1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
    برای عضویت در کانال کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

تاپیک خاطرات

گفتگو در 'بازی‌های کلاسیک (Retro)' ایجاد شده توسط Aurlito, ‏Jan 20, 2019.

1. Aurlito

کاربر سایت

نام:
    چوبک
    سلام. درین تاپیک خاطراتتون رو از بازیهای رترو بگید.

من یادمه اولین 19 که تو دیکته شدم، صفحه ی دفترم رو پاره کردم و گریه و... بعدش بابام برام یک مگادرایو خرید، نشستم پاش، دیکتم شد 16-17 و دم نزدم!

یادمه میرفتم تربت جام، کلوب، یک بازی ای بود یک زن با بیکینی توش بود. به خاطر همون صحنه همه بازی رو لعابت میکردن تا به اونجا برسن.

یادمه بازی توی استوری توی پلی استیشن 1، نتونستم تا آخر برم چون یک جاش گیر میکردم و انگلیسی بلد نبودم.

یادمه داداشم مسعود خیلی بچه بود، قرمه سبزی مالوند به لنز پلی استیشن 1ـمون، هرگز درست نشد که نشد!

پپسی من یادمه، واقعا ازش لذت میبردم. یادمه نمیدونستم با مثلث میشه اسپریینت کرد. دوستم کاربخش بهم یاد داد.

یک بار دوست تربت جامیم بهم گفت "توی قرآن گفته کلوب رفتن گناهه!" داشتم از خنده آب میشدم.

مورتال کامبت... بهم قدرت داد تا جلوی bullyهای مدرسه وایستم.

شما هم خاطراتتون رو بگید.

warrior2020, Only Xbox و live is life این نوشته را Like کرده اند.
  2. live is life

کاربر سایت

نام:
    leon
    یادمه تازه سگا اومده بود تو اصفهان فقط یک جا تو پاساژ آزادی داشت خداتومن هم میگفت دو دستگاه هم بیشتر نداشت رفتیم سرش برا خرید یک سری بازی میکرو هم داشتیم بردیم کما زیاد کنیم باش :))
    تو مغازه بودیم داشتیم حرفا نقل میکردیم برا قیمت یک مشتری اومد یکیش را خرید :-SS
    ما چون میخواستیم این گیمهای میکرو را هم بش بدیم که از پولش کم کنه کمی سختش بود ،خلاصه پول دستگاه را دادیم و گيمها را هم با بازی سگا عوض کردیم یک چهار لب بود شورش در شهرا ماشین سواريا دو تا گیم دیگه بر داشتیم تک لب ازش :D
    مغازه های دیگه هم که آشنا بودن ميگفتن میآریم براتون فردا پس فردا اما ما پا را تو یک کفش کرده بودیم همین امروز میخوایم :p