Multi Platform Red Dead Online

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
October 2018
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
a21.png

با سلام خدمت بازیکنان عزیز

دیدم همچین بخشی نیستش بنابراین این تاپیک رو زدم تا بحث های مربوط به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 رو اینجا انجام بدید. دوست داشتید ID های خودتون رو قرار بدید تا با ایرانیای دیگه به بازی بپردازید.

از James Bond عزیز بابت کپی بردازی از متنش در قسمت GTA V Online معذرت میخوام

Roham_viper

عضو جدید
Jun 14, 2019
1
سلام دوستان من اینترنت شاتل و اونقدر هم سرعت زیادی نداره به یکی از آشنایان این مشکلی ک رددد آنلاین نمیاره رو گفتم و گفت باید پی اس فرومو ببرم پیشش تا برام یه پروکسی برای
رد دد بزنه اگه براتون نیاورد حتما این کارو بکنید جواب میده

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان من یه راهیی پیدا کردم وقتی میخوام بازی کنم اونو استفاده میکنم
وقتی بازی رو استارت میکنم بعد صفحه اول قرمز رنگ یه صفحه سیاه یه لحظه میاد میره ها اونجا L1+ R1 رو نگه میدارم این کار باعث میشه کش رد دد پاک بشه حالا نمیدونم جریان چیه وقتی این کارو میکنم باز میکنه فکر کنم حجم زیادی داده چون میره نمیخوان تعداد زیاد باشه ای پی های مارو نمیزارن بازی کنه بخاطر همین کلیر کش میکنیم چون بار اول هست هر جور شده باید وصل بشه به خاطر اون وقتی میبندم بازی اجرا میکنم نمیاره فقط باید این کارو بکنم البته اینم بگم ها دی ان اس نمیزنم

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
با DNS هم درست نمیشه. به نظرم باید بیخیال آنلاین این بازی شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
dsn رو تغیر بده احتمالش کمه. چون من تغیر دادم درست شد و تونستم برم تو انلاین. شاید اون پورتی که انتخاب میکنی خیلی شلوغ باشه و نتونی ازش سرعت خوبی بگیری.

RedAmirabasDead

عضو جدید
Sep 1, 2019
1
سلام بچه ها .من خودم کارشناس شرکت مبین نتم همه اینها از طرف خارج از کشوره که ما نمیتونیم آنلاین بازی کنیم red dead 2 رو . من خودم تا یه مدتی یه تغییراتی رو روی مودم از سمت شرکت انجام میدادم که وارد میشدم اما الان نه با DNS میشه با VPN هم انقد پینگ میر بالا که .... .خواستم بگم فعلا راهی نداره که پینگ پایین باشه #-o

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
واقعا راهی نداره بشه آنلاینو بازی کرد؟
v.p.n شیر میکنم که تو همون لود اول بازی میمونه
با dns هم هر دفعه میخوام وارد بشم از پنج تا یکیش کار میکنه اونم چند ساعت سالمه

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اینو مینویسم برای کسانی که دوست دارن تجربه کنن آنلاین بازی رو فقط باید یه مقدار کم مثلا 9000 تومن هزینه کنید
یه سایت هایی هستن که سرویس کاهش پینگ میفروشن تو ایران
بعضی ها علاوه بر سرویس کاهش پینگ که ارائه میدن رفع تحریم هم داره سرویسشون
من قدیم از این سرویس ها میخریدم، دیدم وارد آنلاین Red نمیشه گفتم شاید خرید این سرویس کمک کنه رفتم یه دونه اشتراک یکماهه خریدم الانم مشتی دارم بازی میکنم
نمیخوام تبلیغ سایتی رو بکنم هر کسی مایل بود بهم پیغام بده بگم سایتش چیه
فقط از هر جا خرید میکنید باید سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم یکجا باهم باشه فراموش نکنید
(در کل فکر نکنید این سرویس ها پینگ رو براتون هیولا میکنه یه مقدار از این وضعیت افتضاح بهتر میشه و بازیهایی که نمیتونید وارد آنلاینش بشید راحت میرید داخل)
اینترنت رو اول میدید به کامپیوتر یا لپ تاپ بعد اینترنت از طریق لن کامپیوتر یا لپ تاپ منتقل میشه به PS4 یا ...

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
سلام دنبال چند نفر پایه با نت خوب برا انلاین هستم که تو posse من join شن اگه لولشونم پایین بود مشکلی نیس بالا هم بود که چه بهتر تو psn بم پیام بدید
ممنون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
اینو مینویسم برای کسانی که دوست دارن تجربه کنن آنلاین بازی رو فقط باید یه مقدار کم مثلا 9000 تومن هزینه کنید
من قدیم از این سرویس ها میخریدم، دیدم وارد آنلاین Red نمیشه گفتم شاید خرید این سرویس کمک کنه رفتم یه دونه اشتراک یکماهه خریدم الانم مشتی دارم بازی میکنم
فقط از هر جا خرید میکنید باید سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم یکجا باهم باشه فراموش نکنید
(در کل فکر نکنید این سرویس ها پینگ رو براتون هیولا میکنه یه مقدار از این وضعیت افتضاح بهتر میشه و بازیهایی که نمیتونید وارد آنلاینش بشید راحت میرید داخل)
اینترنت رو اول میدید به کامپیوتر یا لپ تاپ بعد اینترنت از طریق لن کامپیوتر یا لپ تاپ منتقل میشه به PS4 یا ...

میشخ سایتشو پیام خصوصی کنی؟

Mehdi.net

کاربر سایت
Nov 20, 2018
4
سلام من تو مرحله انلاین که تازه شروع میشه
یه نقطه زرد به اسم HY میاد که میرم یه فیلم نشون میده وتموم میشه بعدش هیچی نمیاد باید چیکار کنم تو اینترنت کلیپ دیدم بعد از دو تا علامت ترازو زرد رنگ تو نقشه میاد برای من هیچی نمیاد

Mehdi.net

کاربر سایت
Nov 20, 2018
4
سلام
من تو مرحله جی تی انلاین همون اول یه نقطه زرد رنگ نشون میده به اسم HY اونو میرم یه فیلم نشون میده بعدش هیچ اتفاق نمیفته
تو سایتهای دیگه دیدم بعد از اون اتمام فیلم دوتا ترازو نشون میده برای من ولی نمیاد چرا؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
با چی وصل میشی؟
سلام
من تو مرحله جی تی انلاین همون اول یه نقطه زرد رنگ نشون میده به اسم HY اونو میرم یه فیلم نشون میده بعدش هیچ اتفاق نمیفته
تو سایتهای دیگه دیدم بعد از اون اتمام فیلم دوتا ترازو نشون میده برای من ولی نمیاد چرا؟

mmdreza_askari

عضو جدید
Mar 25, 2020
1
سلام میشه آدرس سایتشو بهم بگین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر