طراح ارشد مراحل God of War به استودیو Initiative پیوست

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقای Chris O’Neill طراح ارشد مراحل بهترین بازی سال 2018 یعنی بازی God of War استودیوی Santa Monica را به مقصد استودیو Initiative ترک کرد. از کارنامه درخشان آقای O’Neill می‌توان به همکاری در ساخت بخش‌های مختلفی در برخی از مطرح‌ترین عناوین صنعت بازی اشاره کرد، به طور مثال، ایشان رهبری ساخت مرحله The Mountain در بازی God of War را برعهده داشت و در طراحی بخش‌های مختلفی از پِیسینگ بازی و هوش مصنوعی و اسکریپت مراحل در کنار طراحی ساختارهای دو بعدی و سه بعدی موجود در هر گوشه از دنیای بازی و چندین و چند بخش دیگر فعالیت کرده است. علاوه بر God of War، وی مسئولیت ساخت بیشتر بخش‌های چندنفره بازی Metal Gear Solid V مثل طراحی مکانیزم‌های مختلف و مُدهای جدید و کلاس بندی و سیستم‌ پیش‌روی و … را برعهده داشت. از دیگر بازی‌هایی که «کریس اُنیل» در ساخت آن‌ها سهیم بوده، می‌توان به God of War: Ascension و God of War 3 اشاره کرد.

bazicenter.jpg

استودیوی Initiative یکی از استودیوهای فرست پارتی شرکت مایکروسافت است که در شهر «سانتا مونیکا» واقع شده. این استودیو در حال جمع آوری نیروهای زبده از میان اهالی صنعت بازی‌سازی برای ساخت پروژه‌ای نامعلوم است و اخیراً آگهی‌های جدیدی را برای استخدام افراد در بخش‌های طراحی انیمیشن‌ و ابعاد فنی بازی‌ها منتشر نموده.

Read the whole post here.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
تمام این افراد اگه کارگردان درست بالا سرشون نباشه نمیتونن بازدهی خوبی داشته باشن نمونش بازی قبلی سانتا که فاجعه بود ، فن های ایکس باکس با این خبرای مسخره خودشونو دل خوش کنن ما هم بیگ وینرهامونو جشن میگیریم :D

• Like
Reactions: jhoobin

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
همین کوری بارلوگ پا شد رفت کریستال داینامیک فک کنم چندسال چه گلی به سر خودش زد؟
همین امی هنینگ تو ea چی کار کرد؟
و هزاران مثال دیگه واقعیت اینه اینا اسمن صرفا اون تیما خبره و بودجه و آزادی عمل وحشتناکی که سونی بهشون داده باعث شده این بشن و نه بیشتر
همین کارگردان گاد ۳ الان تو ea ببینیم چی میسازه آخر !

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
آدم یه چیزایی اینجا میخونه درزش وا میشه. امی هنینگ در حد ساخته های سونی نبود؟ اصلا میفهمید دارید چی میگید؟ دیگه همین مونده امی هنینگ رو ترول کنید!

بروس استرالی هم اگه سر از این استدیو در بیاره باید در تاپیک ها آتی این فروم بخونیم و بشنویم که ایشون چون در سطح سونی و ساخته هاش نبود انداختنش بیرون و کلا هم تو پروژه های UC و TLoU خدنگی بیش نبود. یه روز اگه نیل دراکمنم از استدیو بره اونم میشه خدنگ و آدم بیخود و ضعیف.
یبار تو پست قبلیم گفتم U2 هم تیمش بزرگ تر بود هم نیل دراکمن و هم بروس استرلی روش کار میکردن و بدون شک رو داستان و عوامل دیگه بازی تاثیر داشتن نه یکی مثل جاستین ریچموند که یه داستان چرت با هنینگ نوشت و یه بازی معمولی و بدون پیشرفت تحویل ملت داد اصلا واسه همین چیزا بود که اون دوتا دیگه باهاش کار نکردن......
آقا یه دلیل بیار که بود ؟؟ هینینگ بدون بروس چیزی فراتر انچارتد یک تحویل نمی‌داد . میخوای امتحان کنیم ، منتظر میمونم این اسوه بازی سازی ، یه بازی در حد انچارتد ۲ تحویلمون بده بالاخره !!! بالاخره تواناییش رو داره دیگه ما هم منتظر میمونیم . همون استودیو بند که الان سر دیز گان دارن ترولش میکنن یه انچارتد گلدن ابیس رو سخت افزار محدود ویتا ساخته ، نگم به مراتب ، ولی واقعا بهتر از انچارتد ۱ ه ، خصوصا از لحاظ داستانی
دقیقا نمیتونست امتحان کردنم نمیخواد همین الان soul reaver هست میشه دید قسمت اول عالی قسمت دوم تکرار و به مراتب ضعیف تر و قسمت سوم dmc :D

• Like
Reactions: only sony

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فشار؟ وقتی کلیف بی برای پلی استیشن بازی ساخت، وقتی فن های اکس باکس رو پشت سرش گذاشت، بازم با تمام اون شرایط وقتی به ترمال کردن افتاد همین فن های اکس باکس یاد و خاطره بزرگی ش رو زنده نگه داشتند

حالا اینکه امی هنینگ شده بد عالم ! خبر ندارم بنده خدا امده فرانچایز انچارتد رو برای پلی استیشن خلق کرده، نویسنده و کارگردان سه نسخه اصلی بوده. ادم هایی مثل همین نیل دراکمن زیر دستش پروش یافتند حالا شده در سطح ساخته های سونی نبوده؟

بروس استارلی هم تو همین تاپیک دیدیم که بعد از یکسال استراحت خبرش امد نتونسته گلی به سرش بزنه در حالی که تو کل تاریخ پلی استیشن 4 تا بازیش بیگ وینر شدند، سه تا بازی رو این اقا در مقام کارگردانی سپری کرده

دیوید جفی بدبخت هم قبل به خدمتش رسیده بودین، کوجیما هم کم به فحشش نکشیدین وقتی امد به کنفرانس اکس باکس، مطمعن باش نفر بعدی شاید اودا باشه و میگین با این لست گاردین ده سال سرمایه های سونی رو بر باد داد

من قبلا تو تاپیک نمرات خدای جنگ گفتم یکی از ویژگی هایی که از سونی این نسل و حدود نسل قبل پسند دارم اینکه به بازیساز به عنوان اشخاص راس کار خیلی بها میده ولی خب دفاعی در رفتار فن هاش نیست

(همین یک ماه پیش خالق اصلی هیلو رسما فاتحه مایکروسافت رو خوند ولی خب واکنش ها خیلی متفاوت از سونی فن ها بود)
داری شعر میگی ، مثلاً یه خرد باخته هم پیدا شده باشه برا خودش داستانی تعریف کرده باشه و چرت و پرتی گفته باشه ، چراجمع می‌بندین ؟ مشکل براتون پیش اومده خدا وکیلی !!!
والا اون کلیف بی خیرش به ماها نرسید که کسی دمش رو بگیره یا نه(بیچاره اونا که رفتن پول دادن جا بازیش ، پولوشون رو میسوزوندن استوری میزاشتن تو اینستا بیشتر نفع و سرگرمی داشت براشون ، حداقل شاید چهار تا فالور جذب میکردن) ، شما ها هم میتونید با خاطرات گیرز هاش خوش باشید! و نام رو پاس بدارید!

اوئدا رو که شما ها یه دستگاه تخیلیه فشار ثابت گذاشتید تو تاپیک نمرات لاست گاردین نه ماها ، تا آخر زمان بهترین و خلاق ترین کسی که تو مجموعه سونی کار کرده اوئدا بوده ، هست و خواهد بود . هیچ کسم رو دستش نمیاد ، خیالت رو راحت کنم. که ابیاتی به اشعارت اضافه نکنی ، به راحتی میتونم بگم میاموتو پلی استیشنه. هر جا هم رفت خدا پشت و پناهش ، فقط اونوقت بازی‌اش رو امثال شماها هم میتونید تجربه کنید ببینید ما چه فازی می‌بردیم تا حالا با این نابغه :-j;))

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
بله :D البته خیلی هم مهم نیست‌ها، از این اتفاقا زیاد میافته از این به بعد :D
وای پسر سونی الان افتاده رفته رو پنیک مود چون یکی از اعضای استودیوش رفته تو مایکروسافت :D شما که انقدر رابطه نزدیکی با مایکرو داری بیا بگو نفر بعدی کیه که میگی قراره زیاد از این اتفاق ها بیفته ؟ :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه دقت کنید یه سری از فن های اکس باکس از یه غیبت کبرا برگشتن فقط هم تو تاپیکای خاص پست میزارن .تا مایکرو یه کنسول معرفی میکنه تند تند پست میدن بعدش میرن 5 سال بعد دوباره میان :D

:D:D:D:D:D:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
همین کوری بارلوگ پا شد رفت کریستال داینامیک فک کنم چندسال چه گلی به سر خودش زد؟
همین امی هنینگ تو ea چی کار کرد؟
و هزاران مثال دیگه واقعیت اینه اینا اسمن صرفا اون تیما خبره و بودجه و آزادی عمل وحشتناکی که سونی بهشون داده باعث شده این بشن و نه بیشتر
همین کارگردان گاد ۳ الان تو ea ببینیم چی میسازه آخر !

همین کوری بارلوگ پا شد رفت کریستال داینامیک فک کنم چندسال اگه بهش آزادی عمل میدادن چه کارا که نمیتونست بکنه ؟
همین امی هنینگ تو ea که پروژش به سمر نرسید (و همه میدونیم EA فقط برا پول چاپ کردن بازی میسازه فقط) اگه بهش ازادی عمل میدادن چی کارا که نمیکرد ؟
و هزاران مثال دیگه واقعیت اینه به اینا آزادی عمل میدادن بعد نتیجه کارشون رو میدیدیم بعد فکت صادر میکردیم :D
همین کارگردان گاد ۳ الان تو ea هیچی نمیشه زیرا به دلیل اینکه (:D)

بحث اینه این چیزی که شما میگی هیچ ربط به اون اشخاص نداره بله میگی سونی آزادی عمل داده خوب دمش گرم از کجا میدونی امی هنینگ و بقیه بازم اگه آزادی عمل بهشون داده بشه نمیتونن دوباره بترکونن ؟ از کجا میدونی اگه کوری بارلاگی نبود تو سانتا مونیکا GoW به این حد از موفقیت در کار بود ؟؟؟ اصلا وجود داشت ؟؟؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فقط این رو اضافه کنم و هیچ حرف دیگه ای برای گفتن ندارم ،در مورد هینینگ همین بس که هیچ کس باهاش مشکل نداشت و یه تیم هم مختص به خودش داده بودن هیچ کسم تو کارش دخالت نمی‌کرد ، فقط و فقط به خاطر به خاطر خروجی و کیفیت کارش محترمانه عذرش رو خواستن !
حالا این وسط همین نخاله ها ریختن وسط که بروس و نیل زیر پایش رو روفتن که انچارتد رو ازش بگیرن . که خبرش اومد بروس و نیل مجبور شدن برن سر انچارتد کار کنن برای حفظ اعتبار فرانچایز و ناتی داگ و این دوستانمان رنگی شدن .... بعد که بروسم استودیو رو ترک کرد ، باز این جماعت ریختن وسط که نیل زیر پای اینم روفت و انداختنش بیرون . بعد که بروس اومد مصاحبه کرد که از اجباری کار کردن رو انچارتد و خستگی کار گفت ، و همشون رو قهوه ای کرد هنوزم دست بر نمی‌دارند .و هنوز سعی دارن نیل رو ترول کنند
اتفاقا این شماهایید که یکی تو مجموعه سونی کار می‌کنه ، هزار جور انگ و ایراد به خودش و بازی هاش می‌بندین ، ولی وقتی میاد بیرون میشه اسطوره بازی سازی ، بت صنعت . من دیگه چیزی ندارم بگم

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
همین کوری بارلوگ پا شد رفت کریستال داینامیک فک کنم چندسال اگه بهش آزادی عمل میدادن چه کارا که نمیتونست بکنه ؟
همین امی هنینگ تو ea که پروژش به سمر نرسید (و همه میدونیم EA فقط برا پول چاپ کردن بازی میسازه فقط) اگه بهش ازادی عمل میدادن چی کارا که نمیکرد ؟
و هزاران مثال دیگه واقعیت اینه به اینا آزادی عمل میدادن بعد نتیجه کارشون رو میدیدیم بعد فکت صادر میکردیم :D
همین کارگردان گاد ۳ الان تو ea هیچی نمیشه زیرا به دلیل اینکه (:D)

بحث اینه این چیزی که شما میگی هیچ ربط به اون اشخاص نداره بله میگی سونی آزادی عمل داده خوب دمش گرم از کجا میدونی امی هنینگ و بقیه بازم اگه آزادی عمل بهشون داده بشه نمیتونن دوباره بترکونن ؟ از کجا میدونی اگه کوری بارلاگی نبود تو سانتا مونیکا GoW به این حد از موفقیت در کار بود ؟؟؟ اصلا وجود داشت ؟؟؟
به نکات زیبایی اشاره کردی و حرف منو تایید کردی آزادی عملی که سونی میده هیچ جایی تو ناشرای غربی نداره
حرف منم همینه این افراد با اون آزادی عمل امکانات و تیم فوق خفنی که سونی در اختیارشون گذاشته این شدن
فکت هم که واضحه دیگه اون افراد بدون تیم سونی و آزادی عمل و بودجش هیچی نشدن
بارلوگ هم نبود قطعا گاد جدیدی هم نبود اما بدون شک سانتا یه ابر IP جدید میساخت تو این شکی ندارم
فقط این رو اضافه کنم و هیچ حرف دیگه ای برای گفتن ندارم ،در مورد هینینگ همین بس که هیچ کس باهاش مشکل نداشت و یه تیم هم مختص به خودش داده بودن هیچ کسم تو کارش دخالت نمی‌کرد ، فقط و فقط به خاطر به خاطر خروجی و کیفیت کارش محترمانه عذرش رو خواستن !
حالا این وسط همین نخاله ها ریختن وسط که بروس و نیل زیر پایش رو روفتن که انچارتد رو ازش بگیرن . که خبرش اومد بروس و نیل مجبور شدن برن سر انچارتد کار کنن برای حفظ اعتبار فرانچایز و ناتی داگ و این دوستانمان رنگی شدن .... بعد که بروسم استودیو رو ترک کرد ، باز این جماعت ریختن وسط که نیل زیر پای اینم روفت و انداختنش بیرون . بعد که بروس اومد مصاحبه کرد که از اجباری کار کردن رو انچارتد و خستگی کار گفت ، و همشون رو قهوه ای کرد هنوزم دست بر نمی‌دارند .و هنوز سعی دارن نیل رو ترول کنند
اتفاقا این شماهایید که یکی تو مجموعه سونی کار می‌کنه ، هزار جور انگ و ایراد به خودش و بازی هاش می‌بندین ، ولی وقتی میاد بیرون میشه اسطوره بازی سازی ، بت صنعت . من دیگه چیزی ندارم بگم
دقیقا همینه هرکی تو سونی کار کنه از نظر این جماعت هیچی حالیش نیست و داغونه ولی طرف آبدارچی سونیم باشه تا از سونی بزنه بیرون میشه خدای بازی سازی حساب کن همینا الان نیل رو اصلا بازی ساز حساب نمیکنن وای که فکر کن خبرش بیاد از سونی جدا شده میذارنش رو عکس پروفشون و میشه خداشون و میپرستنش=))

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
هرچقدر میخوان به امی هنینگ ازادی عمل بدن ولی تا وقتی که یه تیم درست حسابی و ادمای کاربلد کمکش نکنن هیچی نیست......همین soul reaver چقدر ضعیف شد همین انچارتد3 چقدر افت کرد قبول کنید هنینگ هرچی رو که قسمت اولش ساخته بعدش گند زده توش چیزی که دراکمن و استرلی برعکسش ثابت کردن....
کارگردان gow3 چیزی نبود که چیزی بشه درسته کارش خوب بود ولی پایه های gow3 بارلوگ چیده بود وتا نصفش ساخته بود بعد gow3 تو همون سانتا تونست کاری کنه؟ gow a که داستانش خوب نبود..... و بقیه از اون پروژه 4 سال درحال ساخت سانتا هم خبر دارن که به جایی نرسید

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
فشار؟ وقتی کلیف بی برای پلی استیشن بازی ساخت، وقتی فن های اکس باکس رو پشت سرش گذاشت، بازم با تمام اون شرایط وقتی به ترمال کردن افتاد همین فن های اکس باکس یاد و خاطره بزرگی ش رو زنده نگه داشتند

حالا اینکه امی هنینگ شده بد عالم ! خبر ندارم بنده خدا امده فرانچایز انچارتد رو برای پلی استیشن خلق کرده، نویسنده و کارگردان سه نسخه اصلی بوده. ادم هایی مثل همین نیل دراکمن زیر دستش پروش یافتند حالا شده در سطح ساخته های سونی نبوده؟

بروس استارلی هم تو همین تاپیک دیدیم که بعد از یکسال استراحت خبرش امد نتونسته گلی به سرش بزنه در حالی که تو کل تاریخ پلی استیشن 4 تا بازیش بیگ وینر شدند، سه تا بازی رو این اقا در مقام کارگردانی سپری کرده

دیوید جفی بدبخت هم قبل به خدمتش رسیده بودین، کوجیما هم کم به فحشش نکشیدین وقتی امد به کنفرانس اکس باکس، مطمعن باش نفر بعدی شاید اودا باشه و میگین با این لست گاردین ده سال سرمایه های سونی رو بر باد داد

من قبلا تو تاپیک نمرات خدای جنگ گفتم یکی از ویژگی هایی که از سونی این نسل و حدود نسل قبل پسند دارم اینکه به بازیساز به عنوان اشخاص راس کار خیلی بها میده ولی خب دفاعی در رفتار فن هاش نیست

(همین یک ماه پیش خالق اصلی هیلو رسما فاتحه مایکروسافت رو خوند ولی خب واکنش ها خیلی متفاوت از سونی فن ها بود)
خیلی رک بخوام بگم این حس خود خفن پنداری و اینکه آره ما ایکس فن ها خیلی خوبیم شما بدین خیلی حال بهم زنه

اولا هرکسی نظرش رو اومده گفته به کل سونی فن ها ربطش نده... ما همینجا افرادی رو داریم که سونی فن هستن و با ریمیک SOC و R&C مشکل داشتن در صورتی که کیفیت هردو ریمیک کاملا مشخصه و اصلا نیاز به دفاع من و امثال من نداره و نه سازنده شون جدا شده و نه خبریه که بگیم بر فرض با تیم سازنده اش لج کردن... پس گودرز رو به شقایق ربط نده دوست عزیز:D

دوما با منطق شما هم بخوایم پیش بریم کم نبودن کاربرهایی که هرچه از دهنشون اومد سر فن بودن بار کامیایی کردن که کارنامه ی فوق العاده اش و تاثیرش توی دنیای گیم قابل چشم پوشی نیست... راجب کلیف بی هم بعضی ها کم ترولش نکردن توی همین بازی سنتر ولی کسی نمیاد رفتار یه نفر رو به کل فن ها ربط بده:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
به نکات زیبایی اشاره کردی و حرف منو تایید کردی آزادی عملی که سونی میده هیچ جایی تو ناشرای غربی نداره
حرف منم همینه این افراد با اون آزادی عمل امکانات و تیم فوق خفنی که سونی در اختیارشون گذاشته این شدن
بارلوگ هم نبود قطعا گاد جدیدی هم نبود اما بدون شک سانتا یه ابر IP جدید میساخت تو این شکی ندارم

دقیقا همینه هرکی تو سونی کار کنه از نظر این جماعت هیچی حالیش نیست و داغونه ولی طرف آبدارچی سونیم باشه تا از سونی بزنه بیرون میشه خدای بازی سازی حساب کن همینا الان نیل رو اصلا بازی ساز حساب نمیکنن وای که فکر کن خبرش بیاد از سونی جدا شده میذارنش رو عکس پروفشون و میشه خداشون و میپرستنش=))

ال

من با کلیت حرفت موافقم ولی با یه بخشش مخالفم ، این افراد نخبه ان ، توانایی های تو ایده پردازی و مدیریت دارن که هر کسی نداره. بیا اینطوری تصور کنیم. که سونی پول و زمان و نفرات رو میداد به من ، قطعا حتی نزدیک به اون چیزی نمیشد که بروس از آب در میاره ، کوری از آب در میاره ، هرمن هالست در میاره، کوجیما و و و و
حالا من خودم رو مثال زدم ، همین شرایط بین خود کسایی که تو صنعت مشغولند هم هست ، یه چند نفری بینشون تک خالن ، غیر قابل جایگزینن، خودشون رو ثابت کردن که هستن .

همین الانم بروس رفته ، ضربه سنگینی خورده به ناتی داگ ، نیل بره فکر کردی ناتی داگ همون ناتی داگ میمونه ، درسته کهکشانی از نخبه هاست این استودیو ، ولی یکی باید باشه که توانایی مدیریت کردن داشته باشه . مطمنا نیل هم بره ناتی داگ میشه سانتا مونیکای قبل برگشتن کوری

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
David Cage هم یه زمانی فقط دکمه زنی میساخت ولی الان QD شده یکی از گزینه های خوب برای خرید های مایکروسافت :D لول
یه ثانیه فقط یه ثانیه تصور کن مایکرو بخرتش تبدیل میشه به برترین کارگردان تاریخ صنعت گیم و صنعت گیم به دو بخش قبل از کیج و بعد از کیج تقسیم خواهد شد و میشه کسی که هنر گیم رو دوباره نوشت:Laughing::lol:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
داری شعر میگی ، مثلاً یه خرد باخته هم پیدا شده باشه برا خودش داستانی تعریف کرده باشه و چرت و پرتی گفته باشه ، چراجمع می‌بندین ؟ مشکل براتون پیش اومده خدا وکیلی !!!
والا اون کلیف بی خیرش به ماها نرسید که کسی دمش رو بگیره یا نه(بیچاره اونا که رفتن پول دادن جا بازیش ، پولوشون رو میسوزوندن استوری میزاشتن تو اینستا بیشتر نفع و سرگرمی داشت براشون ، حداقل شاید چهار تا فالور جذب میکردن) ، شما ها هم میتونید با خاطرات گیرز هاش خوش باشید! و نام رو پاس بدارید!

اوئدا رو که شما ها یه دستگاه تخیلیه فشار ثابت گذاشتید تو تاپیک نمرات لاست گاردین نه ماها ، تا آخر زمان بهترین و خلاق ترین کسی که تو مجموعه سونی کار کرده اوئدا بوده ، هست و خواهد بود . هیچ کسم رو دستش نمیاد ، خیالت رو راحت کنم. که ابیاتی به اشعارت اضافه نکنی ، به راحتی میتونم بگم میاموتو پلی استیشنه. هر جا هم رفت خدا پشت و پناهش ، فقط اونوقت بازی‌اش رو امثال شماها هم میتونید تجربه کنید ببینید ما چه فازی می‌بردیم تا حالا با این نابغه :-j;))

من شرمنده ام که بخشی از حقایق تاریخی رو دارم بیان میکنم
اشتباه از من بود بزرگوار

خیلی رک بخوام بگم این حس خود خفن پنداری و اینکه آره ما ایکس فن ها خیلی خوبیم شما بدین خیلی حال بهم زنه

اولا هرکسی نظرش رو اومده گفته به کل سونی فن ها ربطش نده... ما همینجا افرادی رو داریم که سونی فن هستن و با ریمیک SOC و R&C مشکل داشتن در صورتی که کیفیت هردو ریمیک کاملا مشخصه و اصلا نیاز به دفاع من و امثال من نداره و نه سازنده شون جدا شده و نه خبریه که بگیم بر فرض با تیم سازنده اش لج کردن... پس گودرز رو به شقایق ربط نده دوست عزیز:D

دوما با منطق شما هم بخوایم پیش بریم کم نبودن کاربرهایی که هرچه از دهنشون اومد سر فن بودن بار کامیایی کردن که کارنامه ی فوق العاده اش و تاثیرش توی دنیای گیم قابل چشم پوشی نیست... راجب کلیف بی هم بعضی ها کم ترولش نکردن توی همین بازی سنتر ولی کسی نمیاد رفتار یه نفر رو به کل فن ها ربط بده:-"

برادر پلی استیشن فن :D تو کل پستت داری میگی حرف یکی دو نفر رو به کل تعمیم ندم و در ادامه میای براساس حرف من یکی (و شاید یکی دو نفر دیگه) کل اکس باکس فن ها رو به خود خفن پنداری متهم میکنی :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر