mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دیشب گفتم بعضی ها اینجا دارن بال بال میزنن
دقیقا الان این چند نفر نقش همون رو دارن
بدون کنسول فیزیکی 300 دلاری ps4 و بدون بازیه فیزیکی 60 دلاری گاد همین الان طرف میتونه پشت سیستم بشینه و گاد رو روی pc با اشتراک 10 دلاری تموم کنه بدون اینکه کنسول بخره
بعد اینجا دارن مرز های ماست مالی رو جابجا میکنن
چقدر دیدن بالا پایین شدن ها و خود زنی ها دیدنیه
هر وقت با استریم تونستی بازی کنی بعد بیا فکت بده یوبی سافت هم با همین سیستم استریم اومد اورجینز آورد برای میاندوآب سوییچ ولی محدود تو ژاپن تازه !!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خوب الان زلدا و ماریو کارت و سوپرماریو بروز و..... هم رو پی سی قابل بازیه. اگر صرفا نمایش بازی رو صفحه مانیتور مطرح باشه راههای زیادی وجود داره.

دِ منم همینو میگم... البته که شبیه ساز سوییچ هنوز تقریبا تو مراحل ابتدایی مونده و حتی شبیه ساز Wii U هم از پس تمام بازی های Wii U برنیومده
و خب خیلی با ایده آل این موضوع فاصله داره

خب من دروغ میگم برو نت بگرد ببین کسی جز اساتید بازی سنتر و تعدادی علاف تو youtube اصلا چیزی درباره عرضه gow رو pc میگن یا نه
اینی که رو pc در اختیارته سیستم کلود و خود ps4 و حتی به کنترلر نیاز داره اگه قبول نمیکنی و فکر کردی قشنگ ترول میکنی شبیه ساز سوئییچ سلام میرسونه:)

نه والا من با اساتید بازی سنتر کاری ندارم که... و این که نه، همین دو صفحه قبل توییت مت پیکاسلا رو آورد برات... این جا گنده اش می کنن بیخودی ولی خب چیزیه که هست...
و نه، به PS4 احتیاجی نداره سرویس، صرفا DS4 میخواد و اکانت PSN... و همون جور که گفتم یه اینترنت خوب :D بعد میشه رو PC بازی کرد بازی های موجود رو سرویس رو...!
و برای ترول کردن نینتندو با Yuzu (اره اسم شبیه سازشم میدونم برخلاف شماها) هنوز 2 سال زود اقدام کردی پسر :D اینترنت خوب نمیخواد، ولی یه سیستم گادلایک و یه سعه صدر خاصی میخواد تا بتونید انحصاری های سوییچ رو روی PC بازی کنید :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دِ منم همینو میگم... البته که شبیه ساز سوییچ هنوز تقریبا تو مراحل ابتدایی مونده و حتی شبیه ساز Wii U هم از پس تمام بازی های Wii U برنیومده
و خب خیلی با ایده آل این موضوع فاصله داره

نه والا من با اساتید بازی سنتر کاری ندارم که... و این که نه، همین دو صفحه قبل توییت مت پیکاسلا رو آورد برات... این جا گنده اش می کنن بیخودی ولی خب چیزیه که هست...
و نه، به PS4 احتیاجی نداره سرویس، صرفا DS4 میخواد و اکانت PSN... و همون جور که گفتم یه اینترنت خوب :D بعد میشه رو PC بازی کرد بازی های موجود رو سرویس رو...!
و برای ترول کردن نینتندو با Yuzu (اره اسم شبیه سازشم میدونم برخلاف شماها) هنوز 2 سال زود اقدام کردی پسر :D اینترنت خوب نمیخواد، ولی یه سیستم گادلایک و یه سعه صدر خاصی میخواد تا بتونید انحصاری های سوییچ رو روی PC بازی کنید :D
حالا این بحث رو که من ترجیح میدم ادامه ندم ولی در مورد شبیه ساز بهت بگم که خیر تک تک بازیهای که بهت گفتم رو پی سی با رزولوشن 4K قابل اجراست. حالا این یه نمونه بقیشم با یه سرچ ساده تو یوتیوب هست. خود من ساعتها ماریو کارت رو پی سی بازی کردم تا بلاخره پولم جور شد هفته پیش سوییچ خریدم :D

118747

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
حالا این بحث رو که من ترجیح میدم ادامه ندم ولی در مورد شبیه ساز بهت بگم که خیر تک تک بازیهای که بهت گفتم رو پی سی با رزولوشن 4K قابل اجراست. حالا این یه نمونه بقیشم با یه سرچ ساده تو یوتیوب هست. خود من ساعتها ماریو کارت رو پی سی بازی کردم تا بلاخره پولم جور شد هفته پیش سوییچ خریدم :D

View attachment 118747

باو داری اون ها رو با Cemu اجرا می کنی... اون شبیه ساز Wii U ـه.. نه سوییچ :D
که میگم با این که خیلی شبیه ساز خوبیه بازم واسه همه بازی های انحصاری خود Wii U هم جوابگو نیست (البته اکثر عناوین مهم رو شبیه سازی می کنه)... این سه تا بازی ای که میگی خب رو Wii U هم هستن (رو سوییچ پورت شدن)
===
پ.ن: اضافه شدنتو به خانواده سوییچ دارها تبریک میگم :D

اولا بابت تبریک ممنون. خداییش خیلی وقت بود میخواستم بخرم پولم جور نمیشد. دارم ماریو آدیسی بازی میکنم و بسی لذت میبرم. :D

در مورد بعدی هم مگه من حرفی از سوییچ زدم؟ گفتم اون بازیا قابل اجراست اتفاقا خیلی هم خوب اجرا میشن.

آهان، آره... اون ژوبین بود در مورد شبیه ساز سوییچ حرف میزد، معذرت :D
به هر حال من خودم با همین شبیه سازها اومدم سمت نینتندو، نقض نمی کنم قضیه شون رو...
بحث من سر پیچوندن لقمه در مورد PSNow بود... حالا اونی که خیلی شاد میگه حصر GOW شکسته شد نیست خب :D... سه ماه بعد همون حصرش برمیگرده :)) و خب این که نمیشه خرید بازی ها رو صادقه...فقط گفتم الان واقعا میشه رو PC بازی شون کرد بدون PS4... دنگ و فنگ داره کلی، اصلا هم در سطح بازی رو خود سیستم نیست، ولی خب شدنیه :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
باو داری اون ها رو با Cemu اجرا می کنی... اون شبیه ساز Wii U ـه.. نه سوییچ :D
که میگم با این که خیلی شبیه ساز خوبیه بازم واسه همه بازی های انحصاری خود Wii U هم جوابگو نیست (البته اکثر عناوین مهم رو شبیه سازی می کنه)... این سه تا بازی ای که میگی خب رو Wii U هم هستن (رو سوییچ پورت شدن)
===
اضافه شدنتو به خانواده سوییچ دارها تبریک میگم :D
اولا بابت تبریک ممنون. خداییش خیلی وقت بود میخواستم بخرم پولم جور نمیشد. دارم ماریو آدیسی بازی میکنم و بسی لذت میبرم. :D

در مورد بعدی هم مگه من حرفی از سوییچ زدم؟ گفتم اون بازیا قابل اجراست اتفاقا خیلی هم خوب اجرا میشن.

• Like
Reactions: Z-fan

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اصلا نفهمیدی چی شده حاجی چی هست الان؟ چیزی نیست الکی داری سرش بحث میکنی :D تو با خریدن ps now رو pc یا موبایل که فعلا نداره یا هر کوفت دیگه ای داری ps4 قرض میکنی تا بازیش استریم کنی نه اینکه با pc بازیش کنی! چیزی به اسم نسخه pc و تجربه رو pc وجود نداره بازم نفهمیدی؟ :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منم چندوقتیه میخوام جمع کنم یکی بخرم البته اگه اضافاتی که برا آیپدم میخوام بذاره ولی خداییش قیمتش خیلی زیاده چجوری دلت آمد؟ :p

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
فروش Detroit Become Human بر روی PS4 به 3.2 میلیون رسید

View attachment 118779

به بیان بهتر تنها 3.2% از جامعه دارندگان پلی استیشن 4 این بازی رو لایق هزینه کردند میدونستند که خب نشون میده ژانر درام تعاملی در بلاک باستر ترین حالت خودش (دیترویت) قدم رو به جلویی برنداشته و باتوجه به بالارفتن هزینه های ساخت شاید این درجا زدن به نوعی پسرفت هم تلقی بشه.

یک مصاحبه از دیوید کیج ترجمه کردم و گذاشتم بخش اخبار که به درستی دلایل جداشدنش از سونی رو تفسیر میکرد و میگفت باتوجه به 5G و پلتفرم های جدید تصمیم به جایی بود که بریم سمت مخاطب های تازه. شاید عمر و دوام درام های تعاملی روی پلتفرم های همراه دچار رشد و جهشی بشه وگرنه پرونده اش به صورت واضح روی کنسول ها به سمت خاتمه یافتن هست

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
سونی psnow رو برای pc در دسترس قرار داده.
سونی مبلغ اشتراک psnow رو به شدت کاهش داده.
سونی بازیهای انحصاریشو روی psnow عرضه میکنه.

تمام اینها به این معنی نیست که مثلا گاو روی pc منتشر شده. سونی داره ps4 اجاره میده بهتون و به جای شناسنامه ماهی 10 دلار پول میگره و شماهم صرفا از pc به عنوان یک نمایشگر استفاده میکنید ولاغیر.
اصن اصل ماجرا اینه: رییس سونی شب قبلش یه کم زیاده روی کرده بود و در همون حالت دستور داد بچه ها اینکارهارو انجام بدن. هیچ دلیل دیگه ای هم نداره. گاو و بقیه بازیها در انحصار ps4 خواهند ماند.
بازهم تکرار میکنم. شما روی pc گاو رو بازی نمیکنید. این یه توهمه که دارید با psnow روی pc گاو بازی میکنید. در اصل دارید روی ps4 بازی میکنید که سونی اونو یه جای خیلی دور گذاشته که شما نبینید تا فکر کنیم مثلا دارید رو pc بازی میکنید!
--------
خلاصه دوستان زیاد جدی نگیرید. دنیا دوروزه. ماهم سعی میکنیم با یه لبخند از کنار این موضوع رد شیم. یه طوری که زیاد درد هم نداشته باشه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تمام اینها به این معنی نیست که مثلا گاو روی pc منتشر شده.

دقیقا نکته اینجاست که GoW روی PC منتشر نشده. بلکه GoW در حال حاضر روی PC در دست رسه. رو PC منتشر شدن یعنی بازی مثلا روی استیم یا اپیک استور بیاد و شما بازی رو مستقلا بخرید و تجربه کنید. اما در دسترس بودن یعنی شما میری یه PSNow میگیری و روی PC علاوه بر GoW بازی های دیگه رو هم تجربه میکنی. در حالت اول پلتفرم PC هست و در حالت دوم پلتفرم PSNow.

این دو مورد کامل با هم فرق میکنن هرچند که نتیجه یکسانه، یعنی در هر دو حالت شما از این به بعد میتونید بدون نیاز به کنسول و تنها با داشتن یه PC بازی های انحصاری سونی رو هم بازی کنید و انحصار کنسول شکسته شده. این فرق زمانی بیشتر مشهود میشه که PSnow برای دیوایس های دیگه هم معرفی بشه، مثلا TV و موبایل و.... (البته من نمیدونم همین الان PSNow غیر از PC روی چیز دیگه هم اجرا میشه یا نه؟).

به هر حال از بین رفتن انحصار خیلی اتفاق خوبیه. بخصوص که شاید اگه همه بتونن GoW رو بازی کنن شاهد ترول های بچه گانه ای مثل قایق سواری بی هدف و... نباشیم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر