The Hong Kong Massacre | PC

The_Hong_Kong_Massacre_Logo.jpg

تنها یک روز دیگر تا انتشار عنوانی که نزدیک به پنج سال از زمان معرفی‌اش می‌گذرد باقی مانده است. قتل‌عام هنگ کنگ _The Hong Kong Massacre_ نام اثری در سبک تیراندازی با زاویه دوربینی از بالا به پایین (Top-Down Shooter) است که توسط تیم بازیسازی مستقلی با نام VRESKI توسعه یافته است. اگر تریلرهای اولیه‌ای که از این عنوان منتشر شده بود را با آنچه بتازگی از سوی سازنده منتشر شده مقایسه کنید، شاهد تفاوت فاحش در طراحی سیستم تیراندازی و هدایت شخصیت اصلی بازی خواهید بود.
این بازی اقتباسی از داستان‌های مشرق زمین است و در طراحی سیستم گیم‌پلی آن که خون و خون‌ریزی یکی از فاکتورهای اصلی‌اش بشمار می‌رود، فیلم‌های قدیمی کشورهای جنوب شرقی آسیا منبع الهام بسیار موثری بوده‌اند.
این بازی اولین عنوان جدی استودیو VRESKI بشمار می‌رود. در نقدهای اولیه‌ای که بصورت جسته و گریخته از این بازی در سطح اینترنت موجود است، بسیاری از محافل گیمینگ، اثر مذکور را ترکیبی از دو عنوان Hotline Miami و Max Payne دانسته‌اند. اگر جزو هواداران سبک Top-Down باشید بدون شک با عناوینی چون Hotline Miami و یا حتی Binding of Issac خاطرات بسیاری دارید. بازی The Hong Kong Massacre مسیری مشابه آن‌ها در پیش گرفته، با این تفاوت که برخی شاخصه‌های بیادماندنی سری مکس پین نظیر قابلیت صحنه آهسته به بازی اضافه شده است و آنگونه که از تریلرهای بازی بر می‌آید، میزان تخریب پذیری محیط بازی به طرز اعجاب آوری بالاست. شما را به تماشای تریلر منتشر شده از این بازی دعوت می‌کنم:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
اولین نقد بازی منتشر شد

The Hong Kong Massacre is a game that will leave you with vivid memories. The awesome stunts you pulled off, the impossible feats you were able to achieve, and the crazy killing sprees will all stick in your mind. It is a game that perfectly executes on a vision and offers some of the most gratifying few hours you can find in gaming today.

-85 Play Station Universe

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بنظرم سیستم هدایت کارکتر بسیار ناکار آمد هست. یعنی سیستم شوتینگ و نشانه گیری هات لاین مایمی بی نهایت فوق العاده کار شده بود که این رو اصلاً نمیتونستم بازی کنم. چند ساعت بازی کردم و خیلی هم دوست داشتم تا آخر برمش ولی متاسفانه یه حالت خشکی روی سیستم هدایت نشونه تفنگش هست که باهاش ارتباط برقرار نکردم. گیم پلی بازی فدای این ضعف شده..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر