هک کنسول 5.0.5 فــول فارسی آخرین پیلودها (آپدیت به GoldenHen1.1 جهت اجرای تمام بازی ها)

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
hen 1.8رو لود نکنید خیلی بیخوده اصلا پایدار نیست و تو بعضی بازیها هم هنگ داره که مجبورین بازیو ببندین و بعضی بازی‌ها هم فریز شدید داره و تند تند لگ میزنه،فعلا hen1.7من پیشنهاد میکنم.(کنسولم پرو ۷۱۱۶بی)
نه والا
برا من ک خیلی عالیه
شانسیه بیشتر

سلام کنسول من فریمورش 5.55 هست هیچ کاریش نمیشه کرد ؟
خیلی وقته اپدیت نکرده بلکه بتونم هکی بازی کنم

تا ۱ ماه دیگه حداقل صبر کنید
ب نظرم داره یه خبرهایی میشه

البته شخصا روی ۵.۰.۵ حدود ۱ سال موندم

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
درود
قابل توجه دوستان عزیز

این کار تجربه شخصی منه :
من روی دستگاه یه هارد 2 ترا گذاشتم وقتی که هک استفاده می کردم خوب بود تازمانیکه دستگاه روشن بود و دستم خورد به دوشاخه یک لحظه برق قطع شد
دستگاه رفت تو حالت سیومود و دیگه بالا نیومد خلاصه یکبار دیگه هک زدم بازیها رو ریختم درست شد و فقط موند یه مشکل
وسط بازی فریز میکرد و دستگاه خاموش میشد اون موقع HEN 1.6 بود رفتم رو 1.7 نشد که نشد و همچنان مشکا پابرجا بود
خلاصه :
هارد باز کردم و هارد قبلی 500 گیگ گذاشتم روش (البته قبلش با کامپیوتر 2 یا 3 بار فرمت کردم)
مراحل رفتم دستگاه اومد بالا
الان حدود 1 ماه هست که داره کار میکنه ورژن HEN1.8
در کل بگم نظر شخصی خودم اینکه حالا به هر دلیلی که دستگاه فریز میکنه و... مشکل از هارد باید باشه
موفق باشید

• Like
Reactions: kingcyres

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
درود
قابل توجه دوستان عزیز

این کار تجربه شخصی منه :
من روی دستگاه یه هارد 2 ترا گذاشتم وقتی که هک استفاده می کردم خوب بود تازمانیکه دستگاه روشن بود و دستم خورد به دوشاخه یک لحظه برق قطع شد
دستگاه رفت تو حالت سیومود و دیگه بالا نیومد خلاصه یکبار دیگه هک زدم بازیها رو ریختم درست شد و فقط موند یه مشکل
وسط بازی فریز میکرد و دستگاه خاموش میشد اون موقع HEN 1.6 بود رفتم رو 1.7 نشد که نشد و همچنان مشکا پابرجا بود
خلاصه :
هارد باز کردم و هارد قبلی 500 گیگ گذاشتم روش (البته قبلش با کامپیوتر 2 یا 3 بار فرمت کردم)
مراحل رفتم دستگاه اومد بالا
الان حدود 1 ماه هست که داره کار میکنه ورژن HEN1.8
در کل بگم نظر شخصی خودم اینکه حالا به هر دلیلی که دستگاه فریز میکنه و... مشکل از هارد باید باشه
موفق باشید
دوسن عزیز یه سوال داشتم
اقا به نظرت یک با ردستگاه رو کامل یعنی به صورت فول فرمت کنی که خیلی زمان میبره این مشکل برطرف میشه یا نه ؟؟؟چون فرمت کردنش زمان بر هست انجام ندادم هنوز

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
بعد داداش میشه اینو با وای فای زدم و کنسولو با کابل متصل نکنیم ؟
با درود
شما فایل ریکاوری باید دانلود کنی اون فایل ۹۰۰مگی
فایل ۵.۰۵ بزنی
با برنامه الفیز مرور گرتو فعال کنی
به نظرم با کامپیوتر فرمت بزن
اگه داری انجام بده

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
با درود
شما فایل ریکاوری باید دانلود کنی اون فایل ۹۰۰مگی
فایل ۵.۰۵ بزنی
با برنامه الفیز مرور گرتو فعال کنی
به نظرم با کامپیوتر فرمت بزن
اگه داری انجام بده
یعنی حتما باید اون فایل 900 مگی اپدیت 5.05 باشه تا بتونیم این هکو بزنیم ؟؟؟؟
راه دیگه ای نداره ؟؟؟

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
با احترام فراوان این کار کاملا اختصاصی و رایگان هدیه میشه به تمام دوستان گیمر انجمن بازی سنتر

هک کنسول 5.0.5 فــول فارسی آخرین پیلودها HEN 1.8 فول آفلاین[اختصاصی انجمن]
مزایای این روش هک :

کاملا آفلاین به همراه تمامی پیلود های مورد نیاز

فول فارسی و کاملا واضح

آخرین پی لود های موجود

کاملا پایدار : تست شده توسط خودم(نکته :»کمی بستگی به شانستون داره پایداری ولی برای من عالی بوده)

پیش نیاز ها :
1-کنسول با فریمور 5.0.5 یا 5.0.7

2-یک عدد رایانه شخصی (لپ تاب یا PC )

3-مودم 4 پورت یا سوییچ 4پورت
یا

2-گوشی اندرویدی

3-کمی حوصله و دانش اندک​

روش اول : با استفاده از رایانه

فایل های مورد نیاز :

USBWebserver.v8.6.rar

Xproject 1.5.2-Fa-ByKingCyres-Latest-Version

آموزش استفاده :
نرم افزار مورد نظر رو نصب و طبق آموزش عکس ها اجرا و تنظیم کنید​
نکته: مشکلی که برای خیلی ها پیش میاد آنتی ویروس و فایروال شون هست،چون این نرم افزار به دسترسی احتیاج داره،یا هردو رو غیرفعال کنید یا به این نرم افزار دسترسی بدین تا سرور رو تشکیل بده
عکس های آموزش :
View attachment 97991 View attachment 97992
سپس فایل دومی که قرار داده شده Xproject 1.5.2-Fa-ByKingCyres-Latest-Version رو از حالت فشرده خارج و به یک پوشه به نام document برسید
سربرگ General نرم افزار رو دوباره باز کنید و روی Root Dir کلیک کنید تا یه صفحه باز بشه
پوشه document رو در اینجا کپی کنید،به پوشه بندی دقت کنید خیلی خیل خیلی مهمه! مطابق عکس
View attachment 98020 View attachment 98021

تنظیمات نرم افزار رو به این صورت انجام بدین
View attachment 98022

قبلش نیاز دارید IP کامپیوتر تون مشخص باشه!اگر نمیدونید طبق عکس ها IP رو دربیارید و به یاد داشته باشید
View attachment 98025 View attachment 98026 View attachment 98027

اگر نمیخاید کنسول به اینترنت متصل بشه حتما سوکت تلفن رو از مودم در بیارید کنسول و رایانه با هم به یک مودم یا سوییچ متصل بشن
حالا وارد کنسول بشید و از قسمت Setting تنظیمات اینترنت رو اینطوری قرار بدید!مهمه خیلی هم مهمه!
View attachment 98028 View attachment 98029 View attachment 98030 View attachment 98031 View attachment 98032 View attachment 98033 View attachment 98034
View attachment 98036

next رو بزنید و وقتی ازتون test internet connection خواست با کلید دایره برگردید عقب!

در صورتی که تمام موارد صحیح انجام شده باشه با ورود به Setting >Users Guide>Users Guide با صفحه ای که ابتدای پست قرار دادم مواجه میشید ! اگر شدید
مطابق عکس ابتدا روی اجرای هک در منوی سریع کلیک کنید،صبر کنید هک .8 اجرا و سپس
با کلید PS از صفحه خارج و دوباره وارد همین صفحه بشید
سپس از بخش ذخیره هک روی ذخیره در کنسول کلیک کنید،حدود چند دقیقه طول میکشه وقتی پیغام Xproject installed داد میتونید با خیال راحت کابل رو قطع و به طور کاملا آفلاین از این هک لذت ببرید
View attachment 98037 View attachment 98038
نکات :
با هر بار اجرای هر پی لود نیاز هست برای اجرای پی لود دیگه از صفحه خارج بشید و دوباره وارد بشید...
در صورتی که به مشکل لود نشدن این صفحه برخوردید یا در تنظیمات مشکل دارید یا در فایروال و انتی ویروس...
سعی کنید از کلید های جوی استیک دسته برای جابجایی بین پی لود ها استفاده کنید! با شوک کمی سخته...

این آموزش و این صفحه کاملا توسط خودم ترجمه و بهینه سازی شده و ساعات زیادی زمان رو از من گرفته...
کپی برداری به هر نحوی و بدون درج نام و لینک کاربری من در این انجمن رضایت من رو در برنداره!اما...امان از ایرانی های کپی بردار
سلام داداش دمت گرم خدا خیرت بده این پایداریش عالیه نه خاموش کرده نه چیزی فقط یه سوال
اقا نمیشه اینو تو مرورگر صفحه ps4 بزاریم که هرسری نیاز نباشه که وارد تنظیمات بشیم و به بخش Users Guide چون من هروقت میخوام هکو اجرا کنم باید برم تو بخش Users Guide اگه اینم راهنمایی کنی ممنون میشم

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام داداش دمت گرم خدا خیرت بده این پایداریش عالیه نه خاموش کرده نه چیزی فقط یه سوال
اقا نمیشه اینو تو مرورگر صفحه ps4 بزاریم که هرسری نیاز نباشه که وارد تنظیمات بشیم و به بخش Users Guide چون من هروقت میخوام هکو اجرا کنم باید برم تو بخش Users Guide اگه اینم راهنمایی کنی ممنون میشم
خواهش میکنم در خدمت دوستان هستم

امکانش هست.
همون ادرسی که بالای نوار ابزار user guide هست رو تو مرورگر وارد کن.ادرس رو دقیق وارد کن باز میشه

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
خواهش میکنم در خدمت دوستان هستم

امکانش هست.
همون ادرسی که بالای نوار ابزار user guide هست رو تو مرورگر وارد کن.ادرس رو دقیق وارد کن باز میشه
سلام داداش خوبی
اقا یه روش پیدا کردم که دستگاه کلا خاموش نشه البته با این هک شما
قبل از هک به صورت فول دستگاه رو فرمت کنید (که این خودش زمان بر هست و نزدیک به 3 تا چهار ساعت زمان میبره) من روی خیلی از دستگاه ها با هک شما تست کردم و جواب گرفتم و خاموشی نداشته و از 10 تا دستگاه کی این مشکلو داشت که کلا به گفته خودش همون اوایل هک بود که یک بار خاموش کرده بعد اون دیگه خاموشی نداشته خواستم اینم بهتون اطلاع بدم که تو جریان باشید و اگر خواستید تو پست اول اضافه کنید من با کامپیوتر هک کردم دستگاه هاروووو

• Like
Reactions: kingcyres

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام داداش خوبی
اقا یه روش پیدا کردم که دستگاه کلا خاموش نشه البته با این هک شما
قبل از هک به صورت فول دستگاه رو فرمت کنید (که این خودش زمان بر هست و نزدیک به 3 تا چهار ساعت زمان میبره) من روی خیلی از دستگاه ها با هک شما تست کردم و جواب گرفتم و خاموشی نداشته و از 10 تا دستگاه کی این مشکلو داشت که کلا به گفته خودش همون اوایل هک بود که یک بار خاموش کرده بعد اون دیگه خاموشی نداشته خواستم اینم بهتون اطلاع بدم که تو جریان باشید و اگر خواستید تو پست اول اضافه کنید من با کامپیوتر هک کردم دستگاه هاروووو
ممنون از بازخورد تون
نظر شخصی خودم تا قبل پست شما این بود که بستگی به شانس داره چون خودم هیچ فرمتی نکردم کنسولم رو ولی بدون خاموشی کار میکنه

ب نظر میاد دستگاه هایی که خاموشی دارن با روش شما مشکلشون حل میشه
دراولین فرصت به پست اول اضافه خواهد شد

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
سلام خسته نباشی
خواستم بگم hen 1.8 که توی منوی سریع گذاشتید مشکل داره
تو بازی mortal kombat xl وقتی x-ray بزنیم بازی لگ پیدا میکنه و گیر میکنه
ولی بعد که رفتم و با ورژن hen 1.7 تست کردم سالم بود تو بازی
با توجه به اینکه hen 1.8 مشکل داره
ایا راهی است که hen 1.7 را به منوی سریع اضافه کنیم؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام خسته نباشی
خواستم بگم hen 1.8 که توی منوی سریع گذاشتید مشکل داره
تو بازی mortal kombat xl وقتی x-ray بزنیم بازی لگ پیدا میکنه و گیر میکنه
ولی بعد که رفتم و با ورژن hen 1.7 تست کردم سالم بود تو بازی
با توجه به اینکه hen 1.8 مشکل داره
ایا راهی است که hen 1.7 را به منوی سریع اضافه کنیم؟
hen 1.8 نسخه غیر رسمی هست که توسط یه هکر دیگه بهبود داده شده
من براتونhen 1.7رو به منوی سریع اضافه میکنم و لینک جدید رو تا شب قرار میدم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
استفادش کردیم و واقعا خوب و عالی هستش.

فقط داداش شما که واردی خبر داری راهی اومده که بدون نیاز به کامپیوتر و کلا گوشی بشه از چیت ها مستقیم از طریق خود کنسول استفاده کرد؟

من خواهرم بلاد بورن را خیلی دوست داره بازی کنه و تو پلی 3 هم با چیت که مستقیم از خود کنسول میشد استفادش کرد تونست سری دارک سولز را و دمون سولز را بره ولی من هر چی گشتم برای PS4 قابلیتی ندیدم که مستقیم از کنسول بشه.

چون الان مثلا مدهای GTA V را از همون کنسول میشه فعال کرد و نمیدونم چرا برای بقیه بازی ها چنین قابلیتی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر