فضای مورد نیاز برای نصب بازی Kingdom Hearts III

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
kingdom-hearts-3-1149243_555x328.jpeg
با وجود اینکه حدود یک ماه تا انتشار بازی Kingdom Hearts III مانده. ممکن است برای بسیاری از کاربران جای این سوال پیش بیاید که بازی ای که سالهاست منتظرش هستیم و در دست توسعه است حدودا چقدر از فضای HDD ما را اشغال خواهد کرد.
گویا اخیرا کاربری در توئیتر که به نسخه کامل این بازی دسترسی پیدا کرده اذعان داشته بازی روی PS4 نیاز به فضایی حدود 40 گیگابایت دارد. با وجودی که قبلا یکی دیگر از گیمر ها که به نسخه Xbox One دسترسی داشته گفته که بازی روی این کنسول تنها 38.5 گیگابایت فضا احتیاج دارد. ظاهرا این اختلاف حدود 1.5 گیگابایتی بخاطر وجود یکسری ویژگی های خاص برای کنسول PS4 است.
البته با توجه به اینکه قبلا اشاره شده که بازی Kingdom Hearts III بازی ای گسترش پذیر و طولانی است باید انتظار داشت که در آینده و بعد از ریلیز رسمی بازی باید منتظر Expansion ها و محتویات دانلودی بیشتری برای آن باشیم. پس حواستان باشد که فضای بیشتری از آنچه که گفته شد در هارد کنسول برای این بازی جا باز کنید !

منبع

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
قبلا گفتن SE نومورا رو مجبور کرده یه سری از موارد رو از بازی اصلی حذف کنه تا بتونن سریع تر جمش کنن بدنش بیرون. میشه انتظار داشت تک تک چیزهایی که از بازی قیچی شدن رو بعدا در قالب DLC در سن فرنسیسکو مبارکمون فرو کنن. البته ما که میخریم اما این فگ بازی های SE اند نامردی و دیاثته.

• Like
Reactions: benjohn and vaan 2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
قبلا گفتن SE نومورا رو مجبور کرده یه سری از موارد رو از بازی اصلی حذف کنه تا بتونن سریع تر جمش کنن بدنش بیرون. میشه انتظار داشت تک تک چیزهایی که از بازی قیچی شدن رو بعدا در قالب DLC در سن فرنسیسکو مبارکمون فرو کنن. البته ما که میخریم اما این فگ بازی های SE اند نامردی و دیاثته.

با این که از SE منم بدم میاد ولی این یه مورد خیلی مرسومه
ددلاین بازی رو ناشر با هزار جور فکر و ... بهش میرسه
این که بعد این همه مدت دیگه نومورا یه سری چیزا رو نرسه، خب بهتره نرسه دیگه چقدر عقب بندازن بازی رو :D

ولی این که بعداً جای آپدیت با DLC فرو کنن تومون خیلی زور داره

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
از همه چی بیشتر که رو اعصابه نبود کاراکترهای FFه:-"
حالا شایدم هست و لیک ها چیزی گفته باشن که بی خبرم:-" ولی چیزی که نشون ندادن...:|

در کل بازی حتی اگر چیزیش قیچی شده باشه، نمایش ها که خیلی کامل میزدن! اگر دنیایی هم بعدا اضافه میکنند، امیدوارم ارزش قیمتی که براش میزارن رو داشته باشه!( و کلاسیک پیلیییز:| نداریم هیچ کلاسیکی:( )
در مورد سکرت اندینگ هم که تو بازی نیست گفته بودن به خاطر همین لیک ها و ... برنامه داشتن با آپدیت بدن که برای کسی اسپویل نشه:)) :| یعنی بهانشون قشنگ جور شده :-"

---
و با توجه به حجم بازی ها...خدا لعنت کنه اونی که اول نسل ایده داده بود 500GB فضا کافیه:| (که شکر خدا 100تاش اصلا در دسترس نیست:| )
حالا باز بیان نسل بعد موقع لانچ فقط کنسول 500GBی بدن:|

• Like
Reactions: FrankinG and g4mer

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
این که بعد این همه مدت دیگه نومورا یه سری چیزا رو نرسه، خب بهتره نرسه دیگه چقدر عقب بندازن بازی رو :D

بحث نفراتی هست که SE برای ساخت اختصاص میده. الزاما نباید زمان تولید طولانی بشه، میتونن تیم رو بزرگتر کنن اما وقتی SE اینکارو نمیکنه یعنی ترجیح میده هزینه تولید رو بالا نبره. پس به هر صورت خاک بر سرش.

اون بابایی که این صحبت رو کرده بود میگفت علت اصلی ایده آل گرایی محض نومورا هست که میخواست یه چیز خیلی هیوج و اپیکی بسازه که مغایر با سیاست های مالی SE بوده. که من اسم این سیاست های مالی رو گذاشتم لاشی بازی. یعنی دقیقا بلایی که سر DE آوردن و ری..دن به بازی رفت! بازی رو نصفه دادن بیرون تا بعدا ادامه داستان رو DLC کنن! همینم باعث شد فیل بشه. تو کل SE به نفرم پیدا شده که میخواد کارش رو درست انجام این عوضیا نمیزارن. بازی باید اساسا داستانی که تو بازی داره کامل باشه نه اینکه بعدا تیکه تیکه اش رو DLC کنن دوباره بفروشن بهمون.

ولی چیزی که نشون ندادن...:|

من امیدوارم هنوز چیزی نشون نداده باشن! چون تا الان که هرچی بوده رو خودشون اسپویل کردن رفته! البته من منتظرم ببینم اون دنیایی که نومورا میگفت تو بازی هست و خیلی وقته دوست داشته بیاره کدومه! به فرض که لو نداده باشنش.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من امیدوارم هنوز چیزی نشون نداده باشن! چون تا الان که هرچی بوده رو خودشون اسپویل کردن رفته! البته من منتظرم ببینم اون دنیایی که نومورا میگفت تو بازی هست و خیلی وقته دوست داشته بیاره کدومه! به فرض که لو نداده باشنش.
قبلا گفته بودن تموم دنیاها رو تا قبل از عرضه بازی نشون میدن، اون دنیایی که خیلی وقته میخواسته بسازه هم احتمال زیاد جزو ایناست:D فکر کنم Toy Story باشه، چون جذاب میزنه و اینکه داستان اورجینال و میگن canon هست و ...، حسابی بهش رسیدن:D
درسته دل و روده ی بازی رو ریختن بیرون، ولی حالا که همه چیز نشون دادن جز FF ، بیشتر تداعی کننده اینه نیستن:| انتظار سورپرایز نداشته باش به نظرم که یهو دیدی خورد تو ذوقت:-"
اما از اونطرف باور نمیکنم ناکتیسی که همه جا هست(اساسین و تکن مثلا)، اینجا نباشه! :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
انتظار سورپرایز نداشته باش به نظرم که یهو دیدی خورد تو ذوقت:-"

راستش من بیشتر منتظرم به عنوان DLC بفروشن!

اما از اونطرف باور نمیکنم ناکتیسی که همه جا هست(اساسین و تکن مثلا)، اینجا نباشه! :D

دقیقا منم همین نظرو دارم! و منظورم از سورپرایز همین جناب ناکتیسه. تو سن فرنسیسکوم نمیره SE از فرصت تحمیل ایشون به عنوان بزرگی مثل KHIII بگذره!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
از همه چی بیشتر که رو اعصابه نبود کاراکترهای FFه:-"
حالا شایدم هست و لیک ها چیزی گفته باشن که بی خبرم:-" ولی چیزی که نشون ندادن...:|

در کل بازی حتی اگر چیزیش قیچی شده باشه، نمایش ها که خیلی کامل میزدن! اگر دنیایی هم بعدا اضافه میکنند، امیدوارم ارزش قیمتی که براش میزارن رو داشته باشه!( و کلاسیک پیلیییز:| نداریم هیچ کلاسیکی:( )
در مورد سکرت اندینگ هم که تو بازی نیست گفته بودن به خاطر همین لیک ها و ... برنامه داشتن با آپدیت بدن که برای کسی اسپویل نشه:)) :| یعنی بهانشون قشنگ جور شده :-"

---
و با توجه به حجم بازی ها...خدا لعنت کنه اونی که اول نسل ایده داده بود 500GB فضا کافیه:| (که شکر خدا 100تاش اصلا در دسترس نیست:| )
حالا باز بیان نسل بعد موقع لانچ فقط کنسول 500GBی بدن:|

فضای ذخیره سازی بزرگترین معضل خودم تو این نسل بود !! یه اپدیت میومد مجبور میشدم دو تا بازی پاک کنم تا دانلودش کنم !! کلا سه چهار تا بازیم بیشتر نمیشد نصب کرد ، خصوصا که بازی های فیزیکی هم بی معنی شده بود ! اخر یه هارد که ارشیو انیمه ام بود رو پاک کردم که بزارم برا ps4 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر