بازی ایرانی اخرین راه

marlik games

کاربر سایت
Jan 26, 2019
14
نام
مصطفی عظیم زاده
درود دوستان
برای توسعه بازی اخرین راه بیش از یک سال و نیم زمان صرف شده و سعی شده که بازی از کیفیت مناسبی برخوردار باشه.
اخرین راه برای اندروید توسعه داده شده و نسخه بعدی ان نیز در دست ساخت قرار داره.این بازی تنها توسط یک نفر ساخته شده

خلاصه ای از بازی

" بازی اخرین راه ماجرای فردی است که برادر خود را برای مدت زیادی و به دلایل نامعلومی ناپدید شده بود، پیدا میکند اما با انچه که خارج از تصور خود می دید رو به رو شد و برای نجات از این مخمصه باید دست به هر کاری بزند اما ایا حاضر است از برادرش بگذرد؟ "

در اخرین راه باید سعی کنید از دست برادر خود که مبتلا به ویروسی خطرناک و به دنبال کشتن شماست فرار کنید ، البته اینکار به هیچ وجه آسان نخواهد بود.در این مسیر بجز برادرتان افراد دیگری که به این ویروس مبتلا هستند ، مانع رسیدن شما به هدفتان میشوند.

اخرین راه یک بازی با تم ترسناک و معماییست و بصورت اول شخص روایت میشود.بازی دارای معماهای زیاد و نسبتا سختیست که برای حل کردن انها نیاز به ایتم هایی دارید که با جست وجو کردن در محیط بازی میتوانید به انها دست پیدا کنید.

تصاویری از بازی

9.jpg

5.jpg

4.jpg

10.jpg

8.jpg

1.jpg

7.jpg

poster_02.jpg

poster_.jpg

تریلر بازی

بازی اخرین راه رو میتونین از لینک زیر در کافه بازار دانلود کنید

https://cafebazaar.ir/app/com.marlikgame...way_part1/

لینک مایکت:

دانلود بازی آخرین راه از بازار اندرویدی مایکت

insta:marlikgames
weblog:Mostafa Azimzadeh

برای حمایت لطفا بازی رو به دوستانتان معرفی کنید .

با تشکر از شما

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من احترام زیادی برای شما قائلم چون شما تونستید یک بازی رو جمع اوری کنید و بسازید و همین چیزیه که خیلیها باور نمیکنن خیلی سخته. یکم اطلاعات تکنیکی در موردش به همکارتون که من باشم بگید. با چه انجینی ساختید؟ مدلها رو با چه نرم افزاری به دست آوردید؟ ورچوال جویستیک استفاده میکنه؟ یکم در مورد هوش مصنوعی دشمنهاش بگید. آیا از استهای آماده استفاده کردید، که به نظرم میرسه کردید؟ چرا تحت اندروید عرضه ش کردید؟ آِا میخواید بفروشیدش یا این گیم اکانامی داره یا تبلیغ داره توش؟ از چه اس دی کی هایی برای این بازی استفاده کردید؟ آیا این نویزی که توی صفحه ست، شیدریه که خودتون نوشتید؟

ممنون از جوابهاتون.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

marlik games

کاربر سایت
Jan 26, 2019
14
نام
مصطفی عظیم زاده
من احترام زیادی برای شما قائلم چون شما تونستید یک بازی رو جمع اوری کنید و بسازید و همین چیزیه که خیلیها باور نمیکنن خیلی سخته. یکم اطلاعات تکنیکی در موردش به همکارتون که من باشم بگید. با چه انجینی ساختید؟ مدلها رو با چه نرم افزاری به دست آوردید؟ ورچوال جویستیک استفاده میکنه؟ یکم در مورد هوش مصنوعی دشمنهاش بگید. آیا از استهای آماده استفاده کردید، که به نظرم میرسه کردید؟ چرا تحت اندروید عرضه ش کردید؟ آِا میخواید بفروشیدش یا این گیم اکانامی داره یا تبلیغ داره توش؟ از چه اس دی کی هایی برای این بازی استفاده کردید؟ آیا این نویزی که توی صفحه ست، شیدریه که خودتون نوشتید؟

ممنون از جوابهاتون.

ممنون از نظرت
بازی با یونیتی ساخته شده نسخه 5.4.1
مدل ها با نرم افزار مایا و زیبراش تکسچرینگ فوتوشاپ و subtance painter
اساس بازی رو حل معما ها و پیدا کردن ایتم ها تشکیل میده و صحنه های اکشن بازی هم بعضا بصورت سینماتیک و quick time event
بله از visual joystick استفاده میکنه

اصلا از است های اماده استفاده نشده .تخصص اصلیم مدل سازی و تکسچرینگه که سالها دارم کار میکنم (نمیدونم چی تو عکسا دیدید که این سوالو پرسیدید!!)در سایت مصطفی 3d جزئیات کار رو میتونید مشاهده کنید .

بدلیل اینکه بازار اندروید در ایران مناسب تره ولی در صورتی که بازی کامل شد و قسمت های بعدی هم منتشر شد در قالب یک نسخه کامل برای pc خروجی میگیرم البته با کیفیت به مراتب بالاتر از اندروید
بازی بصورت پولی عرضه شده و از هیچ گونه تبلیغی درون بازی استفاده نشده

نویز از افکت های خود یونیتی که من فقط تنظیمش کردم

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ممنون از نظرت
بازی با یونیتی ساخته شده نسخه 5.4.1
مدل ها با نرم افزار مایا و زیبراش تکسچرینگ فوتوشاپ و subtance painter
اساس بازی رو حل معما ها و پیدا کردن ایتم ها تشکیل میده و صحنه های اکشن بازی هم بعضا بصورت سینماتیک و quick time event
بله از visual joystick استفاده میکنه

اصلا از است های اماده استفاده نشده .تخصص اصلیم مدل سازی و تکسچرینگه که سالها دارم کار میکنم (نمیدونم چی تو عکسا دیدید که این سوالو پرسیدید!!)در سایت مصطفی 3d جزئیات کار رو میتونید مشاهده کنید .

بدلیل اینکه بازار اندروید در ایران مناسب تره ولی در صورتی که بازی کامل شد و قسمت های بعدی هم منتشر شد در قالب یک نسخه کامل برای pc خروجی میگیرم البته با کیفیت به مراتب بالاتر از اندروید
بازی بصورت پولی عرضه شده و از هیچ گونه تبلیغی درون بازی استفاده نشده

نویز از افکت های خود یونیتی که من فقط تنظیمش کردم
عذر میخوام که خیال کردم از استهای آماده استفاده کردید. این روزها همه از استهای آماده استفاده میکنن. منکه هیچوقت استفاده نکردم، ولی بیشتر کار من لو لول تره و اوپن جی ال و ساخت انجین و اینهاست و اگر بازی بسازم برای دل خودم یک بازی دو بعدی میسازم. با یونیتی، با گودو، با مونوگیم، پای گیم یا اس اف ام ال.

یک سری به این لینک توی امضام، یعنی آموزش بازیسازی، میزنی و نظر پروفشنالت رو بدی؟ تا حالا یک بازیساز فارسی زبون پیدا نکردم که نظرش رو بپرسم.

مرسی. کارهای هنریتون هم توی تاپیک توی امضام بفرستید.

marlik games

کاربر سایت
Jan 26, 2019
14
نام
مصطفی عظیم زاده
عالیه \m/ وقاعا کار سختیه تک نفری درست کردن یه همچین بازی باحالی رو :) دمت گرم :-bd ایشالله بازیت معروف بشه :)
ممنون مسعود جان
معروف شدن بازی هم بستگی به شما دوستان داره :) خواهشا بازی رو به دوستاتون یا در گروه های تلگرام و... معرفی کنید

• Like

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ممنون مسعود جان
معروف شدن بازی هم بستگی به شما دوستان داره :) خواهشا بازی رو به دوستاتون یا در گروه های تلگرام و... معرفی کنید
کاش رو پی سی عرضه ش میکردی... بچه های این انجمن میونه ی خوبی با بازیهای موبایل ندارن. هنوز توی سال 2005 گیر کردن، خیال میکنن همه ی بازیهای موبایل کژوالن. که تفکر احمقانه ایه، اما هست و وجود داره.

یک سوال شما با مایا چطوری ریتوپو کردی؟ از پلاگین استفاده کردی؟ هیچوقت ریتوپو کردن با مایا رو یاد نگرفتم.

من همین الان از چشم پزشک میام به خاطر دیابت دیدم داره به قهقراء میره نمیتونم بازیتون رو روی موبایل بازی کنم چون نیمبینم درست و حسابی. حالا چشمام درمون شد بازی خواهم کرد. خیلی کارت درسته.

marlik games

کاربر سایت
Jan 26, 2019
14
نام
مصطفی عظیم زاده
عرضه رو pc دردسر های خودشو داره و بازار مناسبی نداره

در مایا بصورت دستی و با ابزار های خود مایا ریتوپولوژی رو انجام میدم البته خیلی کم پیش میاد که نیاز به اینکار باشه چون مدلامو از ابتدا کاملا بهینه میسازم
در زبراش هم که ابزار zremesherکار رو اسون کرده.البته برای یونیتی هم ابزار های رایگانی مثل simplygonوجود داره که حتی بازی های معروفی مثل resident evil 7هم از این ابزار استفاده کردن و قابلیت های خیلی زیادی داره که تقریبا نیاز به نرم افزار های دیگه رو ازبین میبره

امیدوارم که حالتون بهتر بشه دوست عزیز

آخرین ویرایش:
  • Like

ssswat

کاربر سایت
Aug 10, 2014
4
گیم پلی رو دیدم برا بازی ایرانی خوب شده
.....
فقط یک سوال آیا شما سیستم قفل برای این بازی در نظر گرفتی ؟؟؟ چون خودمم دنبال همچین سیستمی هستم که مثلاً طرف نتونه بازی رو بفرسته برای دیگران و همه نصب کنن و لازم باشه که حتما خریداری بشه

• Like

marlik games

کاربر سایت
Jan 26, 2019
14
نام
مصطفی عظیم زاده
اولش فکر کردم penumbra black plague 2008 اسکرین ها خیلی شبیه اونه !!! ولی خب باید ویدیو گیم پلی دید از رو عکس نمیشه قضاوت کرد
رفتم عکسای این بازی رو دیدم ولی شباهتی بین بازی خودم و این بازی ندیدم ! البته من این بازی رو انجام ندادم. واژه ی خیلی شبیه اشتباست تنها شباهتی که دارن محیط ترسناکشونه که اگه بنا براین باشه تمام بازی های ترسناک شبیه به همدیگن!

آخرین ویرایش:
  • Like

marlik games

کاربر سایت
Jan 26, 2019
14
نام
مصطفی عظیم زاده
گیم پلی رو دیدم برا بازی ایرانی خوب شده
.....
فقط یک سوال آیا شما سیستم قفل برای این بازی در نظر گرفتی ؟؟؟ چون خودمم دنبال همچین سیستمی هستم که مثلاً طرف نتونه بازی رو بفرسته برای دیگران و همه نصب کنن و لازم باشه که حتما خریداری بشه
نه ولی مایکت یه ابزاری داره برای اینکار که میتونی رو بازیت قفل بزاری و اگر هم کسی بازی رو برای کسی فرستاد بازی اجرا نشه

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
عرضه رو pc دردسر های خودشو داره و بازار مناسبی نداره

در مایا بصورت دستی و با ابزار های خود مایا ریتوپولوژی رو انجام میدم البته خیلی کم پیش میاد که نیاز به اینکار باشه چون مدلامو از ابتدا کاملا بهینه میسازم
در زبراش هم که ابزار zremesherکار رو اسون کرده.البته برای یونیتی هم ابزار های رایگانی مثل simplygonوجود داره که حتی بازی های معروفی مثل resident evil 7هم از این ابزار استفاده کردن و قابلیت های خیلی زیادی داره که تقریبا نیاز به نرم افزار های دیگه رو ازبین میبره

امیدوارم که حالتون بهتر بشه دوست عزیز
نظرت در مورد سینما فوردی چیه؟ من کارامو با سینما فوردی انجام میدم. شما جلوه های ویژه کار میکنید؟ یا فقط بازی سازی؟

به نظر من هرکی جلوه های ویژه کار کنه، میتونه بازیساز خوبی شه، و بالعکس. نظر شما چیه؟

یک سوال دیگه. اگر من یک انجین بسازم، حالا الان نه، سالهای آینده، شما تستش میکنید؟

ببخشید اینقدر سوال میپرسم ولی خیلی هیجان انگیزه برام که یک بازیساز ایرانی کاردرست میبینم. باورت میشه این بازیسازهای ایرانی رو؟ همش shovelware میسازن؟ اونهم با استفاده از استهای آماده؟؟ خوشحالم که یک نفر پیدا شد که بیل افزار نمیسازه. و بازی اریجینال و قشنگ میسازه.

درضمن، نمیخواید بازیتون رو توی خارج منتشر کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر