سازمان ملل: هندوستان، به زودی بزرگترین قلبگاه ساخت بازی خواهد گردید

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سازمان ملل ادعا میکند که هندوستان به زودی بزرگترین قلبگاه ساخت بازی خواهد گردید.
United Nations: India primed to become the next great game development hub

به گزارش UNCTAD سازمان ملل، بعد از انیمیشن و جلوه های ویژه، هندوستان به زودی در صنعت بازیهای کامپیوتری خواهد تازید. تا به کنون در امد سالانه ی این کشور ازین صنعت 8.2 میلیاد دلار است، که 16 درصد درآمرد کلی صنعت را در بر میگیرد.

به گفته ی مریسا هندرسن، مسئول ارگانیزیشن فوق الذگر "هند به زودی یک قلبگاه برای صنعت بازی تبدیل خواهد شد. چون هندیها مهارتش را دارند."

به گفته ی خیلیها کدنویسی هندیها کثیف بوده، و معمولا پر از باگ میباشد. اما این برای گذشته است، و آینده ی پیش رو، یک کدنویسی بامهارت و استعداد را برای هند رقم خواهد زد.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
یا خدا ، این یکی دیگه نه ، این صنعت جای مضخرفات هندی نیست ، تصور کنید انچارتد هندی بازی کنیم ،
اینها خودشون بازی رو دیزاین نمیکنن :D البته اگر دیزاین کنن خوبه، اما بیشتر کارشون کد نویسیه. مثلا یوبی سافت Outsource میکنه ساخت بازیشو به یک شرکت هندی... من بیشتر نگران کیفیت کدهاشون هستم. همه ی دوستام که با هندیها تجربه ی کار دارن میگن خیلی کارشون کثیفه. از تکنولوژیهای به روز استفاده نمیکنن، مثلا از Turbo C++ استفاده میکنن! خدا میدونه آینده ی بازیهای کامپیوتری در دست اینها چه خواهد شد.

یاد Apu تو سیمپسونز میفتم :D طفلک با پانچ کارد اومده بود سه به سه قطار ساخته بود :D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
تو رو خدا تو همون کشور خودتون بمونید همونجا رونق بدین کارتونو انقدر پخش نشید تو دنیا. هر جا میخوای بری برای شغلی میبینی چهارتا هندی قبل تو رفتن اون شغلو گرفتن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به نظر مسخره میاد ولی کاملاً شدنی و منطقیه

از لهستان ویچر اومد بیرون... و قطعاً زیرساخت های فعلی هند از لهستان تو زمینه فعالیت های کامپیوتری و برنامه نویسی و... قویتره
تنها مورد، طراح هنری و نویسنده است... این هم نمیشه گفت هند واقعاً کم میاره
یا استعدادهای خودشون یه حرکتی میزنن یا از بقیه دنیا کمک می گیرن

و خب به هند بستگی داره...
چین تونست یکی از قطب های صنعت شه(انکارش فایده ای نداره)
دلیلی نیست هند نشه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اینها خودشون بازی رو دیزاین نمیکنن :D البته اگر دیزاین کنن خوبه، اما بیشتر کارشون کد نویسیه. مثلا یوبی سافت Outsource میکنه ساخت بازیشو به یک شرکت هندی... من بیشتر نگران کیفیت کدهاشون هستم. همه ی دوستام که با هندیها تجربه ی کار دارن میگن خیلی کارشون کثیفه. از تکنولوژیهای به روز استفاده نمیکنن، مثلا از Turbo C++ استفاده میکنن! خدا میدونه آینده ی بازیهای کامپیوتری در دست اینها چه خواهد شد.

یاد Apu تو سیمپسونز میفتم :D طفلک با پانچ کارد اومده بود سه به سه قطار ساخته بود :D
بهترین برنامه نویسای جهان چینی و هندی ان

• Like
Reactions: FOXP2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

اینکه تو همون حوزه کد نویسی بمونن یه بحثه ، بخوان بیان بازی بسازن یه بحث دیگه ، همون سینماشون اینه تمام قد از آینده بازی سازیشونه ، کپی کاری شنیع و چرند ، شیر دوشی از ایده های تکراری، حالا اینا رو میشه تحمل کرد ، ولی اون رقص و آواز گله ای شونو رو دیگه نمیشه تو بازی‌های احتمالیشون تحمل کرد. اگه فکر میکنید دیگه همچین کاری نمیکنن ، پس هندیا رو نشناختید.
آخرشم یه ازدواج میچپونن~X(:-j

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اینکه تو همون حوزه کد نویسی بمونن یه بحثه ، بخوان بیان بازی بسازن یه بحث دیگه ، همون سینماشون اینه تمام قد از آینده بازی سازیشونه ، کپی کاری شنیع و چرند ، شیر دوشی از ایده های تکراری، حالا اینا رو میشه تحمل کرد ، ولی اون رقص و آواز گله ای شونو رو دیگه نمیشه تو بازی‌های احتمالیشون تحمل کرد. اگه فکر میکنید دیگه همچین کاری نمیکنن ، پس هندیا رو نشناختید.
سینمای آمریکا اونوقت کلیشه ای نیست؟ یک مرد بسیار قدرتمند که تمثال عیسی مسیحه، با دشمنها میجنگه اما زندگی شخصیش دچار تلاطمه، دوست دخترش باهش قهر کرده، و آخر فیلم هم برنده میشه! هند همه ی فیلمهاش بد نیست، فقط فیلمهای به اصطلاع مین استریمش بده. یک فیلم هندی دیدم در مورد ازدواج یک هندی-امریکایی با یک دختر هندی... خیلی در مورد مشکلات ازدواج سنتی صریح حرف زد. خیلی از فیلمش خوشم اومد. خیلی وقت پیش بود، اسمش یادم رفته. ولی در همون اوان بچگی با خودم گفتم "عجب فیلمیه، از هندیها بعیده". همونطور که نوآوری در فیلمهای کوچیک آمریکایی دیده میشه، نوآوری سینمای هند هم در فیلمهای کوچیکشه. زود قضاوت نکنید.

• Like
Reactions: Amir rad and FOXP2

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تقریبا 70 80% این کلیپ های مسخره که تو تلگرام میبینید به اسم بالیوود در واقعیت متعلق به تالیوود هستند که خودش یک بخش جداگانه ایی از سینمای هند هست (جنوب هند میشه) و اصلا از لحاظ کیفی قابل مقایسه با بالیوود نیست

درباره کد نویسی و این حرفا نظرخاصی ندارم ولی خب کی از تنوع سلیقه ها و رقابت بدش میاد؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین

اول پادماواتی بعدش باجیرائو مستانی رو ببین:x این دوتا رو من خیلی دوست دارم.
---
فیلم های ابکی هم خوبه واسه خنده مثل سینگهام و بازگشت سینگهام:D

• Like
Reactions: vaan 2 and FOXP2

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
طاقت "خدا" ی جنگ هندیا رو ندارم؛ احتمالا یه فیل سبز یا 40 تا دست و اندام زنانه :p
بخوانم برای هر خداشون یه بازی بسازن میره بالای 2000 شماره @-)

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
جدا از بحث نژاد پرستی که اینجا فووران میکنه
نظراتتون راج سینمای هند و بالیوود خیلی خنده داره دلم براون سوخت
بجای دیدن دوتا کلیپ تو اینستا بشنید دوتا فیلم تحسین شده ی هندی ببینید
هالییود خیلی از بالییود تخیلی تر
مثلا جان ویک مثال میزنم جدا از نداشتن داستان و منطق
هر چی تیر بهش میزنن نمیخوره بهش ولی تیرای جان ویک همه رو هدشات میکنه
یا فیلمای مارول که الان پرفروش ترین فیلمای هالیوود همه تخیلی
منطق سینمای بالیوود خیلی بیشتر از هالیوود ـه
بعدشم جوری میگین قرار هند گیم هارو تخیلی بسازه انگار الان گیم هایی که هست تخیلی نیستن :))
مثلا مورتال کمبات الان خیلی واقعیه یا گاد اف وار بعد قرار هند بیاد تخیلی بسازه

• Like
Reactions: Milad_HW

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
بعد THE ORDER 1886 فهمیدم که چه استعداد فوق العاده ای دارند هندی ها ... و این هم در نظر بگیرید که همین الآن خیلی از نوابغ تکنولوژی جهان تو اینتل ئ ای بی ام و گوگل و مایکروسافت هندی تبار هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر