انتشار بازی مورد انتظار Children of Morta به تاخیر افتاد

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
عرضه‌ی بازی Children of Morta تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد، ولی این تاخیر ارزشش را خواهد داشت چرا که نسخه‌های کنسولی نیز علاوه بر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی به طور همزمان عرضه خواهند شد.

این تصمیم را ناشر و سازنده یعنی 11Bit Studio و Dead Mage گرفتند و دلیل این تاخیر را دریافت بازخوردهای مثبت در نمایشگاه PAX Prime اعلام کردند. بازخوردهایی که به نظر هدف والا‌تری را برای بازی تعریف کرده‌اند و در سال ۲۰۱۹ بازی برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. به عقیده‌ی تهیه‌کننده‌، بازی Children of Morta مانند الماسی است که سازنده و ناشر به دنبال استفاده از تمام پتانسیل‌ها و ظرفیت آن هستند. شش شخصیت قابل بازی، داستانی شنیدنی و طراحی هنری پیکسل آرتی زیبا را می‌توان از ویژگی‌های کلیدی بازی نام برد که انتظار تا عرضه را مشکل می‌کنند. در سال ۲۰۱۹ بازی Children of Morta برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این بازی محصول شرکت فن افزار سازنده گرشاسپ است.

انتشار بازی Children of Morta به تاخیر افتاد

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خیلی وقته که با یه ناشر لهستانی ( اگه اشتباه نکنم ) قرار داد بستن
ناشر بازی همون سازنده This War of Mine و Frostpunk هست،
زمان عرضه 20 سپتامبر در نظر گرفته شده که به نظرم یکم با بازی های خیلی بزرگ اون دور و بر تداخل داره، امیدوارم مدیا خوب کاورش کنن.
با توجه به چیزی که بازی کردم و بدون در نظر گرفتن باگ های نسخه تست، بازی خیلی خوب هست. :D ترکیب عالی از دیابلو و RogueLike که واقعا تجربه خاصی رو رقم میزنه. در کنار Killl Squad دومین بازی این سبک هست که قراره تابستون عرضه بشه و خیلی براش هایپ هستم. :D

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
صرفاً چون بازی ایرانیه،قابل اهمیت است،بازی دارای گرافیک پیکسل آرت است، که خودش نمادی از دوران طلایی صنعت گیم است.
پروژه قابل انتظاری است قطعا!
اگه نگیم انتظار ما چیز دیگری است.

• Like
Reactions: WTF?

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
صرفاً چون بازی ایرانیه،قابل اهمیت است،بازی دارای گرافیک پیکسل آرت است، که خودش نمادی از دوران طلایی صنعت گیم است.
پروژه قابل انتظاری است قطعا!
اگه نگیم انتظار ما چیز دیگری است.
اگه به خاطر ایرانی بودنه بازی میگی اهمیت داره که باید بگم اصلا نداره
حتی یه زیرنویس ساده فارسی هم نداره بازی
اگه میخوای حمایت کنی به عنوان یه بازی مستقل ازش حمایت کن نه یه بازی ایرانی

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera

چی باعث شد ه که فکر کنی من دارم حمایت می کنم، اصلا چکارم من ها؟
اینطوری که تو داری تأکید می کنی تو نظرت من این تصور رو دارم که از اکیپ برو بچ های سازنده بازی هستی تاکیدا میگم که هستی صدرصد!. یا حداقل برات یه نمونه فرستادن.

کوتا بیا داداش قرار نیست نگاه من با تو یکی باشه.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
چی باعث شد ه که فکر کنی من دارم حمایت می کنم، اصلا چکارم من ها؟
اینطوری که تو داری تأکید می کنی تو نظرت من این تصور رو دارم که از اکیپ برو بچ های سازنده بازی هستی تاکیدا میگم که هستی صدرصد!. یا حداقل برات یه نمونه فرستادن.

کوتا بیا داداش قرار نیست نگاه من با تو یکی باشه.
حاجی فازت چیه دقیقا؟ چی میگی؟ چی زدی؟
ایه نازل کردید که صرفا چون بازی ایرانیه٬ قابل اهمیت که من هم نظرم رو بیان کردم و گفتم که خیر نیست
نمیدونم این توهم که من از سازنده های بازی هستم از کجا اومد یهو
و البته جایی هم نگفتم نگاه شما با من باید یکی باشه
با نهایت احترام باید بگم که توهم زدی

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
حاجی فازت چیه دقیقا؟ چی میگی؟ چی زدی؟
ایه نازل کردید که صرفا چون بازی ایرانیه٬ قابل اهمیت که من هم نظرم رو بیان کردم و گفتم که خیر نیست
نمیدونم این توهم که من از سازنده های بازی هستم از کجا اومد یهو
و البته جایی هم نگفتم نگاه شما با من باید یکی باشه
با نهایت احترام باید بگم که توهم زدی

من پستم حالت کنایه ای داشت، معذرت می خوام که نگرفتی, میگی به عنوان یه بازی ایرانی چون زیرنویس نیست اهمیت نداره،یعنی چی ؟ ملاک اهمیت داشتن و مورد انتظار بودن زیرنویسه!
این بازی نگاه هارو جلب کرده تو سطح بین‌المللی به عنوان یه بازی ایرانی،این کم چیزی نیست.

درباره‌ی واژه ی حمایت که بکار بردی،من از طرف خودم ردش می کنم در آخر من کسیم این بازی رو پایرت خواهد ، من فقط می تونم احساس م رو چه خوب و بد در مورد بازی ابراز کنم.

درباره ی بیانه ای آخرت با احترام باید بگم ، رفیق صرفاً استفاده از واژه توهم اگه در جایی درست باشه،موردی نداره،ولی استفاده از یه واژه در جای نادرست بر میگرده به طرز فکر نادرستی که یحتمل اونم بر میگرده به درک نادرستی که شخص در تصور درست بودن بهش رسیده که این خودش در نهایت به توهم خطم میشه.

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
منم به همین موضوع اشاره کردم و به نظرم اصلا نباید حمایت بشه اگه حتی زیرنویس هم نداشته باشه منتها این در شرایطی هست که بتونن زبان فارسی رو قرار بدن و نکنن ولی مثل اینکه زبان فارسی داشته باشه یا نه با ناشر هست که خب اونم ایرانی نیست

از طرفی هم نمیشه بهشون ایراد گرفت که چرا بازی رو دادن دست یه ناشر خارجی، باید بهشون حق داد که بخوان بازیشونو بفروشن تو استورهای معروف و یه جورایی مجبور بودن

فقط ای کاش از همین داستانای اساطیری خودمون استفاده می کردن (البته داستانش نمیدونم چیه ولی ندیدم اشاره ای بشه که از داستانای اساطیری خودمون هست)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
بازی اونقدری خوش ساخت هست که بهتر با این جمله " چون بازی ایرانی هست پس حمایت کنیم " ارزش بازی پائین نیاریم.
این گرشاسب یا رانندگی در تهران نیست با گیم پلی،داستان سطح پائین که بگیم چون سازنده ایرانی هست میخرم که حمایت کنم.
خوشبختانه دموی بازی هم منتشر شده میتونید تست کنین و بعد تصمیم بگیرید.
این کلیشه های استفاده از داستان های اساطیری بیخیال شین لطفا، بالاخره یک استودیو اومده خودشو از این وصله ها جدا کرده(روال بازیهای ایرانی)، باز چرا میخوایم حولشون بدیم اون تو.
اونقدری که من بازی کردم رگه هائی از داستان های خودمون ندیدم، اما در ادامه همه چی ممکنه، مهم اینه که داستان بازی برای من قابل پیش بینی نیست واین عالیه.

در مورد صداگذاری فارسی خب یک تیم جدا برای بخش فارسی میخواد، هزینه جدا همینطور.
اما در مورد زیرنویس منم دوست دارم ببینم این مورد رو، چون زبان انگلیسی بازی هم اگر اشتباه نکنم یجورائی ادبی (انگلیسی سخت :D) هست.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
من پستم حالت کنایه ای داشت، معذرت می خوام که نگرفتی, میگی به عنوان یه بازی ایرانی چون زیرنویس نیست اهمیت نداره،یعنی چی ؟ ملاک اهمیت داشتن و مورد انتظار بودن زیرنویسه!
این بازی نگاه هارو جلب کرده تو سطح بین‌المللی به عنوان یه بازی ایرانی،این کم چیزی نیست.

درباره‌ی واژه ی حمایت که بکار بردی،من از طرف خودم ردش می کنم در آخر من کسیم این بازی رو پایرت خواهد ، من فقط می تونم احساس م رو چه خوب و بد در مورد بازی ابراز کنم.

درباره ی بیانه ای آخرت با احترام باید بگم ، رفیق صرفاً استفاده از واژه توهم اگه در جایی درست باشه،موردی نداره،ولی استفاده از یه واژه در جای نادرست بر میگرده به طرز فکر نادرستی که یحتمل اونم بر میگرده به درک نادرستی که شخص در تصور درست بودن بهش رسیده که این خودش در نهایت به توهم خطم میشه.
بازم میگم بزرگوار شما گفتین "صرفاً چون بازی ایرانیه،قابل اهمیت است " من گفتم که نه اینطور نیست
زمانی که دوستان یه زیرنویس ساده هم برای بازی قرار ندادن برای کاربرای این خراب شده خودمون دیگه اون ایرانی بودنشون به اندازه سر سوزنی اهمیت نداره(این رو هم میگم چون اگه درست یادم باشه یکی از کاربرای همین سایت که با سازنده ها در ارتباط بود گفتش که بازی زیرنویس فارسی نداره(شاید هم من اشتباه متوجه شدم))
حالا من شاید بد گفتم شما متوجه نشدین ولی خلاصه داستان این که بازی رو نباید به خاطر سازنده اش که ایرانیه حمایت کرد
یه نگاه بندازید ببینید که بازی ارزش داره یا نه اگه داشت اونوقت حمایت کنید

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
بازی اونقدری خوش ساخت هست که بهتر با این جمله " چون بازی ایرانی هست پس حمایت کنیم " ارزش بازی پائین نیاریم.
این گرشاسب یا رانندگی در تهران نیست با گیم پلی،داستان سطح پائین که بگیم چون سازنده ایرانی هست میخرم که حمایت کنم.
خوشبختانه دموی بازی هم منتشر شده میتونید تست کنین و بعد تصمیم بگیرید.
این کلیشه های استفاده از داستان های اساطیری بیخیال شین لطفا، بالاخره یک استودیو اومده خودشو از این وصله ها جدا کرده(روال بازیهای ایرانی)، باز چرا میخوایم حولشون بدیم اون تو.
اونقدری که من بازی کردم رگه هائی از داستان های خودمون ندیدم، اما در ادامه همه چی ممکنه، مهم اینه که داستان بازی برای من قابل پیش بینی نیست واین عالیه.

در مورد صداگذاری فارسی خب یک تیم جدا برای بخش فارسی میخواد، هزینه جدا همینطور.
اما در مورد زیرنویس منم دوست دارم ببینم این مورد رو، چون زبان انگلیسی بازی هم اگر اشتباه نکنم یجورائی ادبی (انگلیسی سخت :D) هست.
بازی مگه به جز صدای راوی صداگذاری دیگه ای هم داره؟

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
بازم میگم بزرگوار شما گفتین "صرفاً چون بازی ایرانیه،قابل اهمیت است " من گفتم که نه اینطور نیست
زمانی که دوستان یه زیرنویس ساده هم برای بازی قرار ندادن برای کاربرای این خراب شده خودمون دیگه اون ایرانی بودنشون به اندازه سر سوزنی اهمیت نداره(این رو هم میگم چون اگه درست یادم باشه یکی از کاربرای همین سایت که با سازنده ها در ارتباط بود گفتش که بازی زیرنویس فارسی نداره(شاید هم من اشتباه متوجه شدم))
حالا من شاید بد گفتم شما متوجه نشدین ولی خلاصه داستان این که بازی رو نباید به خاطر سازنده اش که ایرانیه حمایت کرد
یه نگاه بندازید ببینید که بازی ارزش داره یا نه اگه داشت اونوقت حمایت کنید

آخه تو چه مرگته! میگی زیرنویس نداره میگم باشه میگی هیچش ایرانی نیست بازم میگم باشه،بابا سازنده هاش که ایرانین تصدقت.
ملاک من از اهمیت ایرانیزه بودن بازی نیست.حرف من اینکه می خوام ببینم آخر می تونیم یه پروژه درست و حسابی به صنعت گیم تحویل بدیم یانه.بابا من اگه می دونستم قراره داستان شه خفه خون می گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر