Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
عجب وضعیت‌ ناجوری شده من اصلا وقت‌ نکردم سیزن جدید حتی یه دست بازی کنم ‍-_- آقا جایزه‌های سیزن‌ها رو بعدا میتونم از شاپ بگیرم یا اگه از دست بدم دیگه از دست ‌دادم‌؟!
من تا چرخ ماشین ماموت میتونم برم طبق وقتی که میتونم برا بازی بذارم، بقیه ش هم خیلی مهم نیس.
واس جوایز ایونت ها هم فکر کنم بذارنش بعدا با یه قیمت بالا توی پیت شاپ.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
خوش به حالت کاش منم اینقدر وقت داشتم :|
:D
بهونه وقت نیارید :D من اتفاقا وقتم خیلی زیاد نیست و بیشتر آخر شبا بازی میکنم ولی بازم 14 روز به آخر GP مونده تموم شد

آخرین ویرایش:

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
در موافقت با دوستمون در رابطه با زمان و اینا یه اعلام وضعیت‌ کنم :D
منم از سر کار میام له و خسته دیگه ۳-۴ شب از خوابمون زدیم فقط میخواستم این کارت ماقبل تاریخیه رو بگیرم که done:D ولی خلاصه شدنیه با حتی ۶-۷‌ ساعت وقت مفید گذاشتن در‌طی چند‌ روز.

• Like
Reactions: Akiba and voldmort

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من 13هزارتای دیگه تا ته ایونت لازم دارم...میانگین روزی 1.300تا ... شدنیه، ولی وقت گیره:D
فکر کنم ایندفعه دیگه واقعا تا روز آخر درگیرم:|
کاش یه دسته اضافه داشتم چند هزارتایی امتیاز رو خیلی راحت تر و بی دردسرتر میگرفتم...الانم میشه البته ، ولی خوب یکم رو اعصابه:|

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من 13هزارتای دیگه تا ته ایونت لازم دارم...میانگین روزی 1.300تا ... شدنیه، ولی وقت گیره:D
فکر کنم ایندفعه دیگه واقعا تا روز آخر درگیرم:|
کاش یه دسته اضافه داشتم چند هزارتایی امتیاز رو خیلی راحت تر و بی دردسرتر میگرفتم...الانم میشه البته ، ولی خوب یکم رو اعصابه:|
توووووو میتونی:D
اقا یه هفته تقریبا نشد بازی کنم کلا جا موندم دیگه امید ندارم برسم به تهش!:(
امروز نشستم یکم تایم تریل رفتم
میگم تو تونستی Dr.n.tropy رو اون سمت بترکونی آنلاکش کنی؟؟؟؟
خیلی خره:D:|

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
توووووو میتونی:D
اقا یه هفته تقریبا نشد بازی کنم کلا جا موندم دیگه امید ندارم برسم به تهش!:(
امروز نشستم یکم تایم تریل رفتم
میگم تو تونستی Dr.n.tropy رو اون سمت بترکونی آنلاکش کنی؟؟؟؟
خیلی خره:D:|
یه هفته بازی نکردن رو میشه رسیدا! منم حساب کنی یک هفته بازی نکردم جمعا ، ولی خوب از اون دو بخش چلنج های ایونت حدود 3هزارتا میتونم امتیاز بگیرم هنوز:-"

اونم نه هنوز... تایم ترایل هر موقع ماموریتی چیزی باشه یه سر میرم:-" کامل ننشستم پاشون که آنلاک کنم...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
مجموعا با 2هفته هم میشه رسید 3 هفته راحت میشه همرو گرفت ، بهتره وقتی چلنج ها رو میخوایید انجام بدید با کاراکترها ، لاستیک و ماشین و رنگ هایی برید که امتیاز نیترو رو بوست کنه (از 5% تا 15% هست) مثلا اگر زده فلان چلنج 150+امتیاز نیترو میده در اونصورت مثلا 187+ امتیاز میده

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
مجموعا با 2هفته هم میشه رسید 3 هفته راحت میشه همرو گرفت ، بهتره وقتی چلنج ها رو میخوایید انجام بدید با کاراکترها ، لاستیک و ماشین و رنگ هایی برید که امتیاز نیترو رو بوست کنه (از 5% تا 15% هست) مثلا اگر زده فلان چلنج 150+امتیاز نیترو میده در اونصورت مثلا 187+ امتیاز میده
مخصوصا برای چلنج های ایونت(ماهانه) ، اونا رو نباید روز اول گرفت... تا جایی که میشه باید با بوست 50% گرفت! :D

کلا اگر با بوست برید خیلی راحت تر میشه:D ولی بازم زیاده:p

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
وسط بازی ارور داد اومد بیرون بعد رفتم تو کل save data منو از بیخ پاک کرد فقط‌ یکی بیاد بگه چه خاکی تو سر اکتیویژن یا خودم کنم‌ حال و حوصله پیگیری و سرچ ندارم دیگه وقتی دیدم همه چی این همه زحمت پرید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
وسط بازی ارور داد اومد بیرون بعد رفتم تو کل save data منو از بیخ پاک کرد فقط‌ یکی بیاد بگه چه خاکی تو سر اکتیویژن یا خودم کنم‌ حال و حوصله پیگیری و سرچ ندارم دیگه وقتی دیدم همه چی این همه زحمت پرید
سلام
منم اینجور شدم مجدد چندبار خروج ورود کن درست میشه تو فکر نباش:D
کراش امروز کرش میکنه:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
سلام
منم اینجور شدم مجدد چندبار خروج ورود کن درست میشه تو فکر نباش:D
کراش امروز کرش میکنه:D
مرسی ولی n بار خروج ورود کردم درست نشد , تمام تایم تریال ها و ستاره هاش , اسکین هایی که با اول شدن آزاد میشه , تمام آیتم ها مثل کاراکتر و ماشین و لاستیک و ... که با رفتن adventure mode آزاد میشه پاک شدن . یه چیز دیگه هم اینکه چه آنلاین چه آفلاین یه دست که بازی میکنم بعدش سریع میپره رو منوی اصلی ! حالا بازی رو یه بار پاک میکنم دوباره نصب میکنم ببینم چی میشه ولی کسی راه حلی پیدا کرد یا قبلا براش اتفاق افتاده ممنون میشم بگه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
مرسی ولی n بار خروج ورود کردم درست نشد , تمام تایم تریال ها و ستاره هاش , اسکین هایی که با اول شدن آزاد میشه , تمام آیتم ها مثل کاراکتر و ماشین و لاستیک و ... که با رفتن adventure mode آزاد میشه پاک شدن . یه چیز دیگه هم اینکه چه آنلاین چه آفلاین یه دست که بازی میکنم بعدش سریع میپره رو منوی اصلی ! حالا بازی رو یه بار پاک میکنم دوباره نصب میکنم ببینم چی میشه ولی کسی راه حلی پیدا کرد یا قبلا براش اتفاق افتاده ممنون میشم بگه
خواهش
نه بازی رو پاک نکن
میگم که منم همین مشکلو امروز داشتم و دارم یعنی بعد از هر دور میاد اولش و تازه چندسری هم کرش کرد شوت شدم بیرون از بازی
کلا ایراد پیدا کرده امروز
واسه اون قضیه ی سیوهاهم بدون شک باید برگرده میگم که منم مشکل تورو داشتم و چندبار تا الان یهو 0 شدن و بعد مجدد برگشتن
یکم صبر کن عجله نکن

• Like
Reactions: The End Of Ps

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من همون روزای اول اگر یادت باشه به این مشکل خوردم...ولی خوب شانس اوردم هیچی بازی نکرده بودم اون موقع تقریبا!
اما مطمئنی آیتم هات هم پاک شدن؟ چون من آیتم هام بودن! فقط بخش ادونچرم پاک شد(یعنی تو خود بازی که میزدم لود بشه ارور میداد)
اینی که تو میگی اگر باشه یعنی سیو کامل خراب شده... یه امتحانی هم بکن، نت کنسول رو قطع کن، شاید اتفاقاتی افتاد... بعضی وقتا به خاطر وضعیت نت بعضی بازی ها درست سیو حالت آفلاینشون هم لود نمیشه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر