Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Ps4 توی ایران فک کنم حداقل 2m فروخته
حیف آمار رسمی ای نیست

یعنی میگی ما حداقل 2 میلیون کنسول گیمر تو ایران داریم؟ دو میلیون!؟
واقعا باید یه سری عدد مددی، یه چیزی برای اثبات داشته باشی چون درک این موضوع بدون هیچ داده آماری ای تو ایران خیلی سخته

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
البته بايد امار باشه بحثي نيست اما تو ٨٠ ميليون ٢ ميليون تقريبا ٢/٥ درصد جمعيت ميشه كه خيلي عدد بالايي نيست

برای کشوری تو وضع اقتصادی ایران + تحریم + عدم وجود تبلیغات برای کنسول ها + نداشتن بازار رسمی
همون 2.5 درصد هم زیاده

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
برای کشوری تو وضع اقتصادی ایران + تحریم + عدم وجود تبلیغات برای کنسول ها + نداشتن بازار رسمی
همون 2.5 درصد هم زیاده
حساب كن ديگه هر سال مثلا ٣ ميليون كنكور ميدن از اينهمه اگه ١٠ درصد هم كنسول داشته باشن ميشه ٣٠٠ هزار نفر تو يك سال تو پنج سال راحت ١.٥ ميليون نفر فقط طيف كنكوريها.
ديگه از ابتدايي و راهنمايي و شاغلها هم حساب كن ديگه.
البته باز هم تاكيد ميكنم بايد يه امار رسمي باشه خود مايكرو يا سوني كه قبل از اين بحث تحريم راحت تعداد پليرها رو مي تونستن اعلام كنن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حساب كن ديگه هر سال مثلا ٣ ميليون كنكور ميدن از اينهمه اگه ١٠ درصد هم كنسول داشته باشن ميشه ٣٠٠ هزار نفر تو يك سال تو پنج سال راحت ١.٥ ميليون نفر فقط طيف كنكوريها.
ديگه از ابتدايي و راهنمايي و شاغلها هم حساب كن ديگه.
البته باز هم تاكيد ميكنم بايد يه امار رسمي باشه خود مايكرو يا سوني كه قبل از اين بحث تحريم راحت تعداد پليرها رو مي تونستن اعلام كنن.

خدایی بازار و تخمین زدن اصن این جوری کار نمی کنه
سالی که من کنکور دادم همین سوییچ هم نداشتم... دیگه از من خوره تر تو زمینه گیم نبود تو دوره تحصیلی ای که داشتیم (120 نفر بودیم)
دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم کلا 4 نفر تو دوره مون PS4 داشت! (یکیشون هم میدونم الان فروخته کنسولش رو :D)
اینا نمونه است ها... چیزی رو اثبات نمی کنه ولی حرفم اینه اصن این جوری تخمین زدن منطقی نیست!

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
@LiFE iS 5TrAnG3
امار اماراتو بذار :D
________
خدایی بازار و تخمین زدن اصن این جوری کار نمی کنه
سالی که من کنکور دادم همین سوییچ هم نداشتم... دیگه از من خوره تر تو زمینه گیم نبود تو دوره تحصیلی ای که داشتیم (120 نفر بودیم)
دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم کلا 4 نفر تو دوره مون PS4 داشت! (یکیشون هم میدونم الان فروخته کنسولش رو :D)
اینا نمونه است ها... چیزی رو اثبات نمی کنه ولی حرفم اینه اصن این جوری تخمین زدن منطقی نیست!
حرفت درست .
بيشتر بحث من اينه كه اگه هم مثلا دو ميليون باشه خيلي غير منطقي نيست.
مثلا زماني كه من پيش دانشگاهي بودم ( n سال قبل :))) از كلاس ٣٠ نفره ١٥ نفر كنسول داشتن .
خو ب مدرسه به مدرسه و شهر به شهر متفاوته .
منتهي ميگم بعيد نيست امار تركيه رو اگه داشته باشين نزديك ترين امار به ايرانه

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی میگی ما حداقل 2 میلیون کنسول گیمر تو ایران داریم؟ دو میلیون!؟
واقعا باید یه سری عدد مددی، یه چیزی برای اثبات داشته باشی چون درک این موضوع بدون هیچ داده آماری ای تو ایران خیلی سخته
چند وقت پیشا بنیاد یه آماری داد که 2mگیمر کنسول باز داریم 3m گیمر pc باز، گوشی باز هم 5 M، آنلاین باز هم نزدیک 2m
تحریم و اینا ربطی نداره سرگرمی اینجا سالم فقط گیمه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
چند وقت پیشا بنیاد یه آماری داد که 2mگیمر کنسول باز داریم 3m گیمر pc باز، گوشی باز هم 5 M، آنلاین باز هم نزدیک 2m
تحریم و اینا ربطی نداره سرگرمی اینجا سالم فقط گیمه

گیمر کنسول که لزوما به معنای داشتن PS4 نیست که ( ps1، ps2، ps3، xbox360 و کنسولای نینتندو و غیره) بعدشم اون از رو شکمش امار داده زیاد توجه نکن :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
گیمر کنسول که لزوما به معنای داشتن PS4 نیست که ( ps1، ps2، ps3، xbox360 و کنسولای نینتندو و غیره) بعدشم اون از رو شکمش امار داده زیاد توجه نکن :D
تو مملکتی از رو شکمی امار میاد و کلی چنس قاچاق میشه و هزار تا رانت و غیر امار رسمی دادن بنیاد مثل جکی میمونه که باید فقط به حالش خندید و صد البته گریست :D:|

• Like
Reactions: Madridista

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Waiting for that
"از صدقه سری گیم پس 2 دلاریشه"
Post to appear here at any moment

8->8->
مگه شک داری :D دیگه قبول کنید اینو :D
Gears 5 the most-played Xbox Game Studios title in its first week since 2012’s Halo 4. First week performance includes the four-day early access period beginning Friday, September 6, which was exclusive to Gears 5 Ultimate Edition and Xbox Game Pass Ultimate members

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر