God of War لقب بهترین بازی سال را ، از آن خود کرد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
jk5m_god-of-war-wins-game-of-the-year-at-the-game-awards.jpg

جادو واقعیست
بله ، جادوی کوری برلوگ و تیم بزرگ سانتامونیکا واقعیست و توانست با اقتدار در مقابل بزرگان این صنعت ، همچون راکستار بایستد و جایزه ی بهترین کارگردانی ، بهترین بازی اکشن ادونچر ، جایزه بهترین بازی سال در The Game Awards و برترین بازی از دید منتقدین ، سایتها و مجلات با تعداد آرای ۱۷۶ و اختلاف بالای ۵۲ رای با Red Dead Redemption 2 توانست به این مهم دست پیدا کند و پایانی شگفت انگیز را رقم بزند .
تبریک به سونی برای حمایتهای بی پایانش ، تبریک به تیم سانتامونیکا برای تلاشهای خستگی ناپذیرش ، تبریک به کوری برلوگ که آرزوهای بنظر دست نیافتنی رو با جادوی خود دست یافتنی کرد ، تبریک به کاربران بازیسنتر برای عشقی که به کوری برلوگ و تیمش نشان دادند و محبتشان بی پاسخ نماند . تبریک با اشک شوق​

برای شما دو ویدئوی دیدنی آماده کردیم ، ویدئوی اول بصورت کوتاه و ویرایش شده از لحظه ی تاریخی انتخاب بهترین بازی سال می باشد . ویدئوی دوم مربوط به ری اکشن کوری برلوگ به امتیازات بازی است .

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
حالا اساطیر و اینا به صورت تیکه و پاره داریم ولی چند تا عامل به نظرم باید در نظر گرفته شه
1. کلا ایرانیا به عنصر خیال خیلی بها نمیدادن! :D حالا شاید عوامل مذهبی(از همون قبل از اسلام) درش دخیل بوده باشه. بعد از اسلام هم باز به همین ترتیبه. خود شاهنامه هم کمتر ازین عناصر بهره میگیره. در حالی که ایلیاد و اودیسه و سایر حماسه ها و داستان های یونانی پره از بازی و حتی شوخی با خدایان و ارتباطشون با انسان ها.
2. قبل از اسلام سواد آموزی و کتابت برای عامه مردم در دسترس نبوده.(در واقع ممنوع بوده) عکس یونانیها منابع خاصی هم نداریم. مردم عامی و عادی(مخزن اصلی افسانه ها و اسطوره ها) هم جایی رو نداشتن تا این ها رو ضبط و کتابت کنن.
ولی خب اینم در نظر بگیر که یونانی ها(و به تبعش رومی ها) در این زمنیه تا حدود زیادی استثنا محسوب میشن. جامعه نسبتاً آزاد و هنردوست یونان خیلی ساده تر میتونسته خودش رو در قالب اسطوره و افسانه ابراز کنه. وحود خدایانی که کاملا شکل انسانی به خودشون گرفتن موید همین نکتست. نبوغ هومر هم در به نظم در آوردن و جاودان کردن این خرده روایت ها بماند.
------------------
من نه GoW رو بازی کردم و نه RDR 2 رو. ولی فکر می کردم RDR 2 رو بیشتر ازینا تحویل بگیرن.
البته صادق هدایت یک کتاب داره به اسم "نیرنگ نامه" که تمام خرافه های قبل از اسلام رو توش جمع کرده. ولی اصلا به غنای یونانیون نیست. حتی کلتیکها بیشتر از ما موجودات خیالی دارن: Category:Irish legendary creatures - Wikipedia

• Like
Reactions: Capitan_shepard

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

"Persian Mythology, Gods and Goddesses" (Part I)

Iranian Mythology; Gods & Goddesses - (CAIS) ©

به جای مسخره کردن و چرند گفتن بخونید و تحقیق کنید !!!
اتفاقا ایران به دلیل چندین دوره مذهبی متفاوت ، مذاهب و باور های مختلفی که اومدن و رفتن !! سلسله ها و اقوام مختلفی که حکومت کردن ، یکی از غنی ترین mythology ها رو داره !!!

تو لینکای بالا فقط بخشیش رو میبینید
.......

لینک یوتیوبه شگفت انگیز بود چند تاشو خودمم نمدونستم!! اصلا نمیدونستم مانتیکور یه مانستر ایرانیه

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>
تبریک می گم به طرفدار هاش و از جمله خودم . کامل نشستم مراسم رو دیروز نگاه کردم و بنظرم تمام جوایز به جا بود.GOW با تمام پستی بلندی هاش در مجموع عالی بود وحقش هم بود ببره.
اضافه کنم این که هر بازی طرفدار های بیشتری داشته باشه دلیل بر انتخاب شدنش به عنوان بهترین بازی سال نیست( همه جا قانون جنگل نیست)

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
عنوان تاپیک: لقب؟! کدوم لقب؟! :-/
این بازی فقط یه جایزه از یه مراسم برده! "لقب بهترین بازی" رو "جامعه گیمرها" تعیین میکنند که انتخاب خیلیاشون مایل ها با انتخاب این مراسم فاصله داره. اون اشک های سخیف دایرکتور بازی نشون دهنده عدم اعتماد بنفسی هست که حتی خودشم باورش نشده. با توجه به بجث و جدلی که دور این بازی میچرخید و خیلی فن ها راضی نبودن از تغییرات و هنوزم خیلیاشون "دَد آور وار" خطابش میکنن:D این جایزه فقط جهت همدردی با دایرکتور بازی داده شده وگرنه احساسی که همه داشتن برنده شدن بی قید و شرط RDR2 بود.
همه ی اینایی که گفتی یه بار دیگه بدون گریه بنویس.بدجوری از رددد دکل نوردی میکردید ولی کریتوس هم دکلو شکست هم دست و‌ پای امثال تو رو.چه واقعیت رو قبول کنی چه نکنی گاد اف وار با اختلاف بهترین بازی سال شد و تا به الان هم علاوه بر اون پرافتخارترین بازی ساله و کریتوس بدجوری شاخ راکستار رو شکست.جامعه گیمرها رسمی نیست و اهمیت نداره همون جامعه ی گیمرها به رددد یوزراسکور ۷ و به گاد ۹/۲ دادن!فشار سنگینی با گوتی شدن گاد اف وار بهتون وارد شد

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
دمت گرم بابت ویدیو ها.کوری بارلوگ حتی لیاقت بیشتر از این رو داره.باور کن به خاطر این موفقیتش اشکم دراومد و من از گوتی شدن گاد بیشتر از اون خوشحال شدم:Dکسی که در برابر این همه مشکلات و سختی که خیلیها تحملش نصفش رو هم ندارن می ایسته لایق بهترینهاست

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
میون دعوای دوستان بگم که اون اصطلاح Dad of War که خیلی هم باب شده اصلا بمعنای کوچک کردن بازی بکار نمیره. اتفاقا خیلی از طرفدارای بازی بهش میگن. سر به سر کریتوس گذاشتن از قدیم الایام بین طرفدارای بازی باب بوده. خودمونم همیشه بهش میگفتیم کچل خان

والا در زمینه ی گوتی هم بگم که حالا خیلی شاخ نشید فعلا تا آخر سال و اومدن بقیه انتخابها راه زیاد مونده. شاید آخرش RDR2 بیگ وینر شد خورد تو برجکتون:D
حالا که اسکار گیمو گرفته ، تمام مراجع معتبر تو همین مراسم رای دادن که گاو شد بهترین بازی سال :D
بیگ وینرم نصفش رای مردمه که خیلی مهم نیست چون بازی انحصاری با یک بازی مولتی نامردیه مقایسش
مهم مراجع معتبره که تو همین گیم اوارد تمام مراجع معتبر رای دادن که مجموعش گاو کردن بهترین بازی سال
چه به خوای چه نخواهی این مراسم خییییییلی مهمه و معتبرترین جایزست
از تعداد شرکت کنندگان و بینندگان میشه فهمید ؛ تو گوگول بزن بهترین بازی سال چه به فارسی چه به انگلیسی ببین چی میاد بای =))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
حالا که اسکار گیمو گرفته ، تمام مراجع معتبر تو همین مراسم رای دادن که گاو شد بهترین بازی سال
با بیگ وینر و این حرفا سرخودتو شیره بمال :))
زیادی دو پهلو گفتی ، ولی اون پهلویی باشه که من فکر میکنم خیلی با حال گفتی

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حالا که اسکار گیمو گرفته ، تمام مراجع معتبر تو همین مراسم رای دادن که گاو شد بهترین بازی سال :D
بیگ وینرم نصفش رای مردمه که خیلی مهم نیست چون بازی انحصاری با یک بازی مولتی نامردیه مقایسش
مهم مراجع معتبره که تو همین گیم اوارد تمام مراجع معتبر رای دادن که مجموعش گاو کردن بهترین بازی سال
از تعداد شرکت کنندگان و بینندگان میشه فهمید ؛ تو گوگول بزن بهترین بازی سال چه به فارسی چه به انگلیسی ببین چی میاد بای =))
نه دیگه نشد. من الان باهات مخالفت نکنم خیلی آدم فلانیم:D
سالی که UC4 و Overwatch با هم رقابت داشتن من اعتقادم براین بود که اتفاقا چیزی بنام معتبر و غبر معتبر در این زمینه وجود نداره. الان بخوام حرفمو عوض کنم که جور در نمیاد. نمیشه هر سال ببینیم چی به نفعمونه قوانین رو بر اساس اون بزاریم. ببین یه وقت از نظر فنی داریم بررسی میکنیم میشه Objective نظر داد. ولی وقتی بحث بهترین بازی ساله اتفاقا نظر کاربرای عادی هم به اندازه IGN و VGA و امثالهم مهمه حتی مهمتر. هر جفت بازیا رو من بازی کردم هر دو 10 از 10 هستن. حالا اینکه چقدر دل هوادارشون رو به دست آوردن تعیین کنندست.
در کل بنظرم این قضیه ی Goaty رو جدی نگیریم. این مراسمات و جایزه ها تا جایی مهمه که بخوایم محک بزنیم دیگه بیشترش کل و کل بازیه.
شخصا دلم به RDR2 نزدیکتره ولی قبلا گفتم اینجا هم تکرار هر کدوم بشن من خوشحالم چون هر دو لیاقتش رو دارن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بیایم چیزی نگیم که اگر چندسال پیش بود(2016) چیز دیگه ای میگفتیم:D
جایزه های مردمی مهم نیستن = U4 بهترین بازیه 2016 نیست:-"
مقایسه انحصاری و مولتی نامردیه = U4 تو این نامردی بهترین نشده:-" (نامردیه ولی تو تمام سال هایی که GOTY انحصاری بوده فکر کنم بشه دید جایزه های مردمی هم زیاد بردن و شاید بیشتر از بقیه:-" )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

من خیلی دوست داشتم این حرفا رو 2016 بشنوم...(2017 که وللش)
نشده دیگه عوضش امسال می شنویم...امیدوارم سال های بعدم بشنویم :D

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
عزیز شما که تا قبل اینکه جایزه رو به god بدن این مراسم رو قبول نداشتی الان شد معتبرین.!!!
البته جایزه مجلات معتبر هم خیلی مهمه
در کل تبریک به تیم سانتا مونیکا به خاطر این موفقیت

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بابا داره شوخی میکنه !! مگه میشه یه ناتی داگ فن بیگ وینر رو زیر سوال ببره! بچسبه به شو مسخره جف

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
بابا داره شوخی میکنه !! مگه میشه یه ناتی داگ فن بیگ وینر رو زیر سوال ببره! بچسبه به شو مسخره جف

اینجاست اون مثل کاربرد داره که زبونم لال ، این ارزو رو ......
هیچکدوم نفهمیدن منظورمو :D

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر