JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خوشم میاد چون یه زمانی یه ترولی کردیم عزیزانی مثل شما همیشه حاضر در صحنه ان که تهمت فن بودن بزنن یسری ها هم مثل Cpt. price الکی باما لج کردن چرا چون یکی به استاد عزیزشون توهین کرد حالا ازش خواستیم خودش اپدیت خبری تو تاپیک گیمزکام بزنه جواب نمیداد اخه چقدر عقده ای؟!:)) خوب تو پست قبلی گفتم سونی به این بازی احتیاجی نداره و خودم نسخه های یونیورسال قبول دارم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
من CTR:NF رو در حد با رفقا بازی کن، پلی دادم در نتیجه درکی از موضوع ندارم :D

ولی اگه می خواید همچین بحثی رو در مورد مایکروتنسشکن راه بندازید سه تا نکته داره:
1. بازی مذکور، چیا رو کرده تو MTX؟ آیتم های ظاهری، یا شخصیت ها و ...
2. قیمت گذاری اش چجوریه؟ می ارزه؟ گزینه های بهتر است یا نه؟ (یه راهنمایی دیگه هم می کنم، تو این سبک فقط CTR ـه که MTX داره :D در نتیجه کارتون از یه جهات سخت تره)
3. بازی چقدر MTX شو تو صورت شما فرو می کنه و راه های موازی به دست آوردن موارد تحت سایه MTX تو بازی چقدر لحاظ شدن و...

بعدش از بحث لذت ببرید :D
و یادتون باشه بازی ای که MTX عادلانه داشته باشه وجود داره
اونایی که معترضن که مثل تو نمیان از این سوال ها بپرسن! فقط معترضن:D میگی چرا معترضی؟ هیچ جوابی نمیگیری ازشون:| حال میده معترض بودن:|

1. بازی مذکور تمام آیتم های توی فروشگاهش قابل خرید با MTX هستن ، آیتم های توی فروشگاه :
ماشین،رنگ ماشین،طرح ماشین،تایر،استیکر،کاراکتر،و یک سری اسکین خاص برای کاراکترها هستن
البته میدونی خود کاراکترها و ماشین ها هم در اصل ظاهری هستن چون ماشین ها که Statsی ندارن و کاراکترها هم کلا توی 4کلاس دسته بندی میشن

2.قیمت گذاری خرید سکه یا خرید آیتم های تو بازی؟
خرید سکه اگر باشه که کلاه برداریه محضه:)) همین پک 5دلاری رو گفتن...با یک روز و نیم ساعت آنلاین زدن میشه بیشترش رو به دست اورد:| آخر هفته باشه که دیگه حتی بیشتر!
خرید آیتم؟ گرون نیستن، کاراکتر 1500سکه هست، اگر آخر هفته حساب کنیم میانگین هر بازی میشه 500سکه گرفت(این مقدار میانگین برای اول شدن حساب نشده! سوم~چهارم در نظر گرفتیم) یعنی با سه بازی میشه یه کاراکتر خرید، وسط هفته میشه 6بازی این مقدار
اسکین ها 2500 سکه هستن،خودتون حساب کنید چند چند میشه!
ولی خدایی تو همون بازی های عهد بوق(اصلا همین کاراکترهایی که با چالش تو بازی آنلاک میشن) هم بیشتر وقت میگیرن تا میزان سکه ای که میخواد:| 3بازی خیلیه؟ :|

3.هیچی! :D یعنی من میدونستم آپدیت دادن و MT اضافه شده ولی بعد دو روز تو بازی دیدمش، بازی بهت پیشنهاد نمیکنه بیا سکه بخر، بازی لوت باکس نزاشته که بیا باز کن شااااااید آیتمی که میخوای بهت بده!
ولی مثلا بازی مورد علاقه خودم... U4 ... لوت باکس داشت، بوستر و قدرتی و ... تو لوت باکس داشت، تمام اسکین ها یا باید پول واقعی میدادی یا شانست میگرفت از تو لوت باکس در بیاری! و هزار چیز دیگه!
یه نفر اینجا اعتراض کرد؟ :| (این دیگه خیلی زور داره:| )

ولی چند نکته بگم، تو اون تاپیک هم گفتم البته اوندفعه:D
1. تمام موارد CTR و حتی بیشتر، توی بازی از طریق چالش ها باز میشن، مثل بازی اصلی! هیچ راه دور زدن و خریدنی هم برای اون کاراکترها و اسکین ها نیست!

2.میگن بازی Grind داره برا همین MT بهش صدمه میزنه، اوندفعه هم گفتم، شما چند ده میلیون دلار هم خرج کنی، یک قدم از Grind کم نمیشه!(فعلا :D ... اینو داشته باشید تا بخش بعدی:D )

3.بازی 40دلار بوده و محتوای بازی فکر کنم از هر بنی بشری بپرسید بهتون میگه اگر در حد 60$نبوده باشه، دیگه حداقل اندازه همون 40$بوده!
بعد الان دارن هر ماه یک Track مجانی میدن(هیچ پولی، وقتی، چیزی برای آنلاک کردنش نمیخواد)، علاوه بر این ماهانه چندتا ماشین و کاراکتر و اسکینم میدن(این سیزن 3کاراکتر ، 7یا8اسکین،3ماشین و مقادیری خرت و پرت دیگه) با آپدیت به بازی اضافه شده
از این محتویات یک کاراکتر(و اسکین مخصوصش)،یک اسکین،دو ماشین فقط با رفتن چلنج ها باز میشن، بقیه چیزا توی بازار بازی قابل خریده
بحث اینه هر ماه محتویات خیلی زیادی اضافه داره میشه، حالا انتخاب شما چیه؟

1.بیس اصلی بازی عرضه بشه و تمام! هیچ آپدیتی نیاد(یا حالا تک و توک،به مناسبت خاصی مجانی بدن یه چیزی:D )

2.یه MTX این مدلی پیاده بشه، که پول در اوردن توش سخت و وقت گیر نباشه، و راحت بتونی هرچی میخوای رو بخری

3. مثل خیلی بازی های دیگه،اینا رو فقط به صورت DLC بفروشن(برید تو بقیه بازی ها...هر سبکی...ببینید قیمت یه اسکین چنده:-" حالا حساب کنید با محتویات ماهانه چند دلار پیاده بشیم:D )

---
اون فعلا که بالاتر گفتم:D(چقدر بچه خوبیم که خودم میاد موردی رو میگم که مطمئنم هیچکدوم مخالف ها ازش خبرم ندارن:| )
تنها نکته منفی و با توجه به لیک هاست(هنوز تو این فصل هم اعمال نشده)، میگن میشه سکه داد و نیترو پوینت(همون امتیازی که از چلنج ها برای هر سیزن به دست میاد) رو پر کرد:D مقدارش و اینا معلوم نیست!
ولی گویا میگن رو لیدر بورد هم این عمل تاثیر نداره! (الان بگن Grind به خاطر MT تازه میشه روش بحث کرد! بدبختی اون حرفای ملت قبل این لیک بود حتی:| ) الان چند میلیون دلار خرج کنی روی اون آیتم ها تاثیر داره:D
فقط اینم بگم محتویات این بخش شامل 1کاراکتر-اسکین مخصوصش-یک اسکین برای یک کاراکتر دیگه(از قدیمی ها) - دوتا ماشین-دوتا تایر هست

از این مقدار اسکین مخصوص کاراکتر جدید و یک ماشین و یک تایر هست که Grind میخواد، بقیش واقعا راحت میشه بهشون رسید!

سوال دیگه ای هست؟ یا بحثی دیگر داریم؟ :D

اینکه من با ریمسترهای اکتی مشکل دارم یه چیزه mt یه چیز دیگه نمیدونم برا چی الکی دفاع میکنی ولی من از هرکی پرسیدم دادش درامده و هر ویدیویی هم میبینم همین طور محتویات بازی همش باید مفت باشه یا دست کم مثل اورواچ لوت باکس مفت داشته باشه.............
در ضمن من بخاطر انحصاری نبودنش نمی گم کلا با اکتی مشکل دارم اخرین کرشی که باهاش حال کردمم انحصاری نبود
از هرکی پرسیدی...دوست دارم اسکرین شات،صفحه چت،بوک مارک هرچی داری از اون طرف(طرف ها) برام بیاری که صداش در اومده! و میخوام ببینم اصلا طرف CTR بازی کرده یا یکی مثل خودت بوده که دادش در اومده:D

مورد دوم خاااااک بر سر من که یکی بیاد بگه لوت باکس بهتر از خرید مستقیم توی بازی هست:| یعنی واقعا اعتقاد داری لوت باکس بهتر از سیستم فعلیه؟ من حاضرم بشینیم با هم تو اورواچ بزنی،من CTR ، ببینیم کدوممون زودتر اون آیتمی که میخوایم رو باز میکنیم:D
یعنی با این حرفت حقت Gachaهای موبایله! :| بشین یکم Fate/Grand Order بزن شاید تادیب شدی دیگه اسم لوت باکس نیوردی:p

پس یعنی میگی صرفا هیت بیخود میورزی به خاطر اسم اکتی؟ :D

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اونایی که معترضن که مثل تو نمیان از این سوال ها بپرسن! فقط معترضن:D میگی چرا معترضی؟ هیچ جوابی نمیگیری ازشون:| حال میده معترض بودن:|

1. بازی مذکور تمام آیتم های توی فروشگاهش قابل خرید با MTX هستن ، آیتم های توی فروشگاه :
ماشین،رنگ ماشین،طرح ماشین،تایر،استیکر،کاراکتر،و یک سری اسکین خاص برای کاراکترها هستن
البته میدونی خود کاراکترها و ماشین ها هم در اصل ظاهری هستن چون ماشین ها که Statsی ندارن و کاراکترها هم کلا توی 4کلاس دسته بندی میشن

2.قیمت گذاری خرید سکه یا خرید آیتم های تو بازی؟
خرید سکه اگر باشه که کلاه برداریه محضه:)) همین پک 5دلاری رو گفتن...با یک روز و نیم ساعت آنلاین زدن میشه بیشترش رو به دست اورد:| آخر هفته باشه که دیگه حتی بیشتر!
خرید آیتم؟ گرون نیستن، کاراکتر 1500سکه هست، اگر آخر هفته حساب کنیم میانگین هر بازی میشه 500سکه گرفت(این مقدار میانگین برای اول شدن حساب نشده! سوم~چهارم در نظر گرفتیم) یعنی با سه بازی میشه یه کاراکتر خرید، وسط هفته میشه 6بازی این مقدار
اسکین ها 2500 سکه هستن،خودتون حساب کنید چند چند میشه!
ولی خدایی تو همون بازی های عهد بوق(اصلا همین کاراکترهایی که با چالش تو بازی آنلاک میشن) هم بیشتر وقت میگیرن تا میزان سکه ای که میخواد:| 3بازی خیلیه؟ :|

3.هیچی! :D یعنی من میدونستم آپدیت دادن و MT اضافه شده ولی بعد دو روز تو بازی دیدمش، بازی بهت پیشنهاد نمیکنه بیا سکه بخر، بازی لوت باکس نزاشته که بیا باز کن شااااااید آیتمی که میخوای بهت بده!
ولی مثلا بازی مورد علاقه خودم... U4 ... لوت باکس داشت، بوستر و قدرتی و ... تو لوت باکس داشت، تمام اسکین ها یا باید پول واقعی میدادی یا شانست میگرفت از تو لوت باکس در بیاری! و هزار چیز دیگه!
یه نفر اینجا اعتراض کرد؟ :| (این دیگه خیلی زور داره:| )

ولی چند نکته بگم، تو اون تاپیک هم گفتم البته اوندفعه:D
1. تمام موارد CTR و حتی بیشتر، توی بازی از طریق چالش ها باز میشن، مثل بازی اصلی! هیچ راه دور زدن و خریدنی هم برای اون کاراکترها و اسکین ها نیست!

2.میگن بازی Grind داره برا همین MT بهش صدمه میزنه، اوندفعه هم گفتم، شما چند ده میلیون دلار هم خرج کنی، یک قدم از Grind کم نمیشه!(فعلا :D ... اینو داشته باشید تا بخش بعدی:D )

3.بازی 40دلار بوده و محتوای بازی فکر کنم از هر بنی بشری بپرسید بهتون میگه اگر در حد 60$نبوده باشه، دیگه حداقل اندازه همون 40$بوده!
بعد الان دارن هر ماه یک Track مجانی میدن(هیچ پولی، وقتی، چیزی برای آنلاک کردنش نمیخواد)، علاوه بر این ماهانه چندتا ماشین و کاراکتر و اسکینم میدن(این سیزن 3کاراکتر ، 7یا8اسکین،3ماشین و مقادیری خرت و پرت دیگه) با آپدیت به بازی اضافه شده
از این محتویات یک کاراکتر(و اسکین مخصوصش)،یک اسکین،دو ماشین فقط با رفتن چلنج ها باز میشن، بقیه چیزا توی بازار بازی قابل خریده
بحث اینه هر ماه محتویات خیلی زیادی اضافه داره میشه، حالا انتخاب شما چیه؟

1.بیس اصلی بازی عرضه بشه و تمام! هیچ آپدیتی نیاد(یا حالا تک و توک،به مناسبت خاصی مجانی بدن یه چیزی:D )

2.یه MTX این مدلی پیاده بشه، که پول در اوردن توش سخت و وقت گیر نباشه، و راحت بتونی هرچی میخوای رو بخری

3. مثل خیلی بازی های دیگه،اینا رو فقط به صورت DLC بفروشن(برید تو بقیه بازی ها...هر سبکی...ببینید قیمت یه اسکین چنده:-" حالا حساب کنید با محتویات ماهانه چند دلار پیاده بشیم:D )

---
اون فعلا که بالاتر گفتم:D(چقدر بچه خوبیم که خودم میاد موردی رو میگم که مطمئنم هیچکدوم مخالف ها ازش خبرم ندارن:| )
تنها نکته منفی و با توجه به لیک هاست(هنوز تو این فصل هم اعمال نشده)، میگن میشه سکه داد و نیترو پوینت(همون امتیازی که از چلنج ها برای هر سیزن به دست میاد) رو پر کرد:D مقدارش و اینا معلوم نیست!
ولی گویا میگن رو لیدر بورد هم این عمل تاثیر نداره! (الان بگن Grind به خاطر MT تازه میشه روش بحث کرد! بدبختی اون حرفای ملت قبل این لیک بود حتی:| ) الان چند میلیون دلار خرج کنی روی اون آیتم ها تاثیر داره:D
فقط اینم بگم محتویات این بخش شامل 1کاراکتر-اسکین مخصوصش-یک اسکین برای یک کاراکتر دیگه(از قدیمی ها) - دوتا ماشین-دوتا تایر هست

از این مقدار اسکین مخصوص کاراکتر جدید و یک ماشین و یک تایر هست که Grind میخواد، بقیش واقعا راحت میشه بهشون رسید!

سوال دیگه ای هست؟ یا بحثی دیگر داریم؟ :D

از هرکی پرسیدی...دوست دارم اسکرین شات،صفحه چت،بوک مارک هرچی داری از اون طرف(طرف ها) برام بیاری که صداش در اومده! و میخوام ببینم اصلا طرف CTR بازی کرده یا یکی مثل خودت بوده که دادش در اومده:D

مورد دوم خاااااک بر سر من که یکی بیاد بگه لوت باکس بهتر از خرید مستقیم توی بازی هست:| یعنی واقعا اعتقاد داری لوت باکس بهتر از سیستم فعلیه؟ من حاضرم بشینیم با هم تو اورواچ بزنی،من CTR ، ببینیم کدوممون زودتر اون آیتمی که میخوایم رو باز میکنیم:D
یعنی با این حرفت حقت Gachaهای موبایله! :| بشین یکم Fate/Grand Order بزن شاید تادیب شدی دیگه اسم لوت باکس نیوردی:p

پس یعنی میگی صرفا هیت بیخود میورزی به خاطر اسم اکتی؟ :D
همین الان کلی ویدیو تو یوتوب هست دربارش خودت برو ببین دقیقا درست گفتی بخاطر اسم اکتی..........دلم نمیخواد به ناشری که بازیاش میدوشه و پشت سرهم دروغ میگه پول بدم..........خب مطمئنم اصلا اورواچ بازی نکردی که این حرف میزنی اورواچ اولین وتنها بازییه که لوت باکساش زباله نیستن و مطمئنم اگه من و تو هم زمان بازی کنیم من چیزی که میخوام زود تر میگیرم:p خرید مستقیمی که میخواد بزور بهت بفروشه به هیچ دردی نمیخوره

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
همین الان کلی ویدیو تو یوتوب هست دربارش خودت برو ببین دقیقا درست گفتی بخاطر اسم اکتی..........دلم نمیخواد به ناشری که بازیاش میدوشه و پشت سرهم دروغ میگه پول بدم..........خب مطمئنم اصلا اورواچ بازی نکردی که این حرف میزنی اورواچ اولین وتنها بازییه که لوت باکساش زباله نیستن و مطمئنم اگه من و تو هم زمان بازی کنیم من چیزی که میخوام زود تر میگیرم:p خرید مستقیمی که میخواد بزور بهت بفروشه به هیچ دردی نمیخوره
نه من اورواچ که بازی نکردم:D ولی... بزار یه دیقه ... @vaan 2 حاجی، من یک لباس خاص برای یکی از کاراکترهای اورواچ بخوام باز کنم، توی 5بازی(نهایت 10بازی) میتونم باز کنم؟ :D (راستی...هر بازی تو مایه های 3دقیقه میشه...نهایت 4دقیقه:D یعنی تو 40دقیقه میتونم به دست بیارم؟)

برگردیم با خودت... به زووور؟؟؟؟ به زوووور؟؟؟؟ الان دو سیزن گذشته، دقیقا چجوری به زور چیز میز بهمون فروختن؟ :D به زور رو برام توصیف کن:D

یوتیوبم ول کن، اون هرکی هایی که ازشون پرسیدی رو برام بیارشون:D
علاوه بر اون هرکی ها ... همین یوتیوبرهایی که میگی اگر برداشتن بررسی کردن که چرا بد است(نه اینکه فقط مثل خودت بگن بد است!) رو هم برام چندتا لینکشون رو بیار:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نه من اورواچ که بازی نکردم:D ولی... بزار یه دیقه ... @vaan 2 حاجی، من یک لباس خاص برای یکی از کاراکترهای اورواچ بخوام باز کنم، توی 5بازی(نهایت 10بازی) میتونم باز کنم؟ :D (راستی...هر بازی تو مایه های 3دقیقه میشه...نهایت 4دقیقه:D یعنی تو 40دقیقه میتونم به دست بیارم؟)

برگردیم با خودت... به زووور؟؟؟؟ به زوووور؟؟؟؟ الان دو سیزن گذشته، دقیقا چجوری به زور چیز میز بهمون فروختن؟ :D به زور رو برام توصیف کن:D

یوتیوبم ول کن، اون هرکی هایی که ازشون پرسیدی رو برام بیارشون:D
علاوه بر اون هرکی ها ... همین یوتیوبرهایی که میگی اگر برداشتن بررسی کردن که چرا بد است(نه اینکه فقط مثل خودت بگن بد است!) رو هم برام چندتا لینکشون رو بیار:D
بستگی داره ! اول که بازی ها خیلی بیشتر از ۴ دقیقه آن ، کم کم ۱۰ دقیقه است هر بازی! رنکینگ که اگه دو تیم متعادل باشن تا ۲۵-۳۰ دقیقه هم میشه!
اما به دست آوردن کاستوم و لباس مورد نظر دو حالت داره پولشو (پول هم از جعبه به دست میاد) جمع کرده باشی ! یا تو جعبه بازش کنی و بازم بستگی داره اونت باشه یا عادی ! به دست آوردن یه لوت باکس تقریبا ۲ ساعت بازی کنی ! و همه‌چیز به شانست داره یه وقت میبینی تو باکس اول همونی که میخوای بهت میده ، یه وقت میبینی تو ۱۰ تا میده، یه وقت تو پنجاه تا هم نمی‌ده!

خلاصه کار سختیه تو یه اونت جمع کنی همه چیزایی که میخوای

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
لول. لوت باکس های OW زباله نیستن؟ آخه مجبوری مگه برادر در مورد چیزی که بازی نکردی و اطلاعاتی نداری نظر بدی؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بستگی داره ! اول که بازی ها خیلی بیشتر از ۴ دقیقه آن ، کم کم ۱۰ دقیقه است هر بازی! رنکینگ که اگه دو تیم متعادل باشن تا ۲۵-۳۰ دقیقه هم میشه!
اما به دست آوردن کاستوم و لباس مورد نظر دو حالت داره پولشو جمع کرده باشی ! یا تو جعبه بازش کنی و بازم بستگی داره اونت باشه یا عادی ! به دست آوردن یه لوت باکس تقریبا ۲ ساعت بازی کنی ! و همه‌چیز به شانست داره یه وقت میبینی تو باکس اول همونی که میخوای بهت میده ، یه وقت میبینی تو ۱۰ تا میده، یه وقت تو پنجاه
خوب من جوابم رو گرفتم:D شانس...مثل همه لوت باکس دار های دیگه:D
زمان به دست اوردن یه لوت باکسم که خیلی بیشتر از 30~40دقیقه ست...
من که رو شانس پایین شرط میبندم:D
@JohnnySilverhand ، پاشو همین الان بریم PSN شرط ببندیم کدوممون یک لباس خاص به انتخاب خودمون رو سریع تر باز میکنیم:D من با اعتماد به نفس کامل جلوی شانس در اوردن لباس مورد نظر توی لوت باکس های اول می ایستم:D ...خلاصه ش بیا این شرط رو ببندیم و مطمئنم توش شکست نمیخورم>:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آمار فروش NPD تو ماه جولای منتشر شده

113432

خب بریم سراغ نکات جالب لیست (همه تو منطقه آمریکا)

• Madden NFL 20 موفق شده رکورد شگفت انگیز سری خودش رو حفظ کنه و برای بیستمین سال متوالی تو ماه عرضه اش، رتبه اول لیست رو تصاحب کنه
  • Madden NFL 20 همین الان تبدیل به هشتمین بازی پرفروش 2019 شده
  • Madden NFL هنوز پرفروش ترین بازی ورزشی تاریخ آمریکای شمالیه
  • Fire Emblem: Three Houses دومین بازی پرفروش این ماه آمریکاست و بهترین لانچ کل سری رو تو تاریخ سری فایر امبلم داشته (فروش دیجیتالی بازی حساب نشده)
  • لانچ Fire Emblem: Three Houses سه برابر نسخه قبلی مجموعه، Fire Emblem Echoes: Shadow of Valentia بوده
  • با تنها فروش ماه اول، Fire Emblem: Three Houses دومین بازی پرفروش مجموعه در آمریکای شمالیه، تنها پشت سر Fire Emblem: Awakening
  • Mortal Kombat 11 هنوز پرفروش ترین بازی سال 2019 ـه
  • Mortal Kombat 11 هم اکنون دومین بازی پرفروش مجموعه مورتال کامبته، تنها پشت سر Mortal Kombat X
  • Mortal Kombat 11 پنجمین بازی فایتینگ پرفروش تاریخه (اولیش به طرز جالبی Super Smash Bros. Ultimate ـه)
  • از 10 بازی پرفروش این ماه، 6 مورد از انحصاری های نینتندو سوییچ هستند
  • مثل ماه های قبل، در فروش سخت افزار، به غیر از نینتندو سوییچ، به صورت کلی شاهد افت نسبت به جولای 2018 بودیم.
  • نینتندو سوییچ پرفروش ترین کنسول ماه جولای، و به همین ترتیب هنوز پرفروش ترین کنسول سال 2019 ـه
  • پرو کنترلر نینتندو سوییچ هم پرفروش ترین لوازم جانبی این ماه شده، دوال شاک 4 سیاه البته هنوز پرفروش ترین لوازم جانبی تو کل سال ـه
=====

دوتا نکته هم من بگم :D
6 تا از ده تا عنوان اول لیست که مال نینتندوئه تو هیچ کدوم فروش دیجیتالی لحاظ نشده
و این که اگه دنبال کرده باشید مطالب رو، عرضه فیزیکی Fire Emblem: Three Houses به شدت با کمبود روبرو بوده و حسابی رو فروش فیزیکیش تاثیر گذاشته

تیتر خبری Gamesindustry قشنگ حق مطلب رو ادا می کنه :D
NPD: Nintendo sweeps July, though Madden takes the crown

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آه این تو گزارش های مت جا موند الان فرستاد :D

یه چند وقتی میشه ولی با تایید رسمی گروه NPD، آخرین عنوان سری مشهور افسانه زلدا، The Legend of Zelda: Breath of the Wild پرفروش ترین بازی کل مجموعه تو تاریخ آمریکا به شمار میاد.

113470

===

پ.ن: اگه اشتباه نکنم Link's Crossbow Training از عناوین باندل نینتندو تو زمان Wii بود و اگه با آمار و ارقام فروش بازی های ویدیویی آشنایی دارید میدونید عناوین باندل نینتندو تو زمان Wii چجوری میفروختن :D

===

یه سری آمار دیگه:
این همون لیست پرفروش ترین بازی های فایتینگ تو محدوده آمریکای شمالیه (که اشتباهی گفتم Ultimate اوله، ولی Brawl اول بود... Ultimate داره سریع بهش نزدیک میشه)

113471

و اینم برای عناوین ژانر بیسباله که آمارش ارائه شده... کسی این جا MLB The Show بازی می کنه؟ بیسبال خیلی ورزش باحالیه :D

113472

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
آه این تو گزارش های مت جا موند الان فرستاد :D

یه چند وقتی میشه ولی با تایید رسمی گروه NPD، آخرین عنوان سری مشهور افسانه زلدا، The Legend of Zelda: Breath of the Wild پرفروش ترین بازی کل مجموعه تو تاریخ آمریکا به شمار میاد.

View attachment 113470

===

پ.ن: اگه اشتباه نکنم Link's Crossbow Training از عناوین باندل نینتندو تو زمان Wii بود و اگه با آمار و ارقام فروش بازی های ویدیویی آشنایی دارید میدونید عناوین باندل نینتندو تو زمان Wii چجوری میفروختن :D

===

یه سری آمار دیگه:
این همون لیست پرفروش ترین بازی های فایتینگ تو محدوده آمریکای شمالیه (که اشتباهی گفتم Ultimate اوله، ولی Brawl اول بود... Ultimate داره سریع بهش نزدیک میشه)

View attachment 113471

و اینم برای عناوین ژانر بیسباله که آمارش ارائه شده... کسی این جا MLB The Show بازی می کنه؟ بیسبال خیلی ورزش باحالیه :D

View attachment 113472
فن بازی نکن:p:p:p

صرفا این اسپم رو خواستم بدم که در مورد خط آخرت بگم : بیسبال خیلی ورزش باحالیه، ولی تو انیمه>:):D در این شکی نیست:D
در بقیه موارد نه بیسبال و نه ورزش های دیگه جذابیتی ندارن:p

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فن بازی نکن:p:p:p

صرفا این اسپم رو خواستم بدم که در مورد خط آخرت بگم : بیسبال خیلی ورزش باحالیه، ولی تو انیمه>:):D در این شکی نیست:D
در بقیه موارد نه بیسبال و نه ورزش های دیگه جذابیتی ندارن:p

الان دوباره به جرم اسپم پاک میشیم

ولی یکی بگه فن بازی در نیار که فلگ شیپ فن بازی تو انجمن نباشه :D

حالا من که روحیه ورزشکاری ندارم :D ولی یه چیزی ما شبیه بیسبال می زدیم ایام طفولیت به شدت حال میداد :D
بعلاوه یادم رفت بگم MLB The Show کلا تو ژاپن هم خوب میفروشه و جزو معدود عناوین ورزشی بفروش اون جاست (بیایید در مورد فروش هم حرف زدیم دیگه اسپم نیست :)))

• Like
Reactions: g4mer and Akiba

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
خداییش دیگه گندش داره درمیاد جناب فن اعظم z-fan
هر وقت این شخص گزارشی اینجا یا جای دیگه میذاره دیگه همه شک ندارن که قراره از هر 10 کلمه که میبینن 9 تاش نینتندو -بازی های نینتندو نمیدونم فلان ip نینتندو فلان کنسول نینتندو
اقا فن نینتندو هستی باش ایول بهت ولی دیگه گندش دراومده
هر وقت چیزی مینویسی دیگه کسی شک نداره که قراره 100 بار اسم نینتندو و محصولات مرتبط رو توی متن هات ببینه
حدی داره فن بازی عزیز

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خداییش دیگه گندش داره درمیاد جناب فن اعظم z-fan
هر وقت این شخص گزارشی اینجا یا جای دیگه میذاره دیگه همه شک ندارن که قراره از هر 10 کلمه که میبینن 9 تاش نینتندو -بازی های نینتندو نمیدونم فلان ip نینتندو فلان کنسول نینتندو
اقا فن نینتندو هستی باش ایول بهت ولی دیگه گندش دراومده
هر وقت چیزی مینویسی دیگه کسی شک نداره که قراره 100 بار اسم نینتندو و محصولات مرتبط رو توی متن هات ببینه
حدی داره فن بازی عزیز
بعد به بقیه میگه فن هر گزارشی میاد بنده خدا زحمت میکشه ولی چاشنی نیتندو خیلی زیاد میکنه تو بخش بازی های گزارش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر