استودیوی ژاپن سونی بزودی بازی جدیدی را معرفی می کند

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
توریاما-سان که سابقه ی کار بر روی بازیهایی همچون بلادبورن و استروبات را در کارنامه خود دارد عنوان کرده است که استودیو ژاپن سونی در حال آماده سازی خود جهت معرفی عنوانی جدید از این استودیو در سال 2019 میلادی ست.

پ.ن: اینطور که در گف گفته شده گویا در زبان ژاپنی نشانه ای برای مفرد و جمع وجود نداره به همین علت میتونه اشاره ی ایشون به بیش از یک بازی باشه که البته خیلی محتمل نیست

7VhmTtLnqqRCLrbK5cPUdn-320-80.jpg

منبع

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
مد‌ت‌ زیادیه که توی هایپ ساخته شدن یه JRPG خفن یا حداقل یه پروژه خیلی بزرگ توسط استودیو ژاپن به سر می‌بریم. [-o<
امیدوارم فقط Knack 3 نباشه:D

---------------------------------

از اونجایی که غیر ممکنه سونی بازی PS5 رو قبل از خود کنسول معرفی بکنه احتمالا بازی مال همین نسله. هینت Bloodborne 2 هم که زیاد.

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی

از اونجایی که غیر ممکنه سونی بازی PS5 رو قبل از خود کنسول معرفی بکنه احتمالا بازی مال همین نسله. هینت Bloodborne 2 هم که زیاد.
Knack 3 که رسما ضدحاله. اگه قرار باشه پلتفرمر باشه به شدت آرزو میکنم Puppeteer 2 باشه.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Death stranding-tlou p2-got-dreams-daysgone- حالا هم بلاد بورن2 براي ps4 ،
خيلي زيادي رويايي ميشه يعني خيلييييييي :D
(و خيلي غير منطقي)
احتمال زياد بازيشون داخل ps meeting معرفي ميشه واسه نسل بعد و اونم چيزي نيست جز bb 2
از هر لحاظ اين منطقي تره.

داخل ps meeting بازي هورايزن ٢ و بلاد ٢ باهم معرفي بشن ، رسما طوفاني بپا بشه كه اون سرش نا پيدا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
میخواستم آرزو کنم که دست Ueda تو کار باشه اما The Last Guardian تازه اومده و بعدش هم که ریمستر SotC پرونده رو بست. احتمالا الان توی یه استراحت طولانی به سر میبرند تا پروژه بعدی به ذهن استاد برسه.
میدونم Video Game Dunkey خوشحال نمیشه از این حرفم ولی هرچی هست امیدوارم Knack نباشه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
میخواستم آرزو کنم که دست Ueda تو کار باشه اما The Last Guardian تازه اومده و بعدش هم که ریمستر SotC پرونده رو بست. احتمالا الان توی یه استراحت طولانی به سر میبرند تا پروژه بعدی به ذهن استاد برسه.
میدونم Video Game Dunkey خوشحال نمیشه از این حرفم ولی هرچی هست امیدوارم Knack نباشه:D

اتفاقاً اوئدا تو یه مصاحبه با میکامی و ساکورایی اوایل سال 2018 گفت که داره روی یه بازی کار میکنه که احتمال زیاد نتونه 2018 معرفیش کنه(که نکرده) ولی احتمال معرفیش تو 2019 شاید باشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
از بازی جدید اوئدا که یه کانسپت هم امده بیرون و آفیشالی داره روی پروژه جدیدش کار میکنه. احتمالا انحصاری هم نیست. چون گفته بود میخواد مولتی کار کنه. ولی از یه طرف بازی اوئدا تو سایت سونی ژاپن پیج داره. یعنی شایدم انحصاری باشه هنوز. به هر صورت هم از بازی جدید استاد و هم از ریمستر Ico به شدت استقبال میشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
هر دفعه که خبری از Japan Studio میشنوم، دلم رو خوش میکنم شاید اینبار TLOD باشه، حتی یه ریسمتر ساده. و هر دفعه یک زدحال...

هم Legend of Dragon و هم Rogue Galaxy، منم همیشه منتظر معرفی اینا هستم. هرچند دیگه عمرا برن سمتشون. حالا برای نسل بعد Team_LSD رو دوباره راه میندازیم تاییدشون میکنیم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

من اگه این هم زمانی با مصاحبه میازاکی نبود ! برای پروژه بعدی تویاما و حتی اوئدا رویا پردازی میکردم !! ولی الان ۹۹ درصد مطمئنم بازی مشترکشون با fs ه

فقط امیدوارم بازی بعدی تویاما siren نباشه !! و همون طور که گفتن روی یه rpg اوپن ورلد جدید کار کنن! خیلی خلاق و رویا پردازن این بشر و تیمش!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
BloodBorn 2 FFS :((
بلاد بورن ۲ حالا حالا ها رخ نمیده! چون هم فروم سافتور حسابی مشغول بوده این دو سه سال گذشته و هنوزم بازی خودشون رو دارن!

استودیو ژاپن هم باید ببینیم بعد استرو بات چی کار میکنن ، و اصلا ارتباطی با بازی بعدی اوئدا دارن یا نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر