Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,995
248
نام
اشکان
قوانین تاپیک
منابع خبری غیر مجاز این تاپیک:

VGChartz
GamePur
Insiderp

لطفا به هیچ وجه از سایت های ذکر شده خبر نگذارید.
تاپیک مخصوص ارائه و بحث در مورد کلیه آمار و تحلیل های فروش کنسول ها، بازی ها و نرم افزار های مرتبط به آنها.

دوستانی که آمار رو قرار میدن لطف کنن از این به بعد آمار را توی تگ Quote بزارن.

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,062
18,799
نام
امیر حسین
این Atlas همونیه که تو TGA معرفی شد؟(شایدم شده بدده من نمیشناختم:-")
نمایشش که خیلی خفن بود! موقع دیدنش گفتم SOT رو میکنه تو قوطی بددددد! =))
همش فیک بوده؟ :))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,269
1,652
نام
محمد علی
همون بازیه
زارت و زورت دارن براش پچ میدن تا کار کنه.
ملت هم سر کپی پیست کردن چیزها از ARK توی این، شاکی شدن.
یه جور شیادی به نظر میاد.

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
12,264
54,876
نام
∂αнмα
ATLAS قرار بوده به عنوان DLC واسه ARK معرفی بشه ! ینی همه چیز که اینجور به نظر میاد تو بازی منوی مخفی پیدا کردن که مال ARK و گرافیک بازی هم با اون تریلر کلی فرق داره با 2080ti هم نمیشه تو 1440 ازش 60 فرم ثابت گرفت :))

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
ناظم انجمن
Sep 13, 2006
6,092
2,578
نام
مجتبی
با این آمار و ارقام باید استدیوهایی مثل Arkane یا QD که تمام تمرکزشون روی بخش تک‌نفره هست رو روی سر گذاشت و البته بیشتر هواشون رو داشت وگرنه معلوم اینا هم برن چه بر سر گیمرهایی مثل من که فقط اهل بازی‌های تک‌نفره و داستانی هستن میاد!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,927
5,553
با این آمار و ارقام باید استدیوهایی مثل Arkane یا QD که تمام تمرکزشون روی بخش تک‌نفره هست رو روی سر گذاشت و البته بیشتر هواشون رو داشت وگرنه معلوم اینا هم برن چه بر سر گیمرهایی مثل من که فقط اهل بازی‌های تک‌نفره و داستانی هستن میاد!
بازی Multiplayer اه فیل زیاد داشتیم، حتی دیدیم استاید دیوید جفی و کلیف بی که از بزرگان سینگل پلیر هستند (البته کلیف بی خودش بزرگ مالتی پلیر هم بود خیر سرش :| ) سویچ کردند روی مالتی پلیر و با خاک یکی شدن
این Fortnite کلا پدیده ایه، البته بماند که میانگین سنی پلیر هاش 2 رقمی هم نیست اما خوب چندان نمونه خوبی نیست برای مقایسه با بقیه بازی ها
کلا Epic با یک استراتژی جالب از یک بازی مرده، معدن الماس در آورد

آخرین ویرایش:

Z-fan

wielder of Triforce of Wisdom
کاربر سایت
Jul 10, 2013
2,688
5,546
نام
سید محمد حسین
وسط این کف بری هاتون بابت اپیک گیمز و فورتنایت اینم تحویل بگیرید :D
====

به گزارش Kantan Games، کمپانی نیانتیک(سازنده پوکمون گو) ارزش مالی اش الان از کپکام و سگا و اسکوئر انیکس بیشتره

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
12,264
54,876
نام
∂αнмα
وسط این کف بری هاتون بابت اپیک گیمز و فورتنایت اینم تحویل بگیرید :D
====

به گزارش Kantan Games، کمپانی نیانتیک(سازنده پوکمون گو) ارزش مالی اش الان از کپکام و سگا و اسکوئر انیکس بیشتره
بماند که شاید یک صدم اونا هم خرج محصولاتش نکرده :D

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
707
944
نام
رضا
بازی Multiplayer اه فیل زیاد داشتیم، حتی دیدیم استاید دیوید جفی و کلیف بی که از بزرگان سینگل پلیر هستند سویچ کردند روی مالتی پلیر و با خاک یکی شدن
این Fortnite کلا پدیده ایه، البته بماند که میانگین سنی پلیر هاش 2 رقمی هم نیست اما خوب چندان نمونه خوبی نیست برای مقایسه با بقیه بازی ها
کلا Epic با یک استراتژی جالب از یک بازی مرده، معدن الماس در آورد
من اسم فورتنایت رو میشنوم بعدش حتما cpr نیازم
اما نمیتونم به خودم دروغ بگم ،واقعا آنلاین خوب ساختن کار آسونی نیست و اصلا کار هر کی نیست و چه دلم بخواد چه نخواد باید بگم فورتنایت چیزی نیست که به این آسونیا فراموش بشه و عمرش از نظر من طولانیه و این دلایل زیادی داره.
یادم یه بنده خدایی میگفت بتل رویال ساختن مگه کاری داره ،همش 2تا درخت میذارن وسط مپ و هیچ سختی نداره و با بازیای aaa خطی مقایسه میکرد.
جا داره بگم برید به همون aaa سازا بگید 2تا درخت رو سریع به بازیشون اضافه کنن که حداقل پول بیشتری از بازیشون دربیارن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
6,715
14,473
نام
مازیار
من اسم فورتنایت رو میشنوم بعدش حتما cpr نیازم
اما نمیتونم به خودم دروغ بگم ،واقعا آنلاین خوب ساختن کار آسونی نیست و اصلا کار هر کی نیست و چه دلم بخواد چه نخواد باید بگم فورتنایت چیزی نیست که به این آسونیا فراموش بشه و عمرش از نظر من طولانیه و این دلایل زیادی داره.
یادم یه بنده خدایی میگفت بتل رویال ساختن مگه کاری داره ،همش 2تا درخت میذارن وسط مپ و هیچ سختی نداره و با بازیای aaa خطی مقایسه میکرد.
جا داره بگم برید به همون aaa سازا بگید 2تا درخت رو سریع به بازیشون اضافه کنن که حداقل پول بیشتری از بازیشون دربیارن
هیچ منطقی تو خط اخر وجود نداره !!!

......
دیگه موفقیت های cod و تاثیر منفی که روی ناشرای دیگه و صنعت گیم داشت ، باعث شد یاد بگیریم موفقیت بتل رویال ها میتونه چه سرطان جدیدی به جون این صنعت بندازه !! باز حداقل cod یه بازی بزرگ و پر جزییات و با بخش داستانی خوب بود !! این بازی های مپ ۴*۴ با ۱۰۰ تا پلیر که دیگه اخرشه !!!
هیچ وقت تو زندگیم حس نکردم عمرم تلف شده ، جز تک تک ساعات و دقایق و ثانیه هایی که تو فورتنایت گذروندم !

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
418
300
نام
Ary

......
دیگه موفقیت های cod و تاثیر منفی که روی ناشرای دیگه و صنعت گیم داشت ، باعث شد یاد بگیریم موفقیت بتل رویال ها میتونه چه سرطان جدیدی به جون این صنعت بندازه !! باز حداقل cod یه بازی بزرگ و پر جزییات و با بخش داستانی خوب بود !! این بازی های مپ ۴*۴ با ۱۰۰ تا پلیر که دیگه اخرشه !!!
هیچ وقت تو زندگیم حس نکردم عمرم تلف شده ، جز تک تک ساعات و دقایق و ثانیه هایی که تو فورتنایت گذروندم !
اون بخش سرطان رو کاملا درست گفتی... مالتی پلیر سازا دارن همون چیزی رو به تعداد زیادی از گیمر ها میدن که تقاضاش رو دارن، بنظر من که تعریف گیم یکم متفاوته هر بازی ای رو نباید گیم حساب کرد این مهمه که هرکاری کاراکتر تو گیم انجام میده "معنی" داشته باشه واقعا

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: vaan 2

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,927
5,553

......
نظر شخصی و چه بسا مشکل شماست
بنده و میلیون ها پلیر دیگه داریم از Battle Royale لذت می بریم
من هم از PUBG واقعا لذت بردم هم از Blackout لذت می برم
منتظرم Planetside Arena بیاد اگر خوب بود بخرم

هر سبکی هروقت مود می شه یک خروار بازی توی اون سبک میاد، چیز عجیبی نیست :) در نهایت هم یک سریشون که باید حذف بشن، می شن

• Like
Reactions: MEHRAN ARBABI

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
6,715
14,473
نام
مازیار
نظر شخصی و چه بسا مشکل شماست
بنده و میلیون ها پلیر دیگه داریم از Battle Royale لذت می بریم
من هم از PUBG واقعا لذت بردم هم از Blackout لذت می برم
منتظرم Planetside Arena بیاد اگر خوب بود بخرم

هر سبکی هروقت مود می شه یک خروار بازی توی اون سبک میاد، چیز عجیبی نیست :) در نهایت هم یک سریشون که باید حذف بشن، می شن
بله لذت رو منم تو اون ۱۰۰،۱۵۰ ساعت بازی که فورت بازی کردم بردم ، حتی انالوگ یه دسته رو سرش داغون. کردم. اگه بازی رو پاک نکرده بودم هنوزم داشتم بازی میکردم !!! ولی به هیچ وجه توجیح کننده بی محتوایی و پوچ بودن این سبک بازیا نیست !! در حالی که من یک ریالم تو این بازی خرج نکردم !! اتفاقا امروز بعد این خبر داشتیم بحث میکردیم که کی پیدا میشه هر سیزن ، سیزن پس بگیره ، یا ۲۵ دلار بده جای دو تا اسکین که فکر کنم جواب سوالمو گرفتم !!!
......

حالا اینکه بیایم این به عنوان یه گیمر با این خبرا جشن بگیریم هیچ تازه متلک بار داستانی سازا کنیم که دیگه نوبرانه است !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟