Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
در مورد آفلاین بقیه نظر دادند در مورد آنلاین بگم اولا سرورهاش خیلی بد هستن خیلی لگ زیادی حریف داره و حرکتش عین صاعقه هست بعدشم حریف یکی دوتا پیدا میکنه تا میخوای بری تو لابی میوفتن بیرون
فعلا باید منتظر آپدیت ها باشیم

mohorana

کاربر سایت
Jul 18, 2011
24
نام
محمدحسین
سلام
من یه گروه تلگرام برای بچه هایی که بازی پیش خرید کردن یا قصد خریدشو دارند زدم که میتونید از طریق کانال تلگرام (لینک گروه پین کردم) crashteamracing@ عضو بشید
اینجا میتونید برای قسمت آنلاین بازی همدیگر ادد کنید
خوشحال میشم جوین بشید
سلام دوباره این آدرس کوت می کنم برای دوستانی که ندیدن

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
نقد ها همگی مثبت بوده و منتقدین رو حسابی شگفت زده کرده
فقط تو بعضی هاش اشاره شده که بازی سختی خاصی درش نهفتس که نمیدونم دقیقا منظورشون چیه:D
همیشه منتظر ریمیک این بازی بودم و حالا این اتفاق افتاده...\m/ نکته مهم اینه که هسته ی اصلی بازی درست بازسازی شده و همون جذابیت قبل رو داره
به دوربین بازی هم ایراداتی گرفته شده که باید اول هر مسابقه بصورت دستی تنظیم بشه و مورد بعدی هم صداگذاری بعضی از شخصیت ها میتونسته بهتر باشه...بقیه بخش ها عالی کار شده البته دوستان گفتن بخش آنلاین بازی هم مشکلاتی داره ... که حتما در آینده رفع میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
نقد ها همگی مثبت بوده و منتقدین رو حسابی شگفت زده کرده
فقط تو بعضی هاش اشاره شده که بازی سختی خاصی درش نهفتس که نمیدونم دقیقا منظورشون چیه:D
موقعی که تریلوژی اومد یادته بهش میگفتن دارک سولز پلتفرمر و ...؟ الان گویا روی Hard ، دارک سولز ریسینگه:))

همیشه منتظر ریمیک این بازی بودم و حالا این اتفاق افتاده...\m/ نکته مهم اینه که هسته ی اصلی بازی درست بازسازی شده و همون جذابیت قبل رو داره
به دوربین بازی هم ایراداتی گرفته شده که باید اول هر مسابقه بصورت دستی تنظیم بشه و مورد بعدی هم صداگذاری بعضی از شخصیت ها میتونسته بهتر باشه...بقیه بخش ها عالی کار شده البته دوستان گفتن بخش آنلاین بازی هم مشکلاتی داره ... که حتما در آینده رفع میشه
در مورد آنلاین شکر خدا استودیو پیام داده که دارن روش کار میکنند!
گویا خوبم wumpa coin میده:D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
آره ديگه... آنلاين بازي بزرگي مثل RDR II هم اوايل مشكلاتي داشت كه با آپديت رفع شد آنلاين اين بازي هم حتما بايد درست بشه حتما حتما :D:Thumbup:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
موقعی که تریلوژی اومد یادته بهش میگفتن دارک سولز پلتفرمر و ...؟ الان گویا روی Hard ، دارک سولز ریسینگه:))

منتقد IGN معلوم بود حتی نسخه اصلی هم بازی نکرده:)
امیر MTX دارن؟ :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
منتقد IGN معلوم بود حتی نسخه اصلی هم بازی نکرده:)
امیر MTX دارن؟ :|
بازی اپدیت مجانی بگیره، MTX نداشته باشه؟
البته تو لانچ نداره گویا، بعدا اضافه خواهد شد احتمالا! البته امروز دنبال نکردم خبرها رو، ولی تا دیروز Pit Stop در دسترس نبوده دقیق ببینند توش چه خبره:D

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
بچه‌ها یه مشاوره به من میدین بی زحمت. اول اینکه چه عجیب‌بازی رو انقدر دیر موجود کردن فروشگاه‌ها. و اینکه همه ریجن ۲ آوردن! من تاحالا درگیر ماجرای ریجن نشدم نمیدونم چجوریه داستان، اینهمه پول ندم بعد آخرم دستم به dlcها نرسه! اکانتم ریجن یک هستش، الان یعنی قائدتا یا باید ریجن آل بگیرم یا یک آره؟ یا روشی هست دورش بزنم قضیه رو

• Like
Reactions: 235matin235

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
بچه‌ها یه مشاوره به من میدین بی زحمت. اول اینکه چه عجیب‌بازی رو انقدر دیر موجود کردن فروشگاه‌ها. و اینکه همه ریجن ۲ آوردن! من تاحالا درگیر ماجرای ریجن نشدم نمیدونم چجوریه داستان، اینهمه پول ندم بعد آخرم دستم به dlcها نرسه! اکانتم ریجن یک هستش، الان یعنی قائدتا یا باید ریجن آل بگیرم یا یک آره؟ یا روشی هست دورش بزنم قضیه رو

از بعد از جریانات فاجعه بار دلار ریجن 2 میارن اکثرا. کمتر میفته براشون اینجوری.. و ریجن آل خیلی کمتر شده تو بازار، بخصوص اوایل عرضه بازی.
_____

راهش ساده ست!
یه اکانت ریجن2 بسازید و DLC هارو با اون بخرید. هرچند یکمقدار نسبت به دلار گرونتر درمیاد چون واحد پرداختش پوند هست.

اکانت جدید رو activate as primary هم بکنید تا در اکانت اصلیتون که ریجن1 هست هم به محتوای DLCتون دسترسی داشته باشید.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بازی اپدیت مجانی بگیره، MTX نداشته باشه؟
البته تو لانچ نداره گویا، بعدا اضافه خواهد شد احتمالا! البته امروز دنبال نکردم خبرها رو، ولی تا دیروز Pit Stop در دسترس نبوده دقیق ببینند توش چه خبره:D
این اپدیت مجانی هم بهانه ایی شده صد برابر اون اپدیت رو درامد داشته باشن،ماشالا وایمیستن نقدا بیاد بعد شیرفلکه رو باز میکنن:|گفتم شاید این چون مختص کودکان هم هست اکتی بیخیال طمع اش بشه ولی خب...نوزادا هم به چشم کیف پول لابد میبینن:))

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
این اپدیت مجانی هم بهانه ایی شده صد برابر اون اپدیت رو درامد داشته باشن،ماشالا وایمیستن نقدا بیاد بعد شیرفلکه رو باز میکنن:|گفتم شاید این چون مختص کودکان هم هست اکتی بیخیال طمع اش بشه ولی خب...نوزادا هم به چشم کیف پول لابد میبینن:))
گربه در راه خدا موش نمیگیره:D

ولی مهم اینه که اوضاع پول دادن بازی چقدر باشه و خرج کردن چجوریا باشه!
دیروز یکی نوشته بود 450سکه به ازای 4م شدن تو مولتی گرفته که گویا خیلی زیاد بوده!

دقیق ترش با اولین ایونت و Grand Prix معلوم میشه که بازی Grindش عذاب آوره یا نه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر