فروش بازی های استیم به بهترین قیمت | پست اول خوانده شود |

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
Rating - 100%
28   0   0
خرید ها از این به بعد از استور آرژانتین انجام میشه . پست اصلی ویرایش شد . در ضمن مراقب باشید که با توجه به وضعیت نابسمان اقتصادی و ارزی ، فروش بازی از طریق غیر قانونی و غیر مشروع زیاد شده ، هیچ ارزونی بی علت نیست ، مراقب باشید و فقط از افراد معتبر خرید کنید که مشکلی برای اکانت استیمتون پیش نیاد در آینده(دریافت بازی به منزله ی اعتبار نیست، استیم امکان دارد بعد هفته یا ماه ها اکانت شما رو بن کند و بازی هارو revoke خواهد کرد). این افراد بازی هارو توسط منبع های دزدی ( مثل پیپال هکی و ...) یا آیتم های scam شده به شما میفروشند .
سلام خدمت تمام دوستان.

با فروش بازی های استیم همراه با تخفیف ویژه در خدمت شما هستم.

تمامی بازی های مستقیما از استیم خریداری شده و واسطه دیگری در کار نیست . همچنین سعی و تلاش بر این هست که قیمت تمام شده برای دوستان به پایین ترین حد ممکن برسد .

بازی های از استور آرژانتین خریداری شده و به صورت گیفت میباشد . ضمنا طبق بررسی های به عمل اومده در حال حاضر آرژانتین کمترین قیمت را بین بقیه استور ها برای 90% بازی ها دارد . پیشنهاد میشود ریجن خود را قبل از خرید به آرژانتین تغییر داده ولی طبق قوانین استیم بقیه ریجن های آمریکا جنوبی هم امکان دریافت گیفت از آرژانتین رو دارند به شرطی که اختلاف قیمت آن ها زیاد نباشد . برای تغییر ریجن به آرژانتین عبارت" تغییر ریجن استیم "را در گوگل سرچ کنید . چنانچه راهنمایی در این مورد میخواستید میتوانید از طریق پ.خ با من در ارتباط باشید .( تغییر ریجن در صورتی که آیپی آرژانتین ندارید خودم براتون نرم افزارش رو ارسال میکنم)

برای پیدا کردن قیمت بازی مورد نظر خود به سایت Home · SteamDB مراجعه کرده و در قسمت Prices میتونید قیمت بازی را به پزو آرژانتین مشاهده کنید

با این حال حتما جهت بررسی قیمت دقیق پ.خ بزنید

قیمت به ازای هر پزو حدود 400 تومان میباشد . (قیمت پزو بستگی به قیمت پزویی بازی و نوسانات بازار دارد) [ بعد محسابه قیمت ، با توجه به قیمت بازی ، تخفیفی برای شما لحاظ خواهد شد)

مثلا بازی pubg ، قیمتش 352 پزو هست . 352×0.4 = 140.8 تومان که با تخفیف میشود 139

ضمنا در نظر داشته باشید که موجودی اینجانب محدود میباشد و بعد از اتمام موجودی دیگر فروش نخواهم داشت

برای خرید میتوانید پ.خ بزنید تا قیمت نهایی برای شما محاسبه شود . ضمنا مبلغ بازی را باید کارت به کارت کنید و من درگاه ندارم

نمونه قیمت چندتا از بازی ها: ( به تومان) قیمت های نهایی رو قبل خرید از طریق پ.خ چک کنید

CSGO : 68

PUBG:139

Rainbow Six starter:98

Rust:149

SCUM:83

برای بازی های دیگر حتما پ.خ بزنید.

اکانت من : Steam Community :: QOZQOZ
برای داشتن تلگرام پ.خ بزنید

سوال و پاسخ:

1.آیا قیمت ها ثابت میباشد ؟ خیر ، با توجه به نوسانات قیمت دلار در کشورمان و تغییرات ارزش پزو در کشور آرژانتین ، حتما قیمت ها را قبل از خرید چک بفرمایید

2.چرا قیمت شما برای بعضی بازی های بیشتر است ؟ همانطور که اعلام شد ، سعی بر این است که 90% بازی ها قیمتی پایین تر از بقیه جاها داشته باشند ولی توجه داشته باشید که بعضی بازی ها در استور های دیگر با توجه به پایین بودن قیمتشان در ریجن های دیگر ممکن است کمی ارزان تر باشند.

3.آیا بازی را شما اکتیو میکنید ؟ خیر ، بازی برای شما گیفت شده و برای حفظ حریم و اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان وارد اکانت شما نخواهم شد. نرم افزار تغییر ریجن برای شما ارسال میشود

4. من میخوام خودم و از ریجن مورد نظر خودم خرید کنم ، شما در این رابطه چه کمکی میتوانید بکنید ؟ برای آن دسته از دوستان که خود قصد خرید از ریجن مورد نظر خودشان را دارند میتوانند از من کلید بازی کانتر رو خریداری کنند و خود اقدام به شارژ والت و خرید بازی کنند . توجه داشته باشید که مارکت شما فعال باشد. برای قیمت کلید کانتر میتوانید پ.خ بزنید.

5.چطور به شما اعتماد کنم؟ همونطور که میبینید بنده تگ فروشنده دارم و به چند نفر از عزیزان بازیسنتر نیز از من خرید داشته اند با این حال برای اعتماد سازی بیشتر میتوانید پ.خ بزنید تا لینک اعتبار من از سایت دیگری برای شما ارسال شود

نکته : هر 2 هفته فقط یکبار میتونید تغییر ریجن بدید . یعدی از آخرین بازی که ریجن تغییر دادید باید 2 هفته گذشته باشد .

Attachments

• steam acc.png
    steam acc.png
    522.7 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
Rating - 100%
28   0   0
دوستان فردا آخرین فرصت خرید بازی ها با قیمت تخفیف خورده هست. اگر بازی میخواید تهیه کنید میتونید با من در تماس باشید .

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
Rating - 100%
28   0   0
سلام خدمت عزیزان.
دوستانی که منو در استیم add دارند ، اگر میبینند من چند روز offline هستم دلیل بر نبودنم نیست ، میتونید بهم در استیم یا بازیسنتر pm بدید ، هر روز چند بار چک میکنم
با تشکر

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
Rating - 100%
28   0   0
دوستان دوتا2 پلاس با قیمت بسیار بسیار مناسب قابل خریداری هست ، فقط 30 روز باید در اد لیستم باشید. اگر تمایل داشتید add friend کنید .

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
Rating - 100%
28   0   0
دوستان battle pass دوتا 2 با قیمت بسیار مناسب قابل خریداری هست ، لطفا اگر میخواید منو اد کنید چون 30 روز باید در ادلیست باشید تا بشه گیفت کرد . تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر