیرید.
این دیگه نوبره که گیر میدید که چه کسی از چه شرکتی زیاد اسم می‌بره.
دوست عزیز امار NpD امار شرکت نیتندو نیست که کسی هم نکفت از بازی نیتندو ایم نبره ولی ایشون کلا زیاده روی میکنه به بقیه بازی های لیست کازی نداره فقط بازی های نیتندو میگه انقدر هفته فلان وو.. وگرنه تو بحث فروش کنسول نیتندو در امریکا که حرفی نیست ماه هاست صدرنشین مطلقه این انجمن هم فن های نیتندو بسیار کم و اقلیتن بیشتر xbox و ps هستن

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
!

دوست عزیز امار NpD امار شرکت نیتندو نیست که کسی هم نکفت از بازی نیتندو ایم نبره ولی ایشون کلا زیاده روی میکنه به بقیه بازی های لیست کازی نداره فقط بازی های نیتندو میگه انقدر هفته فلان وو.. وگرنه تو بحث فروش کنسول نیتندو در امریکا که حرفی نیست ماه هاست صدرنشین مطلقه این انجمن هم فن های نیتندو بسیار کم و اقلیتن بیشتر xbox و ps هستن
حقیقتش متوجه اشکال کار نمیشم و حتماً مشکل از منه که متوجه نمیشم.
شما یا ۲ نفر از اون اکثریت فن xbox و PS هم گزارش‌های NDP رو بذارید و توش بگید فلان شرکت انقدر هفته فلان و...
ضمن این که کله کسی زیر گیوتین نیست که پست‌های کسی رو بخونه. شما اصلاً بلک لیستش کن.
مادامی که پست خبر دروغ، Click bait یا فحش و توهین نباشه، هرچی دوست داره می‌تونه بفرسته و همین برای بقیه هم صادقه
اگر کسی فکر می‌کنه تاکید روی PS یا X1 کمه می‌تونه روزی ۱۰ تا پست در موردشون بزنه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
حدی داره فن بازی عزیز

فن اعظم :))
بالاخره تلاش هام در راستای پوشش اخبار نینتندو داره به رسمیت شناخته میشه>:D<

خب بذا من یکم صحبت کنم.. چون زیاد صحبت دارم ...

تو این فروم... عملا و عملا هیچ چی از اخبار نینتندو منتشر نمیشه... نمیدونم کسی میدونه یا نه ولی من برای ویجیاتو هم مطلب می نویسم (سابقا دیبازی و بازی مگ)... عموما مطالب مختلف رو ترجمه می کنم یا بازی های سوییچ رو نقد می کنم، نمی گم بخش اخبار اون ها تو زمینه نینتندو بی نقصه، نه! نیست ولی این جا قشنگ برهوت ـه...

این جا یه فروم گیم ـه، اتفاقا یه تحریریه و تیم خبرنگاری داره و عملا به غیر از آقای بهرام بی غرض هیچ کی هیچ فعالیت خبری و نگارشی تو حوزه نینتندو نمی کنه
چند باری که در مورد سر و سامون دادن بخش سوییچ هم به پرهام و علی و بقیه مدیریت سایت گفتم هم نتیجه ای نگرفتم
نتیجه اش اینه که اخبار نینتندو این جا کلا پوشش داده نمیشن... و من خیلی وایسادم و دیدم هیچی از نینتندو پوشش داده نمیشه

چی؟ فن های مایکروسافت و سونی بیشتر اند این جا؟ واقعا به نظرت برام مهمه... :D مخصوصا از حیث خبرنگاری!؟ اصلا...
نینتندو کم کم اش از لحاظ تاثیرگذاری با مایکروسافت و سونی هم رتبه است... عدد و رقم هم بیارم که چرا، قشنگ ناراحت میشید طبق تجربه، پس مثل فکت همچین چیزی رو میگم...

با این که هم رتبه اند این جا به هیچ وجه پوشش نمی گیره... اگه حای Fire Emblem: Three Houses، هممم آره... CTR:NF رتبه 2 بود همه مون میدونیم کیا پوشش اش میدادن، کیا هم زیرش کامنت می دادن ابراز خوشحالی می کردن (نمونه اش همین امیر آکیبا :D) چقدر لایک میخورد، و چقدر آدم میومدن تو تاپیک...
من ناراحت میشم اینا از موفقیت بازی مورد علاقه شون خوشحال میشن؟ نه، چرا ناراحت شم :D اتفاقا بعضی اوقات خوشحالی شون بهم سرایت کرده و باعث شده نظرم نسبت به بعضی از این بازی ها خیلی جلب شه (که قبل دیدن نظراتشون این جور نبود، God of War 2018 به نظرم بزرگترین نمونه این پدیده است و خیلی خوشحالم نظرات بر و بچ سونی فن منو مجبور کرد یه PS4 برای بازی کردنش قرض بگیرم... الان میخوام یه بار دیگه هم برا Persona 5 قرض بگیرم، دقیقا تحت همین قضیه)

پس نه من ناراحت نمیشم این همه ملت از یه چی خوشحالن
ولی وقتی معادلش سر نینتندو رخ میده و من هیچی تو انجمن نمی بینم ناراحت میشم
بشینم غصه بخورم؟ بازم نه :D آستین بالا زدم گفتم خودم انجامش میدم :D (حتی با این که میتونم یه جا دیگه همین کارا رو انجام بدم و پول بگیرم بابتش)

گرفتم یه تاپیک برای پیگیری دایرکت های نینتندو زدم
نینتندو دایرکت | Nintendo Direct

گرفتم باز تاپیک برای معرفی استدیوهای فرست پارتی و سکند پارتی نینتندو زدم (مشابهش تو دو بخش دیگه بود)
استدیوهای بازیسازی نینتندو و پروژه های در دست اجرا

سعی کردم برای بیشتر بازی های مهمی که برای کنسول های نینتندو معرفی میشن تاپیک بزنم...(اکثرا یه پست هم نخوردن)

میگیرم تک تک آمارهای فروش رسمی نینتندو رو این جا پوشش میدم

اینا رو کسی میبینه؟ عموما نه! دلیلش اینه که نینتندو فن تو ایران هم باشه، این جا نیستن... احتمالا کم محبتی دیدن رفتن... شما با موجود سمجی مثل من درافتادید :D
ولی من باز این کارها رو انجام میدم... حداقل خودم نیگاه می کنم راضیم :D منم عضو انجمنم دیگه... دل دارم ندارم؟ تازه به من باید Badge فعالی هم بدن که قشنگ خلا انجمن رو پر می کنم... نمیدن نامردا :D

اگه ناراحتید به صورت نابرابر در مورد نینتندو حرف میزنم... برام مهم نیست این یکی واقعا... آره من فن نینتندوئم... سرویس آنلاین و تخفیفاتشون و استیک های جویکان هاشون افتضاحه ولی من فن نینتندوئم... اگه این جا شما در موردش چیزی پوشش نمیدید... من عین چی پوشش میدم
و برید خدا رو شکر کنید مثل یه عده برای خبرهای جزئی نینتندو تاپیک نمیزنم چون اون رو قشنگ خودم میدونم چقدر رو مخ تون میره :D

مثل اینکه من بیام مثلا توی تاپیک اجرایی بازی ها تحلیل بذارم بعد توی متن هام 1000 بار بگم خب x1x فلان x1x بهمان

این راهکار هم همین بالا ارائه شد. بی غرض انجام بدید هیچ مشکلی نداره :D... کسی از حمایت شما و طرفداریتون ایراد نمی گیره :D

تمام :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستان لطفا این بحث رو ادامه ندید وگرنه کامنت ها پاک و با کاربران خاطی برخورد میشه. اگر مشکلی با نحوه پست گذاشتن کسی دارید از گزارش تخلف استفاده کنید. هر چند این موضوع که دوستمون اخبار نینتندو رو پوشش میده هیچ مشکلی نداره.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تاریخچه فروش پلی استیشن در کشور هند که حدود 1.3 میلیارد نفر جمعیت داره

History of PlayStation hardware sales in India.
PS4 > 400k
PS3 LTD sales is 350k,
PSP is 500k
and PS2 is 900k.
India is still yet to break out as a console gaming market due to a number of barriers including hardware and software costs, limited investment, culture etc...

دنیل احمد از تحلیلگرهای شناخته شده هزینه های سخت افزاری و نرم افزاری، سرمایه گذاری محدود، فرهنگ و ... دلایلی برای اینکه صنعت گیم (جریان اصلی) در هند نتونسته یک بازار مناسب به وجود بیاره رو میدونه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
فروش بازی های ویدیویی در این هفته (UK)

11CRASH TEAM RACING NITRO-FUELEDPEGI 3+ACTIVISION
22SUPER MARIO MAKER 2PEGI 3+NINTENDO
33MARIO KART 8 DELUXEPEGI 3+NINTENDO
54GRAND THEFT AUTO VPEGI 18+ROCKSTAR
65F1 2019PEGI 3+CODEMASTERS
86RED DEAD REDEMPTION 2PEGI 18+ROCKSTAR
97MINECRAFTPEGI 7+NINTENDO
138CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
109SUPER SMASH BROS. ULTIMATEPEGI 12+NINTENDO
1510MINECRAFT: PLAYSTATION EDITIONPEGI 7+SONY COMPUTER ENT.
1611CALL OF DUTY: BLACK OPS 4PEGI 18+ACTIVISION
2112FORZA HORIZON 4PEGI 3+MICROSOFT
1413TOM CLANCY’S THE DIVISION 2PEGI 18+UBISOFT
1914SUPER MARIO ODYSSEYPEGI 7+NINTENDO
2415SEA OF THIEVESPEGI 12+MICROSOFT
2516LEGO HARRY POTTER COLLECTIONPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2617LEGO MARVEL SUPER HEROES 2PEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2018NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXEPEGI 3+NINTENDO
19SPYRO REIGNITED TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
1120CRICKET 19: OFFICIAL GAME OF THE ASHESPEGI 3+MAXIMUM GAMES
1821FORZA HORIZON 3PEGI 3+MICROSOFT
1722THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILDPEGI 12+NINTENDO
3123MINECRAFT: XBOX EDITIONPEGI 7+MICROSOFT
3324CALL OF DUTY: MODERN WARFARE REMASTEREDPEGI 16+ACTIVISION
4025KINGDOM HEARTS IIIPEGI 12+SQUARE ENIX
2726WWE 2K19PEGI 16+2K
2327POKEMON: LET’S GO, PIKACHU!PEGI 7+NINTENDO
28RESIDENT EVIL 2PEGI 18+CAPCOM
1229MADDEN NFL 20PEGI 7+EA SPORTS
430FIFA 19PEGI 3+EA SPORTS
31ASSASSIN’S CREED ODYSSEYPEGI 18+UBISOFT
2832MARVEL’S SPIDER-MANPEGI 16+SONY COMPUTER ENT.
2933LEGO THE INCREDIBLESPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
3634SUPER MARIO PARTYPEGI 3+NINTENDO
735FIRE EMBLEM: THREE HOUSESPEGI 12+NINTENDO
3036MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: THE BLACK ORDERPEGI 12+NINTENDO
3237LEGO DC SUPER-VILLAINSPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2238WOLFENSTEIN: YOUNGBLOODPEGI 18+BETHESDA SOFTWORKS
3539THE LEGO MOVIE 2 VIDEOGAMEPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
40MORTAL KOMBAT 11PEGI 18+WARNER BROS. INTERACTIVE

عملا همون لیست هفته پیش ـه :D

فقط جای فایر امبلم (که شوت شده پایین) سه گانه کرش اومده بالا
و دو تا ماینکرفت تو جدول Top 10 داریم :D

نکته سوم؟

هفت تا بازی از TOP 10 اصن مال 2019 نیستن :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تاریخچه فروش پلی استیشن در کشور هند که حدود 1.3 میلیارد نفر جمعیت داره

History of PlayStation hardware sales in India.
PS4 > 400k
PS3 LTD sales is 350k,
PSP is 500k
and PS2 is 900k.
India is still yet to break out as a console gaming market due to a number of barriers including hardware and software costs, limited investment, culture etc...

دنیل احمد از تحلیلگرهای شناخته شده هزینه های سخت افزاری و نرم افزاری، سرمایه گذاری محدود، فرهنگ و ... دلایلی برای اینکه صنعت گیم (جریان اصلی) در هند نتونسته یک بازار مناسب به وجود بیاره رو میدونه

PS3 از همه کمتر؟ عجیبه برام! چون نسل قبل یه خبرایی میومد که بازی انحصاری برای هند میسازن! فیلم-بازی از هنرپیشه های محبوبشون، باندل های مخصوص و ...

بعد این نسل که تا الان یکبارم اسم هند و PS4 رو تو یک جمله نشنیده بودم تا الان، بیشتر فروخته:D
عجب!

فروش بازی های ویدیویی در این هفته (UK)

11CRASH TEAM RACING NITRO-FUELEDPEGI 3+ACTIVISION
22SUPER MARIO MAKER 2PEGI 3+NINTENDO
33MARIO KART 8 DELUXEPEGI 3+NINTENDO
54GRAND THEFT AUTO VPEGI 18+ROCKSTAR
65F1 2019PEGI 3+CODEMASTERS
86RED DEAD REDEMPTION 2PEGI 18+ROCKSTAR
97MINECRAFTPEGI 7+NINTENDO
138CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
109SUPER SMASH BROS. ULTIMATEPEGI 12+NINTENDO
1510MINECRAFT: PLAYSTATION EDITIONPEGI 7+SONY COMPUTER ENT.
1611CALL OF DUTY: BLACK OPS 4PEGI 18+ACTIVISION
2112FORZA HORIZON 4PEGI 3+MICROSOFT
1413TOM CLANCY’S THE DIVISION 2PEGI 18+UBISOFT
1914SUPER MARIO ODYSSEYPEGI 7+NINTENDO
2415SEA OF THIEVESPEGI 12+MICROSOFT
2516LEGO HARRY POTTER COLLECTIONPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2617LEGO MARVEL SUPER HEROES 2PEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2018NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXEPEGI 3+NINTENDO
19SPYRO REIGNITED TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
1120CRICKET 19: OFFICIAL GAME OF THE ASHESPEGI 3+MAXIMUM GAMES
1821FORZA HORIZON 3PEGI 3+MICROSOFT
1722THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILDPEGI 12+NINTENDO
3123MINECRAFT: XBOX EDITIONPEGI 7+MICROSOFT
3324CALL OF DUTY: MODERN WARFARE REMASTEREDPEGI 16+ACTIVISION
4025KINGDOM HEARTS IIIPEGI 12+SQUARE ENIX
2726WWE 2K19PEGI 16+2K
2327POKEMON: LET’S GO, PIKACHU!PEGI 7+NINTENDO
28RESIDENT EVIL 2PEGI 18+CAPCOM
1229MADDEN NFL 20PEGI 7+EA SPORTS
430FIFA 19PEGI 3+EA SPORTS
31ASSASSIN’S CREED ODYSSEYPEGI 18+UBISOFT
2832MARVEL’S SPIDER-MANPEGI 16+SONY COMPUTER ENT.
2933LEGO THE INCREDIBLESPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
3634SUPER MARIO PARTYPEGI 3+NINTENDO
735FIRE EMBLEM: THREE HOUSESPEGI 12+NINTENDO
3036MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: THE BLACK ORDERPEGI 12+NINTENDO
3237LEGO DC SUPER-VILLAINSPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2238WOLFENSTEIN: YOUNGBLOODPEGI 18+BETHESDA SOFTWORKS
3539THE LEGO MOVIE 2 VIDEOGAMEPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
40MORTAL KOMBAT 11PEGI 18+WARNER BROS. INTERACTIVE

عملا همون لیست هفته پیش ـه :D

فقط جای فایر امبلم (که شوت شده پایین) سه گانه کرش اومده بالا
و دو تا ماینکرفت تو جدول Top 10 داریم :D

نکته سوم؟

هفت تا بازی از TOP 10 اصن مال 2019 نیستن :))
به به...دوتا کراش>:) یادش بخیر... یه زمانی اینجا خود زنی میکردم که آقااااااا Crash میفروشد! یه عده مسخره میکردن خیر، نمیفروشد! این بازی ها دورشون تموم شده،مفت گرونند و ... ، و تصور میکردن واقعا که کراش هم Knackی بیش نیست:|
اگر هنوز میان سایت...برن به درگاه خداوند طلب آمرزش کنند! بعد برن Crash Trilogy بزنند بفهمن چرا این بازی و این سبک هنوزم میتونند بفروشن! بعد برن نک هم بزنند ببینند کراش چیا داشته که نک نداشته!
و بعدشم امیدوارم روشون کم شده باشه:| :| :|

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
PS3 از همه کمتر؟ عجیبه برام! چون نسل قبل یه خبرایی میومد که بازی انحصاری برای هند میسازن! فیلم-بازی از هنرپیشه های محبوبشون، باندل های مخصوص و ...

بعد این نسل که تا الان یکبارم اسم هند و PS4 رو تو یک جمله نشنیده بودم تا الان، بیشتر فروخته:D
عجب!

به به...دوتا کراش>:) یادش بخیر... یه زمانی اینجا خود زنی میکردم که آقااااااا Crash میفروشد! یه عده مسخره میکردن خیر، نمیفروشد! این بازی ها دورشون تموم شده،مفت گرونند و ... ، و تصور میکردن واقعا که کراش هم Knackی بیش نیست:|
اگر هنوز میان سایت...برن به درگاه خداوند طلب آمرزش کنند! بعد برن Crash Trilogy بزنند بفهمن چرا این بازی و این سبک هنوزم میتونند بفروشن! بعد برن نک هم بزنند ببینند کراش چیا داشته که نک نداشته!
و بعدشم امیدوارم روشون کم شده باشه:| :| :|
كي همچين تصوري ميكرد ؟! بعد خنده داره يك بازي بي هويت ..مثل knack با كرش مقايسه كني كه عملا حكم نوستالوژي تو دنيا داره اكتي ديگه ول كن نيست كرش بعدي احتمالا Bash هست

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

عجب!

و بعدشم امیدوارم روشون کم شده باشه:|:|:|
آهای جناب آکیبا بی خود بچه های تیم اونور رو مسخره نکن جریانم تحریف ننماx-(

اونموقع شما نمیگفتین کرش میفروشه میفرمودین که نوتی برگرده دوباره دنبال کرش ساختن و لست و انچارتد و امثالهم رو ول کنه. تو بودی و اون احسان نوک تیز و اون ماکان از خدا بیخبر:p
ما اصلا با کرش مخاف نبودیم اتفاقا خیلیم دوست میداشتیم فقط میگفتیم یکی دیگه بسازه حتی اگه یادت باشه بحث مدیا مالکیول بود

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یادتونه تحلیل کردم هنوز 15 میلیون نفروخته ولی در نهایت میفروشه؟B-)

ولی کلی عدد کردید تو کله ام که نه 15 میلیون فروخته تا الان :|
خو دشمنی ندارم باهاتون که...

اینم تو کمتر از یه سال بدست آورده البته!! EPIC
تک نفره بودنش و GaaS نبودن و همه رو در نظر بگیرید

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
تو کمتر از یک سال فرضا حدود نزدیک به 14 میلیون و در مسیر این عدد. پشمام :|:| پشمام نه برگام اقا :D:x

انشالله هدفمون با اسپایدر من تو فروش رقابت با tlou هستش و رفتن این رقم تا بالا بالاترها :D

هم بازیش و هم فیلم جدیدش تو فروش مایند بلویینگ ترکوندن و تاریخی رکورد زدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر