sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
کمپین GTA V پروندش سال 2014 روی PS4/XB1 و 2015 روی PC دوباره باز شد!
DLC داستانی نداد چون طبق گفته خودشون خود کمپین همه جوره کامل بوده که ترجیح دادن نیروشون رو روی چیزای دیگه تقسیم کنن از جمله بهبود GTA Online حالا شما میگی بهونس باشه!
اینسایدرها هم گفتن راکستار دستکم داره 2تا پروژه بزرگ رو جلو میبره که از شانس بد شما بازم بیس اصلی هر دوتاشون کمپینه
(نمیدونم این راکستار چرا بیخیال این 30 میلیون کمپین باز نمیشه و یه بازی تمام آنلاین واسه اون 80 میلیون آنلاین باز نمیسازه شاید بیکاره 7-8 سال وقتشو صرف ساخت RDR II میکنه)
حالا شما بگو چرا راک‌استار بیخیال آنلاین باز ها نمیشه و فقط کمپین بسازه؟:-? شاید بیکاره ۶-۷ سال وقتش رو صرف ساپورت از GTA V میکنه
مسلما هم کمپین و هم بخش آنلاین تو فروش خفن این بازی نقش داشتن، ولی اینکه کدوم تاثیر بیشتری داشته، با این استدلال های خنده دار نمیشه مشخص کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کمپین GTA V پروندش سال 2014 روی PS4/XB1 و 2015 روی PC دوباره باز شد!
DLC داستانی نداد چون طبق گفته خودشون خود کمپین همه جوره کامل بوده که ترجیح دادن نیروشون رو روی چیزای دیگه تقسیم کنن از جمله بهبود GTA Online حالا شما میگی بهونس باشه!
اینسایدرها هم گفتن راکستار دستکم داره 2تا پروژه بزرگ رو جلو میبره که از شانس بد شما بازم بیس اصلی هر دوتاشون کمپینه
(نمیدونم این راکستار چرا بیخیال این 30 میلیون کمپین باز نمیشه و یه بازی تمام آنلاین واسه اون 80 میلیون آنلاین باز نمیسازه:-?شاید بیکاره 7-8 سال وقتشو صرف ساخت RDR II میکنه)
شما یـ جمله از من بیار گفتم راکستار بدون بخش کمپین هم موفق میشه یا باید فقط بخش انلاین منتشر کنه LOL شما منو متهم به مغلطه میکنه در صورتی که همه جوره حرف تو دهن بنده گذاشتی بهتره یـ دور دیگه بری از اول بحث رو پگیری کنی ببینی اصلا در مورد چی بود ـه
با خوندن نظرت به این نتیجه رسیدیم شما از راکستار خیلی فهمیده تر هستید شما حقیقت رو میگید اونا هم بهونه و دروغ.
صحیح صحیح

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
صحیح صحیح
حرف راکستار هم بهانه بود و هم نبود چجوری؟.......... این درسته که واسه محتویات انلان dlc کنسل کردن ولی اگه توجه کنی اون dlc یچی مثل انددنایتمر red dead بود و این اون حرفشون درباره اینکه gta5 کامله و نیاز به dlc نداره رو تایید میکنه چون این dlc قرار نبود ادامه استوری اصلی باشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حرف راکستار هم بهانه بود و هم نبود چجوری؟.......... این درسته که واسه محتویات انلان dlc کنسل کردن ولی اگه توجه کنی اون dlc یچی مثل انددنایتمر red dead بود و این اون حرفشون درباره اینکه gta5 کامله و نیاز به dlc نداره رو تایید میکنه چون این dlc قرار نبود ادامه استوری اصلی باشه
سارکستیک بود اون حرفم بله بله RDR1 و GTA IV هم کمپینشون کامل بود ولی خوب چیزی هم به نام پرداخت درون برنامه اون موقع وجود نداشت !! بزار اینجور بهت بگم امار آخر سال اکتی اومد و حدود 40 درصد درامدش فقط از موبایل و پرداخت درون برنامه ای بود ما الان در مورد راکستار فقط امار فروش GTA V رو میدونیم ولی خدا میدونه چقدر پرداخت درون برنامه در امد داره سالانه ! شما فرض کن یـ بیس 100 میلیونی پلیر داری DLC داستانی مثلا 20 دلاری برا بازی منتشر میکنی 100 میلیون از این 100 میلیون DLC رو میخرن حالا از اون ور فک کن DLC برا بخش انلاین مجانی منتشر میکنی سالانه اون بیس 100 میلیونی از پرداخت درون برنامه بازی استفاده میکنن یعنی سالانه اندازه اون DLC داستانیه برات در امد زایی ایجاد میکنن کدوم رو انتخاب میکنی ؟؟؟ هیچ ماس فروشی نمیاد بگه ماست من ترشه در این که راکستار بازی AAA با بخش کمپین آس میسازه شکی نیست ولی در اینکه T2 یکی از حریص ترین شرکت های حال حاضر صنعت گیمینگ ـه که خودش رو پشت اعتبار امثال راکستار قایم کده هم باز شکی نیست من از خدامه که راکستار DLC داستانی منتشر کنه ولی میبینیم که منتشر نمیکنه .....

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
جدول فروش این هفته UK

31CRASH TEAM RACING NITRO-FUELEDPEGI 3+ACTIVISION
42SUPER MARIO MAKER 2PEGI 3+NINTENDO
73MARIO KART 8 DELUXEPEGI 3+NINTENDO
24FIFA 19PEGI 3+EA SPORTS
65GRAND THEFT AUTO VPEGI 18+ROCKSTAR
116F1 2019PEGI 3+CODEMASTERS
17FIRE EMBLEM: THREE HOUSESPEGI 12+NINTENDO
158RED DEAD REDEMPTION 2PEGI 18+ROCKSTAR
109MINECRAFTPEGI 7+NINTENDO
910SUPER SMASH BROS. ULTIMATEPEGI 12+NINTENDO
1211CRICKET 19: OFFICIAL GAME OF THE ASHESPEGI 3+MAXIMUM GAMES
512MADDEN NFL 20PEGI 7+EA SPORTS
2513CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
1314TOM CLANCY’S THE DIVISION 2PEGI 18+UBISOFT
2015MINECRAFT: PLAYSTATION EDITIONPEGI 7+SONY COMPUTER ENT.
2116CALL OF DUTY: BLACK OPS 4PEGI 18+ACTIVISION
1617THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILDPEGI 12+NINTENDO
3518FORZA HORIZON 3PEGI 3+MICROSOFT
1719SUPER MARIO ODYSSEYPEGI 7+NINTENDO
1920NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXEPEGI 3+NINTENDO
2621FORZA HORIZON 4PEGI 3+MICROSOFT
822WOLFENSTEIN: YOUNGBLOODPEGI 18+BETHESDA SOFTWORKS
2423POKEMON: LET’S GO, PIKACHU!PEGI 7+NINTENDO
2824SEA OF THIEVESPEGI 12+MICROSOFT
25LEGO HARRY POTTER COLLECTIONPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
4026LEGO MARVEL SUPER HEROES 2PEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2227WWE 2K19PEGI 16+2K
2328MARVEL’S SPIDER-MANPEGI 16+SONY COMPUTER ENT.
29LEGO THE INCREDIBLESPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
1830MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: THE BLACK ORDERPEGI 12+NINTENDO
3831MINECRAFT: XBOX EDITIONPEGI 7+MICROSOFT
3232LEGO DC SUPER-VILLAINSPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
33CALL OF DUTY: MODERN WARFARE REMASTEREDPEGI 16+ACTIVISION
34STARLINK: BATTLE FOR ATLASPEGI 7+STARLINK
3435THE LEGO MOVIE 2 VIDEOGAMEPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
2736SUPER MARIO PARTYPEGI 3+NINTENDO
1437BATTLEFIELD VPEGI 16+EA GAMES
3138THE SIMS 4PEGI 12+EA GAMES
39OVERWATCHPEGI 12+BLIZZARD
3040KINGDOM HEARTS IIIPEGI 12+SQUARE ENIX

اتفاق خفنی این هفته نیفتاده، بازی جدیدی عرضه نشده و صرفا جای یه سری تو لیست عوض شده
دیدن این که دو تا بازی از Top 5 هم مال 2013 و 2014 ـه ریلیز اصلی شون هنوزم جالبه :D
رتبه اول هم که ریلیز اصلیش مال 1999 ـه :))
===
فایر امبلم بعد سه هفته هنوز تا تاپ 10 ـه و این برای من شادی بخش ترین نکته لیسته\m/

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بله میدونم ولی باید امتیازش رو از یونیورسال میخرید که الان گدایی اکتی رو نکنه واسه محتوای اضافه.
یونیورسال خودش نداد وقتی نسل 6 شروع شد مارک سرنی داشت یه کرش واسه ps2 میساخت که بخاطر یونیورسال کنسل شد وتبدیل شد به اشغالی به اسم wrath of cortex یه ویدیو از پرتوتایپ نسخه سرنی هم هست در ضمن سونی ip میخواست چیکار وقتی nd دیگه ایده ای براش نداشت؟
رتبه اول رو میبینم روحم شاد میشه:D فروشش مستدام باد! =))
اشباهت همینجاست که خوشحال میشی دقیقا مثل کسایی که هرسال cod میخرن و راضین:-" همین الانش کلی microtransaction کرده تو بازی واسه این فروش بیخودش باید گریه هم کرد

• Like
Reactions: g4mer

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,251
نام
امیر حسین
اشباهت همینجاست که خوشحال میشی دقیقا مثل کسایی که هرسال cod میخرن و راضین:-" همین الانش کلی microtransaction کرده تو بازی واسه این فروش بیخودش باید گریه هم کرد
هر موقع یکی تون اومد منطقی در مورد MTه فعلی بحث کرد، میشه حرفش رو در نظر گرفت!
وگرنه هیت ورزیدن خالی صرفا به خاطر اسم MT مفت گران است!
بیا قشنگ بحث کن با وضعیت فعلی مشکلش کجاست و چه انتظاراتی داری و ...!(هم تو و هم بقیه دوستان که تو واتساپ یا جاهای دیگه باهاشون بحث کردم:p )

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اونایی که CTR رو ندارن بیشتر با این MT بازی مشکل دارن تا اونایی که بازیو دارن :D
ساپورت بازی تا الان بی نظیر بوده ! واقعا grand prixها خیلی عالیه و معتاد کنندس . بعضی وقتا تعجب میکنم چطوری بازی 40 دلار بود و الان این همه محتوا , کاراکتر , اسکین , مپ ، ماشین , لاستیک ، رنگ و طرح بهش اضافه شده و من اکثرشو دارم 1 دلار هم ندادم
همه اینا رو با wumpa coin میشه خرید و راحت تا روزی 3000 و بیشتر wumpa coin میشه به دست آورد . البته من خودم خیلی بازی میکنم که بیشترش به خاطر چلنج های GP و تایم تریال ها و اینا هست وگرنه کوین گرفتن فقط چند دست آنلاین بازی کردن میخواد . در کل اونایی که بازیو زود گرفتن قطعا الان خیلی آیتم بیشتر دارن تا اونایی که تازه میگیرن اونم طبیعیه شما برا اون 40 دلار اولیه که میدی به اندازه کافی محتوا داری شاید بیشتر از کافی
تنها نکته بد MT اینه که خیلی گرونه ، 2500 کوین 5 دلار یا 10000 کوین 15 دلار یجورایی جکه :D
به هر حال این فروش حقشه منم جیگرم حال میاد حالا حالاها بالا باشه میخواد برا سونی نباشه یا اکتی باشه فرقی نداره من دوسش دارم و هر روز بازی میکنم لذت می برم ، اکتی و beenox خیلی خوب ریمیک و ساپورت کردن البته سرور بازی همچنان مشکل داره ولی تمام طراحی ها و مپ های جدید هم حس و حال اورجینال رو داره ، شاید محک اصلی براشون یه نسخه کاملا جدید باشه که اگه اینطوری در بیارن و خیلی تغییر ندن از طرف من که حمایت میشه

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بیا قشنگ بحث کن با وضعیت فعلی مشکلش کجاست و چه انتظاراتی داری و ...!(هم تو و هم بقیه دوستان که تو واتساپ یا جاهای دیگه باهاشون بحث کردم:p )

من CTR:NF رو در حد با رفقا بازی کن، پلی دادم در نتیجه درکی از موضوع ندارم :D

ولی اگه می خواید همچین بحثی رو در مورد مایکروتنسشکن راه بندازید سه تا نکته داره:
1. بازی مذکور، چیا رو کرده تو MTX؟ آیتم های ظاهری، یا شخصیت ها و ...
2. قیمت گذاری اش چجوریه؟ می ارزه؟ گزینه های بهتر است یا نه؟ (یه راهنمایی دیگه هم می کنم، تو این سبک فقط CTR ـه که MTX داره :D در نتیجه کارتون از یه جهات سخت تره)
3. بازی چقدر MTX شو تو صورت شما فرو می کنه و راه های موازی به دست آوردن موارد تحت سایه MTX تو بازی چقدر لحاظ شدن و...

بعدش از بحث لذت ببرید :D
و یادتون باشه بازی ای که MTX عادلانه داشته باشه وجود داره

• Like
Reactions: mgh2225

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اینکه من با ریمسترهای اکتی مشکل دارم یه چیزه mt یه چیز دیگه نمیدونم برا چی الکی دفاع میکنی ولی من از هرکی پرسیدم دادش درامده و هر ویدیویی هم میبینم همین طور محتویات بازی همش باید مفت باشه یا دست کم مثل اورواچ لوت باکس مفت داشته باشه.............
در ضمن من بخاطر انحصاری نبودنش نمی گم کلا با اکتی مشکل دارم اخرین کرشی که باهاش حال کردمم انحصاری نبود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر