پروژه جهان بازی Star Wars توسط EA کنسل شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
nc2ai2kvpuomjii4ooar.jpg

وظیفه ساخت بازی Star Wars که قبل از بسته شدن استدویو Visceral به کارگردانی Amy Hennig در حال ساخت بود پس از بسته شدن استدیو به شعبه EA Vancouver محول شد اسم رمز این پروزه Ragtag بوده که بعد از تحویل گرفتنش توسط EA Vancouver کامل ریبوت شده و قرار شده که به یک Star Wars جهان باز تغییر پیدا کنه ! حالا به تازگی خبر میرسه که این عنوان هم به جایی نرسیده و به صورت کامل توسط EA کنسل شده !

EA Cancels Open-World Star Wars Game

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به جان خودم آخرین بازی که از این دو تا ناشر خریدم یادم نمیاد، فقط یه کراش بود که اونم من نخریدم، رفیقم خرید، EA که هیچ، حتی اخبار بازی‌اش هم دیگه دنبال نمیکنم.
خود دیزنی و اون دیوانه کاترین کندی فعلا مشغول مقابله با کمپین بایکوت اپیسود ۹ و جمع کردن افتضاح the last jedi و نابود کردن تمام یونیورس هستن. کنترل کردن EA تا وقتی مدیریت lucas arts عوض نشه اتفاقی نمیفته

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خود دیزنی و اون دیوانه کاترین کندی فعلا مشغول مقابله با کمپین بایکوت اپیسود ۹ و جمع کردن افتضاح the last jedi و نابود کردن تمام یونیورس هستن. کنترل کردن EA تا وقتی مدیریت lucas arts عوض نشه اتفاقی نمیفته
اتفاقا به نظر من، لاست جدای خیلی خوب بود. ‌وقتش بود یه تحول اساسی تو سری صورت بگیره،ددو نسخه آخر بهترین پایان ممکن بر ماجراهای هان سولو و اسکای واکر بود.
اما باید ببینیم این شروع جدید چی از آب در میاد و سطح کیفی چقدره، ماجرا و شخصیت های جدید میتونن جای اون داستان و شخصیت های افسانه ای رو بگیرن یا نه.

نپذیرفتن تغییر و تحولات تو یه یونیورس زنده یه مقدار افراطیه

• Like
Reactions: gamer1998y

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اتفاقا به نظر من، لاست جدای خیلی خوب بود. ‌وقتش بود یه تحول اساسی تو سری صورت بگیره،ددو نسخه آخر بهترین پایان ممکن بر ماجراهای هان سولو و اسکای واکر بود.
اما باید ببینیم این شروع جدید چی از آب در میاد و سطح کیفی چقدره، ماجرا و شخصیت های جدید میتونن جای اون داستان و شخصیت های افسانه ای رو بگیرن یا نه.

راست میگی یکم افراطیه غیر افراطی فقط این قسمتش :

f3201eae7fe86b068219a481123a1b925ef20215368fd8729243747cb565e2ac.jpg

پیدا کن پرتغال فروش رو ...

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

ربطی به نپذیرفتن تغییر نداره. کسی از تغییر بدش نمیاد. وقتی شما میای Agenda و عقاید حال به هم زن رو تحمیل میکنی رو فن بیست و بعد اعتراض هم کارگردان فیلم انواع اقسام لقب های توهین آمیز به فن های فرنچایز میده نتیجه میشه افتضاحی به اسم لست جدای که به زور تونست اندازه یه نسخه فرعی (rogue one) فروش داشته باشه. کارگردان فیلم و مدیریت لوکاس آرتز عملا هر چی نکته داستانی جالبی که تو نسخه قبل اشاره شده بود رو دور ریختن تا یه پروپاگاندای SJW و پر از Political Correctness تحویل فن ها بدن که خب تو این مورد خوشبختانه به طرز فجیعی فیل شدن. کار به جایی کشیده شد که صدای خود مارک همیل هم در اومد. در کل اگه قرار باشه بریم ریشه افراط رو پیدا کنیم، همین شخص کندی و رایان جانسون به ترتیب رتبه 1 و 2 لیست رو به خودشون اختصاص میدن. تازه بعد گندی که جانسون با لست جدای به بار آورد تریلوژی استار وارز جدیدش هم به طور کامل کسنل شد توسط دیزنی.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
ربطی به نپذیرفتن تغییر نداره. کسی از تغییر بدش نمیاد. وقتی شما میای Agenda و عقاید حال به هم زن رو تحمیل میکنی رو فن بیست و بعد اعتراض هم کارگردان فیلم انواع اقسام لقب های توهین آمیز به فن های فرنچایز میده نتیجه میشه افتضاحی به اسم لست جدای که به زور تونست اندازه یه نسخه فرعی (rogue one) فروش داشته باشه. کارگردان فیلم و مدیریت لوکاس آرتز عملا هر چی نکته داستانی جالبی که تو نسخه قبل اشاره شده بود رو دور ریختن تا یه پروپاگاندای SJW و پر از Political Correctness تحویل فن ها بدن که خب تو این مورد خوشبختانه به طرز فجیعی فیل شدن. کار به جایی کشیده شد که صدای خود مارک همیل هم در اومد. در کل اگه قرار باشه بریم ریشه افراط رو پیدا کنیم، همین شخص کندی و رایان جانسون به ترتیب رتبه 1 و 2 لیست رو به خودشون اختصاص میدن. تازه بعد گندی که جانسون با لست جدای به بار آورد تریلوژی استار وارز جدیدش هم به طور کامل کسنل شد توسط دیزنی.
ببین داری یه طرفه حرف میزنی. نمیشه گفت تمام انتقاد ها به خاطر اون مسائله. لست جدای از نظر من خیلی ایراد داشت، ولی بازم بهترین فیلم استاروارز بعد از سه تای اوریجیناله.
از ایراداتش که پر بحثه یکی ساید پلات ها که همون قضیه SJW توشون مطرح شد. این ساید پلات ها واقعا ضعیف بودن. بیشتر ایرادی هم که بهشون گرفته میشه این نیست که چرا SJW رو گذاشتید بیشترین ایراد ضعیف بودن ساید پلات هاست. ما از سایت پلات های خفن نسخه های اوریجینال (هان و لیا) رسیدیم به شخصیت های نچسب لست جدای. زیاد ربطش ندید به SJW، بیشتر اعتراض فن ها به خاطر ضعیف بودنشون بود. البته SJW هم توشون کار شده بود همون قضیه پو.
یه ایراد بزرگ دیگه که خودمم شاکیم رفتار فیلم با لوک بود که جای بحث داره. من میتونم بگم نباید با قهرمان داستان اینکارو میکردن یکی دیگه هم میتونه بحث کنه که چرا، لوک از همه اینا ناامید شده بود و ... . اعتراض مارک همیل هم همین بود که گفت رایان جانسون توجیهش کرد.
فروش فیلم هم الان شما برو پرفروش ترین فیلم های بلوری ۲۰۱۸ رو ببین لست جدای پرفروش ترینه، بین رقیب هایی مثل اونجرز.
دلیل فروش کمش نسبت به TFA هم اینه که TFA نسخه اول از یک سری جدید از استاروارز بود، بعد از افتضاح Prequelها ملت همه میخواستن یه استاروارز جدید ببینن. خیلی سخته نسخه دوم یک سه گانه بخواد فروش نسخه اول رو تکرار کنه.
فیلم خیلی پر بحثیه. همونقدر که مخالف داره موافق هم داره. نمیشه همینطوری گفت به خاطر SJW دارن انتقاد میکنن، شاید یک درصد از انتقاد ها به اون ربطی داشته باشه.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
راست میگی یکم افراطیه غیر افراطی فقط این قسمتش :

View attachment 99836

پیدا کن پرتغال فروش رو ...
اخوی من اصلا پی این حاشیه ها نیستم، اصلا برامم مهم نیستن، اصلا هم نمیدونستم همچین چیزایی وجود داره، من چیزی که از تو خود فیلم دیدم دارم میگم، شما خیلی حواشی رو دوست داری بشین به جای فیلم اینا رو تماشا کن.

ما از سایت پلات های خفن نسخه های اوریجینال (هان و لیا) رسیدیم به شخصیت های نچسب لست جدای.

اینو موافقم، مقایسه با اونها که هیچی، در حد یه کار خوبم ضعیف و به اسطلاح خودمون آبگوشتی بودن

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اخوی من اصلا پی این حاشیه ها نیستم، اصلا برامم مهم نیستن، اصلا هم نمیدونستم همچین چیزایی وجود داره، من چیزی که از تو خود فیلم دیدم دارم میگم، شما خیلی حواشی رو دوست داری بشین به جای فیلم اینا رو تماشا کن.
خوش بحال شما که به حاشیه توجه نمیکنید به قول اون ور آبیا Good for You

Last Jedi یـ فیلم معمولی ـه که در بهترین حالتش کمی و فقط کمی از فاجعه ی سه گانه دوم بهتر ـه در کل همه جوره بهش انتفاد واردـه منم کار به این قضایاش ندارم اون عکس رو در جواب کلمه "یکم افراطی" ـت دادم بگم اون افراطیش رو رو برو جای دیگه پیدا کن که ظاهرا میگی تو این مسائل از خدا بیخبری که خوب حرفی باقی نمیمونه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوش بحال شما که به حاشیه توجه نمیکنید به قول اون ور آبیا Good for You

Last Jedi یـ فیلم معمولی ـه که در بهترین حالتش کمی و فقط کمی از فاجعه ی سه گانه دوم بهتر ـه در کل همه جوره بهش انتفاد واردـه منم کار به این قضایاش ندارم اون عکس رو در جواب کلمه "یکم افراطی" ـت دادم بگم اون افراطیش رو رو برو جای دیگه پیدا کن که ظاهرا میگی تو این مسائل از خدا بیخبری که خوب حرفی باقی نمیمونه

حداقل خوبیش اینه که رد شدن شهاب سنگ یا گذاشتن اسم زنانه روی سیارات رو به sjw ربط ندم.

اینم از فیلم فاجعه ما، :D

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حداقل خوبیش اینه که رد شدن شهاب سنگ یا گذاشتن اسم زنانه روی سیارات رو به sjw ربط ندم.

اینم از فیلم فاجعه ما، :D

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi
حالا چرا میزنی کانال عربی ؟ :D شما که از خدا بیخبری احیانا میدونی کدوم احمقی "رد شدن شهاب سنگ یا گذاشتن اسم زنانه روی سیارات رو به sjw" ربط داده ما هم بدونیم ؟ داریم تو دوره ای زندگی میکنیم که مدیا فیلم Black Panther رو میاره جزو نامزدا گلدن گلوب بعد نمره متا از سمت یـ مشت ژورنالیست نون به نرخ روز خور اون وقت ؟ نه عزیز هالیوود خیلی وقته زده علی چپ نیازی به عدد متا و امثال و هم نیست ....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
حالا چرا میزنی کانال عربی ؟ :D شما که از خدا بیخبری احیانا میدونی کدوم احمقی "رد شدن شهاب سنگ یا گذاشتن اسم زنانه روی سیارات رو به sjw" ربط داده ما هم بدونیم ؟ داریم تو دوره ای زندگی میکنیم که مدیا فیلم Black Panther رو میاره جزو نامزدا گلدن گلوب بعد نمره متا از سمت یـ مشت ژورنالیست نون به نرخ روز خور اون وقت ؟ نه عزیز هالیوود خیلی وقته زده علی چپ نیازی به عدد متا و امثال و هم نیست ....
باشه.

خوب با این حساب گیمینگ هم از این قائده مستثنی نیست و از این به بعد، بدون مرجع با نظرات شخصی منورانمون میتونیم رو اعصاب همدیگه رژه بریم :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
آقا این دوستمون همونی بود که فکر میکرد SJW یه ارگان خاص هستش و داشت با فراماسونها مقایسش میکرد :D زیاد جدی نگیرش در این بحث :D مسئله اینه که رد پای جریان PC در رسانه ها و مدیاهای مختلف بشدت افزایش داشته نسبت به دهه گذشته. حالا ممکنه یه جا کمتر یه جا بیشتر ولی به هر حال هستش. حالا شما نمیبینیدش مشکل ماها نیست ولی برا بقیه فاکتور ننویسید دیگه:D
همینکه 2018 به سالی که نمیشد با هیشکی شوخی کرد میم شد، نشون میده این مسائل چقدر جریان ساز بوده

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آقا این دوستمون همونی بود که فکر میکرد SJW یه ارگان خاص هستش و داشت با فراماسونها مقایسش میکرد :D زیاد جدی نگیرش در این بحث :D مسئله اینه که رد پای جریان PC در رسانه ها و مدیاهای مختلف بشدت افزایش داشته نسبت به دهه گذشته. حالا ممکنه یه جا کمتر یه جا بیشتر ولی به هر حال هستش. حالا شما نمیبینیدش مشکل ماها نیست ولی برا بقیه فاکتور ننویسید دیگه:D
همینکه 2018 به سالی که نمیشد با هیشکی شوخی کرد میم شد، نشون میده این مسائل چقدر جریان ساز بوده
*روپاگاندا فقط تبلیغ اخیر ژیلت :D
بگذریم تاپیک زیادی داره به بیراهه میره :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
باشه.

خوب با این حساب گیمینگ هم از این قائده مستثنی نیست و از این به بعد، بدون مرجع با نظرات شخصی منورانمون میتونیم رو اعصاب همدیگه رژه بریم :D
بحث این چیزا نیست ! ریان جانسون با یک حرکت کل یونیورس و هایپر اسپیس رو استار وارز منفجر کرد رفت. من اصلا فکر نمیکنم یه همچین چیزی رو بشه درست کرد.

جهت پی بردن به عمق فاجعه فقط کافیه یک فصل Star Wars The Clone Wars رو ببینین. که چرا اکثریت شاکین. این دیگه الآن معلومه و فکت که اکثریت فن های استاروارز شاکین و نتیجش هم معلوم میشه با اپیزود 9. در حدی فاجعه بوده که سه گانه ریان جانسون و بقیه spin off ها هم کنسل بشن. تو مصاحبه چند روز پیش Bob هم فقط اسم استار وارز D&D رو آورد (نویسنده های سریال Game of Thrones) که دارن جلو میبرن. به علاوه تمام لگو ایونت ها هم امسال بعده مدت ها کنسل شد. یعنی این سه گانه با خزئبلات کاترین کندیه بی سواد در این حد استاروارز رو کشونده پایین.

حتی اینکه شما از این خوشت اومده اسمش تغییر نبوده. من رک میگم و امیدوارم نارحت نشی اما کمبود علاقه یا نداشتن اطلاعات کافی از دنیای استاروارز بوده که کل قوانین و بیس های یونیورسش رو نابود کردن ریان جانسون و کندی ! میگم شما یک فصل Star Wars The Clone Wars رو فقط ببین و بعد مقایسه کن با این اپیزود 8 ! حالا ما اصلا کاری به اپیزود های 4 و 5 و 6 نداریم ! انقدر وضعیت خراب هست که دست به دامن برگردوندن Vader تو اپیزود 9 شدن یا اینکه تصمیم بگیرن کلا این روند رو تا جایی که میشه تو 9 درست کنن و کلا Move on کنن از کل این سه گانه که بشوره ببره !

پ.ن: یعنی واقعا بدترین اتفاق تاریخ سینما همین زن، کاترین کندی هست ! هرچقدر هم آدم حرص بخوره کمه !

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه کلمه بیار من گفته باشم sjw ارگان خاص هست، شما اصرار داشتی روی تحرکات سازمان یافته این گروهک ، کلا تبریگ میگم بهتون میتونید با دست های پشت پرده و نیرو های خبیث کائنات خوش باشید. مثل اون مربیه که می‌گفت نمیزارن ما قهرمان شیم.

بلی همینجوره :D گفتنی ها رو باید گفت ;)

خدا. رو شکر 99 درصد مردم اینطوری فکر نمیکنن،
وگرنه جای امتیاز منتقدها،. داشتیم راجع به یوزر اسکور ها بحث میکردیم،

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر