Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خوب منم الان آپدیت کردم بازی رو! :D

اول اینکه گلادیاتور تاینی تایگر!!!!! :x :x :x احساس میکنم این بشر رو خیلی دوست دارن:)) و البته منم شخصیت منفی محبوبم تو سریه این بشر! مخصوصا به خاطر همین حالت کلوسیومی که تو کراش 3 داشت:))

دوم اینکه منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت ... ببخشید اشتباه شد... کلا اینکه دمشون گرم که کاراکترهایی که لباس جدید گرفتن رو بوست کامل کردن! ماشین ها و رنگ های بیشتری رو بوست کردن و کلا خیلی مَردن!!!! :)) از عکس لیک شده تعداد و تنوعشون بیشتر بود>:)

سوم اینکه بالاخره یکی از این تایرها که یه رد خط ازشون باقی میمونه رو خریدم و استفاده کردم(ته سیزن قبل) افتضاحه:)) اصلا نمیفهمم کی بوست دارم دیگه:))

چهارم...خاک بر سرشون که Champion Kart و متعلقاتش بوست نیست:)) (همینطور حداقل Tawna به خاطر اینکه ته سیزن تازه بوست کامل میشد:| )

پنجم... نمیدونم یک هفته ست بازی نکردم یا هندلینگ و فیزیک بازی تغییر کرده؟ یه چیزی جور نیست به نظرم!

ششم هم.... اینا خجالت نمیکشن برداشتن Kamikaze رو گزاشتن تو چلنج روزانه؟ :| خدایی بدون دسته ی دوم اصلا نمیشه گرفتش...الان من روزانه صدتا هم کمتر باید امتیاز بگیرم:| در ادامه چلنج ها، هنوز چلنج های رو اعصابه یک دور کامل عقب گرد برو و برنده بشو و یا شروع دور آخر 8م باش ولی برنده بشو(آنلاین:| ) و چندتا چلنج رو اعصاب دیگه همچنان هست...هعی هعی... ولی این کامیکازهه خیلی رو اعصابمه:))

هفتم...مپ جدید...یه دور رفتم و اصلا نفهمیدم چی رفتم:)) چقدر چند راهی داشت...سر در نمیارم کجا راه اصلیه اصلا! حس کردم یه جا اصلا اون گوی برقی از تو میون بر رفت دنبال ملت=)) قشنگ باید آفلاین بشینم پاش بفهمم چیکار باید بکنم:D

همینا فعلا... آها...فقط یه مورد دیگه...ملت خیلی خرن آخر هفته ای Electron Avenu میاد و بهش رای نمیدن:| نامردا بیشترین پول رو میده...اونم آخر هفته:| رای بدید به این لعنتی:))

اینم یادم رفت بگم! با توجه به اینکه اسپایرو سیزن بعده( :x ) امیدوارم لباس آخرش یه لبای خاص باشه...برندارن اونم مثل baby t رنگش هم کامل عوض کنند:|
ولی برای رنگش... یکیش سبز صرفا به خاطر اینکه تو مراحل اولیه ساخت رنگش سبز بوده بعدا به خاطر اینکه همرنگ چمن میشده عوضش کردن... یکی هم... نارنجی آبی شاید:-" فقط به خاطر روابط حسنه ای که با کراش داره:-" گرچه من همون بنفشش را عشق است:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
اقا من تو دانلود بازی به مشکل خوردم
رو۱۲ گیگ گیر کرده هر کاری میکنه ادامه نمیده دانلود رو:|
چه باpc دان کردم و با psxبخوام‌انتقال بدم
چه با خود کنسول
کلهم رو ۱۲ گیگ که رسید خر شده دیگه ادامه نمیده!:D
چاره چیه؟؟

اینم از eror:
۲۰۱۹۰۸۰۷_۱۰۵۴۳۳-1612x1209.jpg

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
درود
اقا من تو دانلود بازی به مشکل خوردم
رو۱۲ گیگ گیر کرده هر کاری میکنه ادامه نمیده دانلود رو:|
چه باpc دان کردم و با psxبخوام‌انتقال بدم
چه با خود کنسول
کلهم رو ۱۲ گیگ که رسید خر شده دیگه ادامه نمیده!:D
چاره چیه؟؟

اینم از eror:
View attachment 112832

متاسفانه باید از اول دانلود کنی، دیتا بد دانلود شده..

اقا من از بیخ و بن زدم پاک کردم
رفتم از لایبرری مجدد زدم دانلود بازم دقیقا سر این مقدار گیر کرد!!!!!!!!!!
اعصاب واسم نمونده دیگهx-(

از طریق پی سی انتقال میدی به کنسول ؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
متاسفانه باید از اول دانلود کنی، دیتا بد دانلود شده..
اقا من از بیخ و بن زدم پاک کردم
رفتم از لایبرری مجدد زدم دانلود بازم دقیقا سر این مقدار گیر کرد!!

از طریق پی سی انتقال میدی به کنسول ؟!
نه از خود کنسول این سری زدم
الان اومدم یه تست انجام دادم و با نت همراه اول گوشیم یه چک کردم دیدم ادامه دادش!
نت خونه اسیاتک هست

ویرایش:
با بدبختی نصب شد:D<:-P

آخرین ویرایش:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
آقا از روی ایده ما تقلید میکنن :((

کسی که صفحه اش معروف باشه بیشتر اهمیت میدن و نمیفهمن که تقلید میکنن

حالا این هیچی . شنیدم میگن تو فصل بعدی قراره نینا کورتکس و ان بریو و اون داداش کومودوجوی رو بیارن . میگن اکتیویژن هم تایید کرده :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آقا از روی ایده ما تقلید میکنن :((

کسی که صفحه اش معروف باشه بیشتر اهمیت میدن و نمیفهمن که تقلید میکنن

حالا این هیچی . شنیدم میگن تو فصل بعدی قراره نینا کورتکس و ان بریو و اون داداش کومودوجوی رو بیارن . میگن اکتیویژن هم تایید کرده :D
اکتیویژن تایید کرده البته نه فصل بعدی، گفته تو فصل های آینده! فصل بعدی که اسپایرو و دوستان و دشمنان میباشند!(خدایی جای دشمنان به نظرم همش باید دوست ها رو میوردن:-" )

در مورد هالووین، همون روز اول که دل و روده و اطلاعات بازی رو ریختن بیرون، و مشخص شد تا 6ماه برنامه دارن، مشخص شد که یکی از این سیزن ها هم تم هالووینی داره:-"

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دوستان من خیلی نشنستم پای بازی
این فصلهای جدید رو از کدوم قسمت میشه بازی کرد؟
از منو Grand Prix (همون صفحه اول) لیست ماموریت های GP رو اونجا زده، یک سریش آنلاین و یک سریش آفلاین هستن
کنار بعضی آیتم ها تو کاستومایز کردن حتما علامت نیترو پوینت رو دیدید(یه علامت سبز و یه درصد% نوشته شده) با انتخاب اون موارد امتیاز بیشتری از هر ماموریت میتونید بگیرید...کلا تا 50% بیشتر میشه امتیاز گرفت

اگرم خیلی میگید بازی کردید حتما دیدید بعد از هر بازی یه خط پر میشه که جایزه میده...همون جایزه های هر سیزنه:D

• Like
Reactions: db07 and voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
از منو Grand Prix (همون صفحه اول) لیست ماموریت های GP رو اونجا زده، یک سریش آنلاین و یک سریش آفلاین هستن
کنار بعضی آیتم ها تو کاستومایز کردن حتما علامت نیترو پوینت رو دیدید(یه علامت سبز و یه درصد% نوشته شده) با انتخاب اون موارد امتیاز بیشتری از هر ماموریت میتونید بگیرید...کلا تا 50% بیشتر میشه امتیاز گرفت

اگرم خیلی میگید بازی کردید حتما دیدید بعد از هر بازی یه خط پر میشه که جایزه میده...همون جایزه های هر سیزنه:D
امیر چطوری؟:D
اقا یعنی جایزه ی اصلی این سیزن همین یارو بچه دایناسوره اس؟:D
من دیروز عصر بلاخره شروع کردم تا اونجایی که یادمه ۳هزار جمع کرده بودم(از اون نواره که میگی)
هر سیزن چقدر مهلت داره معمولا؟
بخش داستانیشو هم نشستم تمام کردم چقدر لذت بخش بود کلی خاطره زنده شد>:D<:D
یه چهار پنج تا هم راه مخفی هنوز یادم بود روندمش:D
انلاینم یه چند دست زدم بابا خیلی وحشی ان:D/:)
عین لامبورگینی اسفالت رو میجون میرن سمت خط پایان:|
مچ میکینگش هم همش پلیر ایرانی میاره اینو نمیشه کاریش کرد؟:D
بعد از یه منویی هم (الان حضور ذهن ندارم) تیترش رو یه سری چیز میز گذاشته بودن واسه خرید ، اونا ارزشش رو داره پولارو بدم واسش؟(یکیش کراش بود ۹هزار تا میخواست فکر کنم اونور ۷ هزار دارم)
راستی چطوری اینور که اون خطه که تهش بچه دایناسوره جایزشه coin هام ۳ هزاره ولی تو اون منو ۷ هزار!؟:D
اقا این داستان نیتروعه چیه ما قدیم فقط وقتی جامپ میکردیم موقع فرود استفاده میکردیم اینا تو جاده صاف هم استفاده میکنن؟:D
عهههه چقدر حرف زدم:D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
امیر چطوری؟:D
اقا یعنی جایزه ی اصلی این سیزن همین یارو بچه دایناسوره اس؟:D
من دیروز عصر بلاخره شروع کردم تا اونجایی که یادمه ۳هزار جمع کرده بودم(از اون نواره که میگی)
هر سیزن چقدر مهلت داره معمولا؟
بخش داستانیشو هم نشستم تمام کردم چقدر لذت بخش بود کلی خاطره زنده شد>:D<:D
یه چهار پنج تا هم راه مخفی هنوز یادم بود روندمش:D
انلاینم یه چند دست زدم بابا خیلی وحشی ان:D/:)
عین لامبورگینی اسفالت رو میجون میرن سمت خط پایان:|
مچ میکینگش هم همش پلیر ایرانی میاره اینو نمیشه کاریش کرد؟:D
بعد از یه منویی هم (الان حضور ذهن ندارم) تیترش رو یه سری چیز میز گذاشته بودن واسه خرید ، اونا ارزشش رو داره پولارو بدم واسش؟(یکیش کراش بود ۹هزار تا میخواست فکر کنم اونور ۷ هزار دارم)
راستی چطوری اینور که اون خطه که تهش بچه دایناسوره جایزشه coin هام ۳ هزاره ولی تو اون منو ۷ هزار!؟:D
اقا این داستان نیتروعه چیه ما قدیم فقط وقتی جامپ میکردیم موقع فرود استفاده میکردیم اینا تو جاده صاف هم استفاده میکنن؟:D
عهههه چقدر حرف زدم:D
بدک نیستم:D

جایزه اصلی...هم آره و هم نه:D بچه دایناسوره کاراکتر جدیده و با 5هزار امتیاز میگیریش، ولی این جایزه بخش برنز سیرن هست! تا بخش طلا داریم و اونجا یه لباس خاص میگیری برای دایناسور گرامی... و 42000 امتیاز لازم داره=))
هر سیرن فکر کنم حدود 25روز وقت داره، از همون منو GP اون بالای صفحه...فکر کنم سمت راست زده چند روز مونده(همون دور و برا یه جایی زده:)) )

آنلاین که خیلی وحشین...آخرای سیزن قبل باز ملت حرفه ای تر کم شده بودن...باز سیزن جدید شروع شد و همه ریختن وسط:|

اون بخش بازاره بازی، Pit Stop اسمشه، اونجا با توجه به سکه هایی که در میاری میتونی چیز میز بخری، با اون امتیاز و خطی که میگی 3000 تا جمع کردی متفاوته! توجه : جمعه-شنبه و یک شنبه آنلاین که بزنی نیم ساعت اول مسابقاتت بهت دو برابر امتیاز میده... روزای دیگه هم نیم ساعت اول آنلاینت 5 برابر میده...یعنی آخر هفته انگار 10برابره! برای همین این سه روز حتما آنلاین بزن>:)
دیگه خرید هم...بستگی به خودت داره بخوای یا نخوای ولی یه سری آیتم ها که علامت نیترو پوینت(همون سبزه) کنارشونه، انحصاری هر سیزن هستن...فعلا:D

یه سری تو یوتیوب بزنی آموزش هایی براش هست؛ خلاصش دریفت که میکشی یه خطی زیر مینی مپ پر میشه، اون به آخراش که رسید L1 بزن تا نیترو برنی، تو ار دریفت سه بار این خط پر میشه و بار سوم سرعت بیستری بهت میده، بعد دوباره باید بری تو دریفت بعدی(همیشه هم بهترین راهکار سه تا دریفت نیست البته:-" )

اون l1 که گفتم مثلا برای خودم چون تنظیم کردم پریدن با X باشه ، اون یکی دکمه م میشه L1 ، ممکنه شما با L1 بپری و Xبزنی تا نیترو بزنه

ممکنه هم اصلا دست به تنظیمات دسته نزده باشی و با L1/R1 بپری و وارد دریفت بشی، اون یکی دیگه ش رو باید بزنی تا نیترو بزنه:D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
من که تا کارت سنگیه رو بگیرم دیگه چیزی از ایونت نمیخوام.
کاراکتر کرش تقلبی هم واسم بستش کلی اسکین ازش دارم، چطوری خودش باز میشه؟

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من که تا کارت سنگیه رو بگیرم دیگه چیزی از ایونت نمیخوام.
کاراکتر کرش تقلبی هم واسم بستش کلی اسکین ازش دارم، چطوری خودش باز میشه؟
تو بخش ادونچر باید CTRهای بنفش رو بگیری(چلنج کریستال ها)
و بعد Cup Purple Gem رو بری تا فیک کراش باز بشه

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
عجب وضعیت‌ ناجوری شده من اصلا وقت‌ نکردم سیزن جدید حتی یه دست بازی کنم ‍-_- آقا جایزه‌های سیزن‌ها رو بعدا میتونم از شاپ بگیرم یا اگه از دست بدم دیگه از دست ‌دادم‌؟!

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
عجب وضعیت‌ ناجوری شده من اصلا وقت‌ نکردم سیزن جدید حتی یه دست بازی کنم ‍-_- آقا جایزه‌های سیزن‌ها رو بعدا میتونم از شاپ بگیرم یا اگه از دست بدم دیگه از دست ‌دادم‌؟!
گفتن بعدا ممکنه یه جوری در دسترس قرار بگیره...ولی نگفتن چجوری!
اینکه با پول واقعی میفروشن، یا پول تو بازی، یا وسط جایزه های سیزن های آینده جاش بدن...هیچی معلوم نیست!

بشین بازی کن 17هزارتا رو راحت میرسی تو این مدت... 42هزار ولی...میگن میشه، ولی به نظر من که نشدنیه تو دو هفته:|

یه آماری از خودم بدم... فعلا 23هزارم...خیلیییی مونده:|
حدود 2000تا امتیاز دیگه راحت میتونم بگیرم از ماموریت دو بخش آخر سیزن...بقیش...بسی وقت میگیره:|

هنوز نتونستم پک 9900تایی رو بگیرم! وقتی پول دارم پک نیست، میرم خرج چیزای دیگه میکنم! وقتی هم پک هست دیگه پول ندارم! :D
برا فصل بعد هم حسابی باید پول جمع کنم و هنوز سه تا skin هم مونده بگیرم:| طرح ماشین ها هم که فعلا هیچی نگرفتم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر