Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
یه سکو پله ای ریز ته کلیسا پشت اون زنه هست
با شیره بکوب بهش
یه راه وا میشه
من سه ساعت درگیرش بودم تا شانسی پیداش کردم
لامصب قاطی اون همه چیز من از کجا این رو باید می فهمیدم ~X(
:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:D
بلاخره تمام شد این مرحله اخرش ناراحتی اعصاب گرفته بودم چرا اینقدر سخت اخه

آخرین ویرایش:

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
وای این بازی dead cells چرا اینطوریه هی میرم جلو مرحله بعدش میمیرم دوباره میاد از اول چیکار باید بکنم داستانش چیه ؟ چرا همه چیو از دست میده هر چی گرفتی

• Like
Reactions: stryk3r

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
وای این بازی dead cells چرا اینطوریه هی میرم جلو مرحله بعدش میمیرم دوباره میاد از اول چیکار باید بکنم داستانش چیه ؟ چرا همه چیو از دست میده هر چی گرفتی
دقیقا منم همین مشکلو دارم . بازیش محشره ولی هیچی ازش نمیفهمم همش مرحله 2 میمیرم باز ازاول میاد

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
من مرحله 3 رفتم ولی باز مردم از اول اومد یه دونه باس هم داشت :-??
نوع بازیش همینطوره.به این سبک میگن rogue like به این صورته که شما هر دفعه بازی رو از ابتدا شروع میکنی در طول مسیر هم قلق بازی دستت میاد هم اینکه یه سری برگه پیدا میکنی به نام blue print که با جمع کردن cell ها میتونی ازادشون کنی که باعث میشن تعداد فلاسک های سلامتیت بیشتر بشه یا اسلحه های قویتری ازاد میشه یا موارد دیگه و این باعث میشه هر دفعه بازی برات اسونتر بشه و میرسی به غول اخر و تازه بعد از شکست دادنش بازی ادامه داره باید درجه سختی باری رو اضافه کنی یکی یکی تا پایان نهایی بازی رو ببینی که من خودم تازه بعد از اینهمه بازی کردن درجه سختی hard هستم:D.ولی اگه به بازیش عادت کنی خیلییی اعتیاد اوره:x

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
نوع بازیش همینطوره.به این سبک میگن rogue like به این صورته که شما هر دفعه بازی رو از ابتدا شروع میکنی در طول مسیر هم قلق بازی دستت میاد هم اینکه یه سری برگه پیدا میکنی به نام blue print که با جمع کردن cell ها میتونی ازادشون کنی که باعث میشن تعداد فلاسک های سلامتیت بیشتر بشه یا اسلحه های قویتری ازاد میشه یا موارد دیگه و این باعث میشه هر دفعه بازی برات اسونتر بشه و میرسی به غول اخر و تازه بعد از شکست دادنش بازی ادامه داره باید درجه سختی باری رو اضافه کنی یکی یکی تا پایان نهایی بازی رو ببینی که من خودم تازه بعد از اینهمه بازی کردن درجه سختی hard هستم:D.ولی اگه به بازیش عادت کنی خیلییی اعتیاد اوره:x
خب ببین اگه واقعا هر دفعه که بمیری آپگرید های قبلیت از بین نَرَن که خیلی خوبه ولی من فک میکنم هر دفعه که میمیرم همه چی از اول میشه.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خب ببین اگه واقعا هر دفعه که بمیری آپگرید های قبلیت از بین نَرَن که خیلی خوبه ولی من فک میکنم هر دفعه که میمیرم همه چی از اول میشه.
بله از بین میره ولی دفعه بعد توی مسیر جدید قابلبت های بهتری پیدا میکنی که میتونی جلوتر بری.کلا بازیش رو بالای ۷۰_۸۰ بار باید بری تا بتونی به اخرش برسی:D

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
قطعا Stardew Valley، هاروست مون نسخه سوئیچ یکی از بدترین هاروست مون هاست
چه بد !!
من الآن شاید حدود یه هفته است کلا دارم هاروست مون بازی میکنم روی سوویچ ، با این حرفت کلا نا امیز شدم از سلیقه ام و وقتی که صرفِ این بازی کردم و .... آخه من واقعا چیز بدی توی بازیش نمیبینم ، ولی خب من از پلی استیشن 1 دیگه هاروست مون به اون صورت بازی نکردم و الآن این هاروست مون با قابلیت هایی که داره تقریبا برای من بهشت بود ، ولی کلا نا امید شدم ( شاید دیگه بازیش نکنم ، تازه داشتم سال اول رو تموم میکردم 5 تا مرغ و اسب و گاو و گوسفند و ......... حیفم میاد :((:((:(( )
بله از بین میره ولی دفعه بعد توی مسیر جدید قابلبت های بهتری پیدا میکنی که میتونی جلوتر بری.کلا بازیش رو بالای ۷۰_۸۰ بار باید بری تا بتونی به اخرش برسی:D
اوکیه ، امیدوار شدم پس.

• Like
Reactions: s.snake2

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
Xenoblade Chronicles 2 چقدر بازیش حوصله ادم سر میبره اصلا حال نمیده

CELESTE عالی بود 2 روز تمام کردم ولی ناراحتی اعصاب گرفتم خیلی رو مخ بود

dark soul اصلا حال نمیده خیلی مسخرست بازی تو این سبک فقط nioh

فعلا برم devil my cry 5 اومده بازی کنم :clap:

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بالاخره دارک سولز رو خریدم. فکر کنم رو تمام پلتفرم های موجود این بازی رو دارم. :D
اما روی سوییچ ی چیز دیگست. امیدوارم 2 و 3 هم بیاد اونا رو هم بگیرم. :D

• Like
Reactions: Capitan_shepard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر