پروژه جهان بازی Star Wars توسط EA کنسل شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
nc2ai2kvpuomjii4ooar.jpg

وظیفه ساخت بازی Star Wars که قبل از بسته شدن استدویو Visceral به کارگردانی Amy Hennig در حال ساخت بود پس از بسته شدن استدیو به شعبه EA Vancouver محول شد اسم رمز این پروزه Ragtag بوده که بعد از تحویل گرفتنش توسط EA Vancouver کامل ریبوت شده و قرار شده که به یک Star Wars جهان باز تغییر پیدا کنه ! حالا به تازگی خبر میرسه که این عنوان هم به جایی نرسیده و به صورت کامل توسط EA کنسل شده !

EA Cancels Open-World Star Wars Game

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
خدا. رو شکر 99 درصد مردم اینطوری فکر نمیکنن،
وگرنه جای امتیاز منتقدها،. داشتیم راجع به یوزر اسکور ها بحث میکردیم،
خدا رو 100 هزار مرتبه شکر ولی میشه اشاره مستقیم من به منتقدای گیمینگ رو بگی ؟ گیمینگ فعلا وضعیت براش امن ـه ولی اونم سوخت و سوز نداره کافیه اسم امثال Eurogamer Polygon Kotaku IGN و غیره رو با اون سه حرفی خوشکل سرچ کنی ببینی همینم بیخ گوشمونه فعلا تک و توک نویسندن بعدن میشن سر دربیر بعد مالک سایت و اون میشه که نباید بشه!

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,207
یه کلمه بیار من گفته باشم sjw ارگان خاص هست، شما اصرار داشتی روی تحرکات سازمان یافته این گروهک ، کلا تبریگ میگم بهتون میتونید با دست های پشت پرده و نیرو های خبیث کائنات خوش باشید. مثل اون مربیه که می‌گفت نمیزارن ما قهرمان شیم.

خدا. رو شکر 99 درصد مردم اینطوری فکر نمیکنن،
وگرنه جای امتیاز منتقدها،. داشتیم راجع به یوزر اسکور ها بحث میکردیم،
راجع به بحث قبلی که پستها خدارو شکر هست هر چیزی هم بود همونجا توی بحث سریال ویچر گفتم واقعا نیاز به نبش قبر نیست دیگه:D
ولی اینکه شما اصلا هیچ چیزی از جریانهای Politically Correction در غرب نمیدونی واقعا مشکل خودتونه:D در مورد جادو جنبل و فراماسون:))) صحبت نمیکنیم که عزیز من. در مورد یه جریان مرتبط با مسائل اجتماعی و فرهنگی صحبت میکنیم که داره ازش سواستفاده میشه حالا یا برای مانور روی یه ایدئولوژی یا جریان سیاسی خاص یا برای منافع اقتصادی یا هردو! ولی شما هر جور راحتی خوش باش:D

• Like
Reactions: Arima Kishou

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بحث این چیزا نیست ! ریان جانسون با یک حرکت کل یونیورس و هایپر اسپیس رو استار وارز منفجر کرد رفت. من اصلا فکر نمیکنم یه همچین چیزی رو بشه درست کرد.

جهت پی بردن به عمق فاجعه فقط کافیه یک فصل Star Wars The Clone Wars رو ببینین. که چرا اکثریت شاکین. این دیگه الآن معلومه و فکت که اکثریت فن های استاروارز شاکین و نتیجش هم معلوم میشه با اپیزود 9. در حدی فاجعه بوده که سه گانه ریان جانسون و بقیه spin off ها هم کنسل بشن. تو مصاحبه چند روز پیش Bob هم فقط اسم استار وارز D&D رو آورد (نویسنده های سریال Game of Thrones) که دارن جلو میبرن. به علاوه تمام لگو ایونت ها هم امسال بعده مدت ها کنسل شد. یعنی این سه گانه با خزئبلات کاترین کندیه بی سواد در این حد استاروارز رو کشونده پایین.

حتی اینکه شما از این خوشت اومده اسمش تغییر نبوده. من رک میگم و امیدوارم نارحت نشی اما کمبود علاقه یا نداشتن اطلاعات کافی از دنیای استاروارز بوده که کل قوانین و بیس های یونیورسش رو نابود کردن ریان جانسون و کندی ! میگم شما یک فصل Star Wars The Clone Wars رو فقط ببین و بعد مقایسه کن با این اپیزود 8 ! حالا ما اصلا کاری به اپیزود های 4 و 5 و 6 نداریم ! انقدر وضعیت خراب هست که دست به دامن برگردوندن Vader تو اپیزود 9 شدن یا اینکه تصمیم بگیرن کلا این روند رو تا جایی که میشه تو 9 درست کنن و کلا Move on کنن از کل این سه گانه که بشوره ببره !

پ.ن: یعنی واقعا بدترین اتفاق تاریخ سینما همین زن، کاترین کندی هست ! هرچقدر هم آدم حرص بخوره کمه !

شما درست میگید و شاید به خاطر همین باشه که اطلاعات من زیاد نیست و فقط فیلم های اصلی با این اسپین اف آخری رو دیدم.
ولی در هر حال من از فیلم راضی بودم

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
دوستان زیاد ربط نداره... ولی سازمان مدافع حقوق مردان هست؟ اگه نیست چطوری میشه ساخت؟:D
_
چون حس می کنم دنیا داره به لجن کشیده میشه... دنیا تبدیل بشه به سیاره میمونا بهتره تا یک عده هرچیزی حتی هنر رو هم به لجن بکشن...
_
هرکی میخواد اسکار بگیره بیاد من بهش بگم چیکار کنه...
شما کافیه یک دختره دو رگه چشم بادومی برنزه که پدر شرقی بوده مادر سیاه پوست رو بکنی شخصیت داستانت... بعد با تر*امپ هماهنگ کنی یک توییت بره درمورد کسایی که مهاجرن و سوسیس و نوشابه ارزون میخورن... شما کافیه همین شخصیت رو روی مبل بشونی و از اول فیلم تا اخرش سوسیس و نوشابه بدی بخوره...! تبریک میگم شما جوایز رو درو کردید...:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
بحث این چیزا نیست ! ریان جانسون با یک حرکت کل یونیورس و هایپر اسپیس رو استار وارز منفجر کرد رفت. من اصلا فکر نمیکنم یه همچین چیزی رو بشه درست کرد.

جهت پی بردن به عمق فاجعه فقط کافیه یک فصل Star Wars The Clone Wars رو ببینین. که چرا اکثریت شاکین. این دیگه الآن معلومه و فکت که اکثریت فن های استاروارز شاکین و نتیجش هم معلوم میشه با اپیزود 9. در حدی فاجعه بوده که سه گانه ریان جانسون و بقیه spin off ها هم کنسل بشن. تو مصاحبه چند روز پیش Bob هم فقط اسم استار وارز D&D رو آورد (نویسنده های سریال Game of Thrones) که دارن جلو میبرن. به علاوه تمام لگو ایونت ها هم امسال بعده مدت ها کنسل شد. یعنی این سه گانه با خزئبلات کاترین کندیه بی سواد در این حد استاروارز رو کشونده پایین.

حتی اینکه شما از این خوشت اومده اسمش تغییر نبوده. من رک میگم و امیدوارم نارحت نشی اما کمبود علاقه یا نداشتن اطلاعات کافی از دنیای استاروارز بوده که کل قوانین و بیس های یونیورسش رو نابود کردن ریان جانسون و کندی ! میگم شما یک فصل Star Wars The Clone Wars رو فقط ببین و بعد مقایسه کن با این اپیزود 8 ! حالا ما اصلا کاری به اپیزود های 4 و 5 و 6 نداریم ! انقدر وضعیت خراب هست که دست به دامن برگردوندن Vader تو اپیزود 9 شدن یا اینکه تصمیم بگیرن کلا این روند رو تا جایی که میشه تو 9 درست کنن و کلا Move on کنن از کل این سه گانه که بشوره ببره !

پ.ن: یعنی واقعا بدترین اتفاق تاریخ سینما همین زن، کاترین کندی هست ! هرچقدر هم آدم حرص بخوره کمه !
حرفی که داری میزنی واقعا بی منطقه!
شما بیا درست و حسابی دلیل بد بودن لست جدای رو بنویس. اون انیمیشن سریالی هم اصلا اونطور که باید استاروارز درست حسابی نیست (من 6 فصل رو کامل دیدم). این انیمیشن بیشتر تمرکز کرده رو جنگ های لایت سیبری و این مسخره بازی ها. فکر کردن کل دنیای استاروارز لایت سیبره! به همراه داستان های خسته کننده. استار وارز یعنی امپایر، استاروارز یعنی ویدر، استاروارز یعنی لوک اسکای واکر، استاروارز یعنی پرنسس لیا و هان سولو.
نه اون مسخره بازی های جنرال گریوس و کانت دوکو و ... . بیشتر برای جذب بچه های 10-12 ساله ساخته شده. (به جز اوبی وان کبیر)
شما تو این چند خطی که نوشتی حتی یک دلیل هم نیوردی برای بد بودن لست جدای. فقط کوبیدی.
چه قوانینی رو نابود کرد؟ برای من شرح بده دقیقا. تنها ایرادی که دیدم داشت یک جایی بود که گفتن سفینه سوختش داره تمام میشه که ما تو دنیای استاروارز اصلا سوخت برای سفینه به این صورت نداریم.
یه سری میان فقط فیلم رو میکوبونن بعد استناد میکنن به هیتی که برای فیلم ایجاد شده. عزیز من شما برو اول دلیل هیت رو ببین بعد بیا بکوب.

• Like
Reactions: vaan 2

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
شما بیا درست و حسابی دلیل بد بودن لست جدای رو بنویس. اون انیمیشن سریالی هم اصلا اونطور که باید استاروارز درست حسابی نیست (من 6 فصل رو کامل دیدم). این انیمیشن بیشتر تمرکز کرده رو جنگ های لایت سیبری و این مسخره بازی ها. فکر کردن کل دنیای استاروارز لایت سیبره! به همراه داستان های خسته کننده. استار وارز یعنی امپایر، استاروارز یعنی ویدر، استاروارز یعنی لوک اسکای واکر، استاروارز یعنی پرنسس لیا و هان سولو.
نه اون مسخره بازی های جنرال گریوس و کانت دوکو و ... . بیشتر برای جذب بچه های 10-12 ساله ساخته شده. (به جز اوبی وان کبیر)
شما تو این چند خطی که نوشتی حتی یک دلیل هم نیوردی برای بد بودن لست جدای. فقط کوبیدی.
چه قوانینی رو نابود کرد؟ برای من شرح بده دقیقا. تنها ایرادی که دیدم داشت یک جایی بود که گفتن سفینه سوختش داره تمام میشه که ما تو دنیای استاروارز اصلا سوخت برای سفینه به این صورت نداریم.
یه سری میان فقط فیلم رو میکوبونن بعد استناد میکنن به هیتی که برای فیلم ایجاد شده. عزیز من شما برو اول دلیل هیت رو ببین بعد بیا بکوب.
اصولا اگر به Clone Wars بگی بچگانه بحثی نمیشه کرد. و کلا پیشنهاد میکنم در مورد استاروارز بحثی نکنیم. چون ورژنی که من ازش حداقل میدونم و داستان هاش با چیزی که شما میخوای (Last Jedi) انقدر متفاوته که اصلا حرفی نزنیم.
و هرکی هم بدش از فیلم نمیاد دلیل نمیشه چیزی ندونه و از پشت کوه اومده باشه. از نظر من و خیلیای دیگه مثل من این فیلم در حد استاروارز نیست و نابود کرده یونیورس رو. حالا براش شما بهترین فیلمه بحثی اصلا نیست چون Clone Wars شد بچه گانه ! چیزی که فن بیس کلی استار وارز کاملا دید مثبتی بهش داره ! بعد شد بچه گانه ! lol
پ.ن: سوخت نه. مشکل چیزی که گفتی هایپر اسپیس هست که با اون حرکت فوق مسخره رفتن تو سفینه اسنوک کلا تئوریش و تعریفش تو یونیورس زیر سوال رفت

• Like
Reactions: Arima Kishou

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
اصولا اگر به Clone Wars بگی بچگانه بحثی نمیشه کرد. و کلا پیشنهاد میکنم در مورد استاروارز بحثی نکنیم. چون ورژنی که من ازش حداقل میدونم و داستان هاش با چیزی که شما میخوای (Last Jedi) انقدر متفاوته که اصلا حرفی نزنیم.
و هرکی هم بدش از فیلم نمیاد دلیل نمیشه چیزی ندونه و از پشت کوه اومده باشه. از نظر من و خیلیای دیگه مثل من این فیلم در حد استاروارز نیست و نابود کرده یونیورس رو. حالا براش شما بهترین فیلمه بحثی اصلا نیست چون Clone Wars شد بچه گانه ! چیزی که فن بیس کلی استار وارز کاملا دید مثبتی بهش داره ! بعد شد بچه گانه ! lol
پ.ن: سوخت نه. مشکل چیزی که گفتی هایپر اسپیس هست که با اون حرکت فوق مسخره رفتن تو سفینه اسنوک کلا تئوریش و تعریفش تو یونیورس زیر سوال رفت
فن بیس کلی استاروارز نسبت به کلون وارز دید مثبت داره؟ اگه از فن بیس استاروارز اون بخش به دنیا اومده بعد از سال ۲۰۰۰ بلههه! کلون وارز و Hello There بهترین چیزیه که توی دنیای سینما دیدن!
عزیز من اون هیتی که نسبت به سه گانه Prequels مخصوصا دو شماره اول ایجاد شد در تاریخ سینما سابقه نداره.
حداقل نمره های IMDB مشخصه دیگه.
من نمیدونستم واقعا از اون بخش هایپر اسپیس مشکل گرفتن. یعنی چی مشکلش چیه؟
من فقط دیدم از سوخت تو یکی از بخش های فیلم ایراد نقض دار گرفتن.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی

همین در جوابت کفایت می‌کنه.
فیلم فقط از نظر جنبه‌های بصری و گرافیکی سعی کرده بود چشم نواز و خوب باشه از لحاظ منطق داستانی هیچ چفت و بستی با اصلیتِ دنیا نداشت و تماما اشتباه بود. پایه گذاری که آبرامز برای سه گانه‌ی جدید کرد بد نبود اما جانسون به کل راه رو اشتباه رفت.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
فیلم فقط از نظر جنبه‌های بصری و گرافیکی سعی کرده بود چشم نواز و خوب باشه از لحاظ منطق داستانی هیچ چفت و بستی با اصلیتِ دنیا نداشت و تماما اشتباه بود. پایه گذاری که آبرامز برای سه گانه‌ی جدید کرد بد نبود اما جانسون به کل راه رو اشتباه رفت.
دوست عزیز ایشون که ویدیوش رو گذاشتی از تمام فیلم ها ایراد گرفته. از دارک نایت و اونجرز اینفینیتی وار هم کلی ایراد گرفته چه برسه به لست جدای.
خب اگه میشه چند تا از اون چفت و بست نداشنن ها رو عنوان کنید. من فقط اون استفاده لیا از فورس و بخش مربوط به Fuel برای شیپ ها رو میتونم قبول کنم که با دنیاش جور در نمیاد.

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

من اصلا کاری به بحث فیلم دیگه ندارم، ولی اینی که گذاشتی طرف با خودشم مشکل داره، این شکلی که از همه چی این ایراد میگیره، خود خدا رو هم میشه باهاش به صلابه کشید

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
خدا رو 100 هزار مرتبه شکر ولی میشه اشاره مستقیم من به منتقدای گیمینگ رو بگی ؟ گیمینگ فعلا وضعیت براش امن ـه ولی اونم سوخت و سوز نداره کافیه اسم امثال Eurogamer Polygon Kotaku IGN و غیره رو با اون سه حرفی خوشکل سرچ کنی ببینی همینم بیخ گوشمونه فعلا تک و توک نویسندن بعدن میشن سر دربیر بعد مالک سایت و اون میشه که نباید بشه!
جا داره از جیسون شرایر که نویسنده همین مقاله هستن یاد کنیم!که خود ایشون نماد همه چیزایی هست که گیمینگ رو نابود کرده$-)..دیگه فک نکنم لازم باشه بگم که چقدر انسان اشغالی هست:D:|
-------
در مورد دیزنی و EA که هردوتاشون کمپانی های اشغالی هستن(حالا EA در یک حده وحشتناکیه) که فقط به پول و سهامداراشون اهمیت میدن که چوپ Woke شدنشون رو امسال ناجور خدا رو شکر خوردن و Go Woke Go Broke شدن مخصوصا EA با سقوط ازاد سهامش:D ولی واقعا گند بزنن به SJW ها که به همه چیز دارن توی این دنیا گند میزنن با ایدئولوژی فوق العاده احمقانه و پروپاگاندایی که دارن!
فکر نکنم گروهی به اشغالی این جماعت توی زندگی ما بتونه ظهور کنه(:|
هالیوود که اصلا کلا چپه ولی اینکه توی گیمینگ داره پخش میشن بشدت تاسف باره،البته با فروم هایی که اکثر مدیر هاش و کاربراش SJW هستن مثل CancerEra معلومه اینطوری میشه!:-<

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
جا داره از جیسون شرایر که نویسنده همین مقاله هستن یاد کنیم!که خود ایشون نماد همه چیزایی هست که گیمینگ رو نابود کرده$-)..دیگه فک نکنم لازم باشه بگم که چقدر انسان اشغالی هست:D:|
سر چی ؟ سر این اطلاعاتی که لو میده ؟ یا چیز دیگه ای ؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ربطی به نپذیرفتن تغییر نداره. کسی از تغییر بدش نمیاد. وقتی شما میای Agenda و عقاید حال به هم زن رو تحمیل میکنی رو فن بیست و بعد اعتراض هم کارگردان فیلم انواع اقسام لقب های توهین آمیز به فن های فرنچایز میده نتیجه میشه افتضاحی به اسم لست جدای که به زور تونست اندازه یه نسخه فرعی (rogue one) فروش داشته باشه. کارگردان فیلم و مدیریت لوکاس آرتز عملا هر چی نکته داستانی جالبی که تو نسخه قبل اشاره شده بود رو دور ریختن تا یه پروپاگاندای SJW و پر از Political Correctness تحویل فن ها بدن که خب تو این مورد خوشبختانه به طرز فجیعی فیل شدن. کار به جایی کشیده شد که صدای خود مارک همیل هم در اومد. در کل اگه قرار باشه بریم ریشه افراط رو پیدا کنیم، همین شخص کندی و رایان جانسون به ترتیب رتبه 1 و 2 لیست رو به خودشون اختصاص میدن. تازه بعد گندی که جانسون با لست جدای به بار آورد تریلوژی استار وارز جدیدش هم به طور کامل کسنل شد توسط دیزنی.

درود
من خودم از این SJW بازیها بشدت بدم میاد ولی خب ببین چیزی که درباره فروش میگی منطقی نیست! اتفاقا یکی از دلایل فروش شاید کمتر از انتظار لست جدای اکران یک قسمت فرعی مثل rogue one بود

جنگ ستارگان هر وقت اکران میشد یک ایونت بزرگ بود، مثل اکران نسخه هفتم که بعده از سالها جنگ ستارگان با کلی تبلیغات و ... برگشت و زد دو میلیارد فروخت. اما دقیق یکسال بعد یک قسمت دیگه با بودجه عظیم اکران شد و اصلا یکسری فکر میکردند این rogue one دنباله ایی بر قسمت هفتم هست! و خب کیفیت کلی داستان و فیلم پایین تر از چیزی بود که باید بشه
لست جدای در شرایطی امد که ما سه سال پشت سره هم یک قسمت جدید از جنگ ستارگان داشتیم! چیزی که تو کل تاریخ سابقه نداشته. حتی فاصله زمانی بین فیلمهای سه گانه های قبلی هم بیشتر از فاصله بین FA و LJ بوده (حالا این وسط rogue one هم اضافه کن)

در کل اینکه مدیریت دیزنی بابت جنگ ستارگان اشتباه هست شکی نیست ولی اینکه بخوایم بگیم فروش کمتر لست جدای نسبت به force awakens به دلیل مشکلات فیلم هست به نظرم منطقی نیست.

• Like

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
سر چی ؟ سر این اطلاعاتی که لو میده ؟ یا چیز دیگه ای ؟
طولانیه
اول از جریان Dragon Crawl سال 2015 فک کنم شروع شد که سر جریانات فمنیستی اونموقع به طراحی های بازی گیر داد و تهمت دروغ به طراح بازی زد!:/
یکی همین توییت هاشه که ضد گیمرا و ضد مشتریه و سر همه چیز گیمرا رو مقصر میدونه و میگه گیمرا toxic هستن که سر MTX و لوت باکس بازی هایی مثل SWBF2 سر و صدا میکنن(لول) و بزارن کمپانی ها هر غلطی دلشون میخوان بکنن تا اینجوری شیل کمپانی ها سازنده ها باشه که بهش لیک بدن!
سازنده ترین انتقادا هم ملت بهش میکنن تریگر میشه و بلاکشون میکنه.
که سر همین مورد Yong Yea بهش گیر داد!

اخرش چون میبینه شهرتش داره خدشه دار میشه، میاد کانال یانگ...(اگه حرفاش رو گوش کنی مخت سوت میشه از بس چرت و پرتن) بعد مصاحبه اشون در مورد یک کامنت(حتی کسی لایکشم نکرده بود) از اون ویدیو بین هزاران کامنت دیگه پیدا کرده توییت میکنه، که چون توش به یهودی بودنش اشاره شده و چون اون کامنت ضد یهودیت بوده پس یانگ و مخاطب هاشم راست گرا و ضد یهودن! قشنگ از همون اولش میخواسته به این بنده خدا برچسب بزنه و victim card اش رو پیش بکشه:|باز خدا رو شکر یانگ سفید پوست نیست وگرنه نژاد پرستشم میکرد:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر